Fier

Shtepi & Familje në shitje në Fier

 • 2 foto
  Shitet Lavatrice Gjermane Zanker Cassic 6 kg .
  Teknik dhe paisje

  Shitet Lavatrice Gjermane Zanker Cassic 6 kg .

  Shitet Lavatrice Gjermane Zanker Cassic ne gjendje shume te mire pune 6kg .Kerkoj te blej nje lavat

  Fier Dje, 23:56
  12.000 Lek
 • 2 foto
  Divan Kanape 220×68
  Mobilje

  Divan Kanape 220×68

  Shitet divan Kanape. Sherben per Kuzhine ose dhome ndenjje. Mund te hapet dhe te behet krevat per te

  Fier Dje, 23:56
  5.000 Lek
 • 4 foto
  Okazion shiten makineri per marangoza per arsye mb
  Makina dhe vegla

  Okazion shiten makineri per marangoza per arsye mb

  Okazion shiten makinerit e nje punishte druri per arsye mbyllje bisnesi makinerit shiten tek e tek o

  Fier Dje, 21:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Motorsharr STIHL
  Makina dhe vegla

  Motorsharr STIHL

  Motorsharr STIHL per ndertim,ne gjendje te mir pune,punon me benzin+disk I ri i pa perdorur,Whatapp

  Fier Dje, 16:33
  1.200 €
 • 1 foto
  Dritare diral
  Materiale ndertimi

  Dritare diral

  Dritare dural e perdorur ne gjendje shume te mire dopio xham.permasat gjatesi114 lartesi 121

  Fier Dje, 15:51
  100 Lek
 • 5 foto
  Sharre shirit
  Makina dhe vegla

  Sharre shirit

  Shitet sharre shirit monofaze Italjane ne gjendje super te mire..Jo mesazhe.

  Fier Dje, 15:50
  600 €
 • 2 foto
  Share me kend
  Makina dhe vegla

  Share me kend

  Hitachi disk 235 255 . 1520w . 5000 xhiro . Super e mirembajtur.

  Fier Dje, 15:49
  350 Lek
 • 3 foto
  Makita
  Makina dhe vegla

  Makita

  Shitet trapano betoni.Gjendje super .E ardhur nga Anglia 3.1A 710w pak e perdorur .Origjinale prod

  Fier Dje, 15:49
  120 Lek
 • 2 foto
  Gozhdatrice me ajer
  Makina dhe vegla

  Gozhdatrice me ajer

  Shitet nje gozhdatrice me ajer .E re ne valixhe.Gozhdet mund te jene deri 5 cm.Jo mesazhe.

  Fier Dje, 15:49
  700 Lek
 • 4 foto
  Monilje per Farmaci
  Mobilje

  Monilje per Farmaci

  Shiten Mobilje per Farmaci .Te perdorura ne gjendje shume te mire.

  Fier Dje, 15:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavoline ngrenie
  Mobilje

  Tavoline ngrenie

  Shitet nje tavoline ngenie e perdorur .Tavolina me shina zmadhimi behet nga 130cm gjatesi behet 160

  Fier Dje, 15:46
  70 Lek
 • 4 foto
  Fresibil Makita 1000 wat origjinal .GR
  Makina dhe vegla

  Fresibil Makita 1000 wat origjinal .GR

  Fresibile Makita origjinal eshte ne gjendje shum te mir ,i sapo ardhur nga GR .1000 WAT .

  Fier Dje, 11:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kopresor 50LT super gjendje ,Origjinal +Zorra 10ML
  Makina dhe vegla

  Kopresor 50LT super gjendje ,Origjinal +Zorra 10ML

  Super gjendje 50 LT ,me 10 ML zorr .

  Fier Dje, 11:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Per arsye mbyllje bisnesi shiten makinerit
  Makina dhe vegla

  Per arsye mbyllje bisnesi shiten makinerit

  Per arsye mbyllje bisnesi shiten makinerit e nje punishte druri e komletuar bashk me veglat e dores

  Fier Dje, 08:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten makineri druri per arsye mbyllje bisnesi
  Makina dhe vegla

  Shiten makineri druri per arsye mbyllje bisnesi

  Shiten makinerit tek e tek ose te gjitha bashk si ti ineteresoin blersit . Shitet makineri me 5 proc

  Fier Dje, 08:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makina
  Makina dhe vegla

  Makina

  Perzjeres inoksi industrial ,motor me xhiro te komandueshme

  Fier Dje, 06:21
  1.000.000 Lek
 • 0 foto
  Krevat per femije
  Mobilje

  Krevat per femije

  Krevat per femije.Krevati eshte i kompletuar.ka dy dyshek veror dhe dimeror .kater sirtare dhe esht

