Istog

Shtepi & Familje në shitje në Istog

 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 16:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kuzhina Moderne me Porosi. viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina Moderne me Porosi. viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Istog Sot, 16:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 16:11
  699 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 16:08
  850 €
 • 11 foto
  Zbritje Kuzhina me qmime extra te Lira
  Mobilje

  Zbritje Kuzhina me qmime extra te Lira

  Fer Dizajn

  Istog Sot, 16:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 16:00
  990 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 15:59
  599 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi Dhoma per femij Kuzhina etj me porosi
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Dhoma per femij Kuzhina etj me porosi

  Fer Dizajn

  Istog Sot, 15:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799 989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 15:51
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 15:49
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma gjumi -fjetje vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma gjumi -fjetje vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Istog Sot, 15:47
  770 €
 • 12 foto
  Dhoma Gjumi, dhoma per femij ,Kuzhina me porosi
  Mobilje

  Dhoma Gjumi, dhoma per femij ,Kuzhina me porosi

  Fer Dizajn

  Istog Sot, 15:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  karrika tavolina per oborr viber+38344641965
  Materiale ndertimi

  karrika tavolina per oborr viber+38344641965

  separe

  Istog Sot, 14:58
  160 €
 • 4 foto
  Ngjeshes Papuqe
  Makina dhe vegla

  Ngjeshes Papuqe

  marka Bomag me ore digjital viti 2012 me servis te kryer te sapo ardhura

  Istog Sot, 12:55
  800 €
 • 1 foto
  Kosa Barri
  Makina dhe vegla

  Kosa Barri

  Kosa bari Honda, Okay , Mitsubishi, te sapo ardhur nga Zvicera

  Istog Sot, 12:53
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  OFERT. Ulse dhe Tavolina Ne ZBRITJE +38344920723
  Mobilje

  OFERT. Ulse dhe Tavolina Ne ZBRITJE +38344920723

  shes separe karrika tavolina .180 euro , kompleti standard 180 euro +38344920723

  Istog Sot, 10:06
  180 €
 • 12 foto
  Zbukuroni Oborri Me Separet Tona te. Garantuara
  Mobilje

  Zbukuroni Oborri Me Separet Tona te. Garantuara

  \'Zbukuroni ambientin Tuaj me Separet Tona te garantuara i Punojm sipas porosis me qmime te lira ng

  Istog Sot, 10:06
  170 €
 • 3 foto
  Shiten
  Mobilje

  Shiten

  Shiten uleset 3 2 1 se bashku me vitrinë. Janë në gjendje përfekte,shumë pak të përdorura.

  Istog Dje, 19:07
  700 €
 • 1 foto
  Llastra
  Materiale ndertimi

  Llastra

  Shiten Llastrat , pres blersa serioz cmimi me marrveshje

  Istog Dje, 17:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  separe viber+38345333998
  Mobilje

  separe viber+38345333998

  separe karrika tavolina ulse per ballkon

  Istog Dje, 14:58
  170 €
 • 11 foto
  separe karrika tavolina per ballkon tel.045333998
  Mobilje

  separe karrika tavolina per ballkon tel.045333998

  separe

  Istog Dje, 14:50
  170 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE PLASTIKE ME ZBRITJE NLE-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE PLASTIKE ME ZBRITJE NLE-DEKOR

  B-DEKOR NLE

  Istog Dje, 09:18
  85 €
 • 4 foto
  Shitet Tenda ne gjendje te rregullt
  Mobilje

  Shitet Tenda ne gjendje te rregullt

  Shitet Tenda (qadra) Dimensionet 7 metra gjatesia 4 metra gjeresia Punon ne menyre manuale edhe el

  Istog 10 korrik 19:09
  300 €
 • 12 foto
  ulse per ballkon separe ne zbritje 045498554
  Mobilje

  ulse per ballkon separe ne zbritje 045498554

  punojm shesim me te gjitha porosiat dhe me te gjitha ngjyrat ju mirpresim +38345498554

  Istog 10 korrik 13:46
  160 €
 • 3 foto
  Burgia Bosch
  Makina dhe vegla

  Burgia Bosch

  30.000 copa burgia Bosch per metal (hekur), origjinal nga Gjermania te pa perdorura. 25 cent copa N

  Istog 10 korrik 11:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Gjenerator / agregat 64 KW
  Makina dhe vegla

  Gjenerator / agregat 64 KW

  Shitet Gjeneratori i ardhur prej zvicrres ne gusht 2019 64 KW / 36 orë ka punu. Esht ne gjendje shum

  Istog 10 korrik 09:17
  4.999 €
 • 4 foto
  Shllajferic gjermane Einhell WSC 230
  Makina dhe vegla

  Shllajferic gjermane Einhell WSC 230

  Shitet fleksi eshte gjerman punon shum mire ka fuqi te madhe plloqen eka standarde Verejtje: vetem

