Gjilan

Shtepi & Familje në shitje në Gjilan

 • 2 foto
  Zbritje Dhoma Gjumi transporti Kosove dhe Zvicer
  Mobilje

  Zbritje Dhoma Gjumi transporti Kosove dhe Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dh

  Gjilan Sot, 09:51
  950 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Gjilan Sot, 09:49
  700 €
 • 11 foto
  Prodhojm:TAVOLINA,KARRIKA,SEPARE,etj
  Mobilje

  Prodhojm:TAVOLINA,KARRIKA,SEPARE,etj

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe shankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Gjilan Sot, 09:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gjilan Sot, 09:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER E DRITARE TE PLASTIKES NE ZBRITJE BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE TE PLASTIKES NE ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Gjilan Sot, 09:45
  85 €
 • 0 foto
  Zbritje Dhoma gjumi porosit viber +38344152077
  Mobilje

  Zbritje Dhoma gjumi porosit viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Gjilan Sot, 09:44
  950 €
 • 5 foto
  Shiten mobilet 3.2.1.1
  Mobilje

  Shiten mobilet 3.2.1.1

  Shiten mobilet 3.2.1.1 jan shum te mira skaj jan nuk jan te domtuara dhe komoda e televizorit shite

  Gjilan Sot, 09:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Gjilan Sot, 09:39
  60 €
 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  U OFROJM DYER HARMONIK KEMI PROFIL NJE NGJYRSH/te bardh ngjyr kafe dhe laminat apo mjalte/ DHE IMITI

  Gjilan Sot, 09:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME MOTOR
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME MOTOR

  U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME MOTOR NGA ALUMINI DHE PLASTIKA.KETO ROLETA VIHEN NE LEVIZJE ME

  Gjilan Sot, 09:32
  37 €
 • 0 foto
  Kolica per Market
  Teknik dhe paisje

  Kolica per Market

  Kolica per Market te po sa ardhura nga ch ➡️NPT Labinoti 📍Gjilan ☎️044154264 📍Vragoli-F.Kos

  Gjilan Sot, 09:30
  40 €
 • 3 foto
  Shiten mobilet ( Rrethi )
  Mobilje

  Shiten mobilet ( Rrethi )

  Shitet Rrethi ( mobilet ) shume pak te perdoruna dhe ne gjendje perfekte,prodhim i Lesna. Cmimi ne L

  Gjilan Sot, 09:24
  350 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE T

  Gjilan Sot, 09:21
  23 €
 • 12 foto
  ROLLO PERDE
  Mobilje

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.KEMI MATERJALE NGA TAWANI DHE MALEJZIA.STARTI I P

  Gjilan Sot, 09:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PRITY Kamin S2
  Teknik dhe paisje

  PRITY Kamin S2

  Shitet Prity Kamin S2 Kamin jo montues I perdorur vetem dy jave, eshte ne gjendje te rregullt Deta

  Gjilan Sot, 09:11
  150 €
 • 11 foto
   XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK
  Mobilje

  XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E XHAMAVE LEVIZES SISTEM HARMONIK PER MBYLLJEN E BALLKONAVE TERASAVE DHE HAPSIRAVE

  Gjilan Sot, 09:06
  90 €
 • 11 foto
  DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER

  U OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6 F

  Gjilan Sot, 09:01
  60 €
 • 11 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev

  Gjilan Sot, 08:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev

  Gjilan Sot, 08:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer me shum modele viber +38344945578
  Materiale ndertimi

  dyer me shum modele viber +38344945578

  dyer 60-120 euro edhe i montojm viber +38344945578

  Gjilan Sot, 08:52
  60 €
 • 5 foto
  Aparat per saldim me elektroda
  Makina dhe vegla

  Aparat per saldim me elektroda

  Aparat per saldim me elektroda asht monofaz dhe trofaz shihet edhe ne foto osht ne gjendje shum te m

