Kukës

Shtepi & Familje në shitje në Kukës

 • 7 foto
  MAKINA CNC PER DEKOR STIROPOLLIT 2019
  Makina dhe vegla

  MAKINA CNC PER DEKOR STIROPOLLIT 2019

  http://www.alpsove.com/alp-sove-katalog.pdf qmimi i makines eshte pa transport transporti sipas marv

  Kukës Sot, 01:01
  6.500 €
 • 0 foto
  MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION
  Makina dhe vegla

  MAKINA PER LARJEN E TEPIJAVE KAUQAVE AKCION

  KOMPLET SET PER LARJEN E TEPIJAVE DHE KAUQAVE 4 PJESE ESHTE MAKINA PROLLIM TURKIS ME POROSI E BIJME

  Kukës Sot, 01:01
  5.000 €
 • 2 foto
  Piano
  Mobilje

  Piano

  Shitet piano ne gjendemi ne Kosove Per info +38344814907

  Kukës 20 maj 12:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ora antike
  Mobilje

  Ora antike

  Shiten orat e mirti antike te ardhura nga Zvicrra Gjendemi ne Kosove Info +38344814907

  Kukës 20 maj 12:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gjera natike
  Mobilje

  Gjera natike

  Gjendemi ne Kosove Info +38344814907

  Kukës 20 maj 12:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ore muri
  Mobilje

  Ore muri

  Shiten orat per muri unik\\antik Gjendemi ne Kosove Per info viber +38344987818

  Kukës 19 maj 14:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dyqan antik
  Mobilje

  Dyqan antik

  Dyqani gjendet ne Kosove Posedojm Ora antike Llamp antike Per info viber +38344987818

  Kukës 19 maj 01:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Abazhure antike
  Mobilje

  Abazhure antike

  Shiten modele te ndryshme Gjendemi ne Kosove Per info viber +38344814907

  Kukës 19 maj 01:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mbajtese per verera
  Mobilje

  Mbajtese per verera

  Shiten mbajtese per verera antike Gjindemi ne Kosove per me shume info Viber +38344814907

  Kukës 19 maj 01:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Inkubator 9000 vez dhe hatsherin 3000 vez
  Makina dhe vegla

  Inkubator 9000 vez dhe hatsherin 3000 vez

  Shes inkubatorin per 9000 vez pulav dhe hatsherin per 3000 vez me mbushje javore nga 3000 vez .jan m

  Kukës 17 maj 14:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten paisje per salle dasmash
  Mobilje

  Shiten paisje per salle dasmash

  Shiten paisje te nje salle dasme -6 Kondicioner 66 BTU -200 Karrige -16 Tavolina (Shiten per arsy

  Kukës 2 maj 11:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  POMP LAVAZHI KÄRCHER
  Makina dhe vegla

  POMP LAVAZHI KÄRCHER

  makin per larjen e vetuse kubzave pishinave tepihave e ardhur nga gjermania shum e pershtatshme per

  Kukës 21 prill 21:06
  2 €
 • 2 foto
  POMP LAVAZHI KARCHER 650 HD
  Makina dhe vegla

  POMP LAVAZHI KARCHER 650 HD

  shitet makin per larjen e vetures kubzave te betonit pishinave tepihave etj makina ka presion shum t

  Kukës 21 prill 21:06
  2 €
 • 2 foto
  POMP LAVAZHI KÄRCHER K.5.585
  Makina dhe vegla

  POMP LAVAZHI KÄRCHER K.5.585

  shite makin per larjen e vetures kubzave te betonit tepihave e ardhur nga gjermania ngjendje trregul

  Kukës 21 prill 20:38
  2 €
 • 2 foto
  POMP LAVAZHI KÄRCHER K7
  Makina dhe vegla

  POMP LAVAZHI KÄRCHER K7

  shitet makin per larjen e vetures kubzave te betonit tepihave e ardhur nga gjermania ngjendje te rre

  Kukës 21 prill 20:38
  2 €
 • 1 foto
  Rafte per bizese dhe servise
  Mobilje

  Rafte per bizese dhe servise

  Raftet jan te qmontueshme me vida dhe jan te kompletuara me drrasa e te gjitha permasat jan si ne fo

  Kukës 8 prill 17:25
  950 €
 • 4 foto
  Furre pice me gaz
  Teknik dhe paisje

  Furre pice me gaz

  Furre pice me gaz. Akull e re. 1 muaj pordorim. Material inoksi. Me pllakenguri poshte. Rruan temper

  Kukës 6 mars 19:22
  600 €
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.
  Mobilje

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.

  Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или финансирование. Ну, я человек, и я даю кредиты любого род

  Kukës 19 janar 11:04
  100 €
 • 11 foto
  Prodhojm forma per te gjitha llojet e makinave
  Makina dhe vegla

  Prodhojm forma per te gjitha llojet e makinave

  Ndermarja jon me pervoj 45 vjeqare ben prodhimin dhe riparimin e kallepave(formave) te makinave hidr

  Kukës 22 nëntor 10:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Frigorifer per pije gje gjendje perfejte
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer per pije gje gjendje perfejte

  +38345541222 viber frigot jan gjendje perfekte

  Kukës 13 shtator 07:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet makineria per shtylla te betonit
  Makina dhe vegla

  shitet makineria per shtylla te betonit

  shitet makineria per shtylla te betonit posedon 6 shtampa kallapa per shtylla dhe kapakat r pusetave

  Kukës 10 shtator 17:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  HILTI
  Makina dhe vegla

  HILTI

  HILTI TE 30-A36 me 2 bateri 36 voly 6.0 ahm C4/36-350 karikues me kofer esht pak i perdorun

  Kukës 6 shtator 13:28
  950 €
 • 0 foto
  HILTI
  Makina dhe vegla

  HILTI

  HILTI TE 30-ATC AVR i ri me kofer

  Kukës 6 shtator 13:16
  850 €
 • 1 foto
  Gjenerator 10KW
  Makina dhe vegla

  Gjenerator 10KW

  Shitete gjenerator 3 fazorsh, me ndezje me bateri ose me kavo, 10 kw

  Kukës 31 gusht 14:58
  1.200 €
 • 0 foto
  Shiten alumini dopio xhame shume pak te perdorura
  Materiale ndertimi

  Shiten alumini dopio xhame shume pak te perdorura

  Shiten dritare alumini dopio xhame te perdorura ngjyra te bardha

  Kukës 31 gusht 11:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  makina pet PVC
  Makina dhe vegla

  makina pet PVC

  makina per dyer dje dritare nga PVC

  Kukës 16 gusht 21:29
  2.500 €
 • 11 foto
  Shiten:Rrethoja metalike te zinguara nga gjermania
  Materiale ndertimi

  Shiten:Rrethoja metalike te zinguara nga gjermania

  Shiten rrethoja metalike te zinguara te importuara nga gjermania ! Dimenzionet : 3m gjatsi x 2m lart

  Kukës 11 korrik 07:31
  38 €
 • 5 foto
  Kenwood KM096 Robot Cooking Chef Silver 6.7 L, 1500 W
  Makina dhe vegla

  Kenwood KM096 Robot Cooking Chef Silver 6.7 L, 1500 W

  Kenwood KM096 Robot Cooking Chef Silver 6.7 L, 1500 W NEW

  Kukës 17 janar 11:01
  700 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Teknik dhe paisje

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Bonjour Il est avec une profonde gratitude que je veux présenter mon témoignage ici, vous qui êtes

  Kukës 7 dhjetor 14:06
  500 €