Kukës

Shtepi & Familje në shitje në Kukës

 • 5 foto
  Inkubator 9000 vez dhe hatsherin 3000 vez
  Makina dhe vegla

  Inkubator 9000 vez dhe hatsherin 3000 vez

  Shes inkubatorin per 9000 vez pulav dhe hatsherin per 3000 vez me mbushje javore nga 3000 vez .jan m

  Kukës 9 dhjetor 18:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MAKINA CNC PER DEKOR STIROPOLLIT 2019
  Makina dhe vegla

  MAKINA CNC PER DEKOR STIROPOLLIT 2019

  http://www.alpsove.com/alp-sove-katalog.pdf qmimi i makines eshte pa transport transporti sipas marv

  Kukës 6 dhjetor 23:44
  6.500 €
 • 0 foto
  MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION
  Makina dhe vegla

  MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION

  KOMPLET SET PER LARJEN E TEPIJAVE DHE KAUQAVE 4 PJESE ESHTE MAKINA PROLLIM TURKIS ME POROSI E BIJME

  Kukës 6 dhjetor 23:43
  5.000 €
 • 11 foto
  Prodhojm forma per te gjitha llojet e makinave
  Makina dhe vegla

  Prodhojm forma per te gjitha llojet e makinave

  Ndermarja jon me pervoj 45 vjeqare ben prodhimin dhe riparimin e kallepave(formave) te makinave hidr

  Kukës 22 nëntor 10:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  HILTI set
  Makina dhe vegla

  HILTI set

  Shitet seti HILTI TE 6 - 36 me 2 bateri 36 volt 3.0 ahmper AG 125 - A22 me 1 bateri 22 v

  Kukës 19 shtator 09:41
  1.000 €
 • 0 foto
  Frigorifer per pije gje gjendje perfejte
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer per pije gje gjendje perfejte

  +38345541222 viber frigot jan gjendje perfekte

  Kukës 13 shtator 07:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet makineria per shtylla te betonit
  Makina dhe vegla

  shitet makineria per shtylla te betonit

  shitet makineria per shtylla te betonit posedon 6 shtampa kallapa per shtylla dhe kapakat r pusetave

  Kukës 10 shtator 17:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RISI! Zebra rug - Lekure origjinale e zebres
  Mobilje

  RISI! Zebra rug - Lekure origjinale e zebres

  Per here te pare ne Kosove! Lekura origjinale te zebres (me shumice dhe pakice). Lekurat e zebres pe

  Kukës 7 shtator 14:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HILTI
  Makina dhe vegla

  HILTI

  HILTI TE 30-A36 me 2 bateri 36 voly 6.0 ahm C4/36-350 karikues me kofer esht pak i perdorun

  Kukës 6 shtator 13:28
  950 €
 • 0 foto
  HILTI
  Makina dhe vegla

  HILTI

  HILTI TE 30-ATC AVR i ri me kofer

  Kukës 6 shtator 13:16
  850 €
 • 1 foto
  HILTI
  Makina dhe vegla

  HILTI

  SF 6 -A22 me 2 bateri 22 volt 5.2 ahp C 4/36-350 karikues me kofer

  Kukës 6 shtator 13:16
  320 €
 • 5 foto
  HILTI
  Makina dhe vegla

  HILTI

  HILTI set SF 6H - A22 SID 4 - A22 C4 / 36 - 350 karikuesi me 2 batei 22volt 5.2 ahp me koffer

  Kukës 6 shtator 13:08
  750 €
 • 1 foto
  Gjenerator 10KW
  Makina dhe vegla

  Gjenerator 10KW

  Shitete gjenerator 3 fazorsh, me ndezje me bateri ose me kavo, 10 kw

  Kukës 31 gusht 14:58
  1.200 €
 • 0 foto
  Shiten alumini dopio xhame shume pak te perdorura
  Materiale ndertimi

  Shiten alumini dopio xhame shume pak te perdorura

  Shiten dritare alumini dopio xhame te perdorura ngjyra te bardha

  Kukës 31 gusht 11:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  makina pet PVC
  Makina dhe vegla

  makina pet PVC

  makina per dyer dje dritare nga PVC

  Kukës 16 gusht 21:29
  2.500 €
 • 0 foto
  urgjent Mikser per perzirjen e nxhyres 300 KG
  Makina dhe vegla

  urgjent Mikser per perzirjen e nxhyres 300 KG

  makina eshte prollim tukis 2019 i RI URXHENT DRIMI MUNDSHEM ME VETURE KAPACITETI I KETIJ MAKINA ESH

