Kavajë

Shtepi & Familje në shitje në Kavajë

 • 2 foto
  KARRIGE NE GJENNDJE SHUME TE MIRE TE PERDORURA
  Mobilje

  KARRIGE NE GJENNDJE SHUME TE MIRE TE PERDORURA

  KARRIGE NE GJENNDJE SHUME TE MIRE TE PERDORURA KEMI SASI 7 COPE. 1 KARRIGE KUSHTON 1500 LEKE TE REJA

  Kavajë Dje, 20:17
  1.500 Lek
 • 2 foto
  TAVOLINE PER KOMPJUTER NE GJENDJE SHUME TE MIRE
  Mobilje

  TAVOLINE PER KOMPJUTER NE GJENDJE SHUME TE MIRE

  TAVOLINE KOMPJUTERI E PERDORUR NE GJENDJE SHUME TE MIRE. KEMI SASI DERI NE 4 COPE. CMIMI 35 EURO.

  Kavajë Dje, 20:17
  35 €
 • 6 foto
  Lavastovilje
  Teknik dhe paisje

  Lavastovilje

  Lavastovilje CANDY ne gjendje te mir pune shum pak e perdorur ardhur nga italia Me marrveshje

  Kavajë Dje, 18:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Brucatore me nafte per kaldaje
  Makina dhe vegla

  Brucatore me nafte per kaldaje

  Brucatore me naft per kaldaje,ardhur nga Italia ne gjendje te mire pune Me marrveshje

  Kavajë Dje, 18:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kaldaje Gazi Ecoflam
  Teknik dhe paisje

  Kaldaje Gazi Ecoflam

  Kaldaje Gazi per vila tre kateshe se bashku me aksesoret e saj. E perdorur per nje periudhe shume t

  Kavajë Dje, 18:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Grup Dhome Frigoriferike
  Makina dhe vegla

  Grup Dhome Frigoriferike

  Grup per dhome frigoriferike se bashku me Fryresin.ne gjendje te more teknike.ardhur nga it. monofaz

  Kavajë Dje, 18:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Gjenerator I frekuences large tipi XFG- 7
  Makina dhe vegla

  Gjenerator I frekuences large tipi XFG- 7

  Gjenerator I frekuences larte tipi XFG - 7, shoqeruar se bashku me manualin e perdorimit si dhe ski

  Kavajë Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kanella Oksigjeni (set)
  Makina dhe vegla

  Kanella Oksigjeni (set)

  Kanella oksigjeni per prerje dhe ngjitje me oksigjen (aksesore saldimi me oksigjen ),te ardhura nga

  Kavajë Dje, 18:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Elektropompa uji per kaldaja
  Makina dhe vegla

  Elektropompa uji per kaldaja

  Elektropompa uji per kaldaja, 3 fazore si dhe monofaz, te ardhura nga It., ne gjendje te mire, Me m

  Kavajë Dje, 18:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavoline kompjuteri
  Mobilje

  Tavoline kompjuteri

  Tavoline kompjuteri pak e perdorur, ne gjendje te mire , shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi : me m

  Kavajë Dje, 18:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mates i lageshtise dhe temperatures per inkubator
  Teknik dhe paisje

  Mates i lageshtise dhe temperatures per inkubator

  Shes matesin e lageshtise per inkubator. Baterite e matesit nuk jane te llogaritur ne cmim, ato duh

  Kavajë 21 maj 22:17
  13 €
 • 0 foto
  Banak lokali
  Mobilje

  Banak lokali

  Shitet banak lokali 1 vit i perdorur shum i paster

  Kavajë 20 maj 19:42
  75.000 Lek
 • 3 foto
  Drivers alumini
  Materiale ndertimi

  Drivers alumini

  Shitet dritare dhe vetrate alumini Permasat gjersia 228 largest 233 vetrate ngjyre gri gjersia 282

  Kavajë 17 maj 15:58
  330 €
 • 8 foto
  Shiten mjete kuzhine profesionale per restorante
  Mobilje

  Shiten mjete kuzhine profesionale per restorante

  Shiten pajisje kuzhine profesionale per restorante. Per info me kontaktoni ne whatsap per cdo cmim!!

