• 4 foto
  Tavoline
  Mobilje

  Tavoline

  Tavoline me sistem.Dy sirtare, nje stol dhe nje sirtar per te vendosur shishe/pije

  Gjirokastër 11 maj 20:54
  11.000 Lek
 • 3 foto
  Tavoline
  Mobilje

  Tavoline

  Tavoline mesi me xham per sallon.

  Gjirokastër 10 maj 20:34
  6.000 Lek
 • 0 foto
  shitet tendat e nje lokali cmimi te arsyeshme
  Mobilje

  shitet tendat e nje lokali cmimi te arsyeshme

  tendat ne gjendje shum te mir

  Gjirokastër 9 maj 10:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  dyshek tek Sondor AloeVera
  Mobilje

  dyshek tek Sondor AloeVera

  Shitet dyshek tek AloeVera, me pak se 2 vjet i perdorur, ne gjendje shume te mire. 100 mije lek te v

  Gjirokastër 4 maj 10:34
  1.000 Lek
 • 4 foto
  Tavolina per bar/restorant
  Mobilje

  Tavolina per bar/restorant

  Jane 7 tavolina me permasa 70x70, mund te perdoren per bar ose restorant. Jane material i mire,dru

  Gjirokastër 3 maj 22:54
  4.500 Lek
 • 3 foto
  SAZLLONE
  Mobilje

  SAZLLONE

  1 SEZON TE PUNUARA 35 CIFTE BASHK ME CADRAT KASHTE SIC JAN NE FOTO 5

  Gjirokastër 22 prill 16:34
  5 €
 • 4 foto
  Aparat per shkrim unazash "Presidium"500 euro
  Makina dhe vegla

  Aparat per shkrim unazash "Presidium"500 euro

  Shitet Aparat i markes presidium per shkrimin e unazave nga brenda .aparati esht 1muaj i perdorur es

  Gjirokastër 13 prill 10:56
  500 €
 • 2 foto
  Shitet gufer
  Makina dhe vegla

  Shitet gufer

  Shitet gufer Ka qen ne gjendje pune shum i pa pare me andflirakore me fisha gati per tu lidhur

  Gjirokastër 18 mars 12:54
  100 Lek
 • 0 foto
  Kompania iliri //// Prodhojm Dyer per dhoma
  Mobilje

  Kompania iliri //// Prodhojm Dyer per dhoma

  Kompania iliri //// Prodhojm Dyer per dhoma Bejm prodhimin e dyerve te drurit dy

  Gjirokastër 11 mars 10:54
  70 €
 • 3 foto
  banga shkolle pajisje zyrash
  Mobilje

  banga shkolle pajisje zyrash

  shiten. 3 banga 3she, 4 banga 2she, 17 karike, 2 tavolina zyre nje librari dhe nje sirtar per dosje

  Gjirokastër 10 mars 00:34
  900 €
 • 1 foto
  Rafte xhami okaziooooon
  Mobilje

  Rafte xhami okaziooooon

  Shiten Rafte xhami per nje reklamim sa me perfekt te produkteve tuaja

  Gjirokastër 20 shkurt 11:34
  1 €
 • 0 foto
  Shiten tanke ftohes qumshi edhe makineri kosi
  Makina dhe vegla

  Shiten tanke ftohes qumshi edhe makineri kosi

  2 tanke ftohes te rinj . Mer secili nga 15 mij litra qumesht. Jan te rinj te ardhur nga hollanda. Ma

  Gjirokastër 10 shkurt 23:34
  7.000 €
 • 11 foto
  DYER GJERMANE NOVOFER
  Mobilje

  DYER GJERMANE NOVOFER

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novofer

  Gjirokastër 9 janar 13:34
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Teknik e bardh nga Suedia, me shumicë
  Teknik dhe paisje

  Teknik e bardh nga Suedia, me shumicë

  Ofert per teknik te bardh nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo asht ne Suedi dhe i tëre mall

  Gjirokastër 6 janar 15:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Përshëndetje z. dhe znj Kjo dëshmi është e vërtetë. e-mail :berthiercorinnecorinne@gmail.com
  Makina dhe vegla

  Përshëndetje z. dhe znj Kjo dëshmi është e vërtetë. e-mail :[email protected]

  Në fakt, unë të gjeni buzëqeshja ime në sajë të kësaj zonjë BERTHIE CORINNE ma do të bëjë një kredi

  Gjirokastër 28 dhjetor 22:39
  1.000 €
 • 1 foto
  OFERTË TË VEÇANTË KREDI
  Dekorime

  OFERTË TË VEÇANTË KREDI

  Përshëndetje, unë jam një person. Unë të kthehet për të gjithë individët në nevojë të jetë një pjesë

  Gjirokastër 25 dhjetor 16:04
  15 €
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  Materiale ndertimi

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerë

  Gjirokastër 20 dhjetor 11:01
  2.000 €
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  Dekorime

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë nje

  Gjirokastër 13 dhjetor 10:11
  1.000 €
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  Makina dhe vegla

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerë

  Gjirokastër 11 dhjetor 10:37
  150 €
 • 3 foto
  fshes me korrent ne shitje!
  Mobilje

  fshes me korrent ne shitje!

  Shitet fshes me korrent per arsye mosperdorimi. Fshesa eshte shume pak e perdorur. Per kontakt: shkr

  Gjirokastër 8 dhjetor 17:35
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Përgjigje e shpejtë: muskabank@gmail.com
  Teknik dhe paisje

  Përgjigje e shpejtë: [email protected]ail.com

  Përgjigje e shpejtë: [email protected] Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me

  Gjirokastër 8 dhjetor 11:22
  100 €
 • 1 foto
  Oferta e kredisë midis sidomos për lajmet vit
  Makina dhe vegla

  Oferta e kredisë midis sidomos për lajmet vit

  Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000 euro ka 50 milionë euro: [email protected]

  Gjirokastër 8 dhjetor 00:53
  50.000.000 €
 • 2 foto
  Makin qepse
  Makina dhe vegla

  Makin qepse

  Shitet makin qepse ne gjendje te mir shitet per arsye mosperdorimi cmim i diskutueshem

  Gjirokastër 2 dhjetor 21:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mobilje
  Mobilje

  Mobilje

  Shitet sallon komplet me divan 3 i cili eshte me hapje krevati . Tavolin televizori + TV dhe mini b

  Gjirokastër 2 dhjetor 21:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gjenerator
  Makina dhe vegla

  Gjenerator

  Shitet gjenerator SUBARU INVERTER , 3200 KW , punon pa zhurm , ndizet me buton.eshte bler ne Greqi d

  Gjirokastër 25 nëntor 13:34
  1.300 €
 • 0 foto
  Furre buke
  Makina dhe vegla

  Furre buke

  Akazion shiten paisje furre buke italjana.per cdo hollesi tel.flm.

  Gjirokastër 3 nëntor 15:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  gomisteri
  Makina dhe vegla

  gomisteri

  shiten te tera pajisje per gomisteri te ardhura nga Greqia ne super gjendje si dhe aksesor te tjer b

  Gjirokastër 18 shtator 13:34
  2.800 €
 • 0 foto
  Pompa vere dhe qumeshti
  Makina dhe vegla

  Pompa vere dhe qumeshti

  Pompa vere dhe qumeshti te markes Italiane Rover,te madhesive te ndryshme

  Gjirokastër 13 gusht 15:34
  16.000 Lek