Kamenicë

Shtepi & Familje në shitje në Kamenicë

 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  LESHOJM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJOD KOH JENI TE MIR PRITUR INFO 044280873

  Kamenicë 2 prill 12:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  separe ulse per ballkon 045498554
  Materiale ndertimi

  separe ulse per ballkon 045498554

  punojm separe tovolina me te gjitha ngjyrat

  Kamenicë 2 prill 09:45
  160 €
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Kamenicë 1 prill 23:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina Garnitura vib +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina Garnitura vib +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Kamenicë 1 prill 22:08
  1.300 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Kamenicë 1 prill 21:43
  599 €
 • 11 foto
  separe me nxhyra te ndryshme viber+38344641965
  Mobilje

  separe me nxhyra te ndryshme viber+38344641965

  separe karrika tavolina

  Kamenicë 1 prill 17:49
  160 €
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Ganitura 3-2-1 qmimi 350€ Ganitura 3-3-2-1 qmimi 500€ Ngjyra dhe modele te ndryshme Viber +383/45-

  Kamenicë 1 prill 13:39
  350 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi fjetjes ? viber +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi fjetjes ? viber +383 44 799 989

  Zbritje Dhoma te Fjetjes Sasia e Limituar qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat

  Kamenicë 1 prill 09:15
  900 €
 • 3 foto
  Tavolin e bukes me gjasht korrika
  Mobilje

  Tavolin e bukes me gjasht korrika

  Shes tavolinen ne gjendje te mir me 6 korrika te mira per me shum nr +38344 317654

  Kamenicë 31 mars 12:18
  110 €
 • 0 foto
  Shes dhom gjumi
  Mobilje

  Shes dhom gjumi

  Shes krevatin per dy persona ne gjendje shum te mir per me shum nr +38344 317654

  Kamenicë 31 mars 12:15
  120 €
 • 4 foto
  Lule aloevera dhe tjera lule
  Mobilje

  Lule aloevera dhe tjera lule

  Shes aloevera qe jan bim shum sheruse shiten edhe kto tjerat me qmim shum te volitshem baj ndrrim

  Kamenicë 31 mars 12:15
  40 €
 • 1 foto
  Bazen
  Mobilje

  Bazen

  Shes bazenin ne gjendje shum te mir u perdor veq ni muj thuja si i ri esht i gjer 3 metra i nalt 7

  Kamenicë 31 mars 12:09
  60 €
 • 1 foto
  Lakuese lakus
  Makina dhe vegla

  Lakuese lakus

  Lakuasja i ka të gjitha veglat për lakimin e hekurit është me dhëmbëzor

  Kamenicë 30 mars 13:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  70 EURO
  Teknik dhe paisje

  70 EURO

  Prodhojm dyer nga druri me garancion dhe super Kualitet, me te gjitha dimenzionet dhe qmime shum te

  Kamenicë 30 mars 13:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Porosit dyer te brendshme per shtepi
  Materiale ndertimi

  Porosit dyer te brendshme per shtepi

  Porosit dyer shesim krejt dimenzjonet qmimet 60deri 110euro

  Kamenicë 29 mars 18:36
  60 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Kamenicë 28 mars 19:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te M

  Kamenicë 27 mars 12:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Zbritje Dyer per Shtepin
  Mobilje

  Zbritje Dyer per Shtepin

  Shesum te gjitha dyert per shtepi me modele dhe ngjyra te ndryshme qmimet 60euro deri 100euro.

