Kamenicë

Shtepi & Familje në shitje në Kamenicë

 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Kamenicë Sot, 20:03
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina Garnitura +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Kamenicë Sot, 19:58
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina Garnitura vib +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina Garnitura vib +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Kamenicë Sot, 19:58
  1.300 €
 • 11 foto
  dyer per dhoma
  Mobilje

  dyer per dhoma

  prodhojm dyr e dritare

  Kamenicë Sot, 19:34
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM NGA ALUMINI ME QMIMI 37 EURO METRA KATROR.FLETZAT E ROL

  Kamenicë Sot, 19:27
  37 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA -PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA -PVC

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE T

  Kamenicë Sot, 19:25
  23 €
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Kamenicë Sot, 18:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TEND ME NXEMJE TAVOL KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TEND ME NXEMJE TAVOL KARRIKA 044280873

  Japim menqera shatora karrika dhe tavolina nr 044280873 viber +383 44 280 873 ne xhdo koh jeni te mi

  Kamenicë Sot, 18:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLiNA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLiNA 044280873

  Japum me qera shatora karriak dhe tavolina ne gjdo koh muni me thirr jene te mir pritur ne nr 044280

  Kamenicë Sot, 17:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lakuese lakus
  Makina dhe vegla

  Lakuese lakus

  Lakuasja i ka të gjitha veglat për lakimin e hekurit është me dhëmbëzor

  Kamenicë Sot, 13:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shpored
  Teknik dhe paisje

  Shpored

  Alfa 90H

  Kamenicë Sot, 12:49
  180 €
 • 1 foto
  Bazen
  Mobilje

  Bazen

  Shes bazenin ne gjendje shum te mir u perdor veq ni muj thuja si i ri esht i gjer 3 metra i nalt 7

  Kamenicë Sot, 10:55
  60 €
 • 11 foto
  FABRIKA:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  FABRIKA:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika Tradita te ne do xheni xhithqka per lokalin,restaurantin tuaj nga druri dhe metali nxhyra dh

  Kamenicë Sot, 10:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Kamenicë Sot, 09:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Kamenicë Sot, 09:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Kamenicë Sot, 09:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Kamenicë Sot, 09:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE HYMJES - OFERT - 045421987
  Mobilje

  DYER TE HYMJES - OFERT - 045421987

  PUNOJM DYER ME POROSI DYER TE HYMJES ME TE GJITHA DIMENZIONET ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA NGJY

  Kamenicë Sot, 09:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shesim DYER me XHOM +38345421987 CMIMI TE LIRA
  Materiale ndertimi

  Shesim DYER me XHOM +38345421987 CMIMI TE LIRA

  Punojm Dyer dhe dritare me qmime te lira nga 60euro deri 100 euro punojm dhe me porosi viber whatsap

  Kamenicë Sot, 09:23
  60 €
 • 0 foto
   Dhoma per Femij, modele te reja
  Mobilje

  Dhoma per Femij, modele te reja

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Kamenicë Dje, 18:39
  750 €
 • 6 foto
  Zbritje Dhoma te Fjetjes, 044-152-077,viber+3864..
  Mobilje

  Zbritje Dhoma te Fjetjes, 044-152-077,viber+3864..

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Kamenicë Dje, 18:39
  550 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi fjetjes ? viber +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi fjetjes ? viber +383 44 799 989

  Zbritje Dhoma te Fjetjes Sasia e Limituar qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat

  Kamenicë Dje, 09:15
  900 €
 • 3 foto
  Shporet alfa 90
  Teknik dhe paisje

  Shporet alfa 90

  Ne gjendje te rregullt.

  Kamenicë 20 korrik 18:25
  200 €
 • 0 foto
  prodhojm : separe tavolina karriga 044363733
  Mobilje

  prodhojm : separe tavolina karriga 044363733

  shes separe

  Kamenicë 20 korrik 14:10
  160 €
 • 0 foto
  tavolina karriga tel.044363733
  Mobilje

  tavolina karriga tel.044363733

  shes separe me shum ngjyra 044363733

  Kamenicë 20 korrik 14:07
  160 €
 • 11 foto
  dyer italiane me montim separe 045806223
  Mobilje

  dyer italiane me montim separe 045806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro separe me qmime 160 euro punojm edhe me porosi

  Kamenicë 20 korrik 12:22
  60 €
 • 0 foto
  Shitet Elektromotor
  Makina dhe vegla

  Shitet Elektromotor

  Shes elektromotor punon me rregullt eshte i ardhur. 8,3Kw-n.2890 min. MARELLI -Italia 1,5 KW-n.2 8

