Fier

Shtepi & Familje në shitje në Fier

 • 1 foto
  Dritare diral
  Materiale ndertimi

  Dritare diral

  Dritare dural e perdorur ne gjendje shume te mire dopio xham.permasat gjatesi114 lartesi 121

  Fier Dje, 22:22
  100 Lek
 • 5 foto
  Sharre shirit
  Makina dhe vegla

  Sharre shirit

  Shitet sharre shirit monofaze Italjane ne gjendje super te mire..Jo mesazhe.

  Fier Dje, 22:19
  600 €
 • 2 foto
  Gozhdatrice me ajer
  Makina dhe vegla

  Gozhdatrice me ajer

  Shitet nje gozhdatrice me ajer .E re ne valixhe.Gozhdet mund te jene deri 5 cm.Jo mesazhe.

  Fier Dje, 22:18
  700 Lek
 • 2 foto
  Shkalle Teleskopike
  Makina dhe vegla

  Shkalle Teleskopike

  Shiten shkalle teleskopike alumini te ardhura nga Greqia .Nga 90 cm deri 4m ne hapje.Jo mesazhe.

  Fier Dje, 22:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makita
  Makina dhe vegla

  Makita

  Shitet trapano betoni.Gjendje super .E ardhur nga Anglia 3.1A 710w pak e perdorur .Origjinale prod

  Fier Dje, 22:16
  120 Lek
 • 2 foto
  Share me kend
  Makina dhe vegla

  Share me kend

  Hitachi disk 235 255 . 1520w . 5000 xhiro . Super e mirembajtur.

  Fier Dje, 22:15
  350 Lek
 • 2 foto
  Tavoline ngrenie
  Mobilje

  Tavoline ngrenie

  Shitet nje tavoline ngenie e perdorur .Tavolina me shina zmadhimi behet nga 130cm gjatesi behet 160

  Fier Dje, 19:10
  70 Lek
 • 4 foto
  Monilje per Farmaci
  Mobilje

  Monilje per Farmaci

  Shiten Mobilje per Farmaci .Te perdorura ne gjendje shume te mire.

  Fier Dje, 19:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Krevat per femije
  Mobilje

  Krevat per femije

  Krevat per femije

  Fier Dje, 19:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavolin original dru
  Mobilje

  Tavolin original dru

  Ne gjendje super

  Fier Dje, 18:42
  12.000 Lek
 • 5 foto
  Per arsye mbyllje bisnesi shiten makinerit
  Makina dhe vegla

  Per arsye mbyllje bisnesi shiten makinerit

  Per arsye mbyllje bisnesi shiten makinerit e nje punishte druri e komletuar bashk me veglat e dores

  Fier Dje, 18:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten makineri druri per arsye mbyllje bisnesi
  Makina dhe vegla

  Shiten makineri druri per arsye mbyllje bisnesi

  Shiten makinerit tek e tek ose te gjitha bashk si ti ineteresoin blersit . Shitet makineri me 5 proc

  Fier Dje, 18:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kompresor ajri
  Makina dhe vegla

  Kompresor ajri

  Ne gjendje shum te mir

  Fier Dje, 18:37
  8.000 Lek
 • 4 foto
  Trap an per te trazuar kol \"AEG\"
  Makina dhe vegla

  Trap an per te trazuar kol \"AEG\"

  Eshte ne gjendje shum te mire majtas,, djathtas,,I ardhur nga danimarka

  Fier Dje, 18:37
  8.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet Gjenerator Okazion 110 KWA .me 100 ore pune
  Makina dhe vegla

  Shitet Gjenerator Okazion 110 KWA .me 100 ore pune

  Shitet okazion gjeneratori ,me 100 ore pune

  Fier Dje, 17:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Motorsharr STIHL
  Makina dhe vegla

  Motorsharr STIHL

  Motorsharr STIHL per ndertim,ne gjendje te mir pune,punon me benzin+disk I ri i pa perdorur,Whatapp

  Fier Dje, 16:28
  1.200 €
 • 7 foto
  Lavactrice + tharese profesionale MIELE
  Teknik dhe paisje

  Lavactrice + tharese profesionale MIELE

  Lavactrice + tharese profesionale MIELE per biznese hotele lanvateri elektronike ne gjendje shum te

  Fier Dje, 16:27
  2.800 €
 • 4 foto
  Fresibil Makita 1000 wat origjinal .GR
  Makina dhe vegla

  Fresibil Makita 1000 wat origjinal .GR

  Fresibile Makita origjinal eshte ne gjendje shum te mir ,i sapo ardhur nga GR .1000 WAT .

