Krujë

Shtepi & Familje në shitje në Krujë

 • 1 foto
  Kredi e shpejtë: renarszeltin@gmail.com
  Teknik dhe paisje

  Kredi e shpejtë: [email protected]

  Kredi e shpejtë: [email protected] Unë jam Renars ZELTINS, aksionar dhe operator financiar. Ka

  Krujë 5 gusht 16:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Start
  Makina dhe vegla

  Start

  Karikuse start

  Krujë 3 gusht 23:53
  230 Lek
 • 5 foto
  Komplet Divanesh
  Mobilje

  Komplet Divanesh

  Komplet Divanesh per dhoma pritje apo sallon . Divan tresh , Divan dysh dhe nje kolltuk . Kompleti

  Krujë 3 gusht 13:22
  350 €
 • 1 foto
  Vegla
  Makina dhe vegla

  Vegla

  Banak per trapan dhe per frezibel 120mi lek te dyja

  Krujë 17 korrik 17:59
  100 €
 • 4 foto
  Shitet Shtepi 2 katesh SUPER OFFERT
  Mobilje

  Shitet Shtepi 2 katesh SUPER OFFERT

  SHITET SHTEPI 2 katesh ne Fushe Kruje (Lagja e Kameres, rruges per Kruje). Shtepia ka uji te vete dh

  Krujë 15 korrik 21:17
  73 €
 • 2 foto
  Okasion
  Teknik dhe paisje

  Okasion

  Shes 6 komplete dyshe+ tavolina+ jastiket te kompletuara dyshet jan hekuri me punim tavolinat mermer

  Krujë 8 korrik 10:25
  2.200 Lek
 • 0 foto
  Tostier
  Teknik dhe paisje

  Tostier

  Shitet Tostieri lart dhe posht esht me gaz. Esht perdorur vetem 1 muaj . Shitet per arsye te mbyllje

  Krujë 5 korrik 20:10
  150 Lek
 • 2 foto
  okasion
  Mobilje

  okasion

  Shiten 10 tavolina 180/80 tavolinat jan per restorant apo cdo lloj aktiviteti i shes per mos perdori

  Krujë 2 korrik 11:09
  5.500 Lek
 • 2 foto
  Okasion mbules krevati
  Mobilje

  Okasion mbules krevati

  Shes nje mbules krevati dopio e re ne kuti e pa përdorur per vetem 4000. lek + komplet cercafesh te

  Krujë 1 korrik 20:02
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Cisterna
  Materiale ndertimi

  Cisterna

  Shes dy depozita te medha per karburante ose uje ..cmim okazion .. njera 4 mij litra e tjetra 15 mij

  Krujë 29 qershor 13:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mobilje
  Mobilje

  Mobilje

  Shes mobilje per dyqan kepucesh

  Krujë 18 qershor 20:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Katrama Gjermane per Hidroizolime
  Materiale ndertimi

  Katrama Gjermane per Hidroizolime

  MEMBRANË BITUMINOZE (KATRAMA) Gjermane nga Kompanite Bauder Hasse und Binne

  Krujë 15 qershor 15:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  jepen me qera materiale ndertimi
  Materiale ndertimi

  jepen me qera materiale ndertimi

  jepen me qera materiale ndertimi si p.sh derrasa +binare 4 metra te gjate 120 m2 160 puntela 120 bin

  Krujë 10 qershor 15:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten 2 stablizatora 130 mije
  Makina dhe vegla

  Shiten 2 stablizatora 130 mije

  Shitet 1 stablizator 10 mijsh dhe tjetri 5500 sh Jan ne gjendje pune I shes per arsye mos perdorim

  Krujë 6 qershor 20:20
  130 Lek
 • 3 foto
  Dyer te perdorura
  Materiale ndertimi

  Dyer te perdorura

  Dyer te perdorura - punim arni Cmimi i diskutueshem 4 dyer teke 1 kryesore

  Krujë 5 qershor 11:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkohet shitese!!
  Mobilje

  Kerkohet shitese!!

  Kerkojm shitese mobilerie te ket eksperjenc ne fushen e shitjes, ose te ket punuar si shitese nuk ka

  Krujë 4 qershor 10:39
  3 Lek
 • 3 foto
  Tapet kalceti
  Mobilje

  Tapet kalceti

  Shes 400 metra tapet per kalceto me cmim okazion

  Krujë 30 maj 19:23
  500 Lek
 • 2 foto
  Shitet Tavoline Zyre ose Dyqani
  Mobilje

  Shitet Tavoline Zyre ose Dyqani

  Shitet tavoline per zyre apo dyqan ,me permasa 2m gjatesi, 0,8m gjeresi dhe 0,85m lartesi. Tavolina

  Krujë 30 maj 12:30
  500 €
 • 4 foto
  Pompe Uji me naft.
  Materiale ndertimi

  Pompe Uji me naft.

  Pompe uji me nafte ne gjendje si e re.