  Gjilan Sot, 08:31
  100 €
 • 2 foto
  Makin sharr si dhe 4 opsione tjera
  Makina dhe vegla

  Makin sharr si dhe 4 opsione tjera

  Shitet makina me kto opsione Sharr , strug (gdhendje) , bluarje te misrit , bluarje te talles , si d

  Gjilan Sot, 08:29
  290 €
 • 11 foto
  prodhojm tavolina karrige dhe separe
  Mobilje

  prodhojm tavolina karrige dhe separe

  PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE ME CILESI TE LART ME DIMENZIONE TE NDEYSHME NGJYRA SIPAS POROSI

  Gjilan Sot, 08:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Prodhojm:Tavolina,Karrika,dhe Separe
  Mobilje

  Prodhojm:Tavolina,Karrika,dhe Separe

  Prodhojm:Tavolina,Karrika,dhe Separe me cilesi te lart ngjyra sipas porosis ,transportigratis ne ter

  Gjilan Sot, 08:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Mobilje

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Jap me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh jeni tmir pritur

  Gjilan Sot, 08:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHATORA TENDA DIMROR ME NXEMJE TAVOLINA044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA DIMROR ME NXEMJE TAVOLINA044280873

  japum ne sherbim shatora tenda karrika dhe tavolina tendat jan me nxemje jan per dimer kemi edhe sha

  Gjilan Sot, 08:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN 044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina jeni te mir pritur ne xhdo koh qe thirrni 044280873 (24o

  Gjilan Sot, 08:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA DIMROR ME NXEMJE KARIK TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA DIMROR ME NXEMJE KARIK TAVOLINA 044280873

  japim me qera shatora karrika dhe tavolina shatorat jon me dimenzione te ndryshme si dhe me ndriqim

  Gjilan Sot, 08:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHATORA ME NXENJE KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATORA ME NXENJE KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

  Japum me qera sherbim shatora karrika dhe tavolina 044280873 jeni te mir pritur ngjdo koh qe thirrni

  Gjilan Sot, 08:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina nr 044280873 viber +383 44 280 873 nonstop 24 or jeni te

  Gjilan Sot, 08:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA044280873

  Japim me qera shatora karika dhe tavolina numri per kntakt 044280873 viber +383 44 280 873 ne gjdo k

  Gjilan Sot, 08:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japimm me qera shatora karrika tavolina shatorta jan modern jan stabil thirrninne xhdo koh jeni te m

  Gjilan Sot, 08:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika Tradita viber +383 49 886 141

  Gjilan Sot, 07:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shtrati i fjetjes per dy persona
  Mobilje

  Shitet shtrati i fjetjes per dy persona

  Shitet shtrati i fjetjes komplet bashk me dyshek, per dy persona. Dimensionet e shtratit jane: 180x

  Gjilan Sot, 05:22
  90 €
 • 11 foto
  Zbritje Dyer per dhoma Punojm dhe me porosi
  Materiale ndertimi

  Zbritje Dyer per dhoma Punojm dhe me porosi

  SHESIM Dyer me te gjitha permasat dhe ngjyrat punojm dhe me porosi me qmime nga 60euro 045/47/4071

  Gjilan Sot, 03:48
  60 €
 • 0 foto
  Regall plus dy 3 ulesa
  Mobilje

  Regall plus dy 3 ulesa

  Ne shitje Regali dhe dy kauqat 1 vitë te cilet ju kan ndru sungjeri federat dhe shtofi kan kushtu 15

  Gjilan Sot, 03:01
  250 €
 • 4 foto
  Tavoline per dhome te ndejes
  Mobilje

  Tavoline per dhome te ndejes

  Tavoline per dhome te ndejes, i keni foto, eshte me xham, dhe xhami ka ca gervishje. Per me shume sh

  Gjilan Sot, 00:36
  60 €
 • 11 foto
  Shiten Paisje te ardhura nga Zvicrra
  Makina dhe vegla

