Kosovë

Shtepi & Familje në shitje në Kosovë

 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Ferizaj Dje, 11:03
  599 €
 • 5 foto
  matrijal per ndertim
  Materiale ndertimi

  matrijal per ndertim

  shes matrijal per ndertim shkelce per skele shipka per skele kerveta te skelev

  Malisheve Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Mobilje

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dhoma per Femije porosit online +38344152077
  Mobilje

  Dhoma per Femije porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Klinë Dje, 11:03
  550 €
 • 0 foto
  Tavolina Buke transporti ne Kosove dhe Zvicer
  Mobilje

  Tavolina Buke transporti ne Kosove dhe Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Fushë Kosovë Dje, 11:03
  480 €
 • 0 foto
  Garnitura Salloni porosit ne viber +38344152077
  Mobilje

  Garnitura Salloni porosit ne viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Klinë Dje, 11:03
  850 €
 • 9 foto
  Punojme kuzhina sipas porosis (NNT\"LAGEDI)
  Mobilje

  Punojme kuzhina sipas porosis (NNT\"LAGEDI)

  punojme kuzhina dhoma gjumi paradhoma komoda sipas porosise me materjale te ndryshme montimi dhe

  Ferizaj Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  LIR E MIRE DRITARE ME ROLET TE JASHTME NGA PLAST
  Mobilje

  LIR E MIRE DRITARE ME ROLET TE JASHTME NGA PLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER 70 mm I GJER 2 GUMA 6 FUSHA TERMIKE I QER

  Mitrovicë Dje, 11:03
  100 €
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN PER VILLA DHE VIKENDICA
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN PER VILLA DHE VIKENDICA

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Pejë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  PERDE ZEBRA
  Mobilje

  PERDE ZEBRA

  JU OFROJM PERDE ZEBRA ME QMIM 20 EURO METRA KATROR MATERJALI KOMPLET ESHTE NGA KOREJA E JUGUT.KEMI E

  Fushë Kosovë Dje, 11:03
  17 €
 • 11 foto
  Rjeta kuder mushkonjave
  Mobilje

  Rjeta kuder mushkonjave

  Punojm rjeta kunder insekteve, rjeta punohet sipas vendit , rjetat jan prodhim Italian korniza prej

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC

  PUNOJM ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA,ROLETA ESHTE IZOLATOR I SHKELQYSHEM PER TE GJITHA STINET,PUNOJ

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paradhom (NNT"LAGEDI)
  Mobilje

  Paradhom (NNT"LAGEDI)

  Mundesi ndërrimi i ngjyrav sipas deshires,Punoj edhe te gjitha llojet e mobiljve per me shum info na

  Ferizaj Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VENECIANE NGA DRURI
  Mobilje

  VENECIANE NGA DRURI

  PUNOJM VENECIANE NGA DRURI 50mm ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK DYER HARMONIK ROLETA TE JASHTME

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK SHIRITOR

  Ferizaj Dje, 11:03
  37 €
 • 8 foto
  PERDE TRAK
  Mobilje

  PERDE TRAK

  PUNOJM PERDE TRAK SIPAS POROSIS KEMI NGJYRA TE NDRYSHME DHE MATERIAL ME CILSI TE MIR KEMI DHE ROLL

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  APORATE PER HEQJEN E MYKUT LAGESHTIS VLLAGES
  Teknik dhe paisje

  APORATE PER HEQJEN E MYKUT LAGESHTIS VLLAGES

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqin

  Prishtinë Dje, 11:03
  1 €
 • 3 foto
  Lavatriçe / Makine per larjen e rrobave
  Teknik dhe paisje

  Lavatriçe / Makine per larjen e rrobave

  Shes Lavatriçen e markes Bosch Lavatriçja esht ne gjendje te mrekullueshme(sikur e re) Çmimi i bler

  Prishtinë Dje, 11:02
  175 €
 • 0 foto
  Garnitura moderne dhe klasike +38344152077
  Mobilje

  Garnitura moderne dhe klasike +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Mitrovicë Dje, 11:02
  900 €
 • 2 foto
  Karrika levizese per Playstation NNT LAGEDI
  Mobilje

  Karrika levizese per Playstation NNT LAGEDI

  prodhojm Karrike levisese per Playstation ose ndonje sherbim tjeter na kontaktoni ne Tel : 045/600-7

  Ferizaj Dje, 11:02
  55 €
 • 2 foto
  Komoda per TV
  Mobilje

  Komoda per TV

  Shitet komoda per tv (nuk eshte e perdort) Per me shum na shkruani ne viber Cdo pergjigjje merret m

  Gjilan Dje, 11:02
  70 €
 • 1 foto
  Komod per TV
  Mobilje

  Komod per TV

  Shitet komoda per tv (nuk eshte e perdort) Per me shum na shkruani ne viber Cdo pergjigjje merret m

  Gjilan Dje, 11:02
  75 €
 • 0 foto
  Tavolin e mesme xhami
  Mobilje

  Tavolin e mesme xhami

  Shitet tavolina xhamit per sallon (nuk eshte e perdort) Per me shum na shkruani ne viber Cdo pergji

  Gjilan Dje, 11:02
  80 €
 • 1 foto
  Komod per TV
  Mobilje

  Komod per TV

  Shitet komoda per tv (nuk eshte e perdort) Per me shum na shkruani ne viber Cdo pergjigjje merret m

  Gjilan Dje, 11:02
  100 €
 • 1 foto
  Komod per Tv
  Mobilje

  Komod per Tv

  Shitet komoda per tv (nuk eshte e perdort) Per me shum na shkruani ne viber Cdo pergjigjje merret m

