Shtepi & Familje në shitje në Fushë Kosovë

 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Fushë Kosovë Sot, 02:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Fushë Kosovë Sot, 02:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME nga PVC & AL -SUPER OFERT!!!
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME nga PVC & AL -SUPER OFERT!!!

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Fushë Kosovë Sot, 02:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Fushë Kosovë Dje, 23:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  Japim ne sherbim karrika tavolin tenda 044 280873 viber n gjdo koh +383 44 280 873

  Fushë Kosovë Dje, 23:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Fushë Kosovë Dje, 23:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes me porosi vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetjes me porosi vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Fushë Kosovë Dje, 23:02
  799 €
 • 11 foto
  TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA
  Mobilje

  TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA

  Prodhojm: karrika tavolina separe e shankerica me modele unike +383 45 25 66 99 viber

  Fushë Kosovë Dje, 22:40
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mbulesa per shtretr 2she
  Mobilje

  Mbulesa per shtretr 2she

  Shes Mbulesa per shtreter 2she ngjyra te ndryshme posta gratis ter kosoven muni me na vizitu ne loka

  Fushë Kosovë Dje, 21:56
  11 €
 • 5 foto
  • DEKOR , MOLER , FASADA , RINOVIME •
  Mobilje

  • DEKOR , MOLER , FASADA , RINOVIME •

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: BANESA. ,LOKALE.DHOMA.ZYRE, HOTELE. etj, si dhe rinov

  Fushë Kosovë Dje, 21:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te Brendshme
  Mobilje

  Dyer te Brendshme

  Dyer te Brendshme ,Dyer Automatike per Garazha ,Dyer te Blinduara ,Dyer dhe Dritare te Plastikes ,Ro

  Fushë Kosovë Dje, 21:19
  98 €
 • 9 foto
  Dyer Automatike per Garazha
  Mobilje

  Dyer Automatike per Garazha

  Dyer Automatike per Garazha te prodhuesit ?????? Italian ?????? Sicom ?????? me 10 vite Garancion.

  Fushë Kosovë Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Gilindera te Aluminit
  Mobilje

  Gilindera te Aluminit

  Te gjitha llojet e Gilinderave te Aluminit me 10 vite garancion. N.T.P GER TORE Fushe Kosove Rr "e

  Fushë Kosovë Dje, 21:19
  30 €
 • 8 foto
  Klima
  Teknik dhe paisje

  Klima

  Kemi klima te ndryshme sipas kerkeses tuaj. Bejm shirtjen e klimave Servisimin e klimave Montimin e

  Fushë Kosovë Dje, 20:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Klima
  Teknik dhe paisje

  Klima

  Kemi klima te perdotne me garancion vetem nje sezon te perdorne na vizitoni. Klimat jan komplet per

  Fushë Kosovë Dje, 20:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kreveta
  Mobilje

  Kreveta

  Kreveta karrika tavolina dhoma gjumi etj. Viber+38345805512

  Fushë Kosovë Dje, 20:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Aparat (Paisje) kunder lageshtis dhe mykut ♐️?♈️
  Materiale ndertimi

  Aparat (Paisje) kunder lageshtis dhe mykut ♐️?♈️

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht made in Cyri

  Fushë Kosovë Dje, 19:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  APORATA KUNDER LAGESHTIS VLLAGES - MYKUT
  Teknik dhe paisje

  APORATA KUNDER LAGESHTIS VLLAGES - MYKUT

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqina

  Fushë Kosovë Dje, 19:26
  1 €
 • 7 foto
  • DEKOR , MOLER , FASADA , RENOVIME •
  Mobilje

  • DEKOR , MOLER , FASADA , RENOVIME •

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: BANESA. ,LOKALE.DHOMA.ZYRE, HOTELE. etj, si dhe rinov

  Fushë Kosovë Dje, 18:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dyer dhe Laminat
  Mobilje

  Dyer dhe Laminat

  Dyer dhe Laminat te klasit te pare vetem ne TREND FusheKosove perball BauMarketit me oferta shume t

  Fushë Kosovë Dje, 18:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Cerada
  Materiale ndertimi

  Cerada

  Shesim cerada me dimensione 12×4

  Fushë Kosovë Dje, 18:19
  30 €
 • 4 foto
  Shes Dritaret prodhim i LESNES
  Materiale ndertimi

