Kaçanik

Shtepi & Familje në shitje në Kaçanik

 • 0 foto
  Dritare plastike per sallon
  Mobilje

  Dritare plastike per sallon

  Shes dritaren e plastikes te pordorur por e rujshme me dimensionet : 3metra gjersi me 1.40 gjatsi pe

  Kaçanik 31 mars 06:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shporet me Gas
  Teknik dhe paisje

  Shporet me Gas

  Shitet shporeti me plin

  Kaçanik 31 mars 06:12
  110 €
 • 11 foto
  ZBRITJE SEZONAL ROLETE PVC PLASTIK
  Mobilje

  ZBRITJE SEZONAL ROLETE PVC PLASTIK

  Rolete alumini me izolim 40 euro Rolete pvc plastik 25 euro Perde zebra 25 euro Perde trak 10 euro

  Kaçanik 23 mars 10:24
  23 €
 • 1 foto
  ganitur qosh
  Mobilje

  ganitur qosh

  shtof hiri kam metali

  Kaçanik 18 mars 22:25
  Me Marrveshje
 • 14 foto
  Tavolin+6 ulse POROSIT ter Kosoven 045-511- 355
  Mobilje

  Tavolin+6 ulse POROSIT ter Kosoven 045-511- 355

  kontakto ne viber Transporti behet ne tër Kosoven +383 45 511 355 Mobileria Te Lindi

  Kaçanik 11 mars 21:46
  169 €
 • 11 foto
  Kfa Mont Dyer per garazha prodhim German
  Materiale ndertimi

  Kfa Mont Dyer per garazha prodhim German

  Posedojm te ghitha llojet e dyerve dhe nghyrat spas porosity Posedojm motrr per dyer te garazhav te

  Kaçanik 10 mars 06:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet kompresori 180 litra trefazor ndrrim bajm

  Kaçanik 8 shkurt 23:46
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  DYER & LAMINAT
  Mobilje

  DYER & LAMINAT

  Dyer dhome me cmime promocionale 89.99 €. Montimi i deres 15 € Laminat Gjerman 8mm me izolim dhe ll

  Kaçanik 6 shkurt 15:46
  90 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumit-Fjetjes viber +37744 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumit-Fjetjes viber +37744 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhom

  Kaçanik 5 shkurt 13:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumit-Fjetjes Me Porosi vib +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumit-Fjetjes Me Porosi vib +383 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dho

  Kaçanik 4 shkurt 22:24
  550 €
 • 11 foto
  DHOMA GJUMI -FJETJES VIB +383 44 799 989
  Mobilje

  DHOMA GJUMI -FJETJES VIB +383 44 799 989

  Prodhojm Dhoma Fjetje .

  Kaçanik 4 shkurt 21:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DHOMA GJUMI-FJETJES
  Mobilje

  DHOMA GJUMI-FJETJES

  Prodhojm Dhoma Fjetje .

  Kaçanik 3 shkurt 19:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Stufa me dru digjitale 40 Kw
  Makina dhe vegla

  Shitet Stufa me dru digjitale 40 Kw

  Shes stuf me dru 1 vit e perdorur Ne gjendje te mir qmimi shum i arsyshem Numri kontakstus 03774428

  Kaçanik 3 shkurt 14:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vakum pump, Becker.
  Makina dhe vegla

  Vakum pump, Becker.

  Shes vakum pump Becker.ere e pa perdorme, me fuqi te madhe 4 KW .5835 rotullime. E ardht prej zvicre

  Kaçanik 26 janar 21:29
  1 €
 • 5 foto
  Makin per larje lavatrice
  Makina dhe vegla

  Makin per larje lavatrice

  Shitet makin per larje PRIMUS FS16 16KG LAVAMAC 10KG. Makina esht ne gjendje te mir kemi edhe tje

  Kaçanik 21 janar 21:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  mjete dhe makina te perdorura
  Makina dhe vegla

  mjete dhe makina te perdorura

  rrabalarsi 40 euro lavamani 28 bojleri i paperdorur 30

  Kaçanik 12 janar 23:24
  99 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Kaçanik 10 janar 10:27
  550 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100 %
  Makina dhe vegla

  Financimi i para garantuar 100 %

  Financimi i para garantuar 100 % për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Kaçanik 8 janar 13:33
  60.000.000 €
 • 10 foto
  Dhoma Gjumi vib +37744 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi vib +37744 799 989

  Prodhojm Dhoma Fjetje . Dhoma per Femijë Kuzhina Garnitura etj, Per me shum kontaktoni ne numrat e t

  Kaçanik 12 tetor 22:49
  550 €