Ferizaj
 • 11 foto
  AKSION DYER TE HYMJES ME KREJT MASAT
  Materiale ndertimi

  AKSION DYER TE HYMJES ME KREJT MASAT

  dyer dge dritare me te gjitha dimenzionet dyer standarte punojm edhe me porosi dyer dhome 60 euro

  Ferizaj 10 qershor 14:48
  60 €
 • 8 foto
  Maqin e qepjes ELNA -Supermatic
  Makina dhe vegla

  Maqin e qepjes ELNA -Supermatic

  Shitet maqina e qepjes (kepjes) e markës së njohur zvicerane ELNA e modelit Supermatic. Kjo maqinë ë

  Ferizaj 10 qershor 03:24
  85 €
 • 2 foto
  PAISJE PER FRIZERE
  Mobilje

  PAISJE PER FRIZERE

  Shesim te gjitha paisjet per frizere: Komodina me pasqyre 3x70- 210.00 euro Pasqyre te veqanta 3x

  Ferizaj 10 qershor 00:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes komoden
  Mobilje

  Shes komoden

  Shes komoden 140×140 Eshen ne gjendje rregull

  Ferizaj 9 qershor 22:24
  40 €
 • 5 foto
  Shiten kauqat e lekures
  Mobilje

  Shiten kauqat e lekures

  Shiten kauqat e lekures jan origjinal me lekur origjinale nuk jan te marum privat jan origjinal 2 fo

  Ferizaj 9 qershor 21:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Komod
  Mobilje

  Komod

  Shitet komoda ne gjendje te rregullut 100% nga druri

  Ferizaj 9 qershor 21:24
  60 €
 • 11 foto
  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Ferizaj 9 qershor 19:27
  85 €
 • 1 foto
  Shitet komoda per TV
  Mobilje

  Shitet komoda per TV

  Shitet komoda per tv shum pak e perdorur tel info : 045535996

  Ferizaj 8 qershor 15:46
  130 €
 • 11 foto
  PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Ferizaj 8 qershor 10:27
  85 €
 • 8 foto
  Guri, Rrasa, Grill, Oborr
  Materiale ndertimi

  Guri, Rrasa, Grill, Oborr

  Punjme gjitha punet me Gur, Rrasa, Tulla, Ndertim te Ulet, Kamina, Grill, Furra. oborre, park, sigur

  Ferizaj 7 qershor 16:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AKSION DYER TE DRURIT ZBRITJE DER PER DHOMA
  Mobilje

  AKSION DYER TE DRURIT ZBRITJE DER PER DHOMA

  Bejm prodhimin e dyerve per shtepi me krejt masat me qmime me te lira ne tregun kosovar vetum 60, 70

  Ferizaj 7 qershor 12:24
  60 €
 • 3 foto
  Karrika dhe tavolina me paleta
  Mobilje

  Karrika dhe tavolina me paleta

  Shes karrika dhe tavolina me paleta me porosi Viber 044-507-367 Tel 045-509-575

  Ferizaj 7 qershor 01:24
  250 €
 • 11 foto
  aksion zbritje dyer per dhoma viber+38344862736
  Materiale ndertimi

  aksion zbritje dyer per dhoma viber+38344862736

  aksion zbritje dyer per dhoma viber+38344862736 prodhojm dyer me te gjitha dimenzione

  Ferizaj 6 qershor 20:45
  60 €
 • 2 foto
  arman
  Mobilje

  arman

  2.90 m lartësi .2 metra i gjerësi nrregull esht

  Ferizaj 6 qershor 18:24
  110 €
 • 2 foto
  Aparate lageshtie me qera
  Teknik dhe paisje

  Aparate lageshtie me qera

  Japim me qera aparate qe bejne thithjen e lageshtise nga muret dhe dyshemeja. Perdorimi i tyre eshte

  Ferizaj 6 qershor 14:44
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Tavolina Klasike me porosi
  Mobilje

  Tavolina Klasike me porosi

  Tavolina klasike me porosi me dinensione te ndryshme 90x160 (tavolin bukes) 60x120 , 90x90 , 60x60