  Gjilan Dje, 11:02
  65 €
 • 2 foto
  Shitet Tavolina 3 set
  Mobilje

  Shitet Tavolina 3 set

  Shitet Tavolina 3 set (nuk eshte e perdort) Per me shum na shkruani ne viber Cdo pergjigjje merre

  Gjilan Dje, 11:02
  65 €
 • 2 foto
  Tavolina rrethore dite 3 set
  Mobilje

  Tavolina rrethore dite 3 set

  Shitet Tavolina rrethore dite 3 set (nuk eshte e perdort) Per me shum na shkruani ne viber Cdo pe

  Gjilan Dje, 11:02
  65 €
 • 2 foto
  Shitet Tavolina Elipse dite
  Mobilje

  Shitet Tavolina Elipse dite

  Shitet Tavolina elipse dite (nuk eshte e perdort) Per me shum na shkruani ne viber Cdo pergjigjje

  Gjilan Dje, 11:02
  35 €
 • 5 foto
  Tavolina trekendesh dite 3 set
  Mobilje

  Tavolina trekendesh dite 3 set

  Shitet Tavolina trekendesh 3 set (nuk eshte e perdort) Per me shum na shkruani ne viber Cdo pergjig

  Gjilan Dje, 11:02
  65 €
 • 2 foto
  Komod per Tv
  Mobilje

  Komod per Tv

  Shitet komoda per tv (nuk eshte e perdort)

  Gjilan Dje, 11:02
  90 €
 • 1 foto
  Karrika levizese per Playstation (NNT"LAGEDI")
  Mobilje

  Karrika levizese per Playstation (NNT"LAGEDI")

  Karrike levisese per Sony Playstation ose ndonje sherbim tjeter per mobilje na kontaktoni ne : 045/6

  Ferizaj Dje, 11:02
  75 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI OFERT SPECIALE 37 M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI OFERT SPECIALE 37 M2

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA PERDE TRAK SHIRIT

  Ferizaj Dje, 11:02
  37 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM

  U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI 37 EURO METRA KATROR/KONSTRUKSIONI-RSHITSAT JANE NGA

  Fushë Kosovë Dje, 11:02
  37 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro M2

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PLASTIKA ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE SHUM LLOJE TE

  Obiliq Dje, 11:02
  37 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI 37 EURO METRA KATROR/KONSTRUKSIONI-RSHITSAT JANE NGA

  Pejë Dje, 11:02
  37 €
 • 11 foto
  PERDE ZEBRA +383 44 100 035
  Mobilje

  PERDE ZEBRA +383 44 100 035

  PERDE ROLLO ZEBRA ROLLO PERDE STORE ROLETA VENECIANE DYER HARMONIK ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE

  Prishtinë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC ME QMIME SHUM TE VOLITSHME PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE

  Fushë Kosovë Dje, 11:02
  37 €
 • 11 foto
  PERDE ZEBRA +383 44 100 035
  Mobilje

  PERDE ZEBRA +383 44 100 035

  PUNOJIM PERDE ZEBRA SIPAS POROSIS DHE VENDIT KU MONTOHET .PERDE STORE ROLLO PERDE PERDE TRAK SHIRITO

  Prishtinë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten reflektoret
  Mobilje

  Shiten reflektoret

  Shiten 30 reflektor 400 wat ne gjendje te rregullt te gatshem per perdorim

  Ferizaj Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maqina Kunder Lagështisë ? Vllages Mykut
  Teknik dhe paisje

  Maqina Kunder Lagështisë ? Vllages Mykut

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqi

  Prishtinë Dje, 11:02
  1 €
 • 6 foto
  Shitet komodina,tavolina, tepihu,kreveti per bebe
  Mobilje

  Shitet komodina,tavolina, tepihu,kreveti per bebe

  Shitet komodina me dimensione 2.50m, tavolina me dimensione 1x1gjatesi dhe gjeresi, tepihu me gjeres

  Prishtinë Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Mobilje

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Garnitur salloni 3.2.1...thujse te reja
  Mobilje

  Garnitur salloni 3.2.1...thujse te reja

  Garnitura matrial special.....vetum ulse

  Prishtinë Dje, 11:01
  380 €
 • 0 foto
  Dhoma per Femije porosit online +38344152077
  Mobilje

  Dhoma per Femije porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë Dje, 11:01
  650 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Mitrovicë Dje, 11:01
  850 €
 • 11 foto
  PERDE SHIRITORE +383 44 100 035
  Mobilje

  PERDE SHIRITORE +383 44 100 035

  PUNOJM SIPAS POROSIS PERDE TRAK SHIRITORE. TE PERSHTATSHME PER ZYRE ORDINANCA PER SHTEPI BANESA. KE

  Prishtinë Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolina elipse dite
  Mobilje

  Tavolina elipse dite

  Shitet Tavolina elipse dite (nuk eshte e perdort) Per me shum na shkruani ne viber Cdo pergjigjje

  Gjilan Dje, 11:01
  35 €
 • 1 foto
  Tavolina e mesme
  Mobilje

  Tavolina e mesme

  Shitet Tavolina e mesme salloni (nuk eshte e perdort) Per me shum na shkruani ne viber Cdo pergjigj

  Gjilan Dje, 11:01
  75 €
 • 11 foto
  Punojm : TAVOLINA KARRIGA SEPARE SHANKERIC
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA KARRIGA SEPARE SHANKERIC

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe shankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Mitrovicë Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  DYER HARMONIK 45 EURO METRA KATROR ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 EURO ROLETA TE JASHTME NGA PVC

  Mitrovicë Dje, 11:01
  Me Marrveshje