Gjakovë

Shtepi & Familje në shitje në Gjakovë

 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA OVC DYER HARMONIK TRI NGJYRA ROLLO PERDE ROL

  Gjakovë Sot, 09:55
  37 €
 • 1 foto
  auto larje KARCHER 1000
  Makina dhe vegla

  auto larje KARCHER 1000

  Auto larje Kächer 1000 po saka ardhur prej GJermanije dhe se shum e mir per me teper ne tel 044 129

  Gjakovë Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK SHIRITORE

  Gjakovë Sot, 09:52
  37 €
 • 10 foto
  prodhojm:TAVOLINA,KARRIKA,SEPARE,etj
  Mobilje

  prodhojm:TAVOLINA,KARRIKA,SEPARE,etj

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sgankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Gjakovë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gjakovë Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porisit ne viber +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porisit ne viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Gjakovë Sot, 09:48
  850 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Gjakovë Sot, 09:43
  900 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLAST
  Mobilje

  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER 70 mm I GJER 2 GUMA 6 FUSHA TERMIKE I QER

  Gjakovë Sot, 09:11
  100 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Gjakovë Sot, 08:58
  60 €
 • 11 foto
  PRODHOJM TAVOLINA KARRIIGA DHE SEPARE
  Mobilje

  PRODHOJM TAVOLINA KARRIIGA DHE SEPARE

  PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE ME CILESI TE LART ME DIMENZIONE TE NDEYSHME NGJYRA SIPAS POROSI

  Gjakovë Sot, 08:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shank per kafiq
  Mobilje

  Shank per kafiq

  Esht i kompletuar me prapavi me llavabo me pjes ku liet aparati kafes. Bujlerin e ka eka edhe nje pj

  Gjakovë Sot, 07:27
  650 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika Tradita viber +383 49 886 141

  Gjakovë Sot, 07:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ZBRITJE E MADHE, DHOMA GJUMIT viber +37744152077
  Mobilje

  ZBRITJE E MADHE, DHOMA GJUMIT viber +37744152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale Dhomat jan me Dyshek ortopedik. Poros

  Gjakovë Sot, 04:45
  550 €
 • 11 foto
  ZBRITJE DYER PER DHOMA - punojm dhe me porosi
  Materiale ndertimi

  ZBRITJE DYER PER DHOMA - punojm dhe me porosi

  SHESIM Dyer me te gjitha permasat dhe ngjyrat punojm dhe me porosi me qmime nga 60euro 045/47/4071

  Gjakovë Sot, 03:47
  60 €
 • 9 foto
  DYER & DRITARE NGA PLASTIKA - OFERT !!
  Mobilje

  DYER & DRITARE NGA PLASTIKA - OFERT !!

  HESATI PLAST ju ofron dyer dhe dritare nga plastika, me kualitet te lart dhe qmime me te mira ne tre

  Gjakovë Sot, 03:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PUNOJME ROLETA TE JASHTME - RRJETA PER MIZA
  Mobilje

  PUNOJME ROLETA TE JASHTME - RRJETA PER MIZA

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Gjakovë Sot, 03:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHiten 2 kauqa
  Mobilje

  SHiten 2 kauqa

  She dy kauqa qe shtrihen ne gjendje te mire

  Gjakovë Sot, 01:16
  120 €
 • 2 foto
  shiten kauqat me qmim te volitshem
  Mobilje

  shiten kauqat me qmim te volitshem

  shes kauqat ne gjendje teper te mire Jan ni 3 ni 2 dhe 2 fotele te firmes Simpo

  Gjakovë Sot, 01:15
  650 €
 • 10 foto
  dyer te dhomave dhe dritare
  Mobilje

  dyer te dhomave dhe dritare

  prodhojm dyer te dhomave dhe dritare

  Gjakovë Sot, 00:17
  60 €
 • 0 foto
  Mobilje Salloni
  Mobilje

  Mobilje Salloni

  Shes Mobilje Salloni kualitative qmimi 170 euro

  Gjakovë Dje, 23:16
  170 €
 • 5 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Gjakovë Dje, 21:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Gjakovë Dje, 21:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   KUZHINA ,DHOMA GJUMI GARNITURA etj marr nje vetur
  Mobilje

  KUZHINA ,DHOMA GJUMI GARNITURA etj marr nje vetur

  Prodhojm mobilje kualitative me qmime te volitshme. te gjitha lloj

  Gjakovë Dje, 21:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet invertari per kaffiteri
  Mobilje

  Shitet invertari per kaffiteri

  Jan 10 komplete shankerica te drurit me nga 4 karrika. Qmimi per 1 komplet - 80 €. Jan 3 shankeric

  Gjakovë Dje, 21:35
  80 €
 • 3 foto
  Shiten Mobiljet
  Mobilje

  Shiten Mobiljet

  Arsyeja e shitjes ndrrimi i vendbanimit. 1. Komodina e madhe - 150 €. 2. Kauqat (jan 4 te njejte ed

  Gjakovë Dje, 21:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet tavolina me 4 karrige
  Mobilje

  Shitet tavolina me 4 karrige

  Shitet tavolina me 4 karrige.Nr.tel 044779053

  Gjakovë Dje, 21:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per dhoma viber :+38345422043
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma viber :+38345422043

  PUNOJM: DYER E DRITARE ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA PERMASAT QE JU DUHEN PUNOJM DHE ME POROSI K

  Gjakovë Dje, 19:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Gjakovë Dje, 18:59
  85 €
 • 2 foto
  Tavoline e pritjes 50€
  Mobilje

