Krujë

Shtepi & Familje në shitje në Krujë

 • 5 foto
  Komplet Divanesh
  Mobilje

  Komplet Divanesh

  Komplet Divanesh per dhoma pritje apo sallon . Divan tresh , Divan dysh dhe nje kolltuk . Kompleti

  Krujë 4 janar 21:10
  350 €
 • 0 foto
  Tostier
  Teknik dhe paisje

  Tostier

  Shitet Tostieri lart dhe posht esht me gaz. Esht perdorur vetem 1 muaj . Shitet per arsye te mbyllje

  Krujë 30 dhjetor 17:08
  150 Lek
 • 1 foto
  Loan offer for the Christmas and New Year's Holidays 2020.
  Dekorime

  Loan offer for the Christmas and New Year's Holidays 2020.

  Loan offer for the Christmas and New Year's Holidays 2020. The end-of-year loan is the best loan th

  Krujë 11 dhjetor 08:53
  1.400 €
 • 0 foto
  Sobe gazi per ngrohje
  Mobilje

  Sobe gazi per ngrohje

  Soba eshte ne gjendje shume te mire,pak e perdorur.

  Krujë 21 shtator 16:52
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Sobe me gaz
  Mobilje

  Sobe me gaz

  Soba eshte ne gjendje shume te mire,shume pak e perdorur.

  Krujë 20 shtator 11:44
  8.000 Lek
 • 2 foto
  Krevat
  Mobilje

  Krevat

  Jane dy balle krevati me lyerje dhe shtrati ne gjendje shume te mire.

  Krujë 20 shtator 11:12
  4.000 Lek
 • 4 foto
  makine qepese automatike me 6 koka
  Makina dhe vegla

  makine qepese automatike me 6 koka

  shitet makine qepese automatike (ricamo) me 6 koka,ne gjendje shum te mire dhe pak e perdorur

  Krujë 19 shtator 11:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavoline Pokeri
  Mobilje

  Tavoline Pokeri

  Tavoline pokeri dhe cipsa te reja

  Krujë 3 shtator 19:00
  12.000 Lek
 • 2 foto
  Shiten Set divani 3+2+1
  Mobilje

  Shiten Set divani 3+2+1

  Shitet set divani. Gjendja shume e mire. Shiten per arsye nderrimi. Cmimi i diskutueshem

  Krujë 18 gusht 23:23
  37.000 Lek
 • 5 foto
  ☆SHITET SI BIZNEZ BASHK ME MALL DHE PAISJE ☆
  Mobilje

  ☆SHITET SI BIZNEZ BASHK ME MALL DHE PAISJE ☆

  SHITET BIZNESI BASHK ME MALLIN DHE PAISJET NE QENDER TE FUSH KRUJES .. MALLI DHE PAISJET JAN BLER 40

  Krujë 18 gusht 22:03
  2.000 €
 • 3 foto
  Gjenerator korenti 2kw
  Makina dhe vegla

  Gjenerator korenti 2kw

  Shes gjenerator korenti 2kw i ri . Cmim i arsyeshem.

  Krujë 13 korrik 17:10
  300 €
 • 5 foto
  Shitet freze pe punime druri tre fazorshe
  Makina dhe vegla

  Shitet freze pe punime druri tre fazorshe

  Okazion frez per punime druri ne gjendje shum te mir 6000 xhiro sitet per arsy mos perdorimi

  Krujë 15 qershor 12:11
  500 €
 • 0 foto
  New LG Refrgerator
  Teknik dhe paisje

  New LG Refrgerator

  WHATSAPP ME +77769855117 100% Brand new original unlocked With 1 year international warranty Also c

  Krujë 14 qershor 14:13
  1.421 €
 • 7 foto
  Klevis Kotarja
  Makina dhe vegla

  Klevis Kotarja

  Makineri Pasticerie Ne gjendje shum te mire pune.0692225219

  Krujë 13 qershor 10:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Printer MIMAKI JV3 160SP (Print & Cut)
  Makina dhe vegla

  Printer MIMAKI JV3 160SP (Print & Cut)

  PRINTER REKLAMASH, PAMJE, LOGO, VESHJE MAKINASH, FASADA, XHAMA, MURE ETJ. VENDODHJA FUSHE KRUJE. CMI

  Krujë 30 maj 00:02
  50.000 Lek
 • 2 foto
  Okazion divani
  Mobilje

  Okazion divani

  Shes divana 3+2 Edhe 2 kolltuqe per arsye mosperdorimi gjendja 10-10 perfekte

  Krujë 29 maj 12:10
  500 €
 • 1 foto
  Tavolina 11 cope okazion 0693517858
  Mobilje

