• maqin e barit

  maqin e barit

  maqin e barit e ardhur nga ch ne fjendje te regullt si treja

  120 €
  Ferizaj
  13 nëntor 15:26
 • Dyer dhe Driatre25%Zbritje Sezoanle LAMI PLAST

  Dyer dhe Driatre25%Zbritje Sezoanle LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Ferizaj
  13 nëntor 13:26
 • INDESIT 7kg

  INDESIT 7kg

  Larse dhe Tharse e ardhun nga Austria, shum e rujshme pak e perdorun

  160 €
  Ferizaj
  13 nëntor 12:28
 • SHTYLLA ME QERA

  SHTYLLA ME QERA

  SHYLLA. SHINA.(KREVATA) PANELA.(SLLVENKA) KANDE TË STUBAV. MERKET 5M 4M 3M 2M. MESHALICA. ETJ

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 nëntor 11:45
 • Dyer te mbrendshme

  Dyer te mbrendshme

  Dyer te brendshme ka 115 euro me montim, me Korniz 22cm-25cm pa gjam. Dimensionet : 200cm x 90cm dhe 200cm x 80cm Korniza standarde : 22cm-25cm .28cm-31cm (10€ më shtrenjtë) Nese është me gjam e

  115 €
  Ferizaj
  13 nëntor 03:44
 • Shporet

  Shporet

  Shes Shporet per nxemje (gjesem Alfa)..

  50 €
  Ferizaj
  12 nëntor 22:44
 • Qeremide

  Qeremide

  shiten qeremidet 10 cent copen me marrveshje

  10 €
  Ferizaj
  12 nëntor 22:24
 • Shporet i druve

  Shporet i druve

  Shitet shporeti i druve me qynga

  70 €
  Ferizaj
  12 nëntor 21:45
 • Generator EXMÜ ProAir 2

  Generator EXMÜ ProAir 2

  Agregat Shweic aparat Pomp per uj shembull per auto larje ose podrumet kur mbushen me uj me e terhjek ujin. Kompresor Viti i prodhimit .2008 Or pune i ka vetem . 500 or Esht Dora e par prej nje firme

  7.500 €
  Ferizaj
  12 nëntor 21:25
 • Komod sllovene

  Komod sllovene

  Shitet komoda sllovene vetem 1 vit e perdorur per me shum info kontakto 044 465 773

  320 €
  Ferizaj
  12 nëntor 19:27
 • Komod per sallon

  Komod per sallon

  komod per sallon dahet edhe ndysh pjesa nalt i heket krejt nese don

  100 €
  Ferizaj
  12 nëntor 18:27
 • Frizi

  Frizi

  Shitet friz me fjoka, ne gjendje te rregull. Kontaktoni edhe viber +389 77 396 114

  50 €
  Ferizaj
  12 nëntor 17:25
 • Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezoanle LAMI PLAST

  Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezoanle LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Ferizaj
  12 nëntor 17:24
 • Vetura audi 1990

  Vetura audi 1990

  Shitet vetura audi prodhimi viti 1990 800 euro shiten skija dhe snow bord pronar jahi sylejmani ferizaj ... +377044730828

  800 €
  Ferizaj
  12 nëntor 16:25
 • Kamin

  Kamin

  Shitet Kamina Ne Gjendje Te Rregult Shkaki Mos Perdorimit Me Gjitha Paisjet

  150 €
  Ferizaj
  12 nëntor 15:24
 • Shes ngrohësen Alfa

  Shes ngrohësen Alfa

  Shes ngrohësen Alfa të perdorur vetëm 3 muaj , e bler 470 €. Per të interesuarit ju lutem kontaktoni në numrin +37744436872 +37744219432 (viber)

  350 €
  Ferizaj
  12 nëntor 11:24
 • Gjenerator 200kva

  Gjenerator 200kva

  Gjenerator 200kva

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 nëntor 11:24
 • Shitet kuzhina çmimi me marreveshje