  Fier Dje, 15:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kopresor 50LT super gjendje ,Origjinal +Zorra 10ML
  Makina dhe vegla

  Kopresor 50LT super gjendje ,Origjinal +Zorra 10ML

  Super gjendje 50 LT ,me 10 ML zorr .

  Fier Dje, 15:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  dush diellor
  Teknik dhe paisje

  dush diellor

  Shitet dush diellor per arsye mos perdorimi i perdorur.

  Fier Dje, 14:17
  500 Lek
 • 6 foto
  Materjale zink per sera italjane
  Materiale ndertimi

  Materjale zink per sera italjane

  Shesim materjale zinke i temperuar italjane shume cilesore dhe dhe te garantuare nga cdo fatkeqsi na

  Fier 21 korrik 22:40
  1 €
 • 0 foto
  Tharese rrobash dhe sob me xham
  Teknik dhe paisje

  Tharese rrobash dhe sob me xham

  Te dyja ne gjendje shum te mir

  Fier 21 korrik 17:04
  16.000 Lek
 • 3 foto
  Makina
  Makina dhe vegla

  Makina

  Perzjeres inoksi industrial ,motor me xhiro te komandueshme

  Fier 21 korrik 06:20
  1.000.000 Lek
 • 0 foto
  Krevati, dysheku me dy komedina për të shitur
  Mobilje

  Krevati, dysheku me dy komedina për të shitur

  Në gjendje shumë të mirë shitet një krevat dopjo me përmasat 226 cm gjatë dhe 197 cm gjerë, dysheku

  Fier 20 korrik 22:12
  500 €
 • 1 foto
  Furr byrekesh me gas
  Teknik dhe paisje

  Furr byrekesh me gas

  Furr byrekesh me gaz i paperdorur.

  Fier 20 korrik 12:46
  400 Lek
 • 4 foto
  Shitet konvergjence Teknologjia e 2018
  Makina dhe vegla

  Shitet konvergjence Teknologjia e 2018

  Shitet paisje konvergjence me ure 3.5 ton edhe ure te vogel mezi 3ton Sistemi i konvergjences Fasep

  Fier 20 korrik 10:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Krevat per femije
  Mobilje

  Krevat per femije

  Krevat per femije.Krevati eshte i kompletuar.ka dy dyshek veror dhe dimeror .kater sirtare dhe esht

  Fier 20 korrik 00:06
  70 €
 • 1 foto
  Frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer

  Shes frigoriferin freskues lart dhe ngrires posht ipershtatshem per markete ... Eshte ne gjendje pu

  Fier 19 korrik 15:31
  360 Lek
 • 7 foto
  Pres hekur profesional miele,Samsung, privilegj,
  Teknik dhe paisje

  Pres hekur profesional miele,Samsung, privilegj,

  Hekura profesional gjerman ne gjendje shum te mir

  Fier 19 korrik 12:36
  32.000 Lek
 • 1 foto
  Lavatrice Zzopas
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice Zzopas

  Shitet lavatrice zzopas 5 kg ne gjendje sh te mire ! Te gjitha serviset te bera ! Eshte ne gjendje p

  Fier 19 korrik 11:43
  120 €
 • 1 foto
  Furre rrotullues !!okazion!!
  Makina dhe vegla

  Furre rrotullues !!okazion!!

  Furr buke rrotullues me bersi shum ekonomik ne gjendje shum te mire per 80 buk pjekja per 50 minuta.

  Fier 19 korrik 10:31
  2.500 €
 • 1 foto
  MIELE THARESE SHITET
  Teknik dhe paisje

  MIELE THARESE SHITET

  Shes tharese rrobash te markes Miele.Eshte ne gjendje perfekte.Shitet per arsye mosperdorimi.Cmimi p

  Fier 19 korrik 00:56
  180 Lek
 • 7 foto
  Gjenerator Milantractor
  Makina dhe vegla

  Gjenerator Milantractor

  Shitet Gjenerator Milantractor, per arsye mos perdorimimi, ne gjendje te shkelqyer. 350.000 lek

  Fier 18 korrik 12:24
  350.000 Lek
 • 0 foto
  Karrige Eyre me rrota
  Mobilje

  Karrige Eyre me rrota

  Jan ne gjendje te mir

  Fier 18 korrik 09:04
  5.000 Lek
 • 1 foto
  SHES EXPRES KAFE
  Makina dhe vegla

  SHES EXPRES KAFE

  NE GJENDJE SHUM TE MIRE,ESHTE PUNUAR VETEM 6MUAJ,MARK ITALIANE,RANCILIO

  Fier 17 korrik 14:25
  250 €
 • 0 foto
  Ariston
  Teknik dhe paisje

  Ariston

  ShitetLavatriçe ariston mekanike teper funksionale.

