Kaçanik

Shtepi & Familje në shitje në Kaçanik

 • 9 foto
  Vakum pump, Becker.
  Makina dhe vegla

  Vakum pump, Becker.

  Shes vakum pump Becker.ere e pa perdorme, me fuqi te madhe 4 KW .5835 rotullime. E ardht prej zvicre

  Kaçanik 26 janar 21:29
  1 €
 • 5 foto
  Makin per larje lavatrice
  Makina dhe vegla

  Makin per larje lavatrice

  Shitet makin per larje PRIMUS FS16 16KG LAVAMAC 10KG. Makina esht ne gjendje te mir kemi edhe tje

  Kaçanik 21 janar 21:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  mjete dhe makina te perdorura
  Makina dhe vegla

  mjete dhe makina te perdorura

  rrabalarsi 40 euro lavamani 28 bojleri i paperdorur 30

  Kaçanik 12 janar 23:24
  99 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Kaçanik 10 janar 10:27
  550 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100 %
  Makina dhe vegla

  Financimi i para garantuar 100 %

  Financimi i para garantuar 100 % për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Kaçanik 8 janar 13:33
  60.000.000 €
 • 10 foto
  Dhoma Gjumi vib +37744 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi vib +37744 799 989

  Prodhojm Dhoma Fjetje . Dhoma per Femijë Kuzhina Garnitura etj, Per me shum kontaktoni ne numrat e t

  Kaçanik 12 tetor 22:49
  550 €