  Kukës 31 korrik 10:59
  2.300 €
 • 0 foto
  Shiten disqe nr 16 per w210
  Makina dhe vegla

  Shiten disqe nr 16 per w210

  Shiten disqe nr 16 per w210 Qmimi i diskutueshem Tel:0675152464

  Kukës 12 korrik 18:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten:Rrethoja metalike te zinguara nga gjermania
  Materiale ndertimi

  Shiten:Rrethoja metalike te zinguara nga gjermania

  Shiten rrethoja metalike te zinguara te importuara nga gjermania ! Dimenzionet : 3m gjatsi x 2m lart

  Kukës 11 korrik 07:31
  38 €
 • 1 foto
  Makineri e kartonpicetave 30x30
  Makina dhe vegla

  Makineri e kartonpicetave 30x30

  Shes makinerin ne gjendje te rrugullt 30x30

  Kukës 13 maj 12:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qilim çilim i vjeter 100%lesh i paperdorur
  Mobilje

  Qilim çilim i vjeter 100%lesh i paperdorur

  Shitet qilim i vjeter 100% lesh punim i vjeter me vek, i zones se veriut i paperdorur. Permasa 230x3

  Kukës 29 prill 10:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KOMPLET Divanash 3-2-1-1
  Mobilje

  KOMPLET Divanash 3-2-1-1

  Shitet komplet divanash 3-2-1-1 ne gjendje shume te mire. Cmimi 15000 leke

  Kukës 25 prill 18:46
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Tjegulla 0,25 cent
  Materiale ndertimi

  Tjegulla 0,25 cent

  Shiten tjegullat e perdorura , jan shum te mira, jan ende te vendosura ne kulem, mund te shiten edhe

  Kukës 19 prill 19:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MASHTRUES KERKOJ KETE PERSON KUSH E GJEN LAJMROMNI
  Mobilje

  MASHTRUES KERKOJ KETE PERSON KUSH E GJEN LAJMROMNI

  KERKOJ KETE MASHTRUES ME KA BORGJ KUSH E GJEN KA SHPERBLIM JU LUTEM TE ME KONTAKTONI me duket se esh

  Kukës 10 prill 17:24
  2.000 €
 • 1 foto
  Shitennnnnn
  Mobilje

  Shitennnnnn

  Shiten karriget dhe tavolinat e nje bari.Sasia 25 komplete si dhe 1 frigorifer freskues embelsirash

  Kukës 4 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qeremidhe
  Materiale ndertimi

  Qeremidhe

  Shes qeremidhe te perdorura jan mbi 1300 copa qmimi 0.15 cent info wiber 0038345622266 whatsapp 0037

  Kukës 4 prill 06:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sharr per prerje të iver pllakes mdf Karrel
  Makina dhe vegla

  Sharr per prerje të iver pllakes mdf Karrel

  Sheiten 3 copa sharra dhe 2 aspirator per pluher 1 shar 2.2 metr kolica 45 shakall kthimi 2300€ 1 s

  Kukës 4 prill 05:01
  1.350 €
 • 0 foto
  Qelesa stelo 41/36 & 32/30
  Makina dhe vegla

  Qelesa stelo 41/36 & 32/30

  qelsa original me nr te veqant. okazion.

  Kukës 4 prill 03:49
  22 €
 • 1 foto
  Makina per prodhim te kpucav
  Makina dhe vegla

  Makina per prodhim te kpucav

  Makina per prodhim Te kpucav mbathjev makina komplet linja per prodhim patike kpuc sandale +3864970

  Kukës 4 prill 02:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dua ta shes sep
  Teknik dhe paisje

  Dua ta shes sep

  Kaldaje Junkers Germane ne gjendje Pune shum e rregullt e ardhur nga Germania

  Kukës 4 prill 00:28
  700 €
 • 4 foto
  Forma per kocka boj
  Materiale ndertimi

  Forma per kocka boj

  Shes forma per kocka ne form druri ikam pru prej ch 20 kallupa ikam per ma shum info +37744425732

  Kukës 3 prill 17:42
  60 €
 • 2 foto
  Forma per kocka 60eu copa
  Materiale ndertimi

  Forma per kocka 60eu copa

  Shes forma per kocka te ardhura nga zvicrra 90x30 madhsia 20copa nga prizreni

  Kukës 3 prill 17:42
  50 €
 • 0 foto
  Makina per dritare nga PVC
  Makina dhe vegla

  Makina per dritare nga PVC

  Shes komplet makinat per dritare nga PVC

  Kukës 3 prill 17:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PANEL RRETHOJE
  Makina dhe vegla

