Korçë

Shtepi & Familje në shitje në Korçë

 • 2 foto
  Lavatrice Hotpoint Ariston
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice Hotpoint Ariston

  Shitet lavatrice Hotpoint ARISTON, modeli AR 63 (IT). Ne gjendje shume te mire. Kapaciteti 5 kg. Çmi

  Korçë Sot, 09:49
  16.000 Lek
 • 1 foto
  LAVATRICE ARISTON
  Teknik dhe paisje

  LAVATRICE ARISTON

  LAVATRICE ARISTON LAVATRICEN SAPO E KAM SJELLE NGA GREQIA ISHTE NE GJENDJE PUNE POR KUR E VURA NE PR

  Korçë Sot, 08:05
  60 €
 • 4 foto
  FSHESE PROFESIONALE
  Teknik dhe paisje

  FSHESE PROFESIONALE

  FSHESA ESHTE E MARKES BEKO ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE ESHTE APOSTAFAT PER PLURAT E PER UJE. ESHT

  Korçë Sot, 08:00
  80 €
 • 3 foto
  FSHESE PER PASTRIMIN E MOKETEVE  PER SALLA
  Makina dhe vegla

  FSHESE PER PASTRIMIN E MOKETEVE PER SALLA

  FSHESE PROFESIONALE ESHTE PER PASTRIMIN E MOKETEVE E TAPETAVE PER SALLA TE MBEDHA E TE VOGLA THITH

  Korçë Sot, 07:59
  70 €
 • 5 foto
  FSHESA PROFESIONALE PER LARJE TAPICERI PER LAVAZH
  Teknik dhe paisje

  FSHESA PROFESIONALE PER LARJE TAPICERI PER LAVAZH

  FSHESA PROFESIONALE PER LAVAZH PERDOREN PER LARJE E THARJE TE TAPICERIVE TE MAKINAVE KOLLTUQE SEDIL

  Korçë Sot, 07:58
  110 €
 • 2 foto
  Stofe me 2 syze dhe me fure
  Teknik dhe paisje

  Stofe me 2 syze dhe me fure

  STOFA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE SAPO E KAM SJELLE NGA GREQIA.VETEM TELEFONATA MOS HUMNI KOHE ME

  Korçë Sot, 07:55
  50 €
 • 1 foto
  MIKSER PER FRAPE NE GJENDJE SHUM TE MIRE
  Teknik dhe paisje

  MIKSER PER FRAPE NE GJENDJE SHUM TE MIRE

  MIKSER PER FRAPE NE GJENDJE SHUM TE MIRE.VETEM TELEFONATA MOS HUMNI KOHEN ME MESAZHE........

  Korçë Sot, 07:44
  20 €
 • 3 foto
  Saldatrice Parva 150 E me prove dhe garanci superr
  Makina dhe vegla

  Saldatrice Parva 150 E me prove dhe garanci superr

  Prsh shes Saldatrices Parva 150 E saldatricja eshte e erdhur nga greqia dhe jepet me nje garanci shu

  Korçë Sot, 06:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ngrohje qendrore kaldaje BUDERUS 45-50kw Gjermane
  Teknik dhe paisje

  Ngrohje qendrore kaldaje BUDERUS 45-50kw Gjermane

  Shitet ngrohje qendrore full automatike ( kaldaje ) nga markat me te mira Gjermane saposjelle nga Gj

  Korçë 21 maj 21:39
  2.000 €
 • 0 foto
  Frigorifer Reklamimi
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer Reklamimi

  frigorifer ne gjendje shume te mire i punuar vetem disa muaj ne shqiperi Cmimi i padiskutueshem

  Korçë 21 maj 20:13
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Rafte Dyqani Gjermane
  Mobilje

  Rafte Dyqani Gjermane

  rafte cilesore ne gjendje shume te mire te perdorur per dia kohe ne dyqan. Masa rreth 7m. Cmimi i di

  Korçë 21 maj 20:13
  43.000 Lek
 • 0 foto
  Tavoline
  Mobilje

  Tavoline

  Shame e mirembajtur

  Korçë 21 maj 17:11
  2.000 Lek
 • 2 foto
  Tubo plastike importi
  Makina dhe vegla

  Tubo plastike importi

  Shiten tubo plastike importi me spesor te trashe shume rezistente.Sherben per kanalizime te ndryshme

  Korçë 21 maj 10:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Inkubator per zogje, rosa, gjele deti.
  Makina dhe vegla

  Inkubator per zogje, rosa, gjele deti.

