Korçë

Shtepi & Familje në shitje në Korçë

 • 2 foto
  Okazion frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Okazion frigorifer

  Frigoriferi eshte ne gjendje shum te mire i mban produktet te fresketa. Eshte 1.5 m me 90 cm.

  Korçë Sot, 17:32
  300 Lek
 • 1 foto
  LAVATRICE ARISTON
  Teknik dhe paisje

  LAVATRICE ARISTON

  LAVATRICE ARISTON LAVATRICEN SAPO E KAM SJELLE NGA GREQIA ISHTE NE GJENDJE PUNE POR KUR E VURA NE PR

  Korçë Sot, 14:49
  60 €
 • 3 foto
  FSHESE PER PASTRIMIN E MOKETEVE  PER SALLA
  Makina dhe vegla

  FSHESE PER PASTRIMIN E MOKETEVE PER SALLA

  FSHESE PROFESIONALE ESHTE PER PASTRIMIN E MOKETEVE E TAPETAVE PER SALLA TE MBEDHA E TE VOGLA THITH

  Korçë Sot, 14:45
  70 €
 • 5 foto
  FSHESA PROFESIONALE PER LARJE TAPICERI PER LAVAZH
  Teknik dhe paisje

  FSHESA PROFESIONALE PER LARJE TAPICERI PER LAVAZH

  FSHESA PROFESIONALE PER LAVAZH PERDOREN PER LARJE E THARJE TE TAPICERIVE TE MAKINAVE KOLLTUQE SEDIL

  Korçë Sot, 14:44
  110 €
 • 1 foto
  MIKSER PER FRAPE NE GJENDJE SHUM TE MIRE
  Teknik dhe paisje

  MIKSER PER FRAPE NE GJENDJE SHUM TE MIRE

  MIKSER PER FRAPE NE GJENDJE SHUM TE MIRE.VETEM TELEFONATA MOS HUMNI KOHEN ME MESAZHE........

  Korçë Sot, 14:37
  20 €
 • 2 foto
  Stofe me 2 syze dhe me fure
  Teknik dhe paisje

  Stofe me 2 syze dhe me fure

  STOFA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE SAPO E KAM SJELLE NGA GREQIA.VETEM TELEFONATA MOS HUMNI KOHE ME

  Korçë Sot, 14:36
  50 €
 • 2 foto
  Hekur hekurosje profesional
  Teknik dhe paisje

  Hekur hekurosje profesional

  Shesim Hekur hekurosje per hotele marka Cordes i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune

  Korçë Sot, 10:44
  300 €
 • 4 foto
  Okazion
  Teknik dhe paisje

  Okazion

  Shitet furre pice e re e pa perdorur fare e sjelle nga gjermania .Cmimi 900 euro i diskutueshem .

  Korçë Sot, 10:36
  900 €
 • 0 foto
  Shes tharse MIELE
  Teknik dhe paisje

  Shes tharse MIELE

  Shes tharse MIELE 10 kg 3 fazore ne gjendje te mire pune shume profesionale dhe praktike per hotele

  Korçë Sot, 10:36
  1.000 €
 • 1 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shiten kolltuqe 2 kolltuqe dysh dhe 2 kolltuqe tek shume pak te perdorur shitem per arsye te ndrysh

  Korçë Sot, 10:36
  400 €
 • 2 foto
  Okazion
  Teknik dhe paisje

  Okazion

  Shes kolltuqe lekure qe perben nga nje 3 qe hapet dhe behet krevat dopjo nje kolltuk dysh dhe 2 tek

  Korçë Sot, 10:36
  400 €
 • 0 foto
  Frigorifer ngrires
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer ngrires

  Shesim frigorifer ngrires i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune cmimi 250 euro i disku

  Korçë Sot, 10:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gjiro pjekse profesionale Gjermane me Gaz
  Teknik dhe paisje

  Gjiro pjekse profesionale Gjermane me Gaz

  Shesim gjiro pjekse me gas Tip Potis GD 4 e sapo ardhur nga Gjermania e pa perdorur .Cmimi 1000 eur

  Korçë Sot, 10:36
  1.000 €
 • 1 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shiten kend harkor dhe nje kolltuk per ambjent ndenje te sjellle nga Gjrmania . Shiten per arsye t

  Korçë Sot, 10:36
  220 €
 • 2 foto
  SHITET APARAT QE QERON PATATE.
  Teknik dhe paisje

  SHITET APARAT QE QERON PATATE.