  Shiten Paisje te ardhura nga Zvicrra

  Shiten Paisjet e ardhura nga Zvicrra: Gjenerator te rinj, Shllajferica, Burmashina,Hillta, Co2, etj

  Gjilan Sot, 00:13
  1 €
 • 1 foto
  Shitet Hillti dhe nxehmse
  Makina dhe vegla

  Shitet Hillti dhe nxehmse

  Shitet Hillti dhe nxehmse te ardhur nga Zvicrra hillti 90 Euro Nxehmset 20 Euro

  Gjilan Sot, 00:13
  90 €
 • 4 foto
  SHes Kombinjerken e ardhur nga Zvicrra.
  Makina dhe vegla

  SHes Kombinjerken e ardhur nga Zvicrra.

  SHes Kombinjerken e ardhur nga ZVICRRA ne gjendje shum te mir makina posedon shum vegla.

  Gjilan Dje, 23:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Abkandin 2 metra me SegmenteCNC:
  Makina dhe vegla

  Shes Abkandin 2 metra me SegmenteCNC:

  Shes Abkandin 2 metra me segmenteI ARDHUR NGA ZVICRRA ne gjendje shum te mir,lakon 3mm hekur.

  Gjilan Dje, 23:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Gershant 3.50 te ardhura nga zvicrra.
  Makina dhe vegla

  Shes Gershant 3.50 te ardhura nga zvicrra.

  Shes Gershant te ardhura nga Zvicrra ne gjendje shum te mir presin 3.50m gjat, apo tri metra e gjys

  Gjilan Dje, 23:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHes Abkandin 12 Metra ne gjendje shum te mir
  Makina dhe vegla

  SHes Abkandin 12 Metra ne gjendje shum te mir

  SHes Abkandin qe lakon 12 METRA GJATSI 1.5 TRASH ME 12 PROGRAME BRISKUN ME RRYM NE GJENDJE SHUM TE M

  Gjilan Dje, 23:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHes Gershant dhe Abkantpresen.
  Makina dhe vegla

  SHes Gershant dhe Abkantpresen.

  SHes Gershant dhe Abkantpresen 2metra e gjys presin trash 6mm dhe lakon 6mm trash ne gjendje shum te

  Gjilan Dje, 23:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Abkand presen e ardhur prej Zvicres.
  Makina dhe vegla

  Shes Abkand presen e ardhur prej Zvicres.

  Shes abkandpressen firma Fasti cnc, e ardhur prej zvicres, abkand presa eshte e e 3 metrave, per me

  Gjilan Dje, 23:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHes Hidraulik presen 80 ton
  Makina dhe vegla

  SHes Hidraulik presen 80 ton

  SHes Hydraulik presen 80 ton shtypj ne gjendje shum te mir e ardhur nga zvicrra.

  Gjilan Dje, 23:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHes SHarren e ardhur nga ZVICRRA:
  Makina dhe vegla

  SHes SHarren e ardhur nga ZVICRRA:

  SHes sharren e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shum te mir.

  Gjilan Dje, 23:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gershan 2 metra e ardhur nga Zvicra
  Makina dhe vegla

  Gershan 2 metra e ardhur nga Zvicra

  Shiten Gershant 2 metra gjatsi presin 2mm trash mekanike.

  Gjilan Dje, 23:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHes Ekcentpresen 100 Ton.
  Makina dhe vegla

  SHes Ekcentpresen 100 Ton.

  SHes Ekcentpresen 100Ton e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shum te mir.

  Gjilan Dje, 23:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ekcenpresa e ardhur nga zvicra 45 ton
  Makina dhe vegla

  Ekcenpresa e ardhur nga zvicra 45 ton

  Shitet ekcenpresa e ardhur nga Zvicra 45 ton.

  Gjilan Dje, 23:22
  Me Marrveshje