Gllogoc

Shtepi & Familje në shitje në Gllogoc

 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gllogoc Dje, 23:11
  770 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porsi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porsi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gllogoc Dje, 23:07
  1.000 €
 • 10 foto
  SHATORA DIMROR ME QERA TAVOLINA KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA DIMROR ME QERA TAVOLINA KARRIKA 044280873

  Japim me qeraa shatora karrika dhe tavolina shatorat jan te madhsive te ndryshme transporti dhe mont

  Gllogoc Dje, 22:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Lavatriçja
  Teknik dhe paisje

  Shitet Lavatriçja

  Shitet Lavatriçja e markes Haier e blere ne Zvicer, e perdorur. Ka nje pengese te vogel ne marrjen e

  Gllogoc Dje, 22:10
  60 €
 • 1 foto
  Shitet stufa me furrë
  Teknik dhe paisje

  Shitet stufa me furrë

  Shitet stufa me furrë dhe me qynga komplet. Stufa eshte pak e perdorur dhe ne gjendje tmire.

  Gllogoc Dje, 22:09
  180 €
 • 1 foto
  SHITEN RAFTE  DHE TENDA
  Teknik dhe paisje

  SHITEN RAFTE DHE TENDA

  Shiten 9 metra rafta te murit 1 raft per detergjent 1 raft per cigare dhe rafta tjer.Tendat 4 metra

  Gllogoc Dje, 21:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITEN RAFTE  DHE TENDA
  Mobilje

  SHITEN RAFTE DHE TENDA

  Shiten 9 metra rafta te murit 1 raft per detergjent 1 raft per cigare dhe rafta tjer.Tendat 4 metra

  Gllogoc Dje, 21:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN RAFTE DHE TENDA
  Teknik dhe paisje

  SHITEN RAFTE DHE TENDA

  Shiten 9 metra rafta te murit 1 raft per detergjent 1 raft per cigare dhe rafta tjer.Tendat 4 metra

  Gllogoc Dje, 21:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN RAFT DHE TENDA
  Teknik dhe paisje

  SHITEN RAFT DHE TENDA

  Shiten 9 metra rafta te murit 1 raft per detergjent 1 raft per cigare dhe rafta tjer.Tendat 4 metra

  Gllogoc Dje, 21:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Gllogoc Dje, 20:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Zhabica papuqe me qira
  Makina dhe vegla

  Zhabica papuqe me qira

  Papuqe zhabica shesumnservisojm dhe lshoj.me qira kam me benxin edhe me naft

  Gllogoc Dje, 16:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Zhabic papuqe
  Makina dhe vegla

  Zhabic papuqe

  Zhabica dizell 150kg e japim me qera mvaret pi punes qa ka mu ba esht qmimi kam fisa lloje kemi edhe

  Gllogoc Dje, 16:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Motorr 7.5 dhe 5.5kw
  Makina dhe vegla

  Motorr 7.5 dhe 5.5kw

  Kam disa lloje te motorrav kam 7.5kw 2800rr dhe 5.5 kw 2800rr kam edhe ma te vogel

  Gllogoc Dje, 16:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zhabic papuqe
  Makina dhe vegla

  Zhabic papuqe

  Shabica ritepllate e gjermanit per me.ngjesh kocka ose dhe a zhavor 95 kg me benxin shum e mir edhe

  Gllogoc Dje, 16:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Papuqe zhabic
  Makina dhe vegla

  Papuqe zhabic

  Zhabic papuqe me qira

  Gllogoc Dje, 16:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Papuqe me qira
  Makina dhe vegla

  Papuqe me qira

  Zhabica edhe dizwll eshe benxins shum te mira punojm me to dhe i lshojna me qera mvaret pi punes qa

  Gllogoc Dje, 16:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zhabic dizell
  Makina dhe vegla

  Zhabic dizell

  Zhabic per me ngjesh token 250 killsh shum e mir punojm.me ta dhe e japim.me qera dhe e shesum

  Gllogoc Dje, 16:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  hilti905
  Makina dhe vegla

  hilti905

  hilt origjinal punojm me ta edhe e lshojm me qira

  Gllogoc Dje, 16:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zhabica papuqe
  Makina dhe vegla

  Zhabica papuqe

  Zhabica papuqe per kocka dhe nevoja tjera i shesum i ndrequm. Dhe i shesum

  Gllogoc Dje, 16:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dizhalic kran vinq
  Makina dhe vegla

  Dizhalic kran vinq

  Lift turk monofaz shum i mir pa asniproblem

  Gllogoc Dje, 16:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Agregat gjenerator
  Makina dhe vegla

  Agregat gjenerator

  agregat gjeneraator ne gjendje shum te mir honda original me vul 9kw benzin

  Gllogoc Dje, 16:15
  530 €
 • 5 foto
  Honda13 origjinal agregat
  Makina dhe vegla

  Honda13 origjinal agregat

  Agregati origjinal me vul honda 13

  Gllogoc Dje, 16:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Agregat gjenerator
  Makina dhe vegla

  Agregat gjenerator

  Agregat disel

  Gllogoc Dje, 16:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Agregat gjenerator dizell 8.5
  Makina dhe vegla

  Agregat gjenerator dizell 8.5

  Agregati trefaz dhez edhe me qels edhe me konop shum i mir

  Gllogoc Dje, 16:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Agregat gjenerator
  Makina dhe vegla

  Agregat gjenerator

  Agregat ne gjendje shum tmir

  Gllogoc Dje, 16:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Agregat gjenerator
  Makina dhe vegla

