Kavajë

Shtepi & Familje në shitje në Kavajë

 • 3 foto
  Kaldaje Gazi Ecoflam
  Teknik dhe paisje

  Kaldaje Gazi Ecoflam

  Kaldaje Gazi per vila tre kateshe se bashku me aksesoret e saj. E perdorur per nje periudhe shume t

  Kavajë Dje, 20:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Grup Dhome Frigoriferike
  Makina dhe vegla

  Grup Dhome Frigoriferike

  Grup per dhome frigoriferike se bashku me Fryresin.ne gjendje te more teknike.ardhur nga it. monofaz

  Kavajë Dje, 20:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Lavastovilje
  Teknik dhe paisje

  Lavastovilje

  Lavastovilje CANDY ne gjendje te mir pune shum pak e perdorur ardhur nga italia Me marrveshje

  Kavajë Dje, 20:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Plumb laser ( laser chalk line )
  Makina dhe vegla

  Plumb laser ( laser chalk line )

  Plumb laser ( laser chalk line ) , nivel I lehte dhe kompakt , projekton planin laser pingul me sip

  Kavajë Dje, 20:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavoline kompjuteri
  Mobilje

  Tavoline kompjuteri

  Tavoline kompjuteri pak e perdorur, ne gjendje te mire , shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi : me m

  Kavajë Dje, 20:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Elektropompa uji per kaldaja
  Makina dhe vegla

  Elektropompa uji per kaldaja

  Elektropompa uji per kaldaja, 3 fazore si dhe monofaz, te ardhura nga It., ne gjendje te mire, Me m

  Kavajë Dje, 20:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Gjenerator I frekuences large tipi XFG- 7
  Makina dhe vegla

  Gjenerator I frekuences large tipi XFG- 7

  Gjenerator I frekuences larte tipi XFG - 7, shoqeruar se bashku me manualin e perdorimit si dhe ski

  Kavajë Dje, 20:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Brucatore me nafte per kaldaje
  Makina dhe vegla

  Brucatore me nafte per kaldaje

  Brucatore me naft per kaldaje,ardhur nga Italia ne gjendje te mire pune Me marrveshje

  Kavajë Dje, 20:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kanella Oksigjeni (set)
  Makina dhe vegla

  Kanella Oksigjeni (set)

  Kanella oksigjeni per prerje dhe ngjitje me oksigjen (aksesore saldimi me oksigjen ),te ardhura nga

  Kavajë Dje, 19:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mates i lageshtise dhe temperatures per inkubator
  Teknik dhe paisje

  Mates i lageshtise dhe temperatures per inkubator

  Shes matesin e lageshtise per inkubator. Baterite e matesit nuk jane te llogaritur ne cmim, ato duh

  Kavajë Dje, 13:38
  13 €
 • 0 foto
  shiten frigorifer
  Teknik dhe paisje

  shiten frigorifer

  shiten 6 frigorifer te nji bisnesi ,tip obodin ne gjendje te shkelqyer.me garanci, bashke me dhur

  Kavajë 17 nëntor 19:11
  7.000 Lek
 • 8 foto
  Shiten mjete kuzhine profesionale per restorante
  Mobilje

  Shiten mjete kuzhine profesionale per restorante

  Shiten pajisje kuzhine profesionale per restorante. Per info me kontaktoni ne whatsap per cdo cmim!!

  Kavajë 17 nëntor 08:29
  1 €
 • 2 foto
  KARRIGE NE GJENNDJE SHUME TE MIRE TE PERDORURA
  Mobilje

  KARRIGE NE GJENNDJE SHUME TE MIRE TE PERDORURA

  KARRIGE NE GJENNDJE SHUME TE MIRE TE PERDORURA KEMI SASI 7 COPE. 1 KARRIGE KUSHTON 1500 LEKE TE REJA

  Kavajë 5 nëntor 20:18
  1.500 Lek
 • 2 foto
  TAVOLINE PER KOMPJUTER NE GJENDJE SHUME TE MIRE
  Mobilje

  TAVOLINE PER KOMPJUTER NE GJENDJE SHUME TE MIRE

  TAVOLINE KOMPJUTERI E PERDORUR NE GJENDJE SHUME TE MIRE. KEMI SASI DERI NE 4 COPE. CMIMI 35 EURO.

