Gjakovë

Shtepi & Familje në shitje në Gjakovë

 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Gjakovë Sot, 21:21
  970 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gjakovë Sot, 21:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mobilo Shtepin Tuaj Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Mobilo Shtepin Tuaj Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Gjakovë Sot, 21:18
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Gjakovë Sot, 21:15
  599 €
 • 1 foto
  DYER të hymjes
  Mobilje

  DYER të hymjes

  Shiten dyert e hymjes Dimension: 2.55 x 1.75 Kontakt: 044 959 933 +383 44 959 933

  Gjakovë Sot, 21:14
  120 €
 • 2 foto
  shiten kauqat me qmim te volitshem
  Mobilje

  shiten kauqat me qmim te volitshem

  shes kauqat ne gjendje teper te mire Jan ni 3 ni 2 dhe 2 fotele te firmes Simpo

  Gjakovë Sot, 20:47
  650 €
 • 11 foto
  KARRIKA,ULSE,TAVOLINA,SEPARE NGA METALI
  Mobilje

  KARRIKA,ULSE,TAVOLINA,SEPARE NGA METALI

  Tradita

  Gjakovë Sot, 19:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer te dhomave
  Materiale ndertimi

  dyer te dhomave

  shes dyr te brendshme dhe dritare

  Gjakovë Sot, 19:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mobilje salloni
  Mobilje

  Mobilje salloni

  Shiten mobilje salloni fare pak te perdorura dhe shum te ruajtura.(2 troseta dhe kandi).qmimi 200 eu

  Gjakovë Sot, 19:26
  220 €
 • 5 foto
  Shporeti furra
  Teknik dhe paisje

  Shporeti furra

  Shitet shporeti gorenje punon komplet furra dhe kater plloqat ban monofaz dhe trefazor

  Gjakovë Sot, 19:05
  90 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK SHIRITORE

  Gjakovë Sot, 18:35
  37 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA OVC DYER HARMONIK TRI NGJYRA ROLLO PERDE ROL

  Gjakovë Sot, 18:17
  37 €
 • 3 foto
  ZBRITJE DHOMA GJUMIT 550 EURO
  Mobilje

  ZBRITJE DHOMA GJUMIT 550 EURO

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Gjakovë Sot, 18:01
  550 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika Tradita viber +383 49 886 141

  Gjakovë Sot, 17:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Gjakovë Sot, 16:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kauqa 550 Euro
  Mobilje

  Kauqa 550 Euro

  2 kauqa 3she...1 kauq 2she....1 fotele 1she ....1 Vitrin per sallon ... Qmimi komplet 550 Euro ..po

  Gjakovë Sot, 14:41
  550 €
 • 3 foto
  Shitet dhoma fjetjes me Jogë
  Mobilje

  Shitet dhoma fjetjes me Jogë

  Shitet dhoma e fjetjes me joge Dhoma qmimi fiks 300 jogi 50 euro Mobil 049 129 127

  Gjakovë Sot, 14:32
  350 €
 • 10 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINi ME IZOLIM 37 euro m2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINi ME IZOLIM 37 euro m2

  Rolete Alumini me izolim 37 euro m2 MATERJAL GJERMAN rolete pvc plastik 23 euro m2 perde zebra 23 eu

  Gjakovë Sot, 14:18
  37 €
 • 4 foto
  Trapezeria BUNG origjinale me 6 karrika gati e re
  Mobilje

  Trapezeria BUNG origjinale me 6 karrika gati e re

  Shes trapizerin Bung me 6 karrika shum pak e perdorur po thuaj se e re arsyeja e shitjes mosperdorim

  Gjakovë Sot, 14:13
  350 €
 • 5 foto
  vitrina per akullore
  Mobilje

  vitrina per akullore

  Vitrina per akullore me 12 piksa te gjëra dhe plus llab per prodhimin e akullores . Vitrina dhe maqi

  Gjakovë Sot, 13:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Avokado
  Mobilje

  Avokado

  Shiten Avokadot Cmimi 15 euro copa Te interesuarit ne tel.

  Gjakovë Sot, 13:38
  15 €
 • 7 foto
  Zbritje Dhoma Gjumi, transporti edhe ne Zvicer
  Mobilje

  Zbritje Dhoma Gjumi, transporti edhe ne Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Gjakovë Sot, 13:10
  550 €
 • 4 foto
  Mobiljet 3;2;1 ,tavolina dhe komodina
  Mobilje

  Mobiljet 3;2;1 ,tavolina dhe komodina

  Shiten mobiljet 3;2;1 ,tavolina dhe komodina jane te ruajtura mire , tavolina me xhame te gjitha pro

  Gjakovë Sot, 10:11
  650 €
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY ? 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY ? 049626758

  EDI COMPANY 📲049626758 +38349626758(Viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme

  Gjakovë Sot, 10:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758 EDI COMPANY
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758 EDI COMPANY

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Gjakovë Sot, 10:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Gjakovë Sot, 10:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  EDI COMPANY ?049626758 +38349626758(Viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndrysh

  Gjakovë Sot, 10:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Gjakovë Sot, 10:01
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  DYER - Edi Company
  Mobilje

  DYER - Edi Company

  Qendra e dyerve EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve moderne me ngjyra dhe modele të ndryshme.