  Agregat gjenerator

  Agregati 100 perqin ne rregull dizell shum i rujtun dhez edhe me konop edhe me qels 10kw

  Gllogoc Dje, 16:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Agregat kipor
  Makina dhe vegla

  Agregat kipor

  Gjenerator dizell pa zhurum silent 8.5kw shitet agregati monofaz pa asniproblem

  Gllogoc Dje, 16:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Agregat kipor
  Makina dhe vegla

  Agregat kipor

  Agregati pa zhurum dizell 8.5kw trefaz edhe monofsz pa asniproblem shpenzimet shum te vogla

  Gllogoc Dje, 16:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Agregat gjenerator 22.5kwa
  Makina dhe vegla

  Agregat gjenerator 22.5kwa

  Agregati italjan 100perqin ne rregull origjinal dizell me 4klipa ftofjen me uj

  Gllogoc Dje, 16:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mobile Kuqa per sallon
  Mobilje

  Mobile Kuqa per sallon

  Shiten mobile (kauqa) per sallon 1.1sh (nje nishe) 2. 3sh (dy treshe) 2.3sh (dy treshe)

  Gllogoc Dje, 14:49
  300 €
 • 11 foto
  kreveta me dysheka komplet +38345823581
  Mobilje

  kreveta me dysheka komplet +38345823581

  kreveta komplet 045823581

  Gllogoc Dje, 14:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  karrika separe kreveta dhoma dyer dritare
  Mobilje

  karrika separe kreveta dhoma dyer dritare

  separe karrika dyer kreveta 045823581

  Gllogoc Dje, 13:47
  70 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Mobilje

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc Dje, 11:55
  633 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Mobilje

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc Dje, 11:43
  95.654 €
 • 10 foto
  Kifa Mont Dyer per garazha 044681559
  Materiale ndertimi

  Kifa Mont Dyer per garazha 044681559

  Dyer per garazha motorr dhe pa motorr Dyer industriale dim te ndryshme Dyer per oborre dhe motorra

  Gllogoc Dje, 10:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Aporata per myk vllag lageshti ??✔️☑️☎️
  Makina dhe vegla

  Aporata per myk vllag lageshti ??✔️☑️☎️

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Gllogoc Dje, 09:41
  1 €
 • 6 foto
  Maqina per vllag myk lageshti
  Teknik dhe paisje

  Maqina per vllag myk lageshti

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Gllogoc Dje, 09:40
  1 €
 • 2 foto
  Motorr shtill me benxin
  Makina dhe vegla

  Motorr shtill me benxin

  Per asfally kocka beton shum i fort

  Gllogoc Dje, 09:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vinq lift kran dizhalic
  Makina dhe vegla

  Vinq lift kran dizhalic

  Krani trefaz shum i fort pa asniproblem

  Gllogoc Dje, 09:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Papuqe zhabic punojm me to dhe me qira
  Makina dhe vegla

  Papuqe zhabic punojm me to dhe me qira

  Japim me qire kam edhe me naft edhe me benxin bumaga edhe wallcer

  Gllogoc Dje, 08:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet Play station2
  Teknik dhe paisje

  shitet Play station2

  Sony ngjendj trregullt vetem nje memory card i mungon e ka vetem nje xhestik dy CD ndrrim I mundsh

  Gllogoc Dje, 06:25
  20 €
 • 0 foto
  komod per televizor
  Mobilje

  komod per televizor

  shitet ose ndrroher komodina per televizor e perdorur por ne gjendje shume te mire shume e hjeshme d

  Gllogoc Dje, 00:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA & ALUMINI - MIZORE
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA & ALUMINI - MIZORE

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Gllogoc 15 shtator 22:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zhabica papuqe
  Makina dhe vegla

  Zhabica papuqe

  Papuqe te ndryshme kam edhe me naft edhe me benxin i japim me qira shesum dhe i servisojm

  Gllogoc 15 shtator 21:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Agregat yamaha 10kw
  Makina dhe vegla

  Agregat yamaha 10kw

  Gjeneratori monofaz 10 kw me benxin origjinal shum i mir pa asniproblem

  Gllogoc 15 shtator 21:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Hilt boch 11
  Makina dhe vegla

  Hilt boch 11

  Leshojm.me qira hillta prej ma te vogliv deri ne ma te madhin kem edhe papuqe edhe zhabica

  Gllogoc 15 shtator 21:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Agregat dizell 10kw
  Makina dhe vegla

  Agregat dizell 10kw

  Gjeneratori 10 kw dizell dhez edhe me qels edhe mo konop esht trefaz edhe monofaz shpenzimet shum t

  Gllogoc 15 shtator 20:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Japim shtylla me qera.Transporti falas
  Materiale ndertimi

  Japim shtylla me qera.Transporti falas

  Japim shtylla me qera.3.60dhe 4.m bejm edhe transportin.tel.044285065.ose viber.+38344285065

  Gllogoc 15 shtator 20:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtylla.Me.Qera.4.m.dhe.3.60.
  Materiale ndertimi

  Shtylla.Me.Qera.4.m.dhe.3.60.

  Leshoj shtylla me qera .Te 4.metrav.Dhe.3.60.Numri i telefonit:044 285 065. Viber +38344285065

  Gllogoc 15 shtator 20:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtylla.Me.Qera.3.60. 4.m
  Materiale ndertimi

  Shtylla.Me.Qera.3.60. 4.m

  Leshoj shtylla me qera.Tel.044285065.Viber.+38344285065.

  Gllogoc 15 shtator 20:21
  1 €