• Akku Aku servis

  Akku Aku servis

  akku aku service servis bejem servisine e aku baterive me garancion panasonic metabo makita bosch bosh dewalt elu hilti hillti aeg aege bleck deker bllekdeker perles wacker .

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 07:25
 • NXEMJE Me PLIN

  NXEMJE Me PLIN

  Nxemje me plin e perdorur ne gjendje pune vrejtje nxemja a pa bocen e plinit

  100 €
  Suharekë
  Sot, 07:24
 • internet

  internet

  Shitet Invertari Kompelt Tavolin Per (10 PC) 11 Shtepiza 11 Monitora Plazma 10 Karrika per PC 15 Mausa Microsof 10 Mausa Tjer 10 Degjojse 15 Mauspata 1 Shank 1 Frigorifer 3 Shankerica 12 Karrika C

  3.200 €
  Prishtinë
  Sot, 02:25
 • invertari

  invertari

  Shitet Invertari Kompelt Tavolin Per (10 PC) 11 Shtepiza 11 Monitora Plazma 10 Karrika per PC 15 Mausa Microsof 10 Mausa Tjer 10 Degjojse 15 Mauspata 1 Shank 1 Frigorifer 3 Shankerica 12 Karrika C

  3.200 €
  Prishtinë
  Sot, 02:25
 • Mobileria Ola

  Mobileria Ola

  Prodhojm Mobilje Kuzhina Pllakare Dhoma Gjumi dhe Dhoma per Femije Pradhoma dhe enteriere per lokale Poashtu riparojm mobiljet e vjetra bjem veshjen e garniturave dhe kauqave te ndryshem nderrojm meha

  Me Marrveshje
  Pejë
  Sot, 01:28
 • Prodhim dhe riparim i mobiljeve

  Prodhim dhe riparim i mobiljeve

  prodhojm dhe riparojm gjitha llojet e mobiljeve, bejm veshjen e garniturave dhe kauqave te ndryshme nderrojm mehanizmat e kauqave bejm ngjyrosjen e drunit dhe mediapanit dhe gjithashtu prodhojm me mob

  Me Marrveshje
  Pejë
  Sot, 01:28
 • Mobileria Ola

  Mobileria Ola

  Prodhojm Mobilje Kuzhina Pllakare Dhoma Gjumi dhe Dhoma per Femije Pradhoma dhe enteriere per lokale Poashtu riparojm mobiljet e vjetra bjem veshjen e garniturave dhe kauqave te ndryshem nderrojm meha

  Me Marrveshje
  Pejë
  Sot, 01:27
 • Komod per teve permas 1.13 me 42

  Komod per teve permas 1.13 me 42

  Esht e ruajtne shum e ardhur nga austrija arsyja e hjekjes ekam sallonin shum te madh e kam marr nje tjeter qe me pershtatet she's urgjent

  30 €
  Skënderaj
  Sot, 00:45
 • 550EURO DHOMA FJETJE VIBER +377 44 799 989

  550EURO DHOMA FJETJE VIBER +377 44 799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  550 €
  Gjakovë
  Dje, 23:47
 • Korrektor Trafo Stabilizator

  Korrektor Trafo Stabilizator

  Shitet korrektori i rrymës i tipit JEKI 5500 VA. Pajisja është e vjetër rreth 1 vit e gjysme dhe është ne gjendje te mire teknike.

  45 €
  Mitrovicë
  Dje, 23:46
 • ZBRITJE DHOMA FJETJE VIBER +37744799 989

  ZBRITJE DHOMA FJETJE VIBER +37744799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  Me Marrveshje
  Novoberdë
  Dje, 23:25
 • SHITET MOBIJE PER SALLON

  SHITET MOBIJE PER SALLON

  SHITET MOBIJE PER SALLON 3+2+1+1 SIQ PO SHIFEN NE FOTO NA SHKRUANI NE VIBER +37744710370

  Me Marrveshje
  Pejë
  Dje, 23:25
 • DHOMA FJETJE 550 EURO VIBER +377 44 799 989.

  DHOMA FJETJE 550 EURO VIBER +377 44 799 989.

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  550 €
  Istog
  Dje, 23:25
 • ZBRITJE DHOMA FJETJE VIBER +37744 799 989

  ZBRITJE DHOMA FJETJE VIBER +37744 799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  550 €
  Kamenicë
  Dje, 23:24
 • Dhoma fjetje zbritje viber +37744 799 989

  Dhoma fjetje zbritje viber +37744 799 989

  Dhoma te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontakto

  Me Marrveshje
  Kamenicë
  Dje, 23:24
 • Joga dysh 160cm x 200cm 2 copa

  Joga dysh 160cm x 200cm 2 copa

  Shes dy joga Almero 160cm x 200cm. Nuk janë te demtuar askund hiq sikur te ri janë. Qmimi 100 Euro copa. Viber +38649112841

  100 €
  Klinë
  Dje, 23:24
 • Shes Friz 130 €

  Shes Friz 130 €

  Shes frizin ne gjendje te rregullt 130 € i pershtatshem per shtepi,per lokal etj.

