Istog

Shtepi & Familje në shitje në Istog

 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 09:57
  850 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 09:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Istog Sot, 09:54
  85 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 09:54
  990 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799 989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 09:52
  599 €
 • 12 foto
  LIR E MIREE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLAST
  Mobilje

  LIR E MIREE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER 70 mm I GJER 2 GUMA 6 FUSHA TERMIKE I QER

  Istog Sot, 09:51
  100 €
 • 0 foto
  Zbritje Dhoma gjumi porosit online +38344152077
  Mobilje

  Zbritje Dhoma gjumi porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Istog Sot, 09:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Istog Sot, 09:07
  85 €
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojev Mobiljeve Gjith KOSOVEN
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojev Mobiljeve Gjith KOSOVEN

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Te Gjith Punet Tona Rreth Mob

  Istog Sot, 08:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Cekullar pun dore
  Makina dhe vegla

  Cekullar pun dore

  Motorrin 3 faz shum imir vidiumin eri 350 mm ndrrim me merrshalic

  Istog Sot, 07:29
  250 €
 • 10 foto
  ROLETA TE JASHTME & MIZORE - OFERT!!!
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME & MIZORE - OFERT!!!

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Istog Sot, 03:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Istog Dje, 21:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tavolina dhe Separe nga druri 045327459
  Materiale ndertimi

  Tavolina dhe Separe nga druri 045327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme punojm edhe me porosi me kalitet te lart 04494

  Istog Dje, 21:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per dhoma viber :+38345422043
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma viber :+38345422043

  PUNOJM: DYER E DRITARE ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA PERMASAT QE JU DUHEN PUNOJM DHE ME POROSI K

  Istog Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten
  Mobilje

  Shiten

  Shiten uleset 3 2 1 se bashku me vitrinë. Janë në gjendje përfekte,shumë pak të përdorura.

  Istog Dje, 19:07
  700 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Istog Dje, 18:33
  85 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Istog Dje, 18:11
  85 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Istog Dje, 15:22
  85 €
 • 11 foto
  dyer italiane me montim dhe separe tevolina
  Mobilje

  dyer italiane me montim dhe separe tevolina

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro separe me qmime 160 euro

  Istog Dje, 15:20
  60 €
 • 11 foto
  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Istog Dje, 15:18
  85 €
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Istog Dje, 15:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Istog Dje, 14:56
  85 €
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojm:Tavolina,Karrika,dhe Separe me cilesi te lart ngjyra sipas porosis viber .+38345327459 +383

  Istog Dje, 14:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kauqa ne shitje
  Mobilje

  Kauqa ne shitje

  Shes kauqat e lekures tri jon veq qe ni muj jon ble po spom pershtaten per banes se shum tmdhaja . J

  Istog Dje, 14:40
  1.500 €
 • 11 foto
  shes separe komplet viber +38344945578
  Mobilje

  shes separe komplet viber +38344945578

  shes separe me shum modele e ngjyra 044945578

  Istog Dje, 13:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Istog Dje, 13:45
  85 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE.....BEKA-DEKOR.....ZBRITJE E MADHE
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE.....BEKA-DEKOR.....ZBRITJE E MADHE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Istog Dje, 13:40
  85 €
 • 1 foto
  Shitet Peshorja
  Makina dhe vegla

  Shitet Peshorja

  Shitet Peshorja (Vaga) Terezia ne gjendje shum te mir me qmim te arsyeshem per ma shum mund te tele

  Istog 22 maj 10:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet dhoma e fëmijëve
  Mobilje

  Shitet dhoma e fëmijëve

  Shitet dhoma e fëmijëve pak e perdorur në gjendje të mirë

  Istog 22 maj 10:39
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  separe tavolina 045805512
  Materiale ndertimi

  separe tavolina 045805512

  separe

  Istog 21 maj 21:45
  150 €
 • 10 foto
  BLEJ DYER PER SHTEPI PUNOJM DYER KREJT MASAT
  Mobilje