  Fier 20 shtator 15:18
  70 €
 • 1 foto
  Lavatrice Zzopas
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice Zzopas

  Shitet lavatrice zzopas 5 kg ne gjendje sh te mire ! Te gjitha serviset te bera ! Eshte ne gjendje p

  Fier 20 shtator 14:54
  120 €
 • 11 foto
  Moblije , dollap , divan , krevat , komodin etj
  Mobilje

  Moblije , dollap , divan , krevat , komodin etj

  Ne gjendje shum te mire , shiten te gjitha bashk ose vec e vec .

  Fier 20 shtator 09:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet konvergjence Teknologjia e 2018
  Makina dhe vegla

  Shitet konvergjence Teknologjia e 2018

  Shitet paisje konvergjence me ure 3.5 ton edhe ure te vogel mezi 3ton Sistemi i konvergjences Fasep

  Fier 19 shtator 18:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolin Guzhine+Karrige
  Mobilje

  Tavolin Guzhine+Karrige

  Ç\'mimi 300-mij lek i diskutueshem. Tel:0695237805

  Fier 19 shtator 12:44
  30.000 Lek
 • 2 foto
  Mobilje, Kolltuqe, Pupa lekure
  Mobilje

  Mobilje, Kolltuqe, Pupa lekure

  Kolltuqe lekure per Lokale, sallone, hotele, zyra etj, 60 cope, 80 euro per cope. Pupa lekure 26 cop

  Fier 19 shtator 09:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Katabrik akullore italiane
  Teknik dhe paisje

  Katabrik akullore italiane

  Katabrik 3faz me qarkullim uje 4kg ne gjendje shume te mire

  Fier 18 shtator 22:45
  1 Lek
 • 4 foto
  Karrike me rrota
  Mobilje

  Karrike me rrota

  Shitet karrrike gjermane . Gjendja perfekte . Me mekanizma te fshehur (shikoni fotot).Cmimi pak i di

  Fier 18 shtator 10:08
  80 €
 • 1 foto
  MIELE THARESE SHITET
  Teknik dhe paisje

  MIELE THARESE SHITET

  Shes tharese rrobash te markes Miele.Eshte ne gjendje perfekte.Shitet per arsye mosperdorimi.Cmimi p

  Fier 18 shtator 10:07
  180 Lek
 • 6 foto
  Materjale zink per sera italjane
  Materiale ndertimi

  Materjale zink per sera italjane

  Shesim materjale zinke i temperuar italjane shume cilesore dhe dhe te garantuare nga cdo fatkeqsi na

  Fier 17 shtator 21:42
  1 €
 • 4 foto
  FRIGORIFER KOLLONE
  Teknik dhe paisje

  FRIGORIFER KOLLONE

  SHITET FRIGORIFER KOLLONE PER CDO AMBJENT, DYQAN, LOKAL etj... FRIGORIFERI ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE

  Fier 17 shtator 12:23
  500 Lek
 • 2 foto
  RAFTE PER MARKETE
  Mobilje

  RAFTE PER MARKETE

  SHITEN RAFTE MARKETI NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE TE PASTER! CMIMI 10000 METRI LINEAR!

  Fier 17 shtator 12:22
  100 Lek
 • 3 foto
  Lavatrice beko
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice beko

  Okazion cmimi 19000leke!!!!!! Shes lavatrice BEKO 7 Kg, 1000 giro klasi energjis A++ . E përshtas

  Fier 16 shtator 21:46
  19.000 Lek
 • 1 foto
  Furre rrotullues !!okazion!!
  Makina dhe vegla

  Furre rrotullues !!okazion!!

  Furr buke rrotullues me bersi shum ekonomik ne gjendje shum te mire per 80 buk pjekja per 50 minuta.

  Fier 16 shtator 17:54
  2.500 €
 • 1 foto
  Ngohese fast fudi
  Teknik dhe paisje

  Ngohese fast fudi

  Ngohese fast fudi per pica dhe byrek. Ne gjendje te re.