  Shitet aparat qe qeron patate i perdorur ne gjendje shume te mire profesional i ardhur nga Gjermania

  Korçë Sot, 10:36
  300 €
 • 1 foto
  Shitet brumatrice profesionale.
  Teknik dhe paisje

  Shitet brumatrice profesionale.

  Shitet brumatrice profesionale e perdorur por ne gjendje shume te mire e ardhur nga Gjermania ka kap

  Korçë Sot, 10:36
  500 €
 • 2 foto
  Korrese Bari
  Makina dhe vegla

  Korrese Bari

  Shes korrese Bari me benzine marka Husqvarna ne gjendje shum te mire

  Korçë Dje, 12:04
  16.000 Lek
 • 0 foto
  Plug
  Makina dhe vegla

  Plug

  Shitet plug tresh..... te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit.

  Korçë Dje, 10:36
  1.111 Lek
 • 3 foto
  Stampe share alumini
  Makina dhe vegla

  Stampe share alumini

  Shiten ne gjendje pune

  Korçë Dje, 07:32
  600 €
 • 2 foto
  Vegla durali contact viber watchap
  Makina dhe vegla

  Vegla durali contact viber watchap

  Share felisat stampe universal

  Korçë Dje, 07:32
  550 €
 • 4 foto
  Tavolina
  Mobilje

  Tavolina

  Bejm tavolina me porosi per restorante vila banesa ambjente te brendshem dhe te jashtem mozaik te de

  Korçë 20 korrik 23:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavoline
  Mobilje

  Tavoline

  Shame e mirembajtur

  Korçë 20 korrik 17:11
  2.000 Lek
 • 5 foto
  OXHAQE GURI/MERMERI (OKAZION)
  Mobilje

  OXHAQE GURI/MERMERI (OKAZION)

  per me shume info: 0692248112

  Korçë 19 korrik 21:46
  500 €
 • 2 foto
  Tavoline druri antike
  Mobilje

  Tavoline druri antike

  Tavoline rrethore me diameter mbi 1.5 m, antike e gedhendur ,dru i rralle ne gjendje shume te mire.

  Korçë 19 korrik 17:28
  1.600 €
 • 2 foto
  Mbulesa për karrige, kolltuk dhe divane.
  Mobilje

  Mbulesa për karrige, kolltuk dhe divane.

  Mbulesa prej materiali pjesërisht llastik, vendosen me lehtësi mbi mobiljen, karrige, kolltuk, diva

  Korçë 17 korrik 13:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shitet Bufe dhome pritje ne forme diamanti e ardhur nga Gjermania shitet per arsye te ndryshit te am

  Korçë 17 korrik 09:25
  170 €
 • 1 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shite Banak Guzhine e kopletuar me sobe gatimi , plake qeramike, aspirator , frigorifer dhe lavaman

  Korçë 17 korrik 09:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shara alumini400
  Makina dhe vegla

  Shara alumini400

  Shara alumini 400

  Korçë 16 korrik 23:35
  2.150 €
 • 2 foto
  Shara alumini automatike 550
  Makina dhe vegla

  Shara alumini automatike 550

  Shara automatike me disk 550 Bifra Omc.

  Korçë 16 korrik 23:23
  5.200 €
 • 3 foto
  Saldatrice Parva 150 E me prove dhe garanci superr
  Makina dhe vegla

  Saldatrice Parva 150 E me prove dhe garanci superr

  Prsh shes Saldatrices Parva 150 E saldatricja eshte e erdhur nga greqia dhe jepet me nje garanci shu

  Korçë 16 korrik 19:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTE - BANAK LOKALI - GJENDJA SHUME E MIRE
  Mobilje

  OFERTE - BANAK LOKALI - GJENDJA SHUME E MIRE

  Permasat e banakut 1.80 x 2.60. Gjendja shume e mire. Eshte e nderthurur me material MDF dhe Lekure.

  Korçë 16 korrik 09:23
  50.000 Lek
 • 11 foto
   OKAZION°!!!OKAZION!!!OKAZION
  Makina dhe vegla

  OKAZION°!!!OKAZION!!!OKAZION

  Vegla pune origjinale te ndryshme me cmime te arayeshme

  Korçë 15 korrik 19:05
  1 €
 • 0 foto
  Ngrohje qendrore kaldaje BUDERUS 45-50kw Gjermane
  Teknik dhe paisje

  Ngrohje qendrore kaldaje BUDERUS 45-50kw Gjermane

  Shitet ngrohje qendrore full automatike ( kaldaje ) nga markat me te mira Gjermane saposjelle nga Gj

  Korçë 14 korrik 10:59
  2.000 €
 • 6 foto
  Stofe kaldaje me pelet
  Teknik dhe paisje

  Stofe kaldaje me pelet

  Shes stofe italiane me pelet, 2 muaj e perdorur.