  Kamenicë 26 mars 09:52
  60 €
 • 11 foto
  ulse per oborr separe 045496906
  Mobilje

  ulse per oborr separe 045496906

  punojm sipas porosis tuaj dhe me te gjitha ngjyrat ju mirpresim +38345496906

  Kamenicë 25 mars 10:36
  160 €
 • 8 foto
  Shiten Paisje per gjelltore komplet
  Mobilje

  Shiten Paisje per gjelltore komplet

  SKAR ME GAS DIMENSIOMI 80×60 VITRIN FRIGORIFER 1.70 CM SHPORET ME GAS FRIZ 410L TAVOLINA ME KARRIK

  Kamenicë 24 mars 16:59
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Prodhojm dyer te dhomave te Hymjes nr/045963649
  Materiale ndertimi

  Prodhojm dyer te dhomave te Hymjes nr/045963649

  Prodhojm dyer te dhomave te Hymjes nr045963649

  Kamenicë 17 mars 21:13
  60 €
 • 0 foto
  Set kauqash
  Mobilje

  Set kauqash

  2 sete kauqash Seti 1: tresh, dysh, fotele Seti 2: 3 tresha Cmimi sipas marrveshjes

  Kamenicë 16 mars 17:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Kamenicë 15 mars 11:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te Dhomave Qmime te lira
  Materiale ndertimi

  Dyer te Dhomave Qmime te lira

  Prodhojm te gjitha dyert per shtepi me te gjitha dimenzjonet me qmime te lira fillojn nga 60euro 100

  Kamenicë 15 mars 10:56
  60 €
 • 11 foto
  Prodhojm Dyer te Dhomave Qmime te lira
  Materiale ndertimi

  Prodhojm Dyer te Dhomave Qmime te lira

  Prodhojm te gjitha dyert per shtepi me te gjitha dimenzjonet me qmime te lira fillojn nga 60euro 100

  Kamenicë 15 mars 10:56
  60 €
 • 11 foto
  Dyer te Dhomave
  Materiale ndertimi

  Dyer te Dhomave

  Prodhojm te gjitha dyert per shtepi me te gjitha dimenzjonet me qmime te lira fillojn nga 60euro 100

  Kamenicë 15 mars 10:56
  60 €
 • 2 foto
  Ponuda zajma između pojedinaca 72h
  Dekorime

  Ponuda zajma između pojedinaca 72h

  Bok Nudim zajmove svim iskrenim i poštenim ljudima; oni koji trebate kredit u roku od 72 sata i

  Kamenicë 14 mars 13:43
  100 €
 • 0 foto
  Ene per Muffins
  Mobilje

  Ene per Muffins

  e re

  Kamenicë 9 mars 19:21
  11 €
 • 1 foto
  Motor per prerje betonit
  Makina dhe vegla

  Motor per prerje betonit

  Shitet motori me benzin vlen per prerjen e gurve -betonit-kockave -hekurit-etj tipi husvarn

  Kamenicë 8 mars 10:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vebirator
  Makina dhe vegla

  Vebirator

  Vebirator betoni

  Kamenicë 8 mars 10:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavolije paluese
  Mobilje

  Tavolije paluese

  ere

  Kamenicë 4 mars 15:19
  13 €
 • 2 foto
  Makinë per bluarjen e mishit
  Makina dhe vegla

  Makinë per bluarjen e mishit

  Makine per bluarjen e mishit

  Kamenicë 4 mars 14:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Orman per rroba
  Mobilje

  Orman per rroba

  Shitet ormani ne gjendje te rregullt Dimensionet : gjatesia 200 - gjersia 240 Per foto brenda orman

  Kamenicë 3 mars 19:14
  130 €
 • 1 foto
  ☎固态硬盘+27613119008 SSD CHEMICAL SOLUTION AND ACTIVATION POWDER IN Gloucestershire,Greaterمين London,Greater Manchester,Gwent,Gwynedd
  Mobilje

  ☎固态硬盘+27613119008 SSD CHEMICAL SOLUTION AND ACTIVATION POWDER IN Gloucestershire,Greaterمين London,Greater Manchester,Gwent,Gwynedd

  ☎固态硬盘+27613119008 SSD CHEMICAL SOLUTION AND ACTIVATION POWDER IN Gloucestershire,Greaterمين London,G

  Kamenicë 3 mars 05:41
  300 €
 • 1 foto
  Shes matorrin e druve i ardhur nga jasht
  Makina dhe vegla