  Tavolina 11 cope okazion 0693517858

  Shiten 11 tavolina rrumbullake per 10-12 persona cmimi i diskutushem

  Krujë 17 maj 09:53
  1 €
 • 0 foto
  Katabrik akulloresh
  Makina dhe vegla

  Katabrik akulloresh

  Makineri akulloresh

  Krujë 20 prill 13:53
  5.300 €
 • 10 foto
  Dyer per dhoma
  Mobilje

  Dyer per dhoma

  prodhojm dyer per dhoma dhe dyr te hymjes nga druri dhe medjapani

  Krujë 19 prill 20:09
  75 €
 • 1 foto
  DIVANE OKAZION
  Mobilje

  DIVANE OKAZION

  1 DIVAN 3SH DHE 2 COP 2SH 90MIJ LEK TE VJETRA PAK I DISKUTUSHEM NDODHEN NE FUSHKRUJE TE PERDORURA j

  Krujë 10 prill 22:49
  90 Lek
 • 5 foto
  Okazion per pak dit Pomp suvatimi
  Makina dhe vegla

  Okazion per pak dit Pomp suvatimi

  shes pomp per suvatime.. ne gjendje shum te mire pune.. e ardhur nga greqia. 45 m tub, ne gjendje

  Krujë 4 prill 10:09
  2.700 €
 • 1 foto
  Shitet frigoriferi ne gjendje pune 5000 lek
  Teknik dhe paisje

  Shitet frigoriferi ne gjendje pune 5000 lek

  Shitet frigoriferi ne gjendje pune. 5000 lek

  Krujë 4 prill 10:08
  5.000 Lek
 • 5 foto
  Makine qepese per tapeta dhe rrugica
  Makina dhe vegla

  Makine qepese per tapeta dhe rrugica

  Shitet makine qepese e markes JANSER shum pak e perdorur, e blere e re dhe e perdorur vetem nga 1 pe

  Krujë 4 prill 09:26
  850 €
 • 4 foto
  Mobileri
  Mobilje

  Mobileri

  Porosi per te gjith llojet mobilare me cmime te arsyeshme faleminderit

  Krujë 4 prill 07:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vazo Lulesh Artizanale
  Mobilje

  Vazo Lulesh Artizanale

  Lartesia 40 Gjersia 35 Perfshir dhe lulja

  Krujë 4 prill 07:30
  350 €
 • 8 foto
  REKS REDUKTOR KOSOVA
  Makina dhe vegla

  REKS REDUKTOR KOSOVA

  Posedojm të gjith llojet e Reduktorve,Elektromotorreve,Pompave,Hidroforeve,Vibratorve. Gjindemi ne

  Krujë 4 prill 02:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makineri druri ne gjendje shum te mire
  Makina dhe vegla

  Makineri druri ne gjendje shum te mire

  Rruga fush-kruj vore pran karburant GEGA

  Krujë 3 prill 23:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mobileri
  Mobilje

  Mobileri

  Gjithcka qe deshironi per fantazin tuaj

  Krujë 3 prill 22:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sharre pothujse e re
  Materiale ndertimi

  Sharre pothujse e re

  Sharre oshte pothujse e re e ardour nga anglia

  Krujë 3 prill 22:55
  1.200 €
 • 0 foto
  Sharre per cdo lloj pune
  Makina dhe vegla

  Sharre per cdo lloj pune

  Shitet

  Krujë 3 prill 18:07
  1.200 €
 • 3 foto
  Aa
  Makina dhe vegla

  Aa

  Shiten per arsye mbyllje biznesi ne gjendje shum te mire

  Krujë 3 prill 16:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  makineri druri ne shitje
  Makina dhe vegla

  makineri druri ne shitje

  Dy Seganastra

  Krujë 3 prill 14:00
  2.400 €
 • 3 foto
  Pajise elektronike
  Teknik dhe paisje

  Pajise elektronike

  Shes dy frigorifere per lokale ose pasticeri te dyja bashke 45000 shiten per arsye te mbylljes se lo

  Krujë 2 prill 23:55
  45.000 Lek
 • 2 foto
   divane,kruje
  Mobilje

  divane,kruje

  Shesim divane 3+2+1+1.Te gjithe divanet hapen.Jane ne gjendje shume te mire,vec dy vjet te perdorur.