  Krujë 27 maj 10:51
  600 Lek
 • 0 foto
  Shumëllojshmëri mobiljesh
  Mobilje

  Shumëllojshmëri mobiljesh

  Mobileri Globi

  Krujë 22 maj 14:44
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Punime Artizanale
  Mobilje

  Punime Artizanale

  Punime Artizanale

  Krujë 22 maj 12:40
  1 €
 • 0 foto
  Shumëllojshmëri
  Mobilje

  Shumëllojshmëri

  Mobileri Globi

  Krujë 22 maj 10:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kundrabufe guzhine
  Mobilje

  Kundrabufe guzhine

  Kundrabufe e pa perdorur ne gjendje te re shitet per arsye shtepie

  Krujë 6 maj 11:00
  500 €
 • 2 foto
  Divane
  Mobilje

  Divane

  Shume pak te perdorura..pothuajse ne gjendje te re

  Krujë 4 maj 15:08
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Tavoline per Zyre apo Dyqan
  Mobilje

  Shitet Tavoline per Zyre apo Dyqan

  Shitet tavoline per zyre apo dyqan , me permasa 2m gjatesi , 0,8m gjeresi dhe 0,85m lartesi. Tavolin

  Krujë 1 maj 23:43
  800 €
 • 7 foto
  Makina Qepese
  Makina dhe vegla

  Makina Qepese

  Shiten Makineri Qepese .. per arsye mbyllje biznesi.. Sasia 40 te reja 20 te perdorura Cmimi 27 20

  Krujë 29 prill 09:08
  27.200 €
 • 6 foto
  Dyer
  Mobilje

  Dyer

  HIDRI DOOR

  Krujë 28 prill 14:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyer te jashtme`
  Mobilje

  Dyer te jashtme`

  HIDRI DOOR

  Krujë 28 prill 14:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet komplet kolltuqesh
  Mobilje

  Shitet komplet kolltuqesh

  Shitet komplet kolltuqesh ne gjendje te mire. Nje treshe , nje dyshe dhe dy kolltuqe tek.Tavolina ne

  Krujë 20 prill 19:38
  45.000 €
 • 1 foto
  Lavatrice Beko E RE
  Makina dhe vegla

  Lavatrice Beko E RE

  Shitet lavatrice beko e re ne qese, me kursim energjie A++, 5kg 800rpm, cmim okazion, kontakt: 06984

  Krujë 20 prill 13:25
  250 Lek
 • 0 foto
  Motorr pompe
  Makina dhe vegla

  Motorr pompe

  Motorr pompe uji per vaditje me naft . Nje piston dhe shume pak e perdorur

  Krujë 20 prill 11:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhoma gjumi
  Mobilje

  Dhoma gjumi

  Mobileri Globi

  Krujë 10 prill 11:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mobilje salloni
  Mobilje

  Mobilje salloni

  Mobileri Globi

  Krujë 10 prill 11:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mobilje Salloni
  Mobilje

  Mobilje Salloni

  Mobileri Globi

  Krujë 10 prill 11:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tavolina Ngrenie
  Mobilje

  Tavolina Ngrenie

  Mobileri Globi

  Krujë 10 prill 10:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kuzhina cilesore
  Mobilje

  Kuzhina cilesore

  Mobileri Globi

  Krujë 10 prill 10:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Loan offer for the Christmas and New Year's Holidays 2020.
  Dekorime

  Loan offer for the Christmas and New Year's Holidays 2020.

  Loan offer for the Christmas and New Year's Holidays 2020. The end-of-year loan is the best loan th

  Krujë 11 dhjetor 08:53
  1.400 €
 • 0 foto
  Sobe gazi per ngrohje
  Mobilje

  Sobe gazi per ngrohje

  Soba eshte ne gjendje shume te mire,pak e perdorur.

  Krujë 21 shtator 16:52
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Sobe me gaz
  Mobilje

  Sobe me gaz

  Soba eshte ne gjendje shume te mire,shume pak e perdorur.

  Krujë 20 shtator 11:44
  8.000 Lek
 • 4 foto
  makine qepese automatike me 6 koka
  Makina dhe vegla

  makine qepese automatike me 6 koka

  shitet makine qepese automatike (ricamo) me 6 koka,ne gjendje shum te mire dhe pak e perdorur

  Krujë 19 shtator 11:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavoline Pokeri
  Mobilje

  Tavoline Pokeri

  Tavoline pokeri dhe cipsa te reja

  Krujë 3 shtator 19:00
  12.000 Lek
 • 2 foto
  Shiten Set divani 3+2+1
  Mobilje

  Shiten Set divani 3+2+1

  Shitet set divani. Gjendja shume e mire. Shiten per arsye nderrimi. Cmimi i diskutueshem

  Krujë 18 gusht 23:23
  37.000 Lek
 • 5 foto
  ☆SHITET SI BIZNEZ BASHK ME MALL DHE PAISJE ☆
  Mobilje

  ☆SHITET SI BIZNEZ BASHK ME MALL DHE PAISJE ☆

  SHITET BIZNESI BASHK ME MALLIN DHE PAISJET NE QENDER TE FUSH KRUJES .. MALLI DHE PAISJET JAN BLER 40

  Krujë 18 gusht 22:03
  2.000 €
 • 3 foto
  Gjenerator korenti 2kw
  Makina dhe vegla

  Gjenerator korenti 2kw

  Shes gjenerator korenti 2kw i ri . Cmim i arsyeshem.

  Krujë 13 korrik 17:10
  300 €
 • 5 foto
  Shitet freze pe punime druri tre fazorshe
  Makina dhe vegla

  Shitet freze pe punime druri tre fazorshe

  Okazion frez per punime druri ne gjendje shum te mir 6000 xhiro sitet per arsy mos perdorimi

  Krujë 15 qershor 12:11
  500 €
 • 7 foto
  Klevis Kotarja
  Makina dhe vegla

  Klevis Kotarja

  Makineri Pasticerie Ne gjendje shum te mire pune.0692225219

  Krujë 13 qershor 10:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Teknik dhe paisje

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Krujë 1 gusht 19:29
  60.000.000 €