  PANEL RRETHOJE

  Panel rrethoje i plastifikuar: 1mx2.5m 3D 1.2mx2.5m 3D 1.5mx2.5m 3D 1.5mx2 m 3D ANTRACID 1.23mX2.5m

  Kukës 3 prill 15:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pomp siemens
  Makina dhe vegla

  Pomp siemens

  pomp uji per kanale dhe bodrume te permbytura pres bleres serioz! dergesa deri ne TIRANE/Elbasan vi

  Kukës 3 prill 14:17
  180 €
 • 3 foto
  Pomp
  Makina dhe vegla

  Pomp

  pomp per bolleku per kanale dhe bodrume. e ardhur nga greqia. +306948066371 VIBER

  Kukës 3 prill 14:17
  140 €
 • 3 foto
  Koka te kabllave industriale
  Makina dhe vegla

  Koka te kabllave industriale

  Shiten kokat e kabllave indusiale 16A 32 A 63 A 125 A jane ne Prizren viber +383 44 143 134

  Kukës 3 prill 12:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pres . Torna VDF. Makina per lakimin e Gypave
  Makina dhe vegla

  Pres . Torna VDF. Makina per lakimin e Gypave

  Torno Edoni Kosov,Viti,Drobesh. Bejm Prodhimin e makinave,per lakimin e gypave te m

  Kukës 3 prill 05:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet elektromotor 65 kw
  Makina dhe vegla

  Shitet elektromotor 65 kw

  Shitet elektromotor 65 kw ne gjendje te regullt cmimi me marveshje

  Kukës 2 prill 11:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kundra bufe
  Mobilje

  kundra bufe

  shitet kundra bufe asht e perdorur asht e mbajtur

  Kukës 2 prill 08:39
  200 Lek
 • 1 foto
  SHITET VAGA DERI 2000 KG
  Makina dhe vegla

  SHITET VAGA DERI 2000 KG

  Shitet vaga e re digital deri 2000 kg kosov

  Kukës 2 prill 08:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dritare druri sllovene
  Mobilje

  Dritare druri sllovene

  Dritaret jan me permasa 80 cm gjersi me 140 gjatesi. Jane gjithesej 30 cope ku vetem 3 cop kan perma

  Kukës 2 prill 07:42
  68 Lek
 • 2 foto
  Mulli
  Makina dhe vegla

  Mulli

  Gur bluarje mulliri Cmimi me marreveshje

  Kukës 2 prill 07:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per dhoma +38349626758
  Mobilje

  Dyer per dhoma +38349626758

  Dyer per dhoma +38349626758(viber & whatsApp) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te

  Kukës 2 prill 04:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE BRENDSHME
  Mobilje

  DYER TE BRENDSHME

  DYER TE BRENDSHME +38349626758(Viber & WhatsApp) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne

  Kukës 2 prill 04:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  gjenerator Bruno 33 kva
  Makina dhe vegla

  gjenerator Bruno 33 kva

  Gjenerator 33 kva motorr Perkings altrenator marrelli panel automatik ju mirepresim montim garanc

  Kukës 2 prill 03:03
  5.000 €
 • 2 foto
  Divane salloni
  Mobilje

  Divane salloni

  Nje divan 3, nje 2 dhe nje kolltuk, jane ne gjendje shume te mire gati si te rinj, material shume ci

  Kukës 1 prill 22:46
  50.000 Lek
 • 1 foto
  saldatrice ac dc tig per alumine inokse
  Makina dhe vegla

  saldatrice ac dc tig per alumine inokse

  shese saldatrice 315A trefazor ac dc tig eshte i ri pa perdorur i importuar prej austris aparati

  Kukës 1 prill 18:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   PUNTELA
  Materiale ndertimi

  PUNTELA

  SHITEN PUNTELA TE PERDORURA ITALINE MATERIALE NDERTIMI TE NDRYSHME

  Kukës 1 prill 11:42
  7 €
 • 9 foto
  Maqina cnc per dekor stiroporti
  Makina dhe vegla

  Maqina cnc per dekor stiroporti

  KATALOGU DEKORAVE QE MARON http://www.karplus.com.tr/TR/images/katalog.pdf verejtje bleres serioz

  Kukës 1 prill 04:01
  6.500 €
 • 4 foto
  Orgjen shitet
  Makina dhe vegla

  Orgjen shitet

  Shes makineri per rrull toaleti ne gjendje shummm te mir

  Kukës 15 mars 20:34
  Me Marrveshje