  Krujë 2 prill 14:33
  55.000 Lek
 • 2 foto
  Divane,kruje
  Mobilje

  Divane,kruje

  Divanet jane 3+2+1+1. Jane ne gjendje shume te mire,vec dy vjet te perdorur. Hapen te gjithe, edhe k

  Krujë 2 prill 13:10
  45.000 Lek
 • 0 foto
  Mobileri
  Mobilje

  Mobileri

  Gjithcka qe iu nevojitet per shtepin tuaj cmime te arsyeshme

  Krujë 2 prill 11:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mobilje shum vjecare
  Mobilje

  Mobilje shum vjecare

  mobilje italjane shum vjecare

  Krujë 2 prill 11:34
  700 €
 • 2 foto
  Motorr 6.5 benzine
  Makina dhe vegla

  Motorr 6.5 benzine

  Motorri 6.5 per frez dore

  Krujë 2 prill 11:04
  180 €
 • 1 foto
  Frikorifer banak
  Makina dhe vegla

  Frikorifer banak

  Jane ne gjendje shum te mire mund te shiten dhe tek e tek nuk jan shum te perdorur njeri esht me lav

  Krujë 2 prill 08:03
  250.000 Lek
 • 3 foto
  Prodhojme kende
  Mobilje

  Prodhojme kende

  Bejm kende me porosi sipas deshires tuaj Me gjdo lloj cope sipas deshires dhe kerkeses tuaj ju ofr

  Krujë 2 prill 07:11
  1 €
 • 0 foto
  Shiten hekura rrethues
  Mobilje

  Shiten hekura rrethues

  Hekura rrethues 6 kampate 240cm gjeresi. 170cm lartesi. Te lyer me antiruxho. 400mije lek. Adresa fu

  Krujë 2 prill 05:44
  400 Lek
 • 0 foto
  korrese bari stekë+makine bari
  Makina dhe vegla

  korrese bari stekë+makine bari

  per cmimin vetem cel 0698689100 nxitoni vegla origjinale

  Krujë 2 prill 04:43
  450 Lek
 • 0 foto
  FREZ - MAKINE QEPSE
  Makina dhe vegla

  FREZ - MAKINE QEPSE

  Pajisje per punime kepucari. Freza per riparime kepucesh multifunksjonale Mono Faze ne gjendje shum

  Krujë 2 prill 04:34
  140.000 Lek
 • 4 foto
  Shes komplet divanesh ne gjendje te mire
  Mobilje

  Shes komplet divanesh ne gjendje te mire

  Komplet divanesh nje 3 nje 2 dhe 2 teke 3 dhe 2 jane te pajisur me krevat. Jane te pajisura me mbule

  Krujë 2 prill 04:23
  200 Lek
 • 1 foto
  Okasion mbules krevati
  Mobilje

  Okasion mbules krevati

  Shes nje mbules krevati dopio e re ne kuti e pa përdorur per vetem 4000. lek + komplet cercafesh te

  Krujë 1 prill 23:45
  4.000 Lek
 • 1 foto
  okasion
  Mobilje

  okasion

  Shiten 10 tavolina 180/80 tavolinat jan per restorant apo cdo lloj aktiviteti i shes per mos perdori

  Krujë 1 prill 23:45
  650 Lek
 • 1 foto
  divan dysh
  Mobilje

  divan dysh

  Shes 3 komplete divane dyshe +tavolina mesit per bar kafe te tre komplotet 250 mi

  Krujë 1 prill 23:45
  250 Lek
 • 0 foto
  krevate per kopeshte
  Mobilje

  krevate per kopeshte

  shes 7 krevate dy katesha per kopshte femijsh krevate te majtur shiten per arsye mosperdorimi 7 cope

  Krujë 31 mars 23:36
  200 Lek
 • 2 foto
  divane
  Mobilje

  divane

  Shesim divane 3+2+1+1. Te gjithe divanet hapen. Jane ne gjendje shume te mire,vec dy vjet te perdoru

  Krujë 28 shkurt 12:54
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Celsa
  Makina dhe vegla

  Celsa

  Celsa 4mm deri ne 14mm

  Krujë 24 shkurt 11:54
  25 Lek