  Korçë 13 korrik 19:22
  1.200 €
 • 1 foto
  Dritara duralumin
  Mobilje

  Dritara duralumin

  2 Dritare duralumin me qefallare 80 mije nje . Masat 76-82 // 76-78.5

  Korçë 27 qershor 11:53
  80.000 Lek
 • 4 foto
  Mbulesa për karrige, kolltuk dhe divane.
  Mobilje

  Mbulesa për karrige, kolltuk dhe divane.

  Mbulesa prej materiali pjesërisht llastik, vendoset me lehtësi mbi mobiljen , karrige, kolltuk, diva

  Korçë 26 qershor 13:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kolltukë për sallon
  Mobilje

  Kolltukë për sallon

  Set kolltukesh per sallon Kolltuk 3-sh + kolltuk tek + poltron + 4 jasteke dekorimi Ngjyra krem e ha

  Korçë 23 qershor 10:37
  1.500 €
 • 0 foto
  Frigorifer Ngrirje OKAZION
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer Ngrirje OKAZION

  Frigorifer ngrirje me xham i arshur nga Greqia vetem 3 muaj i perdorur ne Shqiperi. Permasat 180cm

  Korçë 22 qershor 16:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rafte Dyqani Gjermane
  Mobilje

  Rafte Dyqani Gjermane

  rafte cilesore ne gjendje shume te mire te perdorur per dia kohe ne dyqan. Masa rreth 7m. Cmimi i di

  Korçë 22 qershor 10:42
  43.000 Lek
 • 5 foto
  MAKINE QEPESE PROFESIONALE
  Makina dhe vegla

  MAKINE QEPESE PROFESIONALE

  Makine qepese profesionale me korent negjendje shume te mire. Te gjitha pjeset i ka metalike.

  Korçë 21 qershor 17:29
  150 €
 • 1 foto
  Dollap rrobash + Borro me pasqyre - Gjendja e re
  Mobilje

  Dollap rrobash + Borro me pasqyre - Gjendja e re

  Permasat e dollapit 2.70 x 2.40 Gjendja e re. Materiali : MDF 6 Kanata. Me ndarje brenda. Shitet pe

  Korçë 21 qershor 10:58
  55.000 Lek
 • 6 foto
  Inkubator per zogje, rosa, gjele deti.
  Makina dhe vegla

  Inkubator per zogje, rosa, gjele deti.

  Inkubator per zogje, rosa, gjele deti. Numeri i vezeve eshte 1000 veze. Per informacione te tjera ko

  Korçë 20 qershor 21:59
  350.000 Lek
 • 0 foto
  Frigorifer Reklamimi
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer Reklamimi

  frigorifer ne gjendje shume te mire i punuar vetem disa muaj ne shqiperi Cmimi i padiskutueshem

  Korçë 20 qershor 14:54
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Kolltuke Antike shume vjecar super te Bukur
  Mobilje

  Kolltuke Antike shume vjecar super te Bukur

  Prsh shiten nje komplet kolltukesh shume te vecante dhe shume te vjeter te mbajtur mire kolltuket pe

  Korçë 19 qershor 21:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kolltuk me tavoline
  Mobilje

  Kolltuk me tavoline

  Kend + tavoline pak i perdorur

  Korçë 19 qershor 19:43
  350 €
 • 2 foto
  Lavatrice Ariston
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice Ariston

  Lavatrice ne gjendje te mire pune. Shitet me nje cmim modest per familjet ne nevoje. Te interesuarit

  Korçë 19 qershor 18:45
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Makineri xhami
  Makina dhe vegla

  Makineri xhami

  Shitet tavoline xhami me pistona me ajer.punon dhe mekanike.

  Korçë 19 qershor 16:51
  1 €
 • 2 foto
  Dere 150 mije
  Mobilje

  Dere 150 mije

  Dere prej druri .masat ,lartesia 1.97-88 gjeresia

  Korçë 18 qershor 17:15
  150.000 Lek
 • 2 foto
  Tavolin lokali
  Mobilje

  Tavolin lokali

  Jane pothuj te reja me mbulese jane te pershtacme per taverna kam 9 cop 30 mije lek copa

  Korçë 17 qershor 22:36
  30 €
 • 7 foto
  Makineri zdruktharie
  Makina dhe vegla

  Makineri zdruktharie

  Shes makineri ne gjendje te mire pune me cmim te arsyeshem.

  Korçë 17 qershor 20:48
  Me Marrveshje