• krevet për fëmijë

  krevet për fëmijë

  Shesim krevet për fëmijë me forma auto. Krevetë me modele të ndryshme dhe kreativ.gjindemi në gjilan më saktësishtë në km e 4_tërt gjilan ferizaj fshati livoq i ultë. Tel viber +37744479767.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  26 shkurt 20:07
 • Koka kompresorit

  Koka kompresorit

  Shitet koka e kompresorit te importuar nga dubai kokat jon te reja 100L 200L dhe 300-500L

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 shkurt 12:44
 • HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRAN NGA SIKA PVC

  HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRAN NGA SIKA PVC

  PUNOJM HIDRO IZOLIME ME PVC NGA SIKA SI QATI TE RRAFSHTA TERASA ETJ... MATERIALI ESHT NGA ZVICRRA DHE JAPIM GARANCION PER MATERIALIN, DHE PER PUNEN TON .... Kontaktoni me ne, në numrin 044 64 65 08

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 shkurt 11:44
 • Co2 ne shitje

  Co2 ne shitje

  Shes co2 TEXA Gjerman co2 eshte i pa perdorur me amperazhe 250A eshte importuar nga austria eshte shum i mir per shum veprimtari

  330 €
  Gjilan
  21 shkurt 09:55
 • Aparat salduse 250A

  Aparat salduse 250A

  Shitet aparati salduse TEXA gjermane i pa perdorur aparati i ka 250A eshte monofaze dhe trefazore (220V-380V) Mercedes BMW Passat golf audi vectra astra ML ford rena

  120 €
  Gjilan
  21 shkurt 09:54
 • kolic e shkallve

  kolic e shkallve

  Shitet kolica per shkalle kloica eshte e re e pa perdorur eshte e importuar nga austria dhe eshte shum e pershtaqme per bartjrn e sndeve si lavatriqe frizhider shpret ne shkalle

  50 €
  Gjilan
  21 shkurt 09:52
 • SHPORET GJYSEM ALFA OSE ALFA 46

  SHPORET GJYSEM ALFA OSE ALFA 46

  Shes Shporetin Gjysem Alfa apo alfa 46, nuk eshte i perdorur gjate, po e shes nga qe kam instaluar nxemjen qendrore dhe nuk me duhet.

  170 €
  Gjilan
  21 shkurt 09:45
 • Kompresor 70L100Ledhe 200L

  Kompresor 70L100Ledhe 200L

  Shiten kompresorat 70L100L200L jane te pa perdorur jan monofaz me dy faza opel golf passat audi vectra mercedes bmw citroen peguet corsa bora venta kadett astra sharo

  320 €
  Gjilan
  21 shkurt 09:24
 • SHES DYERT E SOKAKUT LIR

  SHES DYERT E SOKAKUT LIR

  SHES DYERT E SOKAKUT LIR ME DEMENZIONE GJONSIJA 2, 90, NALTSIJA, 2,50, TEL, 044 870 685, GJILAN,

  Me Marrveshje
  Gjilan
  21 shkurt 07:44
 • Torno frez

  Torno frez

  Torno frez

  3.500 €
  Gjilan
  21 shkurt 01:44
 • aparat nivelizim

  aparat nivelizim

  shes apratin per nivelizim 120 eu iri me kam ,044250469

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 22:47
 • DHOMA FJETJE 550 EURO VIBER +377 44 799 989

  DHOMA FJETJE 550 EURO VIBER +377 44 799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  550 €
  Gjilan
  20 shkurt 22:27
 • Sigma superpro syna doreza pompa italiane

  Sigma superpro syna doreza pompa italiane

  kemi makina per qeramike pjes ndrruse dorza teha syna pompa uji makina uji makina shpimi per qeramik 045336612 045316582 viber 00393473020589

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 21:57
 • SHARRA ELEKTRIKE E DORES MODEL HAGER

  SHARRA ELEKTRIKE E DORES MODEL HAGER

  SHARRA ELEKTRIKE E DORES MODEL HAGER ESHTE NE GJENDJE TE MIRE ESHTE E ARDHUN NGA ZVICRRA TE INTERESUARIT MUND TE LAJMEROH.

  75 €
  Gjilan
  20 shkurt 21:53
 • Gips dekor artistik Ariesi

  Gips dekor artistik Ariesi

  Gips dekor artistik Ariesi

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 18:46
 • Makina per PVC-Vinklla-teha etj

  Makina per PVC-Vinklla-teha etj

  MAQÎNA Vinklla elmaza gur te gjamit teha tsharav per Al & pvc burgia e tj

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 18:27
 • Kuzhina ne shitje

  Kuzhina ne shitje

  Kuzhina ne shitje, ne çmim nuk perfshihet shporeti elektrik.