  Kavajë 16 maj 11:58
  1 €
 • 7 foto
  Dyer te blinduara artizanale
  Mobilje

  Dyer te blinduara artizanale

  Prodhojme dyer te blinduara. Brave e aksesore te markave me te mira Italiane Na ndiqni ne facebook:

  Kavajë 2 maj 13:01
  350 €
 • 4 foto
  Grumbullues hekurishtesh (pulit)
  Makina dhe vegla

  Grumbullues hekurishtesh (pulit)

  Grumbullues hekurishtesh (pulit) per skrap me kater dhembe,ne gjendje te mire teknike,ardhur nga ita

  Kavajë 29 prill 18:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mikrovale e sjelle nga italia
  Mobilje

  Mikrovale e sjelle nga italia

  Mikrovala samsung thuajse e re 3 here esht perdorue e sjelle nga italia

  Kavajë 19 prill 20:09
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Dhome frigoriferike
  Teknik dhe paisje

  Dhome frigoriferike

  Dhome frigoriferike 2 m x 1.5m

  Kavajë 12 prill 12:49
  1.000 €
 • 2 foto
  Makineri mocarela&djathe
  Makina dhe vegla

  Makineri mocarela&djathe

  Makineri per mocarela dhe djathe

  Kavajë 7 prill 20:28
  2.000 €
 • 2 foto
  Shiten Karrige druri!
  Mobilje

  Shiten Karrige druri!

  Shiten karrige druri,shume te forta ! Cmimi 12 mij lek te vjetra ,i diskutushem!

  Kavajë 4 prill 13:05
  1.200 Lek
 • 2 foto
  Torno
  Makina dhe vegla

  Torno

  Torno e vogel dhe e manovrueshme kineze origjinale ne gjendje te mire pune

  Kavajë 4 prill 10:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Trampan
  Makina dhe vegla

  Trampan

  Trampan banke

  Kavajë 4 prill 10:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Torno
  Makina dhe vegla

  Torno

  Torno kineze e madhe ne gjendje te mire pune ca620 3

  Kavajë 4 prill 10:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Marseta dhe mandrina
  Makina dhe vegla

  Marseta dhe mandrina

  Marsete limatrice dhe marsete vendi Mandrina ceke

  Kavajë 4 prill 10:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Motorra 3 fazor
  Makina dhe vegla

  Motorra 3 fazor

  Motorra 3 fazore

  Kavajë 4 prill 10:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Palme
  Mobilje

  Palme

  Shes palme 12 vjecare, 8 metra e gjat, rezistene ndaj te ftohtit dhe ka nje pamje gjigande sh t buku

  Kavajë 4 prill 09:18
  2.000 €
 • 0 foto
  Murseta
  Materiale ndertimi

  Murseta

  Kemi murseta me shumic dhe pakic tip i ri xhirevoli etj pothuaj te reja 5 eur copa

  Kavajë 4 prill 06:48
  5 €
 • 3 foto
  Dyer dritare persiana
  Mobilje

  Dyer dritare persiana

  ...

  Kavajë 4 prill 02:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Paisje gomisterie
  Makina dhe vegla

  Paisje gomisterie

  Te gjitha paisjet per gomisteri 2450 euro

  Kavajë 4 prill 01:57
  2.400 €
 • 0 foto
  Llamarina alumini
  Materiale ndertimi

  Llamarina alumini

  ...

  Kavajë 4 prill 01:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisje gomisterie
  Makina dhe vegla

  Paisje gomisterie

  Ballancuese gomash hapse Kompresor ajri 500 litra Krik pistolet ajri cmimi 2300 euro

  Kavajë 4 prill 01:22
  2.300 €
 • 0 foto
  Prerese lulesh
  Makina dhe vegla

  Prerese lulesh

  ...