  Ferizaj 6 qershor 10:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet tepisoni (tepia) 70m2
  Mobilje

  Shitet tepisoni (tepia) 70m2

  Shitet tepisoni ose tepia 70m2 e re vetem 2 jav e perdorshme viber: +38344828188__________________-

  Ferizaj 6 qershor 09:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kompresora te ajrit  25bar 21bar 7bar
  Makina dhe vegla

  Kompresora te ajrit 25bar 21bar 7bar

  Shitet kompresora te ajrit 25 21 dhe 7 bar kejt ngjendje te rregullt kompresorat jan pa ajer i vetmi

  Ferizaj 6 qershor 09:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer nga druri super kualitet viber+38344729271
  Materiale ndertimi

  Dyer nga druri super kualitet viber+38344729271

  prodhojm dyer dhe dritare me qmime 60 deri 120 euro punojm edhe me porosi super kualitet

  Ferizaj 6 qershor 06:25
  60 €
 • 5 foto
  Aku Hitachi 12 volt japan
  Makina dhe vegla

  Aku Hitachi 12 volt japan

  Shes akun eardhur nga jasht orginal hitachi japan

  Ferizaj 6 qershor 03:44
  135 €
 • 1 foto
  klima dhe agregat
  Teknik dhe paisje

  klima dhe agregat

  klima dhe agregati jon ne gjendje perfekte, klima osht Beko 18, 3 muaj e perdorur po ashtu edhe agre

  Ferizaj 6 qershor 03:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dhome fjetje
  Mobilje

  Dhome fjetje

  Jane ne gjendje te rregullt. Çmimi i diskutueshem eshte 1 vit i perdorur druri eshte mediapan. Nr ko

  Ferizaj 5 qershor 20:44
  650 €
 • 1 foto
  Tepih
  Mobilje

  Tepih

  Shes Tepih 3D 3x2 metra

  Ferizaj 5 qershor 18:47
  100 €
 • 2 foto
  Komoda per tv
  Mobilje

  Komoda per tv

  Komoda te ndryshme per tv

  Ferizaj 5 qershor 00:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyer oborri
  Mobilje

  Dyer oborri

  Shiten dyer oborri

  Ferizaj 4 qershor 07:44
  380 €
 • 0 foto
  maqina
  Makina dhe vegla

  maqina

  maqina autolarje bicikla eshum maqina tjera

  Ferizaj 4 qershor 07:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Tenda Shatora Karrika Tavolina Me Qera
  Mobilje

  Tenda Shatora Karrika Tavolina Me Qera

  Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te past

  Ferizaj 4 qershor 03:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tenda (Shatora) - Karrika - Tavolina.Me Qera Tel..
  Mobilje

  Tenda (Shatora) - Karrika - Tavolina.Me Qera Tel..

  Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te past

  Ferizaj 4 qershor 03:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Brisqi dhe teha te ndryshëm
  Makina dhe vegla

  Brisqi dhe teha te ndryshëm

  Teha Burgija Freza te gjith anga firma e njohur LEUCO

  Ferizaj 3 qershor 18:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Koferi per mjete pune
  Makina dhe vegla

  Koferi per mjete pune

  shitetn kofer per mjete pun eshte e perdort po shum e rujtne eshte eshte shum e pershtatshem per pun

  Ferizaj 3 qershor 18:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten dritaret
  Materiale ndertimi

  Shiten dritaret

  Shiten dritaret e aluminit: Dritaret (1,50m X 1,10m) prodhim Zviceran hapen edhe kiper, 9 dritare (1

  Ferizaj 3 qershor 17:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lavatriqe
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe

  shitet per me shum kontaktoni ne nr te telefonit

  Ferizaj 3 qershor 13:26
  35 €
 • 0 foto
  maqin
  Makina dhe vegla

  maqin

  maqina ndryshme

  Ferizaj 2 qershor 07:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ABS Holz-Her 1436 SE vitit 98
  Makina dhe vegla

