Kuçovë

Shtepi & Familje në shitje në Kuçovë

 • 7 foto
  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE
  Teknik dhe paisje

  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE

  Bejme eksportin e paisjev elektroshtepiake te reja nga Skandinavia (Suedi dhe Danimark). Te gjitha p

  Kuçovë 5 nëntor 10:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferte falas.. .
  Dekorime

  Oferte falas.. .

  Përshëndetje. ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose një projekt, ose për

  Kuçovë 12 shtator 15:22
  5.000 €
 • 2 foto
  Divane
  Mobilje

  Divane

  Shiten divan qe mund te kthehen dhe ne krevat dopio,pak te perdorur te mbajtur shum mir.1m e 90cm i

  Kuçovë 6 shtator 20:24
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Rafte te reja
  Mobilje

  Rafte te reja

  Shiten per arsye te mbylljes se biznesit, jane vetem 4 muaj te perdorur te pa demtuar dhe ideal per

  Kuçovë 1 shtator 12:47
  55.000 Lek
 • 0 foto
  E.P Dyral
  Mobilje

  E.P Dyral

  Prodhojme dhe montojme dyer dritare alumin plus dhe grila.Cmimet me konkuruese ne treg per cdo produ

  Kuçovë 25 gusht 16:50
  200 Lek
 • 2 foto
  Brand New LG Refrigerator
  Teknik dhe paisje

  Brand New LG Refrigerator

  ORDER NOW FOR QAULITY SERVICE WHATS\"APP-Chat +18044629384 100% Products Qaulity Production 100% On

  Kuçovë 19 gusht 20:59
  300 €
 • 0 foto
  Motor duk duku
  Makina dhe vegla

  Motor duk duku

  Shitet motor dukduku per generator per pompa uj me motorino motori eshte je gjendje te shkelqyer pe

  Kuçovë 29 korrik 19:49
  3.500 Lek
 • 1 foto
  SHITET NGROHSE E RE 100.000 LEK !!!
  Teknik dhe paisje

  SHITET NGROHSE E RE 100.000 LEK !!!

  SHITET ngrohsja per ambjente shtepiake,shum ekonomike,eshte shum e re,e pa perdorur fare,e sapo ardh

  Kuçovë 8 korrik 13:36
  100.000 Lek
 • 2 foto
  Shiten
  Mobilje

  Shiten

  Shiten 2 banak berberante dhe nje paisje avulli

  Kuçovë 29 maj 12:10
  27.000 Lek
 • 1 foto
  Sobë elektrike
  Teknik dhe paisje

  Sobë elektrike

  Shitet sobë elektrike në gjendje mjaft të mirë pune . Furri dhe 4 vatrat punojnë me energji elektrik

  Kuçovë 4 prill 05:31
  8.999 Lek
 • 3 foto
  Shitet lule dekorative Bukavile
  Mobilje

  Shitet lule dekorative Bukavile

  Shitet lule dekorative shum e bukur

  Kuçovë 4 prill 04:19
  85 €
 • 5 foto
  Makine rrushi
  Makina dhe vegla

  Makine rrushi

  Shesim makine rrushi 150 mij leke

  Kuçovë 3 prill 17:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes mobilje per parukeri
  Mobilje

  Shes mobilje per parukeri

  Pasqyre, poltron

  Kuçovë 3 prill 13:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten 2 divane tresh
  Mobilje

  Shiten 2 divane tresh

  Shiten 2divane druri sic i shikoni dhe ne foto kan dhe mbulesat te bera vet ngjyra orgjinale esht aj

  Kuçovë 3 prill 08:43
  100 Lek
 • 1 foto
  termostat
  Teknik dhe paisje

  termostat

  Termostati elektronik esht i ri i paperdorur 5 mij lek te reja

  Kuçovë 3 prill 07:07
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Sobe gize
  Teknik dhe paisje

  Sobe gize

  Shitet sobe gize per ngroje me dru ose me gaz soba esht gize komplet dhe shum e bukur ka cmim 300mij

  Kuçovë 1 prill 23:00
  300 Lek
 • 4 foto
  Akuarium unik dhe oksigjen bar
  Mobilje

  Akuarium unik dhe oksigjen bar

  Akuarium dhe oksigjen bar per ambjente te brendshme lokale restorante shpi etj akuarium dhe paisje q

  Kuçovë 10 shkurt 20:34
  40 Lek