• Maqina zdrukthtaris

  Maqina zdrukthtaris

  Mqani per karrika

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 janar 14:47
 • Shllajferic

  Shllajferic

  Gjendaja shum e mor

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 janar 14:45
 • Frigorifera per markete

  Frigorifera per markete

  Bajm prodhimin e frigoriferave me porosi dhe te gate per marketa dhe kafiteri nr 044 227 442 viber 044 550 094 ferizaj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 janar 14:24
 • Dhom e fjetjes (NNT LAGEDI )

  Dhom e fjetjes (NNT LAGEDI )

  Bejme te gjitha llojet e mobiljeve me porosi na kontaktoni045 600 772 049 126 945 viber +377 45 600 772

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 janar 13:28
 • Lavatriqe Gorenje

  Lavatriqe Gorenje

  Shitet Lavatriqe Gorenje ne gjendje te rregullt teknike nuk ka korizion shume e ruajtur siq shihet ne foto kontakt +38649117265 (Viber)

  120 €
  Ferizaj
  3 janar 12:46
 • Shpored eketrik me ploqa

  Shpored eketrik me ploqa

  Shporedi osht gjnedje te rregullt me ploqa kure per furr duhet griaqin me ja ndrru

  50 €
  Ferizaj
  2 janar 23:44
 • zbriteje dyer e dritare viber +37744363733

  zbriteje dyer e dritare viber +37744363733

  dyer te dhomave 60dhe 70 euro . te hymjes 100 euro viber +37744363733

  60 €
  Ferizaj
  2 janar 20:44
 • Mobilje

  Mobilje

  Shiten mobiljet , 3+3+2+1 te perdorta ,siq po shifen ne foto . Cmimi shum i arsyeshem.. nevojitet shum pak investim ne ansore. VIber: 044 481 491

  380 €
  Ferizaj
  2 janar 17:26
 • prodhojm dyer dhe dritare me porosi 044363733

  prodhojm dyer dhe dritare me porosi 044363733

  shes dyer te dhomave 60-70 euro te hymjes 100 euro viber +37744363733

  60 €
  Ferizaj
  2 janar 17:25
 • Shitet Tavolina me 4 Karrige

  Shitet Tavolina me 4 Karrige

  Shitet tavolina me 4 karrige e cila zmadhohet poashtu ka edhe pjesen per mbajtjen e bukes poshte

  70 €
  Ferizaj
  2 janar 15:27
 • Shes makinen per larje dhe terje te rrobave

  Shes makinen per larje dhe terje te rrobave

  Shes makinen per larje te rrobave si dhe terjen e tyre tipi i makines osht bosh ne xhendje perfekte qmimi qimi 150 eu diskutohet pak

  150 €
  Ferizaj
  2 janar 14:45
 • HOLZMA HPP-81,380/320

  HOLZMA HPP-81,380/320

  Makine per prerjen e paneleve(ivericave),dimenzione 380 cm x 320cm,viti 1996,cad matic,nut program. Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike e fizike ,me pak ore pune.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 janar 13:44
 • shes dyer punojm edhe me porosi 044933548

  shes dyer punojm edhe me porosi 044933548

  dyer 60 deri 120 euro 044933548

  60 €
  Ferizaj
  2 janar 12:24
 • Dyer dhe Dritare te plastikes

  Dyer dhe Dritare te plastikes

  Shesim dyer dhe dritare te plastikes me materjale te dryshme. Gjindemi ne Ferizaj perball Pishines AS. Per me shume mundeni te na kontaktoni ne numrin e Telefonit 044 378 120 viber.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  2 janar 09:44
 • Kuzhina

  Kuzhina

  Kuzhinat jane te punuara nga mediapani Numri kontaktues:+37745539702,+37744135664

  350 €
  Ferizaj
  1 janar 20:44
 • Super pro

  Super pro

  kemi superpro origjinale italiane edhe pjes ndrruse dorza brisqi e shume pjes tjera nr viber 00393473020589. ju mirepresim ne porosit e juaja.