  Shitet kuzhina çmimi me marreveshje

  Kuzhina me gjashte karrige. Çmimi me marreveshje

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 nëntor 09:44
 • Shiten mobilje te perdorura

  Shiten mobilje te perdorura

  Shes dhomen e dites, prodhim i Bixarro, 2 Dyshe dhe nje Fotele, Tavolinen per dhome dite , Komoden e TV dhe Shankun. Kontakti ne Viber: +37744153862

  1.000 €
  Ferizaj
  12 nëntor 09:24
 • Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Ferizaj
  12 nëntor 08:44
 • Lavatriqe

  Lavatriqe

  Shitet makina teshav gorenje shum ne gjendje te mir per makin garantoj punon shum mir

  75 €
  Ferizaj
  11 nëntor 21:26
 • 1frigoriger  +1friz

  1frigoriger +1friz

  Shitet 1 friz dhe 1 frigorifer sebashku me frizin ne pjesen e nalt. tedytë janë në gjendje shumë mirë dhe duke punuar. Komplet Friz me lartesi 125cm* Çmimin eka 100 €uro & Frigoriferi bashk me fr

  250 €
  Ferizaj
  11 nëntor 21:24
 • Shitet dera e hyrjes nga plastika, prodhim gjerman

  Shitet dera e hyrjes nga plastika, prodhim gjerman

  Shitet dera prodhim gjerman, ngjyre e bardhe nga plastika.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 nëntor 20:47
 • punojm dyer dhe dritare me porosi tel.044729271

  punojm dyer dhe dritare me porosi tel.044729271

  punojm dyer dhe dritare me porosi tel.044729271 Prodhojm dyer te dhomave me qmime me te lira ne tregun kosovar,punojm edhe me porosi.per me shum kontakto tel; 044729271 /viber +37744729271

  60 €
  Ferizaj
  11 nëntor 20:45
 • Termo

  Termo

  Shitet termo ne gjendje te rregullt

  90 €
  Ferizaj
  11 nëntor 19:31
 • Shitet bardaki i qajit

  Shitet bardaki i qajit

  Eshte nje bardak magjik 🔫⚙️

  50 €
  Ferizaj
  11 nëntor 19:31
 • Rezervar uji 1500 litra

  Rezervar uji 1500 litra

  Shes dy rezervar per uje nga 1500 litra secili. Jane ne gjendje te rregullt, shume pak te perdorur Cmimi per te dy 350 euro

  350 €
  Ferizaj
  11 nëntor 19:25
 • Frigorifer - frize

  Frigorifer - frize

  Shitet frigoriferi plus me friz ne gjendje perfekte-Beko

  125 €
  Ferizaj
  11 nëntor 18:44
 • SHPORET MONTUES

  SHPORET MONTUES

  Shporet elektrik montues shum i mir dhe pak i perdorun

  130 €
  Ferizaj
  11 nëntor 17:45
 • Lavatriqe, enëlarse, frigorifer, shporeta,TV

  Lavatriqe, enëlarse, frigorifer, shporeta,TV

  Te gjitha markave ma te mirat ne gjendje perfekte me garancion

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 nëntor 17:45
 • Agregat

  Agregat

  Shes Agregatin asht ne gjendje te mir asht 38 kw dizell qmimi me marrveshje pres blers serioz

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 nëntor 16:24
 • shporet alfa 90

  shporet alfa 90

  iperdorur po i shfrytzushem

  180 €
  Ferizaj
  11 nëntor 14:25
 • Shporet alfa 90

  Shporet alfa 90

  shporeti eshet iperdorur po i shfrytzushen!

  180 €
  Ferizaj
  11 nëntor 14:25
 • Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Ferizaj
  10 nëntor 13:56
 • tavolina prej graniti karrika dhe shankerica

  tavolina prej graniti karrika dhe shankerica

  shiten tavolina prej graniti 100% origjinal me nga 4 krrika i kam 15 tavolina graniti te gjitha me nga 4 karrika gjithashtut karrikat i daj nese ju nevojiten per karrik 10 euro copa per tavolin 80

  1 €
  Ferizaj
  9 nëntor 23:46
 • Shporet i druve per radiatore

  Shporet i druve per radiatore

  Shes shporetin e druve per ngrohje me radiatore i gatshem me sistem ( pompe ) punon shum mire dhe ka kapacitet per 5 - 6 radiatora.