  Kavajë 5 nëntor 20:17
  35 €
 • 0 foto
  Banak lokali
  Mobilje

  Banak lokali

  Shitet banak lokali 1 vit i perdorur shum i paster

  Kavajë 14 tetor 12:54
  75.000 Lek
 • 5 foto
  materiale ndertimi
  Materiale ndertimi

  materiale ndertimi

  cmimi i diskutueshem shiten mbi 1000 puntela 60 cifte skela me vidat derrasa 10 4meter kub betaforma

  Kavajë 8 tetor 16:25
  14.000 €
 • 5 foto
  Materiale ndertimi me cmim okazion
  Materiale ndertimi

  Materiale ndertimi me cmim okazion

  shiten mbi 1000 puntela 60 cifte skela me vidat derrasa 10 4meter kub betaforma te verdha dhe te zez

  Kavajë 8 tetor 16:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Skela origjinale
  Materiale ndertimi

  Skela origjinale

  Shiten skela origjinale Lartesi 4 m Per informacione kontaktoni ne nr 0693660171

  Kavajë 1 tetor 13:40
  520 €
 • 4 foto
  Skela
  Materiale ndertimi

  Skela

  Skela origjnale dy kateshe me lartesi 4 m

  Kavajë 1 tetor 13:40
  520 €
 • 3 foto
  Drivers alumini
  Materiale ndertimi

  Drivers alumini

  Shitet dritare dhe vetrate alumini Permasat gjersia 228 largest 233 vetrate ngjyre gri gjersia 282

  Kavajë 25 shtator 10:50
  330 €
 • 1 foto
  Makineri Pllakash
  Materiale ndertimi

  Makineri Pllakash

  Makineri pllakash trotuari dhblloqe dhe burdire makina eshte ne gjendje te mire pune per 8 ore proll

  Kavajë 17 shtator 15:47
  35.000 €
 • 2 foto
  shitet okazion
  Mobilje

  shitet okazion

  Ndarse me plasmas me grila plasmas trasparent per lokale ne ambjete jasht tre muaj te persorura jan

  Kavajë 5 shtator 11:30
  700 €
 • 7 foto
  Dyer te blinduara artizanale
  Mobilje

  Dyer te blinduara artizanale

  Prodhojme dyer te blinduara. Brave e aksesore te markave me te mira Italiane Na ndiqni ne facebook:

  Kavajë 1 shtator 12:27
  350 €
 • 6 foto
  Sharre guri
  Makina dhe vegla

  Sharre guri

  shitet sharre guri ne gjendje shum te mire shitet per arsye mosperdorimi

  Kavajë 24 gusht 00:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  komplet banjo
  Mobilje

  komplet banjo

  complet banjo sospeso te reja bide vc lavaman te ardhura nga italia

  Kavajë 16 gusht 09:26
  200 €
 • 5 foto
  Mobilje
  Mobilje

  Mobilje

  Shiten mobilje te perdorura 2 divane 1 dollap i madh 2 komodina Per 280 mij lek i diskutueshem..

  Kavajë 13 gusht 22:50
  28.000 Lek
 • 4 foto
  *SHITET* Banak per Farmaci ose Recepsion
  Mobilje

  *SHITET* Banak per Farmaci ose Recepsion

  Banaku esht 3.5m i gjate dhe 1m i gjëre dhe 1.2m i larte, i harkuar ne pjesen e djathte te tij, me v

  Kavajë 6 gusht 19:13
  70.000 Lek
 • 0 foto
  Sharre guri
  Materiale ndertimi

  Sharre guri

  Shitet ne gjendje te mire

  Kavajë 26 korrik 21:43
  3.500 €
 • 0 foto
  Pishinë
  Mobilje

  Pishinë

  E përdorur 1 muaj.

  Kavajë 21 korrik 11:52
  100 €
 • 1 foto
  Karrike
  Mobilje

  Karrike

  Shiten 30 karrike në gjendje të mirë.