  260 €
  Ferizaj
  1 janar 20:24
 • mobilje 3.3.2.1

  mobilje 3.3.2.1

  kauqa 3 .3 .2 .1 jan te rujtun nuk jan per fjetje .qmimi 300 ero

  300 €
  Ferizaj
  1 janar 18:47
 • Limoni

  Limoni

  Shitet limoni,per me shume shiko fotot 044288788

  150 €
  Ferizaj
  1 janar 18:44
 • Dyer dhe dritare

  Dyer dhe dritare

  dimenzionet dritare e dhomes 1.60 me 1.37 dritare e bodrumit 60 me 60

  150 €
  Ferizaj
  1 janar 17:46
 • Sony Surround wireless sound system - Home theater

  Sony Surround wireless sound system - Home theater

  Per me shume info ne lidhje specifikacionet, shikoni foton. Mund te me kontaktoni ne viber.

  199 €
  Ferizaj
  1 janar 15:26
 • HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRA.NGA SIKA PVC

  HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRA.NGA SIKA PVC

  PUNOJM HIDRO IZOLIME ME PVC NGA SIKA SI QATI TE RRAFSHTA TERASA ETJ... MATERIALI ESHT NGA ZVICRRA DHE JAPIM GARANCION PER MATERIALIN, DHE PER PUNEN TON .... Kontaktoni me ne, në numrin 044 64 65 08

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  1 janar 12:45
 • shes dyer te dhomave dhe te hymjes 044933548

  shes dyer te dhomave dhe te hymjes 044933548

  dyer viber +37744933548

  60 €
  Ferizaj
  1 janar 11:29
 • dyer viber+37744933548 punojm edhe me porosi

  dyer viber+37744933548 punojm edhe me porosi

  dyer 044933548

  60 €
  Ferizaj
  1 janar 11:29
 • super zbritje dyer viber+37744933548

  super zbritje dyer viber+37744933548

  dyer 044933548

  60 €
  Ferizaj
  1 janar 11:29
 • shes dyer te dhomave dhe te hymjes 044933548

  shes dyer te dhomave dhe te hymjes 044933548

  dyer 044933548

  60 €
  Ferizaj
  1 janar 11:29
 • Shesim Dyr 90x200m vetem kontakto ne Viber +377459

  Shesim Dyr 90x200m vetem kontakto ne Viber +377459

  shes dyr dyer,dere , derë ,der ,DYER,dere e brendshme , DERE, der e brendshme , doors ,dere e mbrendshme ,der e mbrendshme ,door , dere e mrenshme , der e mrenshme ,doors for home , dere per

  60 €
  Ferizaj
  31 dhjetor 12:44
 • Dyer te Dhomave te Hymjes dyer Salloni dhe kuzhine

  Dyer te Dhomave te Hymjes dyer Salloni dhe kuzhine

  Dyer te Dhomave te Hymjes dyer Salloni dhe kuzhine PRODHOJM dyer dhe dritare me qmime 60 deri 130euro punojm edhe me porosi per me shum kontaktoni ne viber +37745643836 dyer te dhomave 60 d

  60 €
  Ferizaj
  31 dhjetor 12:44
 • punojm dyer me porosi me montim 044363733

  punojm dyer me porosi me montim 044363733

  dyer

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  31 dhjetor 09:45
 • Super dyer dhe dritare

  Super dyer dhe dritare

  dyer

  60 €
  Ferizaj
  31 dhjetor 09:24
 • Mobilje - Garnitura salloni

  Mobilje - Garnitura salloni

  Mobileria AG-KRASNIQI bejm prodhimin dhe shitjen e mobiljeve sipas porosis ,, Seti 3-3-2-1 = 650 Euro Si dhe modele tjera varsisht nga ngjyra dhe shija e klientit nr. kontaktues :+377 45 611 967(viber

  650 €
  Ferizaj
  30 dhjetor 23:44
 • Agregat 3.5

  Agregat 3.5

  Shitet agregati 3.5kw i ardhur nga zvicrra punon shum mir dhez me qels dhe kanop

  200 €
  Ferizaj
  30 dhjetor 20:45
 • shes dyer vatsap +37745882998

  shes dyer vatsap +37745882998

  dyer

  60 €
  Ferizaj
  30 dhjetor 18:45
 • Nxemje me plin

  Nxemje me plin

  Shitet nxemja me plin vjen me gjith boc kontakt 386 49117265

  60 €
  Ferizaj
  30 dhjetor 17:27
 • Dyer

  Dyer

  shes dyer dhe dritare me zbritje

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 dhjetor 16:25
 • Shes Tjegulla-qeremide te perdoruna nga 10.cent co