  Shes Dritaret prodhim i LESNES

  Shes Dritaret prodhim i LESNES jane ne gjendje te rregullt me keto dimensione: 1) 180x140 cm jane 3

  Fushë Kosovë Dje, 17:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   kauqa per sallon te ardhun nga norvegjia
  Mobilje

  kauqa per sallon te ardhun nga norvegjia

  Shiten kauqat te ardhun nga norvegjia Kontakt viber : +38344455939 +38349

  Fushë Kosovë Dje, 17:26
  500 €
 • 5 foto
  Nivelizim te dyshemeve
  Materiale ndertimi

  Nivelizim te dyshemeve

  ofrojm keto sherbime izolimin me kondor nivelizimin ndertesav garazhave podrumave te shtepiave sigur

  Fushë Kosovë Dje, 17:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Aparata kafes
  Teknik dhe paisje

  Aparata kafes

  shes 16 aparata kafes Nxitoni 9 ushiten mbeten vetem edhe 7 copa +38344360555 milaimi

  Fushë Kosovë Dje, 16:57
  60 €
 • 11 foto
  Llustera
  Mobilje

  Llustera

  Ndriçimi është arti i shtepis suaj ! Adresa :Rr.Kodra e Trimave (Rruga e Podujeves )pn Mob/Vib :+377

  Fushë Kosovë Dje, 15:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

  Japim ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina kemi te gjith llojet e shatorav muni me thirr

  Fushë Kosovë Dje, 15:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA NE SHERBIM 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA KARRIKA NE SHERBIM 044280873

  Japim ne sherbim me qera shatora karrika tavolina 044 280 873 viber +383 44 280 873 ne gjdo koh te m

  Fushë Kosovë Dje, 15:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE SHER044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE SHER044280873

  Japim Ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina nr 044 280 873 viber +383 44 280 873 ne gjdo k

  Fushë Kosovë Dje, 15:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Roleta Te Jashtme Nga Alumini Dhe Plastika
  Mobilje

  Roleta Te Jashtme Nga Alumini Dhe Plastika

  Art Roleta per here te pare ne Republiken e Kosoves ofron Roleta te Jashtme nga alumini me ISO Stand

  Fushë Kosovë Dje, 14:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ipen me qira maqina për lagështi vllag myk
  Makina dhe vegla

  Ipen me qira maqina për lagështi vllag myk

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Fushë Kosovë Dje, 14:39
  1 €
 • 11 foto
  Maqina kunder mykut lageshtis ? vllages
  Makina dhe vegla

  Maqina kunder mykut lageshtis ? vllages

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqina

  Fushë Kosovë Dje, 14:38
  1 €
 • 4 foto
  Agregat Gjenerator 8.5kwa
  Makina dhe vegla

  Agregat Gjenerator 8.5kwa

  Shes gjeneratorin dizell 8.5kilovat rrym i prodhon 6kw ne gjendje shum te mir osht silent pazhurum o

  Fushë Kosovë Dje, 13:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Agregat Gjenerator Perkins anglez 12kwa
  Makina dhe vegla

  Agregat Gjenerator Perkins anglez 12kwa

  Shes gjeneratorin Perkins Anglez 12kwa rrym i prodhon 10kw dizell osht silencjoz pa zhurum per me sh

  Fushë Kosovë Dje, 13:31
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ROLETA TE JASHTME SIPAS DIMENSIONEVE - MIZORE
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME SIPAS DIMENSIONEVE - MIZORE

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Fushë Kosovë Dje, 13:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Motorra frigo
  Teknik dhe paisje

  Motorra frigo

  motorra te frigoriferave industrial komercial dhe shtepijak me qmime te volitshme te ri dhe te per

  Fushë Kosovë Dje, 13:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Filtra per pastrimin e ujit
  Teknik dhe paisje

  Filtra per pastrimin e ujit

  Filter njeshe per pastrimin e ujit, zakonisht sherben per ndalimin e grimcave te reres apo grimcave

  Fushë Kosovë Dje, 09:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Filtra per pastrimin e ujit
  Teknik dhe paisje

  Filtra per pastrimin e ujit

  Softner per zbutjen e ujit, kualitet Italian, trajtim i ujit te sasive te ndryshme zakonisht per apl