  Istog 9 korrik 19:26
  60 €
 • 3 foto
  Tavolinë salloni
  Mobilje

  Tavolinë salloni

  Shitet tavolina së bashku me xham. Madhesia eshte 120 x 80 cm

  Istog 9 korrik 19:10
  39 €
 • 12 foto
  Ge (Kauç) me gjatësi 10 m
  Mobilje

  Ge (Kauç) me gjatësi 10 m

  Shitet Geja (Kauçi) kombinim me 2 kthesa, me gjatësi 10 metra. I blemë para 3 viteve me qmim 850 eur

  Istog 9 korrik 11:40
  520 €
 • 2 foto
  Shes mobile
  Mobilje

  Shes mobile

  Shes mobile ne gjendje te mir jan dy dyshe dhe dy njeshe i jap me qmim te volitshem

  Istog 9 korrik 08:27
  100 €
 • 11 foto
  ULSE,KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE
  Mobilje

  ULSE,KARRIGE,TAVOLINA,SEPARE

  Fabrika tradita

  Istog 8 korrik 12:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes mobiljet ,tv,komode
  Mobilje

  Shes mobiljet ,tv,komode

  Shes mobiljet, komode ,televizor. Ne gjendje shume te mire dhe pak te perdorura. Komoda 90, tv 30 eu

  Istog 8 korrik 10:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes mobilje salloni,komode
  Mobilje

  Shes mobilje salloni,komode

  Shes komoden ne gjendje shume te mire dhe e pa demtuar

  Istog 7 korrik 21:21
  50 €
 • 2 foto
  Kositese bari
  Makina dhe vegla

  Kositese bari

  Kositese bari te ardhura nga zvicra.

  Istog 7 korrik 16:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  separe karrika tavolina tel.044920419
  Mobilje

  separe karrika tavolina tel.044920419

  shes kreveta separe 180 euro kreveta 70 euro viber +38344920419

  Istog 7 korrik 11:51
  180 €
 • 11 foto
  shes tavolina karrika dhe kreveta tel.044920419
  Mobilje

  shes tavolina karrika dhe kreveta tel.044920419

  ravolina karrika separe 160 euro , kreveta 70 euro viber +38344920419

  Istog 7 korrik 11:46
  70 €
 • 3 foto
  Lulat fikus
  Mobilje

  Lulat fikus

  Shes lulat fikus dy llojesh qmimi per cop 90 e

  Istog 7 korrik 10:09
  180 €
 • 11 foto
  shtrata kreveta dysheka 045498554
  Mobilje

  shtrata kreveta dysheka 045498554

  punojm me porosi dhe me te gjitha ngjyrat +38345498554

  Istog 6 korrik 11:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Maqin per larjen e tepihave
  Makina dhe vegla

  Maqin per larjen e tepihave

  Ne gjendje te rregullt

  Istog 4 korrik 21:59
  70 €
 • 12 foto
  separe ulse tavolina 044920312
  Mobilje

  separe ulse tavolina 044920312

  separe karrika tavolina

  Istog 1 korrik 08:56
  160 €
 • 6 foto
  Karriga per lokal
  Mobilje

  Karriga per lokal

  karrika hekuri per lokal ose shtepi jan ne gjendje shum te mir

  Istog 28 qershor 16:15
  17 €
 • 3 foto
  Frigoriger
  Teknik dhe paisje

  Frigoriger

  Frigoriferi punon shum mir. Per me shum na kontaktoni.

  Istog 28 qershor 15:55
  80 €
 • 3 foto
  Komoda
  Mobilje

  Komoda

  Shitet komoda Punojm edhe me porosi

  Istog 27 qershor 23:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dyer të oborrit
  Mobilje

  Dyer të oborrit

  Dimensionet: 3×4m Jan të kualitetit shumë të mirë. Çmimi: Me marrveshje

  Istog 27 qershor 19:07
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shes Dyer te Dhomave .nga Druri
  Mobilje

  Shes Dyer te Dhomave .nga Druri

  Shesim dyer per dhoma dhe. dyer te hyrjes , dyer me xhom ,dyer te banjos ,punojm dhe dyer me porosi

  Istog 25 qershor 15:07
  80 €
 • 4 foto
  Shiten Qereminet
  Materiale ndertimi

  Shiten Qereminet

  Shiten qereminet jane 2300 te kanizhez Jane te perdorme por jan shum te mira dhe palohen shum mir

  Istog 24 qershor 21:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qeremide, tjegulla
  Materiale ndertimi

  Qeremide, tjegulla

  Shiten qeremidet, çmimi sipas marrveshjes

  Istog 24 qershor 14:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fsdsfsd
  Materiale ndertimi

  fsdsfsd

  sdfsdfsdfsdf

  Istog 23 qershor 12:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavoline druri
  Mobilje

  Tavoline druri

  Tavoline druri masiv ahu, dru i laminuar, 125 X 82 X 45 cm, tabela 4 cm trashesi

  Istog 18 qershor 22:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zhabic -Ngjeshese dheu
  Makina dhe vegla

  Zhabic -Ngjeshese dheu

  Ngjeshese dheu e tipit Wacker viti 2006 478 kg Sapo ardhur nga Zvicera

  Istog 17 qershor 19:02
  2.800 €