  Gjakovë Sot, 10:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Gjakovë Sot, 10:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Gjakovë Sot, 10:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten Dyer Te Brendshme
  Mobilje

  Shiten Dyer Te Brendshme

  Firma :Tali1 Numri kontaktues :044 274 398 Viber :+377 44 923 716

  Gjakovë Sot, 10:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten Dyer/Dritare Te Plastikes e Te Blinduara
  Mobilje

  Shiten Dyer/Dritare Te Plastikes e Te Blinduara

  Firma :Tali1 Numri kontaktues :044 274 398 Viber :+377 44 923 716

  Gjakovë Sot, 10:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Dyer Te Brendshme
  Mobilje

  Shiten Dyer Te Brendshme

  Firma :Tali1 Numri kontaktues :044 274 398 Viber :+377 44 923 716

  Gjakovë Sot, 10:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten Dyer Te Brendshme
  Mobilje

  Shiten Dyer Te Brendshme

  Firma :Tali1 Numri kontaktues :044 274 398 Viber :+377 44 923 716

  Gjakovë Sot, 10:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Frigo Komore -30c Shitet Urgjent
  Teknik dhe paisje

  Frigo Komore -30c Shitet Urgjent

  Shitet Frigo Komore ne Gjendje te mir. Sip. 6 me 4 = 24 m2 Lartesia 2.5 m Gjersia e Panellit osh

  Gjakovë Sot, 09:31
  3.700 €
 • 2 foto
  Tavolinë dhe karrige
  Mobilje

  Tavolinë dhe karrige

  Shes tavolinen me karriga,vitrinë për tv dhe tavolinë për dhomë dite

  Gjakovë Sot, 09:28
  350 €
 • 11 foto
  DYER TE HYMJES - OFERT - 045421987
  Mobilje

  DYER TE HYMJES - OFERT - 045421987

  PUNOJM DYER ME POROSI DYER TE HYMJES ME TE GJITHA DIMENZIONET ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA NGJY

  Gjakovë Sot, 09:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara ????
  Materiale ndertimi

  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara ????

  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara , Made in Germany 🇩🇪. Info +383 45 518 318 , +383 49 503 318

  Gjakovë Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  auto larje KARCHER 1000
  Makina dhe vegla

  auto larje KARCHER 1000

  Auto larje Kächer 1000 po saka ardhur prej GJermanije dhe se shum e mir per me teper ne tel 044 129

  Gjakovë Sot, 08:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  separe  viber+38345806223
  Mobilje

  separe viber+38345806223

  Shesim separe 160 euro 045-806-223

  Gjakovë Sot, 08:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten 5 komplete (tavolina me 4 karrike)!
  Mobilje

  Shiten 5 komplete (tavolina me 4 karrike)!

  Shiten 5 komplete (tavolina me 4 karrike! Çmimi: 5 x 230 = 1.150€ 044 801 101

  Gjakovë Sot, 07:11
  230 €
 • 7 foto
  Roleta BLIRI - Roleta te Jashtme nga AL & PVC
  Mobilje

  Roleta BLIRI - Roleta te Jashtme nga AL & PVC

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Gjakovë Sot, 02:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK NE TER KOSOVEN
  Mobilje

  POROSIT ONLINE TAVOLIN+6 KARRIK NE TER KOSOVEN

  kontakto ne viber Transporti behet ne tër Kosoven +383 45 511 355 Mobileria Te Lindi

  Gjakovë Dje, 23:59
  169 €
 • 4 foto
  Cnc
  Makina dhe vegla

  Cnc

  Cnc ne gjendje te rregullt ,Viti i prodhimit 1999

  Gjakovë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHES URGJENT KOMODEN NE FOTO
  Mobilje

  SHES URGJENT KOMODEN NE FOTO

  Shes urgjent komoden ne foto

  Gjakovë Dje, 21:58
  25 €
 • 0 foto
  Shitet Motorri per Kumore Frigo
  Teknik dhe paisje

  Shitet Motorri per Kumore Frigo

  Shitet Motorri eshte komplet me llanjak flutura ( paPanella )..... ne gjendje pune shum te mire esh

  Gjakovë Dje, 21:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Set Mobiljesh - Kauqa&Fotele
  Mobilje

  Set Mobiljesh - Kauqa&Fotele

  Shitet seti me nje kauq tresh , nje dysh dhe dy fotele

  Gjakovë Dje, 21:18
  300 €
 • 4 foto
  Shitet invertari per kaffiteri
  Mobilje

  Shitet invertari per kaffiteri

  Jan 10 komplete shankerica te drurit me nga 4 karrika. Qmimi per 1 komplet - 80 €. Jan 3 shankeric

  Gjakovë Dje, 20:02
  80 €
 • 3 foto
  Shiten Mobiljet
  Mobilje

  Shiten Mobiljet

  Arsyeja e shitjes ndrrimi i vendbanimit. 1. Komodina e madhe - 150 €. 2. Kauqat (jan 4 te njejte ed

  Gjakovë Dje, 20:01
  Me Marrveshje