Ferizaj
 • 1 foto
  Shes Derë per taras slloven
  Mobilje

  Shes Derë per taras slloven

  Shes derēn e tarases slloven n gjendje t mir osht komplet me xham me kejt me brav gjithqka mir perm

  Ferizaj 30 qershor 11:26
  25 €
 • 3 foto
  Mobileria dielli ferizaj
  Mobilje

  Mobileria dielli ferizaj

  Garnitura te reja dhe moderne te punumu prefekt. Mundësi edhe ngjyra tjera. Viber +38344869533

  Ferizaj 30 qershor 07:24
  470 €
 • 2 foto
  Karrige
  Mobilje

  Karrige

  Karriga te përdorura ne gjendje prefekte minimumi 50 cop me mbuloja

  Ferizaj 30 qershor 01:24
  13 €
 • 2 foto
  mikser
  Materiale ndertimi

  mikser

  3mishalica tkuqet copa 100 ero meshalica merrot 2oo ero tel:044238290

  Ferizaj 29 qershor 22:24
  550 €
 • 6 foto
  Kuzhina Me Porosi
  Mobilje

  Kuzhina Me Porosi

  🔴Kuzhina me porosi⚫️ ⚫️Viber:+37745539702🔴 🔴MOBILERIA LISI⚫️

  Ferizaj 29 qershor 19:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kuzhina me porosi
  Mobilje

  Kuzhina me porosi

  ⚫️Prodhojm te gjitha llojet e mobiljeve⚫️ 📞Viber:+37745539702📞 🔴Mobileria Lisi🔴

  Ferizaj 29 qershor 19:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Garnitura, kauqa 3+2+1
  Mobilje

  Garnitura, kauqa 3+2+1

  Garniture e punuar me sungjer dhe material te qendrueshem. Transporti falas ne te gjithe Kosoven!

  Ferizaj 29 qershor 15:25
  430 €
 • 6 foto
  makin kornetash (kausha) per akullore
  Makina dhe vegla

  makin kornetash (kausha) per akullore

  makina te gjitha llojeve per korneta (kausha) per akullore per arsye te lokacionit se duheshte me

  Ferizaj 29 qershor 07:44
  1 €
 • 3 foto
  Shitet Kosē për prerjen e Barit
  Makina dhe vegla

  Shitet Kosē për prerjen e Barit

  Shitet kos e barit ne gjendje teknike te mirë e sapo ardhur nga suedia çmimi i arsyeshem Per çdo in

  Ferizaj 29 qershor 07:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Ferizaj 29 qershor 06:44
  85 €
 • 3 foto
  Shes kauqat per sallon
  Mobilje

  Shes kauqat per sallon

  Ne gjendje te mir dhe shum luksoz dhe te rehatshum

  Ferizaj 28 qershor 20:35
  260 €
 • 11 foto
  Shes Dyer krejt Dimenzionet Punojm dhe me Porosi
  Materiale ndertimi

  Shes Dyer krejt Dimenzionet Punojm dhe me Porosi

  PRODHOJM DYER DHE DRITARE ME TE GJITHA DIMENZIONET ME QMIME 60 DERI 120EURO

  Ferizaj 28 qershor 15:27
  60 €
 • 1 foto
  Reinbow pak e pedorur
  Teknik dhe paisje

  Reinbow pak e pedorur

  Reinbov e bler para disa viteve 2300 euro ne gjendje te rregullt,ndrrum me Iphone 7 ose 8 .

  Ferizaj 28 qershor 13:26
  390 €
 • 3 foto
  Shitet frizi 100 ero coca cola
  Teknik dhe paisje

  Shitet frizi 100 ero coca cola

  Shitet frizi i firmes coca cola me defekt nuk di qfar defekti ka ne rrym esht mir

  Ferizaj 28 qershor 01:44
  100 €
 • 3 foto
  shitet frizi i pijev i markes coca cola
  Teknik dhe paisje

  shitet frizi i pijev i markes coca cola

  Shitet frizi me defekt 100 ero nuk di qfar defekti me rrym punon

  Ferizaj 28 qershor 01:44
  100 €
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojev Mobiljeve Gjith KOSOVEN
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojev Mobiljeve Gjith KOSOVEN

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Ferizaj 27 qershor 23:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  dyer drurittt
  Materiale ndertimi

  dyer drurittt

  shes dyer te reja qe prodhojm me krejt dimenzionet me qmime shum te lira 60euro der dhome 60 deri 90

  Ferizaj 27 qershor 18:29
  60 €
 • 1 foto
  Tv
  Teknik dhe paisje

  Tv

  Eshte ne rregull punon mir

  Ferizaj 27 qershor 18:29
  50 €
 • 4 foto
  SHITET DHOMA E FJETJES PER FEMIJE
  Mobilje

