Kolonjë

Shtepi & Familje në shitje në Kolonjë

 • 4 foto
  Pompë uji
  Makina dhe vegla

  Pompë uji

  Shes pompe uji , teper e fuqishme e ardhur nga Greqia . Punon me benzine dhe me nafte.Eshte ne gjend

  Kolonjë 1 prill 23:11
  800.000 Lek
 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardh nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo esht ne Suedi dhe i tëre mall

  Kolonjë 5 shkurt 12:38
  Me Marrveshje