  Fier 16 korrik 14:30
  70 Lek
 • 6 foto
  Shitett!!! 270.000.000 lek i diskutueshem !!!
  Makina dhe vegla

  Shitett!!! 270.000.000 lek i diskutueshem !!!

  Sharre per punime ne mobileri.

  Fier 16 korrik 12:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lavatrice ariston hotpoint 140 mije leke
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice ariston hotpoint 140 mije leke

  Shitet lavatrice ariston hotpoint ne gjendje super te mire e garantuar,me pomp dhe rezistence te sap

  Fier 15 korrik 10:44
  14.000 Lek
 • 0 foto
  Tharese robash origjinale gjermane
  Teknik dhe paisje

  Tharese robash origjinale gjermane

  Eshte ne gjendje shum te mir

  Fier 15 korrik 05:40
  14.000 Lek
 • 11 foto
  Moblije , dollap , divan , krevat , komodin etj
  Mobilje

  Moblije , dollap , divan , krevat , komodin etj

  Ne gjendje shum te mire , shiten te gjitha bashk ose vec e vec .

  Fier 14 korrik 16:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  pompe
  Makina dhe vegla

  pompe

  pompe e erdhur na italia e pa perdorur ne shqiperi 250 mije lek

  Fier 14 korrik 11:22
  250 Lek
 • 2 foto
  shesh frigorifer banak. Dhe frigorifer kollon
  Teknik dhe paisje

  shesh frigorifer banak. Dhe frigorifer kollon

  Frigorifer banak shum pak i përdorur. Pothuajse i ri. PLUS frigorifer fillon. Me gjithë raftet për u

  Fier 14 korrik 09:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer Rex
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer Rex

  Frigorifer shume cilesor , ne gjendje te mire cmim simbolik, per info kontaktoni cmimi 190 lek i dis

  Fier 14 korrik 09:14
  190 Lek
 • 0 foto
  Dewalt 1500 wats okazion super matrapik akull iri
  Materiale ndertimi

  Dewalt 1500 wats okazion super matrapik akull iri

  Shitet super matrapik profesional Dewalt gjermany me garanci nga ana ime

  Fier 12 korrik 16:56
  650 €
 • 3 foto
  frigifer banak freskues
  Teknik dhe paisje

  frigifer banak freskues

  Shitet frigorifer banak freskues ne gjendje shume te mire!

  Fier 12 korrik 10:06
  30.000 Lek
 • 1 foto
  Tiegulla vëndi
  Materiale ndertimi

  Tiegulla vëndi

  Shiten tiegullat jan te rregullta

  Fier 12 korrik 07:17
  100 Lek
 • 4 foto
  Gjenerator Mosa .6.5 KWA ,Nafte .3 Fazor & Mono Fa
  Makina dhe vegla

  Gjenerator Mosa .6.5 KWA ,Nafte .3 Fazor & Mono Fa

  Shitet Gjenerator Mosa 6.5 KWA NAFTE .3 FAZOR & MONO FAZ .SUPER GJENERATOR ME SHUM PAK OR PUNE .

  Fier 11 korrik 15:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet vinxhi ...IMER profesional 350€ akull i ri
  Materiale ndertimi

  Shitet vinxhi ...IMER profesional 350€ akull i ri

  Super vinxh i pa perdirur fare i bler ne itali

  Fier 8 korrik 20:30
  400 €
 • 5 foto
  Lavatriçe dhe Furra Inkaso Okazion
  Teknik dhe paisje

  Lavatriçe dhe Furra Inkaso Okazion

  Malli jepet me ç\'mim shumice arsyeja mbyllje aktiviteti. Adresa:Lagja 15 Tetori Fier.

  Fier 8 korrik 19:40
  100 Lek
 • 2 foto
  Vidator AEG
  Makina dhe vegla

  Vidator AEG

  Vidator AEG 14.4 v.shume pak i perdorur e shes se kam tjeter .Ne gjendje shume te mire.

  Fier 8 korrik 12:49
  90 Lek