  SHITET DHOMA E FJETJES PER FEMIJE

  Shitet dhoma e fjetjes per femije pak e perdorur permban 2 krevata 90x200cm nje orman dy komodina dh

  Ferizaj 26 qershor 17:26
  390 €
 • 0 foto
  Drenang
  Makina dhe vegla

  Drenang

  Shitet ne gjendje te shkelqyer urgjent

  Ferizaj 26 qershor 16:45
  1.999 €
 • 0 foto
  Torno
  Makina dhe vegla

  Torno

  Shes tornon shum pak te pordorur ne gjendje shum tenmir pune i punojn gjitha gjërat

  Ferizaj 26 qershor 16:45
  2.000 €
 • 0 foto
  shes dyer druritt
  Mobilje

  shes dyer druritt

  Punojm Dyer te dhomave, Dyer te hymjes.dyer te banjos,dritare,etj. punojm dhe me porosi me krejt mas

  Ferizaj 26 qershor 11:24
  55 €
 • 2 foto
  Shiten dy mbajtse te gjamit per banjo
  Mobilje

  Shiten dy mbajtse te gjamit per banjo

  Shiten dy mbajtse te gjamit per banjo dmth per kabin te gjamit kuptohet modeli i ri me reshetk qe jo

  Ferizaj 25 qershor 16:24
  45 €
 • 8 foto
  shiten
  Mobilje

  shiten

  shitet kauqat te reja pa perdor lavatriqa frigorferi te gjitha jan pa perdor

  Ferizaj 25 qershor 15:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ** Kamin Montues - nga Kratki Poloni**
  Teknik dhe paisje

  ** Kamin Montues - nga Kratki Poloni**

  Për të shfaqur mirënjohjen tonë ndaj jush në 15 vjetorin e IDEAL ne kemi përgatitur ofertë speciale,

  Ferizaj 25 qershor 14:52
  1.190 €
 • 1 foto
  ** KAMIN ELEKTRIK ID 23 **
  Teknik dhe paisje

  ** KAMIN ELEKTRIK ID 23 **

  Për të shfaqur mirënjohjen tonë ndaj jush në 15 vjetorin e IDEAL ne kemi përgatitur ofertë speciale,

  Ferizaj 25 qershor 14:50
  189 €
 • 1 foto
  ** Kamin me 2 pamje me montim të vrazhdë **
  Teknik dhe paisje

  ** Kamin me 2 pamje me montim të vrazhdë **

  Për të shfaqur mirënjohjen tonë ndaj jush në 15 vjetorin e IDEAL ne kemi përgatitur ofertë speciale,

  Ferizaj 25 qershor 14:48
  799 €
 • 2 foto
  ** Kamin Dekorativ i kompletuar nga IDEAL® **
  Teknik dhe paisje

  ** Kamin Dekorativ i kompletuar nga IDEAL® **

  Për të shfaqur mirënjohjen tonë ndaj jush në 15 vjetorin e IDEAL ne kemi përgatitur ofertë speciale,

  Ferizaj 25 qershor 14:47
  1.890 €
 • 2 foto
  ** Kamin Elektrik me dekor nga IDEAL® **
  Teknik dhe paisje

  ** Kamin Elektrik me dekor nga IDEAL® **

  Për të shfaqur mirënjohjen tonë ndaj jush në 15 vjetorin e IDEAL ne kemi përgatitur ofertë speciale,

  Ferizaj 25 qershor 14:42
  399 €
 • 11 foto
  Prodhojm Dyer nga Materiali Dru dhe nga Mediapani
  Mobilje

  Prodhojm Dyer nga Materiali Dru dhe nga Mediapani

  Bejm prodhimin e dyerve te drurit me krejt masat dyer me qmime 60, 70, 80euro +38344862736

  Ferizaj 25 qershor 14:26
  60 €
 • 6 foto
  Shitet komplet malli dhe invertari
  Mobilje

  Shitet komplet malli dhe invertari

  Shitet komplet malli dhe invertari Malli asht koleksion 2017-2018 Arsyja pse shitet eshte se skaa ku

  Ferizaj 25 qershor 12:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  dyer dritaree
  Materiale ndertimi

  dyer dritaree

  Prodhojm dyer dhe dritare me krejt dimenzionet me qmime te lira dyer 60 deri 120euro kontakt;0448627

  Ferizaj 24 qershor 22:26
  60 €
 • 11 foto
  AKSION DYER NGA DRURI DHE MEDIAPANI 60 DHE 70EURO
  Mobilje

  AKSION DYER NGA DRURI DHE MEDIAPANI 60 DHE 70EURO

  Prodhojm dyer dhe dritare te reja me krejt dimenzionet materiali dru kem edhe mediapani dyr me qmime