  Tavoline e pritjes 50€

  Tavoline e pritjes me dru has aspak e perdorur me xham gratis 50€.Per me shume viber dhe whatsapp 04

  Gjakovë Dje, 18:55
  50 €
 • 10 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINi ME IZOLIM 37 euro m2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINi ME IZOLIM 37 euro m2

  Rolete Alumini me izolim 37 euro m2 MATERJAL GJERMAN rolete pvc plastik 23 euro m2 perde zebra 23 eu

  Gjakovë Dje, 18:34
  37 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Gjakovë Dje, 17:54
  1 €
 • 11 foto
  prodhojm separe komplet 150 euro 044945578
  Mobilje

  prodhojm separe komplet 150 euro 044945578

  shes separe 1+1+2+2+ tavolina komplet 160 euro 044945578

  Gjakovë Dje, 16:46
  160 €
 • 11 foto
  dyer separe ADI DOORS viber+38345806223
  Mobilje

  dyer separe ADI DOORS viber+38345806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro separe 160 euro

  Gjakovë Dje, 15:20
  60 €
 • 2 foto
  Kauq te stilit neoklasik
  Mobilje

  Kauq te stilit neoklasik

  Te punuara nga druri, Dimesionet 300cmx360cm + koltuk + 20 Metra textil te ri rezerve. Cmimi i nego

  Gjakovë Dje, 14:22
  830 €
 • 0 foto
  Bermashin Bosch 10 €
  Makina dhe vegla

  Bermashin Bosch 10 €

  10€

  Gjakovë Dje, 14:22
  10 €
 • 0 foto
  Hilt 30 €
  Makina dhe vegla

  Hilt 30 €

  30€

  Gjakovë Dje, 14:20
  30 €
 • 1 foto
  Makit 30 €
  Makina dhe vegla

  Makit 30 €

  E ardhur nga jasht, me dy bateri, i mungon vetem adapteri

  Gjakovë Dje, 14:19
  30 €
 • 11 foto
  Frigo Komore -30c Shitet Urgjent
  Teknik dhe paisje

  Frigo Komore -30c Shitet Urgjent

  Shitet Frigo Komore ne Gjendje te mir. Sip. 6 me 4 = 24 m2 Lartesia 2.5 m Gjersia e Panellit osh

  Gjakovë Dje, 13:56
  3.700 €
 • 0 foto
  Shitet Motorri per Kumore Frigo
  Teknik dhe paisje

  Shitet Motorri per Kumore Frigo

  Shitet Motorri eshte komplet me llanjak flutura ( paPanella )..... ne gjendje pune shum te mire esh

  Gjakovë Dje, 13:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Vitrina Frigo me 4 dollapa -25c
  Teknik dhe paisje

  Shitet Vitrina Frigo me 4 dollapa -25c

  --Shitet Vitrina me 4 dollapa perfundi eshte me - 25c ne gjendje shum mir ........ ---- eshte 3.6 m

  Gjakovë Dje, 13:54
  900 €
 • 5 foto
  shitet Frigo
  Teknik dhe paisje

  shitet Frigo

  #Shes Frigo te Ndryshme##################- ####################################- -------------------

  Gjakovë Dje, 13:53
  1 €
 • 4 foto
  Trapezeria BUNG origjinale me 6 karrika gati e re
  Mobilje

  Trapezeria BUNG origjinale me 6 karrika gati e re

  Shes trapizerin Bung me 6 karrika shum pak e perdorur po thuaj se e re arsyeja e shitjes mosperdorim

  Gjakovë Dje, 12:44
  350 €
 • 2 foto
  makin dhe vegla
  Makina dhe vegla

  makin dhe vegla

  shes makinen viti i prodhimit 2008 ne gjakov nr 044 349 214

  Gjakovë Dje, 12:42
  750 €
 • 11 foto
  DRITARE STANDARDE ME TRE GUMA 85 EU BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DRITARE STANDARDE ME TRE GUMA 85 EU BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Gjakovë Dje, 12:36
  85 €
 • 5 foto
  shiten Rafta tavolina etj
  Mobilje

  shiten Rafta tavolina etj

  Ne Shitje Shiko Fotot ... ...... ............. Raft Muri 6 m e gjat , ne gjendje shum te mir. 550€

  Gjakovë 22 maj 10:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Gjakovë 22 maj 10:45
  85 €
 • 11 foto
  paisje per hoteleri
  Mobilje

  paisje per hoteleri

  rushtil toster fertez furra pices frigorifer per omelcina frigorifer per akullore frigorifer per ak

  Gjakovë 22 maj 10:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pompe uji me rezervar
  Makina dhe vegla

  Pompe uji me rezervar

  Shitet pompa e ujit Metabo se bashku me rezervuar 200 litersh, si dhe mbajtese e rezervarit.

  Gjakovë 22 maj 10:01
  120 €
 • 6 foto
  Maqina për qepje
  Makina dhe vegla

  Maqina për qepje

  Shiten 8 maqina per qepjen e rrobave. 1. Kansai special (kullon); 2. Union Special (kullon); 3. Pfa

  Gjakovë 22 maj 10:00
  1.500 €
 • 5 foto
  Shitet kuzhina komplet
  Mobilje

  Shitet kuzhina komplet

  Shitet kuzhina e drurit gjatsia 2.80cm e nelta e poshta 2.40cm kontakt ne nr 044236051

  Gjakovë 22 maj 09:42
  220 €