  Shes matorrin e druve i ardhur nga jasht

  shes matorrin e druve i ardhur nga jasht

  Kamenicë 1 mars 12:39
  80 €
 • 1 foto
  Shes matorrij e druve me Rrym BOSCh
  Makina dhe vegla

  Shes matorrij e druve me Rrym BOSCh

  shes matorrin e druve firma bosch i ardhur nga jasht

  Kamenicë 1 mars 12:39
  40 €
 • 2 foto
  REVENGE SPELLS CASTER KHULUSUM USA/UK call/whatsapp+27717486182 Pay After Results
  Makina dhe vegla

  REVENGE SPELLS CASTER KHULUSUM USA/UK call/whatsapp+27717486182 Pay After Results

  If someone harmed you and you wish to get revenge, you can call on the Voodoo spirits and turn every

  Kamenicë 27 shkurt 09:59
  400 €
 • 9 foto
  Makina peleti
  Makina dhe vegla

  Makina peleti

  Shes makinat e peletit prodhim gjerman te reja kapaciteti i nje makine osht 1200 kg ne or jan dy co

  Kamenicë 28 janar 21:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer te mbrendshme ADI DOORS viber+38345806223
  Mobilje

  dyer te mbrendshme ADI DOORS viber+38345806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro

  Kamenicë 8 janar 20:50
  60 €
 • 1 foto
   @MPUMALANGA BEST SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS +27660432483 IN SOUTH AFRICA
  Dekorime

  @MPUMALANGA BEST SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS +27660432483 IN SOUTH AFRICA

  @MPUMALANGA BEST SSD CHEMICAL SOLUTION SUPPLIERS +27660432483 IN SOUTH AFRICA,Protea Glen ,mpumala

  Kamenicë 2 janar 17:56
  200 €
 • 0 foto
  Shitet Elektromotor
  Makina dhe vegla

  Shitet Elektromotor

  Shes elektromotor punon me rregullt eshte i ardhur. 8,3Kw-n.2890 min. MARELLI -Italia 1,5 KW-n.2 8

  Kamenicë 20 dhjetor 10:04
  1 €
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Kamenicë 17 dhjetor 07:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ponuda za privatni zajam u roku od 72 sata
  Materiale ndertimi

  Ponuda za privatni zajam u roku od 72 sata

  Bok Nudim zajmove svim iskrenim i poštenim ljudima; oni koji trebate kredit u roku od 72 sata i mo

  Kamenicë 16 dhjetor 12:01
  100 €
 • 4 foto
  SHATORA TEND ME NXEMJE TAVOL KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TEND ME NXEMJE TAVOL KARRIKA 044280873

  Japim menqera shatora karrika dhe tavolina nr 044280873 viber +383 44 280 873 ne xhdo koh jeni te mi

  Kamenicë 16 dhjetor 00:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLiNA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TVOLiNA 044280873

  Japum me qera shatora karriak dhe tavolina ne gjdo koh muni me thirr jene te mir pritur ne nr 044280

  Kamenicë 15 dhjetor 23:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Cheating spells khulusum is here to assist call/whatspp+27717486182
  Materiale ndertimi

  Cheating spells khulusum is here to assist call/whatspp+27717486182

  Stop cheating spells to keep someone away from your lover. Revenge spells for cheaters. Spells to ke

  Kamenicë 12 dhjetor 08:50
  300 €
 • 0 foto
  Shes Termon
  Teknik dhe paisje

  Shes Termon

  Shes Termon ne gjendje shum te mir per arsye e kom shti nxemjen qendrore e shes me qmim te volitshem

  Kamenicë 5 dhjetor 01:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kreveta shtrata dysheka 045823581
  Mobilje

  kreveta shtrata dysheka 045823581

  kreveta

  Kamenicë 21 tetor 19:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Kamenicë 21 tetor 15:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Kamenicë 21 tetor 15:40
  Me Marrveshje