  130 €
  Prishtinë
  Dje, 22:57
 • Makina te parketit

  Makina te parketit

  shiten ty maqina per grryrjen e parketit te ardhura para 3 ditve prej gjemanis

  Me Marrveshje
  Prizren
  Dje, 22:57
 • Shiten

  Shiten

  Shiten Trapezaria me 6 karrike, dhe komodina per Tv. Ne gjendje shume te mire. Trapezaria dhe 6 karriket 150 Eu Komodina 110 Eu

  260 €
  Prishtinë
  Dje, 22:57
 • Agregati

  Agregati

  shitet agregati ne gjendje te mir 3 kilovat

  100 €
  Vushtrri
  Dje, 22:57
 • Makine kateransoresh ZDRUKTH

  Makine kateransoresh ZDRUKTH

  makine kateransoresh me 5 koka

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 22:56
 • Punojm me porosi kuzhina dhoma komodin tv

  Punojm me porosi kuzhina dhoma komodin tv

  Kuzhina modern me kualitet dhoma gjumi komodina TV pllakar etj (viber 044680994

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 22:55
 • Mobiljet nga Zvicra

  Mobiljet nga Zvicra

  Shes mobiljet te ardhura nga Zvicra te perdorura ,por te ruajtur . 1 Treshe dhe shtrohet 1 Dyshe dhe 2 Njëshe (fotele).

  320 €
  Mitrovicë
  Dje, 22:50
 • Shporet Elektrik

  Shporet Elektrik

  Shes shporetin elektrik te perdorur, por ne gjendje te rregullt dhe me çmim te volitshem.

  50 €
  Prishtinë
  Dje, 22:47
 • Birra me garancion

  Birra me garancion

  Shitet lavatriqja birra me garancion punon mir

  95 €
  Lipjan
  Dje, 22:46
 • shitet urgjent

  shitet urgjent

  urgjent shitet komoda per Tv qmim i volitshem ju lutem blers serjoz

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  Dje, 22:46
 • dyer te hymjes

  dyer te hymjes

  Shes dyer te hymjes pa vesh

  15 €
  Prishtinë
  Dje, 22:46
 • Hitaqi prerse armatures 20 mm

  Hitaqi prerse armatures 20 mm

  shes gershaj prerse armatures deri 20 mm bendof dc 20 mx hitaqi 300 eu ,044250469

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 22:45
 • Punojm kuzhina me porosi dhoma gjumi komoda

  Punojm kuzhina me porosi dhoma gjumi komoda

  punoj me porosi kuzhina moderne dhoma gjumi komoda tv paradhoma materjali osht gjerman me garacoion 5 vite ju mir presim

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 22:29
 • Prodhojmë dhe montojmë kubza dhe elemente betoni

  Prodhojmë dhe montojmë kubza dhe elemente betoni

  prodhojm dhe montojm kubza betoni si dhe elemente tjera nga betoni. kryejm edhe pun ndertimtarie te ult. pranojm edhe kompenzime te ndryshme . 049242925 viber kocka kubza rregullim oborri

  Me Marrveshje
  Klinë
  Dje, 22:28
 • Tavolina

  Tavolina

  Shitet tavolina e ardhur nga Zvicra,ka nje kualitet shume te lart por edhe shume Solide per me shume Info dergo email ose Permes telefonit qdo dite nga ora 9:00 deri 23:00 ju flm!

  159 €
  Ferizaj
  Dje, 22:28
 • Kauqa dhe Tavolina(FALAS)

  Kauqa dhe Tavolina(FALAS)

  KAUQAT janë teper të pershtatshem dhe komod për sallon. JANË : 2 Fotele , 1 Tresh dhe 1 Dysh . TAVOLINA eshte nga qeramika dhe vie FALAS me Kauqa.

  360 €
  Prishtinë
  Dje, 22:28
 • Shes WAP ALTO Triton 850 5.9kw Trefaz 250Bar

  Shes WAP ALTO Triton 850 5.9kw Trefaz 250Bar

  Shes WAP Alto Triton 850 5.9kw trefazor 250bar posedon gypin profesional Shum ne gjendje te mir Sapo ardhur nga Gjermania.

  Me Marrveshje
  Podujevë
  Dje, 22:28
 • Prodhojmë dhe montojmë kubza dhe elemente betoni

  Prodhojmë dhe montojmë kubza dhe elemente betoni

  prodhojm dhe montojm kubza betoni si dhe elemente tjera nga betoni. kryejm edhe pun ndertimtarie te ult. pranojm edhe kompenzime te ndryshme . 049242925 viber kocka kubza rregullim oborri

  Me Marrveshje
  Klinë
  Dje, 22:25
 • Krevet per femije

  Krevet per femije

  Shesim krevet me forma automobila.ngjyra dhe dizajne te ndryshem.punojme edhe me porosi.gjindemi ne gjilan me saktesisht kilometri I 4-rt gjilan ferizaj fshati livoq I ulte.tel viber +37744479767.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 21:48
 • krevet për femijë

  krevet për femijë

  shesim krevet per femije me forma auto dizajne dhe ngjyra sipas deshires punojme edhe me porosi. gjindemi ne gjilan me saktesisht ne kilometrin e 4-rt gjilan- ferizaj. tel; 044479767 viber +377444797