  Kamenicë 20 korrik 11:24
  1 €
 • 3 foto
  Shporet alfa 90H
  Teknik dhe paisje

  Shporet alfa 90H

  Eshte ne gjendje te rregullt shporeti eshte i gatshem vetem me fut ne oxhak

  Kamenicë 19 korrik 18:52
  200 €
 • 11 foto
  tavolina karrika per oborre 045805512
  Mobilje

  tavolina karrika per oborre 045805512

  separe

  Kamenicë 19 korrik 16:03
  160 €
 • 11 foto
  shes separe te reja karrika tavolina 045805512
  Mobilje

  shes separe te reja karrika tavolina 045805512

  separe

  Kamenicë 19 korrik 15:57
  160 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799 989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Kamenicë 18 korrik 17:20
  990 €
 • 2 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  DYER HARMONIK SIPAS PORORSIS 45 EURO METRI KATROR ME MONTIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

  Kamenicë 18 korrik 17:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina karrika separe komplet 044986971
  Materiale ndertimi

  tavolina karrika separe komplet 044986971

  separe viber +38344986971

  Kamenicë 18 korrik 14:00
  160 €
 • 11 foto
  Dyer per dhoma viber :+38345422043
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma viber :+38345422043

  PUNOJM: DYER E DRITARE ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA PERMASAT QE JU DUHEN PUNOJM DHE ME POROSI K

  Kamenicë 18 korrik 10:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te M

  Kamenicë 18 korrik 09:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojm:Tavolina,Karrika,dhe Separe me cilesi te lart ngjyra sipas porosis viber .+38345327459

  Kamenicë 17 korrik 11:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  00
  Mobilje

  00

  Shitet rafti bashk me pasqyren

  Kamenicë 17 korrik 01:28
  250 €
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Kamenicë 16 korrik 09:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dhoma gjumi +38349200094
  Mobilje

  dhoma gjumi +38349200094

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me dizajne dhe ngjyra sipas porosis +38345327459 +38349200094

  Kamenicë 15 korrik 09:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Kamenicë 15 korrik 09:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hekur për Hekurosje për Hotele - Restorante MIELE
  Makina dhe vegla

  Hekur për Hekurosje për Hotele - Restorante MIELE

  Shitet Hekur (pegull) Industrial për Hekurosje për Hotele dhe Restorante e markës MIELE. I përshtats

  Kamenicë 14 korrik 14:50
  200 €
 • 2 foto
  Prity Kamin K1
  Teknik dhe paisje

  Prity Kamin K1

  Prity Kamin K1 i blere me 16.01.2019 i dhezur vetem nje here sepse oxhaku e ka kthy tymin, banesen e

  Kamenicë 14 korrik 08:48
  145 €
 • 1 foto
  Vebirator
  Makina dhe vegla

  Vebirator

  Vebirator betoni

  Kamenicë 13 korrik 08:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  super ofert separe per oborr 160 euro kompleti
  Mobilje

  super ofert separe per oborr 160 euro kompleti

  shes separe viber +38344986971

  Kamenicë 12 korrik 09:09
  160 €
 • 11 foto
  karriga per oborr viber +38344986971
  Materiale ndertimi

  karriga per oborr viber +38344986971

  shes separe komplet viber +38344986971

  Kamenicë 12 korrik 07:22
  160 €
 • 0 foto
  Oferta : whatsapp: 0022997351844\"
  Makina dhe vegla

  Oferta : whatsapp: 0022997351844\"

  Oferta urgjente e ofertës së kredisë: whatsapp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Unë jam një dr

  Kamenicë 9 korrik 22:33
  8.688 €
 • 0 foto
  Shesum Drrasa Ahu
  Materiale ndertimi

  Shesum Drrasa Ahu

  Shesum drrasa Ahu 10cm7cm5cm3cm2.5cm Qmim130 eur kubiku

  Kamenicë 8 korrik 23:52
  130 €
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Kamenicë 8 korrik 23:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Laminat
  Materiale ndertimi

  Laminat

  Shes laminat jan 15 m ne gjendje shum te mir tash e kom ndrru asht i perdorur po shum ne gjendje te

  Kamenicë 8 korrik 20:41
  2 €
 • 1 foto
  Urgjent shporeti dhe frizi
  Teknik dhe paisje

  Urgjent shporeti dhe frizi

  Urgjent shiten shporeti dhe frizi Shporeti gjysem Alfa 150 euro Frizi 100 euro

  Kamenicë 8 korrik 17:31
  250 €