  350 €
  Gjilan
  20 shkurt 18:24
 • Shes motora druve stihl husqvarna

  Shes motora druve stihl husqvarna

  Shes motora druve stihl ms 340.ms 211 034 044 ms 181 etj

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 17:47
 • SHITEN DRITARE DHE DYETE DIM. TE NDRYSHME

  SHITEN DRITARE DHE DYETE DIM. TE NDRYSHME

  SHITEN DRITARE DHE DYER TE DIMENSIONEVE TE NDRYSHME TE IMPORTUARA NGA GJERMANIA

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 17:24
 • Punojm Dyer te Drurit tel:044729271 ose Viber

  Punojm Dyer te Drurit tel:044729271 ose Viber

  Punojm Dyer nga druri me disa dimensione te ndryshm, me disa ngjyra te ndryshme, me qmime te ndryshme duke filluar nga 60 Euro... Per me shum info thirr n tel:044729271 n viber.

  60 €
  Gjilan
  20 shkurt 14:26
 • Shitet Komoda per TV

  Shitet Komoda per TV

  Shitet komoda per TV nga druri I Bungut me qmim shum te volitshem. Gjendemi ne Gavran-Gjilan

  99 €
  Gjilan
  20 shkurt 13:31
 • shpojs ne shitje

  shpojs ne shitje

  Shitet makina per shpuarje e firmes Gannomat 27 shpime sistem 32mm(dimenzionet per gjdo dorez te mobiljeve,per llagera gjdo lloj,shpuarjen e bagllamave etj) punon me air,gjatesia e makines 180 + mund

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 10:50
 • rrastuese {capa} benzin

  rrastuese {capa} benzin

  SHES RRASTUESEN E ARDHUR NGA ZVICRA QMIMI I VOLITSHEM

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 10:49
 • 5 kompresora 50litersh te pa perdorur

  5 kompresora 50litersh te pa perdorur

  Shes 5 kompresora te pa perdurur , kompresorat jan nga 50 litra te ardhur nga Zvicra shum te mir ,i shesim te gjith bashk ose nje nga nje. NE FOTO NUK SHIHEN TE GJITH KOMPRESORAT POR VETEM 3 PREJT TYR

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 10:49
 • shitet Makin per mobilje

  shitet Makin per mobilje

  Shitet makina per mobilje e firmes Grass eshte e kompletuar me burgija.bej ndrrim edhe me veture 7 ulese touran ..

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 10:45
 • SHes Abkandin 12 Metra ne gjendje shum te mir.

  SHes Abkandin 12 Metra ne gjendje shum te mir.

  SHes Abkandin qe lakon 12 METRA GJATSI 1.5 TRASH ME 12 PROGRAME BRISKUN ME RRYM NE GJENDJE SHUM TE MIR I ARDHUR NGA ZVICRRA.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 10:26
 • hilti

  hilti

  shes hilti te 7-c, hilti te 500 avr , te 30-c , mikser flex , makita me 3 opsione , makita sharr , viber +37744250469 ,/049

  Me Marrveshje
  Gjilan
  20 shkurt 08:47
 • Hitaqi prerse armatures 20 mm

  Hitaqi prerse armatures 20 mm

  shes gershaj prerse armatures deri 20 mm bendof dc 20 mx hitaqi 300 eu ,044250469

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 22:45
 • Krevet per femije

  Krevet per femije

  Shesim krevet me forma automobila.ngjyra dhe dizajne te ndryshem.punojme edhe me porosi.gjindemi ne gjilan me saktesisht kilometri I 4-rt gjilan ferizaj fshati livoq I ulte.tel viber +37744479767.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 21:48
 • krevet për femijë

  krevet për femijë

  shesim krevet per femije me forma auto dizajne dhe ngjyra sipas deshires punojme edhe me porosi. gjindemi ne gjilan me saktesisht ne kilometrin e 4-rt gjilan- ferizaj. tel; 044479767 viber +377444797

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 21:47
 • Krevet për fëmijë

  Krevet për fëmijë

  Shesim krevet për fëmijë .modele,ngjyra dhe dizajne të ndryshme.punojmë edhe me porosi. Gjindemi ne livoq të ultë me saktësisht kilometri i 4_tërt gjilan ferizaj.tel viber +37744479767.ju mirëpresim.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 21:45
 • krevet për fëmijë

  krevet për fëmijë

  Shesim krevet për fëmijë .modele,ngjyra dhe dizajne të ndryshme.punojmë edhe me porosi. Gjindemi ne livoq të ultë me saktësisht kilometri i 4_tërt gjilan ferizaj.tel viber +37744479767.ju mirëpresim.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 21:44
 • Mbrojtëse hekuri për lokal

  Mbrojtëse hekuri për lokal

  Mbrojtëse hekuri për lokal

  120 €
  Gjilan
  19 shkurt 21:30
 • aparat nivelizim

  aparat nivelizim

  shes aparat niveilizimit me tre opsione vertika horizontal vinkell 360 shkall 044250469

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 18:45
 • Shitet Mikrovala

  Shitet Mikrovala

  ështe e pa perdorur. mikrovale+fure shporeti. ne gjendje te regullt.