  Fushë Kosovë Dje, 09:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sistem i osmozes reverse me 7 nivele filtrimi
  Teknik dhe paisje

  Sistem i osmozes reverse me 7 nivele filtrimi

  Sistem familjar i fitrimit te ujit me osmoz reverze, permban 7 nivele filtrimi, brend amerikan Aqua

  Fushë Kosovë Dje, 09:47
  370 €
 • 3 foto
  Shitet Laminati
  Mobilje

  Shitet Laminati

  Firma :Tali1 Numri kontaktues :044 274 398 Viber :+377 44 923 716

  Fushë Kosovë 12 nëntor 18:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Laminati
  Mobilje

  Shitet Laminati

  Firma :Tali1 Numri kontaktues :044 274 398 Viber :+377 44 923 716

  Fushë Kosovë 12 nëntor 18:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mobilje me porosi dhe riparime
  Mobilje

  Mobilje me porosi dhe riparime

  Punojmë te gjjtha llojet e mobiljeve kandeve garniturave gjithashtu bëjmë edhe riparimin e gjitha mo

  Fushë Kosovë 12 nëntor 15:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
     SKELE ME QERA
  Materiale ndertimi

  SKELE ME QERA

  SKELE ME QERA I JEPIM SKELET ME QERA SKELET JANE

  Fushë Kosovë 12 nëntor 14:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rent -Aporata Për Lagështi, Vllag ,Myk 1€/ 24h ?
  Teknik dhe paisje

  Rent -Aporata Për Lagështi, Vllag ,Myk 1€/ 24h ?

  aporata per vllag myk lageshti jemi nr 1 posedojm 100 cop Aporata jemi mete liret ne Kosovë te tj

  Fushë Kosovë 12 nëntor 10:35
  1 €
 • 1 foto
  Tharsë lageshtisë mykut vllages me qira 1 E 24 h⚫️
  Teknik dhe paisje

  Tharsë lageshtisë mykut vllages me qira 1 E 24 h⚫️

  tharse per myk vllag lagështi lir shum veq me kon fal Ipen me qira Maqinat Per lageshti ,vllag,myk

  Fushë Kosovë 12 nëntor 10:35
  1 €
 • 1 foto
  Aporata kunder Mykut Vllages lRENT 1 E 24 h ??⚫️
  Makina dhe vegla

  Aporata kunder Mykut Vllages lRENT 1 E 24 h ??⚫️

  aporata per vllag myk lageshti jemi nr 1 posedojm 100 cop Aporata jemi mete liret ne Kosovë te tj

  Fushë Kosovë 12 nëntor 10:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  THITHSE TE LAGESHTIS PER MYK 1E 158LITER ⚫️??
  Makina dhe vegla

  THITHSE TE LAGESHTIS PER MYK 1E 158LITER ⚫️??

  MAQINA PER VLLAG MYK LAGESHTI POSEDOJM 40 APORATA MODERRN TE VITIT 2017 PROFESJONAL ME KAPACITET TE

  Fushë Kosovë 12 nëntor 10:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Aporata per lagështi RENT -1EURO 24 OR??⚫️?☎️?
  Makina dhe vegla

  Aporata per lagështi RENT -1EURO 24 OR??⚫️?☎️?

  Ipen me qira Maqinat Per lageshti ,vllag,myk .Maqinat jon profesjonale dhe irginal hiqen shum lagesh

  Fushë Kosovë 12 nëntor 10:33
  1 €
 • 0 foto
  Maqina Per Lageshti RENT 1 Euro 24 Or
  Makina dhe vegla

  Maqina Per Lageshti RENT 1 Euro 24 Or

  Maqina per vllag myk lageshti 1 Euro 24 or lir bodihava veq fal me kon

  Fushë Kosovë 12 nëntor 10:33
  1 €
 • 0 foto
  APORATA PER LAGESHTI QMIMI LIR?DERI 100 LITR-1E
  Makina dhe vegla

  APORATA PER LAGESHTI QMIMI LIR?DERI 100 LITR-1E

  APORATE PER LAGESHTI ME QMIME METE LIRAT NE TREG DHE KAPACITET XXXL JEMI TE PARET NE KOSOVE DHE KE

  Fushë Kosovë 12 nëntor 10:33
  1 €