  350 €
  Ferizaj
  9 nëntor 21:47
 • KOMPLET INVENTAR PER GJELLTORE/FASTFOOD

  KOMPLET INVENTAR PER GJELLTORE/FASTFOOD

  SHITEN TE GJITHA PAJISJET QE SHIHEN NE FOTO..TE GJITHA JANE NE GJENDJE TE RREGULLT DHE FUNKSIONALE..

  7.300 €
  Ferizaj
  9 nëntor 21:33
 • Bojler 250L dhe shporet i nxemjes 55 KW

  Bojler 250L dhe shporet i nxemjes 55 KW

  Shiten shporeti i nxemjes 55KW dhe bojleri i 250 litrave te dyat jan plotesisht ne gjendje te rregullut per informat me te hollesishme kontaktoni ne numrat tan 044249176 dhe 049353604 . Ju Faleminder

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 nëntor 21:29
 • Snake bit (Perdoret per pozita te pa lakmushme)

  Snake bit (Perdoret per pozita te pa lakmushme)

  Per me shumë shiko videon.

  10 €
  Ferizaj
  9 nëntor 21:26
 • Tavolin

  Tavolin

  Shes Tavolin Per Sallon Tavolina Osht Shum e Rujtne Qmimi i arsyshem

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 nëntor 21:25
 • Tavolin

  Tavolin

  Shes tavolinen e Bukes Me 6 Karrika Tavolina dhe karrikat jan shum te Rujtne Qmimi i Arsyeshem

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 nëntor 21:25
 • Maqin per Enë

  Maqin per Enë

  Shes Makinen e Enve Gorenje shum pak e Perdorun Qmimi i Arsyshem

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 nëntor 21:24
 • Shitet invertari per furr buke

  Shitet invertari per furr buke

  Shitet invertari per furr buke 045651529

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  9 nëntor 15:33
 • Snake bit (set i kaqavidheve)

  Snake bit (set i kaqavidheve)

  sesim setin e kaqvidhave te interesuarit ne kontaktojn

  10 €
  Ferizaj
  9 nëntor 13:46
 • Makine qepese

  Makine qepese

  Makine per qepje,Bagat, prodhim Kroat I viteve 90. Ne gjendje te mire teknike,posedon kutine,papuqen etj,,,

  85 €
  Ferizaj
  9 nëntor 12:47
 • Shes Dyr te Bardha me super zbritje

  Shes Dyr te Bardha me super zbritje

  Prodhojm dyer te dhomave me qmime me te lira ne tregun kosovar,punojm edhe me porosi.per me shum kontakto 044729271 /viber 37744729271 ____________Rezultatet e kërkimit________

  60 €
  Ferizaj
  9 nëntor 12:46
 • KAUQA PER SALLON

  KAUQA PER SALLON

  Shes mobiljet per sallon. Jane model 3, 2, 1 Jane teper shume te ruajtura . Qmimi total 190 euroe

  190 €
  Ferizaj
  9 nëntor 12:37
 • shesum dyr druri 60euro 70euro

  shesum dyr druri 60euro 70euro

  Dyer te Brendshme te ndryshme Prodhojm Dyer dhe dritare nga druri dhe sipas porosis Dyer me ngjyra dhe modele te ndryshme dyer per dhoma me ngjyr te bardh 70euro dhe 80euro,Me ngjyr te kaft 6

  60 €
  Ferizaj
  9 nëntor 09:29
 • Dhom e gjumit

  Dhom e gjumit

  Shes dhom te gjumit shum e ruajtur me mbuloja me perde te dhomes komplet eshte shum shum e re

  350 €
  Ferizaj
  9 nëntor 06:24
 • termo

  termo

  termo asht ne gjendje te mir

  50 €
  Ferizaj
  8 nëntor 23:41