  Fier 14 shtator 15:46
  450 Lek
 • 1 foto
  Tiegulla vëndi
  Materiale ndertimi

  Tiegulla vëndi

  Shiten tiegullat jan te rregullta

  Fier 14 shtator 06:59
  100 Lek
 • 5 foto
  Shitet kendi
  Mobilje

  Shitet kendi

  Shitet kendi nr gjendje shum te mir

  Fier 14 shtator 06:56
  700 Lek
 • 0 foto
  Shitet karikues baterish
  Makina dhe vegla

  Shitet karikues baterish

  Shitet karikues per bateri makinash

  Fier 12 shtator 23:43
  20 Lek
 • 4 foto
  Trap an per te trazuar kol \"AEG\"
  Makina dhe vegla

  Trap an per te trazuar kol \"AEG\"

  Eshte ne gjendje shum te mire majtas,, djathtas,,I ardhur nga danimarka

  Fier 12 shtator 19:35
  8.000 Lek
 • 2 foto
  Tavolin original dru
  Mobilje

  Tavolin original dru

  Ne gjendje super

  Fier 12 shtator 08:07
  12.000 Lek
 • 7 foto
  Gjenerator Milantractor
  Makina dhe vegla

  Gjenerator Milantractor

  Shitet Gjenerator Milantractor, per arsye mos perdorimimi, ne gjendje te shkelqyer. 350.000 lek

  Fier 11 shtator 12:42
  350.000 Lek
 • 1 foto
  Raft shumefunksional
  Mobilje

  Raft shumefunksional

  Nje zgjidhje shume e mire per hapsiren tuaj. Rafti mund te qendroje i mbeshtetur ne mur (per dekor)

  Fier 10 shtator 21:55
  15.000 Lek
 • 4 foto
  Makineri Kafeje
  Mobilje

  Makineri Kafeje

  Shes makineri per bluarje kafeje mark greke me cmim okazion...makineria eshte e blere ne greqi dhe e

  Fier 10 shtator 13:06
  800 €
 • 2 foto
  10 komplete tavoline + 4 karrige
  Mobilje

  10 komplete tavoline + 4 karrige

  shiten 10 tavoline bashke me 40 karrige ne gjendje shume te mire.

  Fier 10 shtator 07:51
  1 €
 • 2 foto
  Fshesa
  Makina dhe vegla

  Fshesa

  Shiten fshesa për Lavazh. Të interesuarit jo mesazhe

  Fier 9 shtator 09:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lavatrice Okazion 2 dite
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice Okazion 2 dite

  Okazion 2 dite cmini 19000leke!!!!!! Shes lavatrice BEKO 7 Kg, 1000 giro klasi energjis A++ qe do t

  Fier 8 shtator 19:39
  19.000 Lek
 • 0 foto
  Frigorifer marketi  Okaziooon
  Mobilje

  Frigorifer marketi Okaziooon

  Frigorifer marketi 3 meter i gjate dhe 1,4 i gjere, I perdorur marke italiane . Ne gjendje pune te s

  Fier 8 shtator 19:27
  65.000 Lek
 • 3 foto
  Lavatrice Beko
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice Beko

  Lavatrice 7kg 1000rpm . Ne gjendje pune. E përshtashme per te gjitha hapsirat ku ta vendosni . Na ko

  Fier 5 shtator 20:52
  23.000 Lek
 • 0 foto
  Injator scania euro 4
  Makina dhe vegla

  Injator scania euro 4

  Shiten 6 injator scania euro 4 te perdorur ne gjendje shum te mir

  Fier 3 shtator 21:54
  1.200 €
 • 3 foto
  Turbo scan euro 5
  Makina dhe vegla

  Turbo scan euro 5

  Eshte pak e perdorur por eshte ne gjendje shum te mir

  Fier 3 shtator 21:46
  1.000 €
 • 3 foto
  Turbo scania euro 5
  Makina dhe vegla

  Turbo scania euro 5

  Eshte pak e perdorur ne gjendje shum te mire

  Fier 3 shtator 21:17
  1.000 €
 • 10 foto
  Shiten kolltuqet dhe kamerat
  Mobilje

  Shiten kolltuqet dhe kamerat

  Shiten kolltuqet dhe kamerat per arsye mos perdorimi. Dhe programi i kompjuterit per lokal. me cmim

  Fier 30 gusht 17:29
  1 €
 • 7 foto
  Lavactrice + tharese profesionale MIELE
  Teknik dhe paisje

  Lavactrice + tharese profesionale MIELE

  Lavactrice + tharese profesionale MIELE per biznese hotele lanvateri elektronike ne gjendje shum te

  Fier 29 gusht 21:04
  2.800 €
 • 0 foto
  Karrige
  Mobilje

  Karrige

  Shitet 6 karrige nga 700 leke 1 karrige ose 3500 leke te gjashta. Jane shume te mirembajtura!

  Fier 28 gusht 14:30
  700 Lek