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 21:47
 • SHES NXEMSE PLIHNI, PLUS NXEMSE ME RRYME

  SHES NXEMSE PLIHNI, PLUS NXEMSE ME RRYME

  SHES NXEMSE PLIHNI, PLUS NXEMSE ME RRYME. POSEDON DY BOCA PLINI, NJERA PREJ TYRE ESHTE E PA SHFRYTZUAR FARE. CMIMI: 40 EURO KONTAKTI: 045 115 116 044 133 311

  40 €
  Prishtinë
  Dje, 21:45
 • Krevet për fëmijë

  Krevet për fëmijë

  Shesim krevet për fëmijë .modele,ngjyra dhe dizajne të ndryshme.punojmë edhe me porosi. Gjindemi ne livoq të ultë me saktësisht kilometri i 4_tërt gjilan ferizaj.tel viber +37744479767.ju mirëpresim.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 21:45
 • SHES GJENERATORIN HONDA 5.5 NE GJENDJE TE SHKELQYE

  SHES GJENERATORIN HONDA 5.5 NE GJENDJE TE SHKELQYE

  SHES GJENERATORIN HONDA 5.5 NE GJENDJE TE SHKELQYESHME DHE SHUME PAK I PERDORUR. GJENERATORI ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT DHE SHUME I RUAJTUR. QMIMI: 150 EURO KONTAKTI: 045 115 116 044 133 311

  150 €
  Prishtinë
  Dje, 21:45
 • krevet për fëmijë

  krevet për fëmijë

  Shesim krevet për fëmijë .modele,ngjyra dhe dizajne të ndryshme.punojmë edhe me porosi. Gjindemi ne livoq të ultë me saktësisht kilometri i 4_tërt gjilan ferizaj.tel viber +37744479767.ju mirëpresim.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 21:44
 • krevet për fëmijë

  krevet për fëmijë

  Shesim krevet për fëmijë me forma auto. Krevetë me modele të ndryshme dhe kreativ.gjindemi në gjilan më saktësishtë në km e 4_tërt gjilan ferizaj fshati livoq i ultë. Tel viber +37744479767.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 21:42
 • Lavatriqe AEG 1600 rr per minut

  Lavatriqe AEG 1600 rr per minut

  Shes ket lavatriqe e ardhur nga jasht ne gjendje pune shum te mir dhe pa asnipik kurizjoni esht e testume ju lutem veq blers serioz mund te shkruni ne whatsup +38649736806

  170 €
  Klinë
  Dje, 21:36
 • Urgjent pistole ajri per sharafa punojn

  Urgjent pistole ajri per sharafa punojn

  shitet pistole ajri ngjendjr tmir e dhe lir 045243957 dhe viber

  15 €
  Skënderaj
  Dje, 21:36
 • AEG aku bateri 2 copa komplet

  AEG aku bateri 2 copa komplet

  AEG firma eshte, shiten te dyjat makita arsyeja e shitjes eshte se e kam nje tjeter me shpejtsi me te madhe shiten te dyjat bashk per 45 € mumd te kontaktoni ne viber +37744223485

  45 €
  Pejë
  Dje, 21:30
 • Mbrojtëse hekuri për lokal

  Mbrojtëse hekuri për lokal

  Mbrojtëse hekuri për lokal

  120 €
  Gjilan
  Dje, 21:30
 • Maqina dhe motorra

  Maqina dhe motorra

  shes mottorra per maqina t mdhaja si psh cerkullar per shpric tautolarjes etj per ma shum kontakt info viber: +37745315447. Ulje qmimi nese blihen te gjitha a

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 21:29
 • Mini shporet

  Mini shporet

  Shes mini shporet pak i perdort ni plloq eka pak defekt furra dhe ni plloq i punon shum mir

  25 €
  Prishtinë
  Dje, 21:28
 • Pumpa te ujit nga zvicrra

  Pumpa te ujit nga zvicrra

  Pumpa nga zvicrra shum te mira

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Dje, 21:28
 • Shiten tryeza me karrige

  Shiten tryeza me karrige

  shes trapezarin me 6 karriga eshte nga druri masiv dhe eshte me hapje , por mund te shitet edhe tavolina pa karrige . Trapezaria eshte prodhim i kompanis ukaj. Qmimi : tavolina me karriga 350 euro

  Me Marrveshje
  Pejë
  Dje, 21:28
 • Hilti TE 6AVR aku

  Hilti TE 6AVR aku

  Shitet hilti me 2 bateria komplet me kufer , bateria hibride qe mbushet per 15 min, ndrrohet me hilt te madh bosch makita ose hilti,burgia, aku, wurth,milwaukee,dewalt, hillt,

  280 €
  Pejë
  Dje, 21:28