  75 €
  Gjilan
  19 shkurt 18:24
 • shator ME NXEMJE karrika dhe tavolina 044280873

  shator ME NXEMJE karrika dhe tavolina 044280873

  japum ne sherbim shatora tenda karrika dhe tavolina tendat jan me nxemje jan per dimer kemi edhe shatora per ver sipas porosis tuaj transporti dhe montimi ne ter teritorin e kosoves 044280873

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 17:28
 • cerkullar dhe frez

  cerkullar dhe frez

  shitet cerkullar dhe frez motorri i cerkullatri osht 5kw kurse motorri i frzit osht 2 kw per ma shum na kontaktoni ne tel: +37745562731

  1.600 €
  Gjilan
  19 shkurt 17:26
 • Renovime te mobiljeve dhe me porosi

  Renovime te mobiljeve dhe me porosi

  regullojme te gjitha llojet e mobiljeve me porosi bejme edhe renovime te gjitha modelet e mobiljeve punojmë inventar te restoranteve kafiqave berberave frizerkave

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 16:31
 • Mobileria anda

  Mobileria anda

  Mobileria anda.../// mobilje me porosi...te te gjitha llojeve...I Mobileria anda ju ofron cmimet me te mira ne treg dhe nje cilesi 100% te garantuar. Ne punojme me porosi Kolltuqe - tre ulese - dy ule

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 16:30
 • Perde trak

  Perde trak

  JU OFROJM PERDE TRAK TE LLOJIT LINE ME QMIM 7 EURO METREN KATROR NE KET QMIM NUK JANE TE PERFSHIRA MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI KETO OPERACIONE DUHET TI KRYENI VET.POR NQOFSE I MASIM TRANSPORTOJM DHE

  7 €
  Gjilan
  19 shkurt 16:28
 • Maqina zdruktaris

  Maqina zdruktaris

  Shesim te gjitha llojet e maqinav per zdruktaris

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 15:29
 • Shitet Dhoma e Fjetjes e Re Komplet

  Shitet Dhoma e Fjetjes e Re Komplet

  Shitet dhoma e fjetjes komplet siq po shihet ne foto eshte e re pa asnje demtim askund e perdorur 1 vit por ne gjendje te re dysheku ka keto dimenzione 1.8 me 2.m dhe regalli eshte 2.6 i gjer dhe 2.2

  390 €
  Gjilan
  19 shkurt 11:44
 • Dyer te dhomave 90x200 60euro viber 044933548

  Dyer te dhomave 90x200 60euro viber 044933548

  dyer me xhom 70 Euro, dyer dhome 70Euro ,dyer me ngjyra 80 euro, dyer te dhomave standarde 90x200m 60euro , dyer te hymjes 100euro . dritare 30Euro.etj.044763428 tel. viber 044363733

  60 €
  Gjilan
  19 shkurt 09:27
 • Dyer te dhomave

  Dyer te dhomave

  prodhojm dyer te dhomave 60 dhe 70 euro dyer te hymjes 100euro , si dhe dyer dhe dritare me masa te ndryshme 044763428 dhe viber +38649164440 viber +37744363733

  60 €
  Gjilan
  19 shkurt 09:27
 • BOSCH PROFESIONALE 12V

  BOSCH PROFESIONALE 12V

  SHES AKUJEN BOSCH PROFESIONALE ME DY BATERI DHE MBUSHESIN .. PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE NE FACEBOOK MUND TE NA GJENI ME KETE EMER " VEGLA PROFESIONALE HOTI " h

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 08:26
 • SHARR PROFESIONALE BOSCH

  SHARR PROFESIONALE BOSCH

  SHES SHAREN PROFESIONALE BOSCH ME ARMOTIZER .. PER MA SHUM MUND TE ME KONTAKTONI NE VIBER +37745270128 OSE MUND TE NA GJENI EDHE NE FACEBOOK ME KETE EMER " VEGLA PROFESIONALE HOTI " https://www.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 08:26
 • Servis i aparateve shtëpiake shport bojlera fshisa

  Servis i aparateve shtëpiake shport bojlera fshisa

  servis i termov bojlerav shporetav te rrymes SHERBIME ELEKTRO SHTEPIJAKE TE GHITHA LLOJEVE 045 576 459 servisojm çdo paisje elektro shtëpiake.ziki

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 08:25
 • 2 Termo 3.5kw

  2 Termo 3.5kw

  Shiteten2 termo 3.5 kw, eshte ne gjendje shum te mire, eshte ne gjendje te rregullt pune, kablla monofz 2 metra , Dimensionet: 86 x 65 x 32 cm 044 199 247

  90 €
  Gjilan
  19 shkurt 08:25
 • Mazidolla dekorues 1.5 euro copa

  Mazidolla dekorues 1.5 euro copa

  Shesim mazidolla dekorues (pisha), poashtu perdoren edhe per muri te gjalle. Gjatesia e tyre eshte 1m, ngjyren e mbajn te gjelbert si vere ashtu edhe n'dimer, shum te hjeshum per oborre. Ne e bejm ed

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 22:44
 • shpojse per beton

  shpojse per beton

  shpojse per beton shpone vrima prej fi 70 deri fi 300 eshe e re .. bmw passat ford fiat opel mercdes golf 1 2 3 4 5 6 7 pollo kombi shtep toke sende lokale ttiki

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 21:27