  Ferizaj 24 qershor 19:27
  60 €
 • 14 foto
  Prodhojm dyer te dhomave te Hymjes nr:045982232
  Mobilje

  Prodhojm dyer te dhomave te Hymjes nr:045982232

  dyer te drurit me qmime 60 deri 90euro

  Ferizaj 24 qershor 18:16
  60 €
 • 4 foto
  Ipet me qera aparati per lagshti
  Teknik dhe paisje

  Ipet me qera aparati per lagshti

  Ipet me qera aparati per lagshti

  Ferizaj 24 qershor 05:24
  1 €
 • 7 foto
  Shes
  Makina dhe vegla

  Shes

  Hilti makita.kompresor,visusa bosch makita bateria aparata rryme etj.jo serioz mos mshkruj. +3378348

  Ferizaj 24 qershor 01:24
  3.400 €
 • 5 foto
  Ipet me qera aparati per lagshti
  Teknik dhe paisje

  Ipet me qera aparati per lagshti

  Ipet me qera aparati per lagshti

  Ferizaj 23 qershor 22:26
  1 €
 • 11 foto
  Dyer nga druri Dyer te hyrjes super çmim 044862736
  Materiale ndertimi

  Dyer nga druri Dyer te hyrjes super çmim 044862736

  Dyer dhe dritare 60 deri 120euro +38344862736

  Ferizaj 23 qershor 21:26
  60 €
 • 6 foto
  TENDA DIELLI VIZONI-5 vite garancion
  Mobilje

  TENDA DIELLI VIZONI-5 vite garancion

  PUNOJM TENDA DIELLI -TENDA PER SHTEPI -TENDA PER RESTAURANTE,KAFITERI,DYQANE KOPSHTE ETJ, -TENDA DY

  Ferizaj 23 qershor 14:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  qeremide
  Materiale ndertimi

  qeremide

  shesh shum lloj te tjegullav apo qeremidev leskovc kanizh mediteran kikind kapuqa e shum lloje te tj

  Ferizaj 23 qershor 04:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dritare e plastikes
  Mobilje

  dritare e plastikes

  180 gjersi 140 Naltesi(180-140)

  Ferizaj 22 qershor 23:24
  80 €
 • 0 foto
  Shporët më dru abc
  Teknik dhe paisje

  Shporët më dru abc

  Shporet është pothuajse I ri është blerë në tetor 2017 vetëm ni sezon 3 muj është përdor është 29 kw

  Ferizaj 22 qershor 19:44
  900 €
 • 1 foto
  DRITARE E PLASTIKES ECO TERMOPAN URGJENT
  Mobilje

  DRITARE E PLASTIKES ECO TERMOPAN URGJENT

  Drtarja esht e perdorur vetem nje vit posedon 2 guma apo diktuna hapet edhe ne kiper po ashtu posed

  Ferizaj 22 qershor 17:45
  55 €
 • 3 foto
  Agregat
  Makina dhe vegla

  Agregat

  Shitet agregati ne gjendje shume te mire prodhim italian 3kw

  Ferizaj 22 qershor 13:25
  250 €
 • 3 foto
  Agregat
  Makina dhe vegla

  Agregat

  Shitet agregati origjinal prodhim amerikan ne gjendje teper te mire 5kw

  Ferizaj 22 qershor 13:25
  350 €
 • 0 foto
  Shiten lavatriqet te ardhura nga gjermania.
  Teknik dhe paisje

  Shiten lavatriqet te ardhura nga gjermania.

  Shiten lavatriqet te ardhura nga gjermania ne gjendje te rregullut para 5 dite jan ardhur per ma shu

  Ferizaj 22 qershor 10:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Komode per televizor
  Mobilje

  Komode per televizor

  Komode per televizor

  Ferizaj 22 qershor 10:44
  50 €
 • 2 foto
  Kalldaj (stufa) 35 kW
  Teknik dhe paisje

  Kalldaj (stufa) 35 kW

  Shes kalldajen 35 kW shum pak e perdorur 3 her esht ndez Viber +38349627333

  Ferizaj 22 qershor 00:44
  720 €
 • 1 foto
  Shes 5 bateri (akumllator) 12V-200Ah
  Makina dhe vegla

  Shes 5 bateri (akumllator) 12V-200Ah

  shiten 5 bateri (akumllator) 12V-200Ah industrial me gell 2 jave te perdorur Qmimi 150euro per 1 cop

  Ferizaj 21 qershor 22:46
  150 €
 • 3 foto
  Dyer me montim 044-763-428
  Materiale ndertimi

  Dyer me montim 044-763-428

  Shesim dyer dhe dritare me qmime 60 deri 100 euro punojm edhe meporosi

  Ferizaj 21 qershor 17:25
  60 €