  ABS Holz-Her 1436 SE vitit 98

  Shitet makina per ngjitjen e abs holz her 1436se makina esht e gatshme per pun per me shum info n

  Ferizaj 1 qershor 12:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Komur
  Teknik dhe paisje

  Komur

  Shitet komora pa motorr me dimenzione 4.3x3.7 naltsia 305 montus qmontus i fabrikuar Wiber-+3834553

  Ferizaj 1 qershor 11:46
  2.500 €
 • 1 foto
  lul shqiponje
  Mobilje

  lul shqiponje

  2,20 m lartesi 2 metra gjerësi

  Ferizaj 1 qershor 07:44
  100 €
 • 3 foto
  Roleta të jashtit nga Alumini
  Mobilje

  Roleta të jashtit nga Alumini

  Kemi roleta të jashtit nga Alumini dhe Pvc me material gjerman 5 vite garancjon

  Ferizaj 1 qershor 07:24
  36 €
 • 0 foto
  Shporet i nxemjes qëndrore
  Teknik dhe paisje

  Shporet i nxemjes qëndrore

  Shitet shporeti i nxemjes qëndrore, 55kv Me marrveshje

  Ferizaj 1 qershor 03:24
  1 €
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  jemi prodhus te shum llojeve

  Ferizaj 1 qershor 02:44
  350 €
 • 4 foto
  Qeremide
  Materiale ndertimi

  Qeremide

  Shes shum lloje te qeremideve kanizha leskovc kikinda mediteran e shum lloje te tjera per ma shum i

  Ferizaj 1 qershor 01:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyr te dhomave me modele te reja 044363733
  Materiale ndertimi

  dyr te dhomave me modele te reja 044363733

  dyer te dhomave 60 deri 100 euro punojm edhe me porosi viber +38344363733

  Ferizaj 31 maj 18:24
  60 €
 • 4 foto
  Tenda (Shatora) - Karrika - Tavolina.Me Qera Tel..
  Mobilje

  Tenda (Shatora) - Karrika - Tavolina.Me Qera Tel..

  Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te p

  Ferizaj 31 maj 17:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  garnitura 2-tresha. 1-dysh
  Mobilje

  garnitura 2-tresha. 1-dysh

  kauqat jane ne gjendje te mir dhe te ruajtur. Jane pak te perdorur si dhe leht per tu mbajtur (pastr

  Ferizaj 31 maj 01:44
  550 €
 • 6 foto
  Vitrin friz
  Teknik dhe paisje

  Vitrin friz

  Shitet vitrina ne gjendje perfekte pune vitrina eshte e gjat 3 metra dhe me motor te ri vitrina esht

  Ferizaj 30 maj 23:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Skele
  Materiale ndertimi

  Skele

  Shiten skelet 65 m2

  Ferizaj 30 maj 22:44
  500 €
 • 3 foto
  qebaptore gjelltore
  Mobilje

  qebaptore gjelltore

  6 tavolina me karrika te jashte.friz.aparat i kafes tv mini furre.shporet me plin dy pllaka.pjata en

  Ferizaj 30 maj 17:24
  999 €
 • 2 foto
  Maqina
  Makina dhe vegla

  Maqina

  Maquna ne gjendje shum te mir

  Ferizaj 30 maj 13:24
  2.300 €
 • 5 foto
  Shitet dhoma komplet
  Mobilje

  Shitet dhoma komplet

  Shes dhomen komplet

  Ferizaj 30 maj 08:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mini furr
  Teknik dhe paisje

  Mini furr

  Shes mini furren me dy plloqa te perdorur vetem dy muaj . Është thuajse i ri e shes per arsye qe ndr

  Ferizaj 30 maj 07:24
  35 €
 • 3 foto
  Mini shporer
  Teknik dhe paisje

  Mini shporer

  Shes mini shporet I perdorur 5 muaj eshte thuaja se I ri shitet komplet me qynga e shes pasi qe mdu

  Ferizaj 30 maj 06:44
  80 €