  Inkubator per zogje, rosa, gjele deti. Numeri i vezeve eshte 1000 veze. Per informacione te tjera ko

  Korçë 20 maj 15:07
  350.000 Lek
 • 1 foto
  Mobilje televizori
  Mobilje

  Mobilje televizori

  Mobilje televizori mdf

  Korçë 18 maj 19:42
  100 €
 • 4 foto
  Pajisje fure
  Mobilje

  Pajisje fure

  Rafte buke vetem dy jave te punuar,taska gize, brumatrice, prerese buke etj....

  Korçë 18 maj 10:35
  1 Lek
 • 3 foto
  MATRAPIK 1500W BOSCH
  Makina dhe vegla

  MATRAPIK 1500W BOSCH

  Super matrapik bosch 1500w esht ne gjendje shum te mir nentor 2015 esht edhe matrapik edhe shpus me

  Korçë 17 maj 21:19
  500 €
 • 2 foto
  Dhome gjumi
  Mobilje

  Dhome gjumi

  1 Krevat,dopio 2 komodina ,1 pasqyre e madhe ,1 dollap,1dyshek ,dysheku eshte blere para 3 muajve 60

  Korçë 17 maj 17:25
  800 €
 • 3 foto
  Kolltuke
  Mobilje

  Kolltuke

  Set kolltuke 1 tresh,1 dysh,2 tek,2 pufka

  Korçë 17 maj 17:24
  600 Lek
 • 0 foto
  Trapan per hapje bravash
  Makina dhe vegla

  Trapan per hapje bravash

  Paisje per hapjen e bravave

  Korçë 16 maj 09:45
  900 €
 • 4 foto
  Okazion
  Teknik dhe paisje

  Okazion

  Shitet furre pice e re e pa perdorur fare e sjelle nga gjermania .Cmimi 900 euro i diskutueshem .

  Korçë 16 maj 08:56
  900 €
 • 1 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shitet Bufe dhome pritje ne forme diamanti e ardhur nga Gjermania shitet per arsye te ndryshit te am

  Korçë 16 maj 08:56
  170 €
 • 1 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shiten kolltuqe 2 kolltuqe dysh dhe 2 kolltuqe tek shume pak te perdorur shitem per arsye te ndrysh

  Korçë 16 maj 08:56
  400 €
 • 2 foto
  Okazion
  Teknik dhe paisje

  Okazion

  Shes kolltuqe lekure qe perben nga nje 3 qe hapet dhe behet krevat dopjo nje kolltuk dysh dhe 2 tek

  Korçë 16 maj 08:56
  400 €
 • 2 foto
  Hekur hekurosje profesional
  Teknik dhe paisje

  Hekur hekurosje profesional

  Shesim Hekur hekurosje per hotele marka Cordes i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune

  Korçë 16 maj 08:56
  300 €
 • 0 foto
  Frigorifer ngrires
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer ngrires

  Shesim frigorifer ngrires i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune cmimi 250 euro i disku

  Korçë 16 maj 08:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gjiro pjekse profesionale Gjermane me Gaz
  Teknik dhe paisje

  Gjiro pjekse profesionale Gjermane me Gaz

  Shesim gjiro pjekse me gas Tip Potis GD 4 e sapo ardhur nga Gjermania e pa perdorur .Cmimi 1000 eur

  Korçë 16 maj 08:56
  1.000 €
 • 1 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shite Banak Guzhine e kopletuar me sobe gatimi , plake qeramike, aspirator , frigorifer dhe lavaman

  Korçë 16 maj 08:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shiten kend harkor dhe nje kolltuk per ambjent ndenje te sjellle nga Gjrmania . Shiten per arsye t

  Korçë 16 maj 08:56
  220 €
 • 0 foto
  Shes tharse MIELE
  Teknik dhe paisje

  Shes tharse MIELE

  Shes tharse MIELE 10 kg 3 fazore ne gjendje te mire pune shume profesionale dhe praktike per hotele

  Korçë 16 maj 08:44
  1.000 €
 • 2 foto
  Shara alumini automatike 550
  Makina dhe vegla

  Shara alumini automatike 550

  Shara automatike me disk 550 Bifra Omc.

  Korçë 16 maj 06:51
  5.200 €
 • 10 foto
  Gonjaster per prodhim mobiljesh
  Makina dhe vegla

  Gonjaster per prodhim mobiljesh

  gojastra eshte e tipit me bango te levizshme.Punon edhe me paraprerje.Gjatesia e prerjes 2.80m.Larti

  Korçë 15 maj 17:45
  1.600 €
 • 2 foto
  Makineri Xhami
  Makina dhe vegla

  Makineri Xhami

  Shitet tavoline xhami me 3 pistona ajri.Mund te perdoret dhe ne menyre mekanike.