  Kavajë 3 prill 23:15
  15.000 Lek
 • 6 foto
  Shiten makineri
  Makina dhe vegla

  Shiten makineri

  Shiten 2 makineri per pastrim rone,plugim rone ,nivelim rone ne zonat e plazhit ...ne gjendje shume

  Kavajë 3 prill 16:05
  3.000 €
 • 7 foto
  Guzhina ekspozite
  Mobilje

  Guzhina ekspozite

  Shitet ekspozita! Te gjitha bashke me cmim te arsyeshem. Jan te reja e te pa perdorura, shum cileso

  Kavajë 3 prill 14:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ushiten flm merrjep
  Mobilje

  Ushiten flm merrjep

  Shiten 2 divane ne gjendje te mire.divane jan me.apje behen dopjo

  Kavajë 3 prill 12:50
  75 Lek
 • 3 foto
  Makineri per stafa ndertimi
  Makina dhe vegla

  Makineri per stafa ndertimi

  Ne gjendje pune kthim hekuri 6 8 10 12 kthen cdo lloj stafe

  Kavajë 3 prill 08:31
  35.000 €
 • 0 foto
  Set thikash freze per makineri druri
  Makina dhe vegla

  Set thikash freze per makineri druri

  Shitet set thikash + frezë (seti esht i ri dhe me shum lloje modelesh frezimi druri)

  Kavajë 3 prill 08:00
  200 €
 • 0 foto
  Makineri duralumini
  Makina dhe vegla

  Makineri duralumini

  Makineri per shpim te duraluminave hapje gropash bravash frezim duralumini shpim

  Kavajë 2 prill 15:20
  2.800 €
 • 3 foto
  pompa zhytese
  Makina dhe vegla

  pompa zhytese

  Pomp zhytese 22 kv mark gjermane e gateshme per cdo lloj prove

  Kavajë 2 prill 14:25
  1.500 €
 • 0 foto
  Tavoline
  Mobilje

  Tavoline

  Shitet tavoline shume pak e perdorur.

  Kavajë 2 prill 13:00
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer thuajse i ri
  Mobilje

  Frigorifer thuajse i ri

  Shitet frigorifer freskues shume pak i perdorur

  Kavajë 2 prill 12:48
  40.000 Lek
 • 5 foto
  Kolltuke dopio shume cilsore
  Mobilje

  Kolltuke dopio shume cilsore

  Shiten 9 kolltuke per playstation bashke me 9 pufte te vogla ne gjendje shume te mire shume pak te p

  Kavajë 2 prill 12:48
  2.300 €
 • 4 foto
  Shiten paisje Picerie
  Makina dhe vegla

  Shiten paisje Picerie

  Shiten paisje Picerie jan te pa perdorura per me shumi shikoni ne foto ose kontaktoni ne nr te tel :

  Kavajë 2 prill 11:14
  2.500 €
 • 4 foto
  Karrige dhe Tavolina
  Mobilje

  Karrige dhe Tavolina

  shiten karrige dhe tavolina te perdorura

  Kavajë 2 prill 09:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kaldaje gazi \"Junkers \" per ngrohje uji.
  Teknik dhe paisje

  Kaldaje gazi \"Junkers \" per ngrohje uji.

  Kaldaje gazi \"Junkers \" per ngrohjen e ujit me menyre te menjehershme.ndezja me bateri.per perdori

  Kavajë 2 prill 08:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sobe me pelet
  Teknik dhe paisje

  Sobe me pelet

  Shes sobe me pelet sh e mir

  Kavajë 2 prill 07:59
  600 €
 • 2 foto
  Makineri Druri
  Makina dhe vegla

  Makineri Druri

  Shitet makineri druri PLAN me 3 procese pune 3ne1, makineria esht ne gjendje perfekte nuk ka asnje d

  Kavajë 2 prill 07:18
  1.200 €
 • 5 foto
  Shitet 270 mijë lekë i diskutueshem
  Teknik dhe paisje

  Shitet 270 mijë lekë i diskutueshem

  Shitet frigoriferi në gjendje pune 270 mij leke i diskutueshem ose ndërrohet me tjetër gjë

  Kavajë 2 prill 06:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zgjatues kabulli
  Teknik dhe paisje

  Zgjatues kabulli

  Priza universals te pershtatshme per sisteme te ndryshme shtepiake dhe per zyra, e pajisur me celes

  Kavajë 2 prill 04:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Llampa emergjence
  Teknik dhe paisje

  Llampa emergjence

  Llampa emergence per perdorim shtepiak ,zyra ,etj 230 -240 v 50 Hz, te ardhura nga it, te paperdor

  Kavajë 2 prill 04:41
  Me Marrveshje