  Kavajë 21 korrik 10:32
  10 €
 • 1 foto
  Kalander
  Makina dhe vegla

  Kalander

  Shes kalander ne gjendje te mire e gatshme per cdo lloj prove

  Kavajë 18 korrik 21:19
  1 Lek
 • 0 foto
  Makine qepese
  Makina dhe vegla

  Makine qepese

  Profesionale

  Kavajë 11 korrik 22:06
  200 €
 • 0 foto
  Makine qepese 1
  Makina dhe vegla

  Makine qepese 1

  Shitet per arsye mosperdorimi .

  Kavajë 11 korrik 22:06
  50 €
 • 1 foto
  Okazion!!
  Mobilje

  Okazion!!

  Shitet per arsye rimodelimi shtepie, gjendja si e re, eshte blere para dy vitesh 900.000leke

  Kavajë 10 korrik 19:24
  290.000 Lek
 • 4 foto
  kend
  Mobilje

  kend

  shitet kend me permasa 2.80 me 2.80.bashke me 2 pufka dhe nje kolltuk.kendi eshte i perdorur 6 muaj

  Kavajë 8 korrik 20:30
  200 €
 • 4 foto
  apartament ne plazh
  Teknik dhe paisje

  apartament ne plazh

  shitet apartamenti ne Qerret te Kavajes me sip.66m dhe cmim 700€ metri. Apartamenti ndodhet ne vijen

  Kavajë 28 qershor 23:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Grumbullues hekurishtesh (pulit)
  Makina dhe vegla

  Grumbullues hekurishtesh (pulit)

  Grumbullues hekurishtesh (pulit) per skrap me kater dhembe,ne gjendje te mire teknike,ardhur nga ita

  Kavajë 29 prill 18:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mikrovale e sjelle nga italia
  Mobilje

  Mikrovale e sjelle nga italia

  Mikrovala samsung thuajse e re 3 here esht perdorue e sjelle nga italia

  Kavajë 19 prill 20:09
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Dhome frigoriferike
  Teknik dhe paisje

  Dhome frigoriferike

  Dhome frigoriferike 2 m x 1.5m

  Kavajë 12 prill 12:49
  1.000 €
 • 2 foto
  Makineri mocarela&djathe
  Makina dhe vegla

  Makineri mocarela&djathe

  Makineri per mocarela dhe djathe

  Kavajë 7 prill 20:28
  2.000 €
 • 2 foto
  Shiten Karrige druri!
  Mobilje

  Shiten Karrige druri!

  Shiten karrige druri,shume te forta ! Cmimi 12 mij lek te vjetra ,i diskutushem!

  Kavajë 4 prill 13:05
  1.200 Lek
 • 2 foto
  Torno
  Makina dhe vegla

  Torno

  Torno e vogel dhe e manovrueshme kineze origjinale ne gjendje te mire pune

  Kavajë 4 prill 10:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Trampan
  Makina dhe vegla

  Trampan

  Trampan banke

  Kavajë 4 prill 10:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Torno
  Makina dhe vegla

  Torno

  Torno kineze e madhe ne gjendje te mire pune ca620 3

  Kavajë 4 prill 10:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Marseta dhe mandrina
  Makina dhe vegla

  Marseta dhe mandrina

  Marsete limatrice dhe marsete vendi Mandrina ceke

  Kavajë 4 prill 10:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motorra 3 fazor
  Makina dhe vegla

  Motorra 3 fazor

  Motorra 3 fazore

  Kavajë 4 prill 10:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Palme
  Mobilje

  Palme

  Shes palme 12 vjecare, 8 metra e gjat, rezistene ndaj te ftohtit dhe ka nje pamje gjigande sh t buku

  Kavajë 4 prill 09:18
  2.000 €
 • 0 foto
  Murseta
  Materiale ndertimi

  Murseta

  Kemi murseta me shumic dhe pakic tip i ri xhirevoli etj pothuaj te reja 5 eur copa

  Kavajë 4 prill 06:48
  5 €
 • 3 foto
  Dyer dritare persiana
  Mobilje

  Dyer dritare persiana

  ...

  Kavajë 4 prill 02:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Paisje gomisterie
  Makina dhe vegla

  Paisje gomisterie

  Te gjitha paisjet per gomisteri 2450 euro

  Kavajë 4 prill 01:57
  2.400 €