  BLEJ DYER PER SHTEPI PUNOJM DYER KREJT MASAT

  PUNOJM; Dyer dhe dritare nga druri me te gjitha dimenzionet dhe ngjyrat me modele te ndryshme dyer m

  Istog 21 maj 18:26
  65 €
 • 11 foto
  Zbritje e madhe e Dyer Italiane --Ofert e limituar
  Mobilje

  Zbritje e madhe e Dyer Italiane --Ofert e limituar

  Zbritje e madhe Dyer italiane me modele te shumta punojm dhe me porosi qmimet nga 90euro Kontakto.04

  Istog 21 maj 17:22
  89 €
 • 7 foto
  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE
  Teknik dhe paisje

  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE

  Bejme eksportin e paisjev elektroshtepiake te reja nga Skandinavia (Suedi dhe Danimark). Te gjitha p

  Istog 21 maj 14:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PUNOJM; Dyer per dhoma +38345612876
  Materiale ndertimi

  PUNOJM; Dyer per dhoma +38345612876

  Punojm dyer per krejt shtepin dritare qmime dyer 60-100euro

  Istog 21 maj 04:22
  60 €
 • 11 foto
  dyer dritare laminat separe 044945578
  Materiale ndertimi

  dyer dritare laminat separe 044945578

  dyer 60 deri 120 euro edhe i montojm viber +38344945578

  Istog 20 maj 22:23
  60 €
 • 11 foto
  prodhojm separe me qmime te lira +38344945578
  Mobilje

  prodhojm separe me qmime te lira +38344945578

  separe

  Istog 20 maj 20:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Istog 20 maj 15:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Roleta alumini me izolim 33 ero m2
  Mobilje

  Roleta alumini me izolim 33 ero m2

  Prodhojm Roleta alumini 33 ero m2 Pvc 21 ero m2 Zebra 18 ero m2 Te gjitha me montim

  Istog 20 maj 14:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Roleta alumini me izolim 33 ero m2
  Mobilje

  Roleta alumini me izolim 33 ero m2

  Roleta komplet alumin me izolim 33 erom2 Pvc 21 ero m2 Zebra 18 ero m2 Te gjitha me montim

  Istog 20 maj 14:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Roleta alumini me izolim 33 ero m2
  Mobilje

  Roleta alumini me izolim 33 ero m2

  Prodhojm roleta te ndryshme Alumin me izolim 33 ero m2 Pvc 21 ero m2 Zebra 18 ero m2 Mrezha per

  Istog 20 maj 14:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer te dhomave viber+38345805512
  Mobilje

  dyer te dhomave viber+38345805512

  dyer 60-120 euro

  Istog 20 maj 12:10
  60 €
 • 11 foto
  dyer dhome dhe dritare te drurit
  Materiale ndertimi

  dyer dhome dhe dritare te drurit

  dyer dhome dhe dritare te drurit

  Istog 19 maj 19:44
  60 €
 • 3 foto
  Lulat fikus
  Mobilje

  Lulat fikus

  Shes lulat fikus dy llojesh qmimi per cop 90 e

  Istog 19 maj 18:22
  180 €
 • 11 foto
  ZBRITJE DYER PER DHOMA
  Materiale ndertimi

  ZBRITJE DYER PER DHOMA

  Punojm Dyer dhe dritare nga druri me te gjitha dimenzionet dhe ngjyrat me modele te ndryshme dyer me

  Istog 19 maj 14:06
  60 €
 • 2 foto
  Sharrë
  Makina dhe vegla

  Sharrë

  Shitet Maqina Sharrë për prerjen e mishit me asht, maqina eshte shume e mire dhe e ruajtur. Maqina s

  Istog 19 maj 11:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  EDI COMPANY 📲049626758 +38349626758(Viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshm

  Istog 18 maj 16:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Istog 18 maj 16:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758 EDI COMPANY
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758 EDI COMPANY

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Istog 18 maj 16:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Istog 18 maj 16:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Istog 18 maj 16:38
  Me Marrveshje