  Korçë 15 maj 15:21
  1.500 €
 • 0 foto
  Tavoline arre
  Mobilje

  Tavoline arre

  Shitet tavoline ngrenie dru arre.

  Korçë 15 maj 09:46
  750 €
 • 6 foto
  Set kolltuqesh
  Mobilje

  Set kolltuqesh

  Shitet kompleti i kolltuqeve 3+2+1+1 Kolltuqet jane si te reja pothuajse te paperdorura fare . kolkt

  Korçë 14 maj 16:11
  35.000 Lek
 • 2 foto
  Kolltuke Antike shume vjecar super te Bukur
  Mobilje

  Kolltuke Antike shume vjecar super te Bukur

  Prsh shiten nje komplet kolltukesh shume te vecante dhe shume te vjeter te mbajtur mire kolltuket pe

  Korçë 13 maj 15:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FSHESE PROFESIONALE PER LARJE THARJEN E TAPICERIVE
  Teknik dhe paisje

  FSHESE PROFESIONALE PER LARJE THARJEN E TAPICERIVE

  FSHESE E MARKES FILIPS MADEYN OLAND.ESHTE APOSTAFAT PER LARJEN E THARJEN NE TE NJEJTEN KOHE TE TAPI

  Korçë 13 maj 10:16
  130 €
 • 1 foto
  Shara alumini400
  Makina dhe vegla

  Shara alumini400

  Shara alumini 400

  Korçë 11 maj 00:16
  2.150 €
 • 0 foto
  Frigorifer kollone
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer kollone

  frigorifer kollone i sjelle nga Greqia. i punuar vetem disa muaj ne gjendje shume te mire Cmimi i p

  Korçë 3 maj 17:01
  25.000 Lek
 • 11 foto
  Mobilje
  Mobilje

  Mobilje

  Mobilje , rafte , ne gjendje shume te mire shum pak te perdorura (mbajtese vere ) mund te perdoren p

  Korçë 2 maj 15:53
  10 Lek
 • 3 foto
  Rrul per te hekurosur
  Teknik dhe paisje

  Rrul per te hekurosur

  Rrul hekurosje carcafesh 2500 W,i perdorur shume pak,ne gjendje te persosur.350€

  Korçë 26 prill 20:21
  350 €
 • 3 foto
  Tavoline hekurosje
  Teknik dhe paisje

  Tavoline hekurosje

  Tavoline hekurosje philips me hekur dhe kaldaje. Tavolina me rezistence dhe aeroterm ne gjendje shum

  Korçë 26 prill 20:21
  220 €
 • 1 foto
  Hekur profesional
  Teknik dhe paisje

  Hekur profesional

  Hekur profesional me kaldaje 2200 W, me kapacitet 3,5 litra uje.

  Korçë 26 prill 20:09
  140 €
 • 0 foto
  Kaldaje
  Makina dhe vegla

  Kaldaje

  Kaldaje profesionale per hekurosje ne gjendje shume te mire.

  Korçë 26 prill 20:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mikrometër
  Makina dhe vegla

  Mikrometër

  Mikrometër 25-50 pothuajse i ri

  Korçë 26 prill 17:21
  35 Lek
 • 3 foto
  Zgare makine
  Makina dhe vegla

  Zgare makine

  Shitet zgare makine ne gjendje shume te mire

  Korçë 25 prill 16:52
  3.500 Lek
 • 3 foto
  Makineri druri & vegla pune
  Makina dhe vegla

  Makineri druri & vegla pune

  Sharre. Gur . Trapan per mendeshe. Jane te vjetra por ne gjendje shum te mire pune Cmimi:170.000Le

  Korçë 25 prill 13:57
  170.000 Lek
 • 8 foto
  Mobilje dhome gjumi per femije
  Mobilje

  Mobilje dhome gjumi per femije

  Shes mobilje dhome gjumi per femije e perbere nga dollap, rafte, sirtare dhe krevat si ne fotot qe v

  Korçë 24 prill 21:09
  60.000 Lek
 • 0 foto
  Karrige
  Mobilje

  Karrige

  ..

  Korçë 24 prill 19:05
  100 Lek
 • 0 foto
  SOXHORNO + TV !!
  Mobilje

  SOXHORNO + TV !!

  SHITET SOXHORNO PLUS TV PER VETEM 80 EURO FALEMINDERIT!

  Korçë 24 prill 17:36
  80 €