  Shes Tjegulla-qeremide te perdoruna nga 10.cent co

  Shes Tjegulla-qeremide te perdoruna shum te rujtne me qmim te volitshem 0.10 centi copen i kemi 1200 copa tel :(+377)44-108-408

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 dhjetor 13:48
 • Mjete te Punes

  Mjete te Punes

  shes mjetet e punes

  1 €
  Ferizaj
  30 dhjetor 10:25
 • Dyer të Brendshme , super qmime , super kualitet

  Dyer të Brendshme , super qmime , super kualitet

  Ofrojm Dyer të brendshme me Shumicë dhe pakicë nga prodhuesi SOLODOOR . www.solodoor.cz Jemi perfaqsues direkt nga prodhuesi per Kosovë Na kontaktoni . 044946077...........

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  30 dhjetor 08:44
 • Hidrofor AQUA JET DP370A

  Hidrofor AQUA JET DP370A

  -ASNJEHER i PERDORUR..! -Shitet Hidrofori siq shihet ne foto. -Fotot jan origjinale... Kontakti: Viber>WhatsApp> +37744814521

  50 €
  Ferizaj
  30 dhjetor 03:44
 • Tavolina

  Tavolina

  Shes dy tavolina te njejta jane. 2 tavolina. Cmimi per nje tavoline eshte 50 euro te dyja bashk 100 euro ts dy tavolinat kane xham mbulues

  100 €
  Ferizaj
  29 dhjetor 22:45
 • Ncemje me rym

  Ncemje me rym

  Ncemje me rymm gjendje rregull nga svicra

  45 €
  Ferizaj
  29 dhjetor 20:44
 • ISOBOY Prerse stiropori

  ISOBOY Prerse stiropori

  Bejme shitjen e makinave per prerjen e stiroporit me kualitet te larte, Makinat bejne prerje nga 0 - 45 - 90 shkall, trashesi deri 25cm gjithashtu me porosi deri ne 30cm. GARANCION !!! 6 + 6 = 12 mua

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 dhjetor 20:25
 • genewa sviss

  genewa sviss

  frigorifera,lavatrice 5.6.7..9.10kg,enlarse.shporeta elektrik te ardhura nga zvicra

  100 €
  Ferizaj
  29 dhjetor 20:24
 • Shes shlajferic-brusalic nga zvicrra

  Shes shlajferic-brusalic nga zvicrra

  Shes shllajferic- brusalic motorr druve nga zvicrra me marrveshje tel:(+377)44-108-408

  70 €
  Ferizaj
  29 dhjetor 16:48
 • Ofrojm Dyer të Brendshme me Shumicë

  Ofrojm Dyer të Brendshme me Shumicë

  Ofrojm Dyer të brendshme me Shumicë dhe pakicë nga prodhuesi SOLODOOR . www.solodoor.cz Jemi perfaqsues direkt nga prodhuesi per Kosovë Na kontaktoni . 044946077..............

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 dhjetor 13:45
 • EUROJETA

  EUROJETA

  Shesim Dyer dhe Dritare Nga plastika te ardhura nga Gjermania me dimensione te ndryshme...Gjithashtu Shesim edhe Paisje tjera si P.sh Gypa te Ujit,Mjete per zjarrfikes,bicikleta Radiator,Kosistse Bari

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 dhjetor 13:24
 • kocka per obore ' Tratuar etj.

  kocka per obore ' Tratuar etj.

  Shes kocka per obore Tratuar E Etj.. QMIMI Sipas Marveshjes Numri Telefonit 044-475156

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 dhjetor 12:44
 • Lavatriqe Gorenje

  Lavatriqe Gorenje

  Shitet Lavatriqe Gorenje ne gjendje te rregullt teknike nuk ka korizion shume e ruajtur 38649117265

  120 €
  Ferizaj
  29 dhjetor 12:24
 • Shporet me rryme Beko

  Shporet me rryme Beko

  Shitet shporeti shume pak i perdorur me rryme punon ne gjendje te rregullt garantoj

  120 €
  Ferizaj
  29 dhjetor 11:46
 • Dyer dritare viber +37744763428

  Dyer dritare viber +37744763428

  Shesim dyer dhe dritare me qmime 60 deri 100 euro punojm edhe meporosi

  60 €
  Ferizaj
  29 dhjetor 11:28
 • Co 2

  Co 2

  Shitet co 2 190 ampera ne gjendje pune

  500 €
  Ferizaj
  29 dhjetor 10:44