Librazhd

Shtepi & Familje në shitje në Librazhd

 • 11 foto
  Paisje per fast food
  Makina dhe vegla

  Paisje per fast food

  Te gjitha pajisjet jane ne gjendje shume te mire,perdoren te gjitha me GAS.Ne cmim perfshihen te gji

  Librazhd 18 tetor 09:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Materiale ndertimi

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Unë do të doja të tërhiqja vëmendjen tuaj për krizën aktuale ekonomike. Një krizë që lë shumë njerëz

  Librazhd 4 shtator 16:59
  5.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Dekorime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  A po kërkoni fonde për të shlyer kreditë dhe borxhet? Po kërkoni financim për të filluar biznesin tu

  Librazhd 17 gusht 18:40
  5.000 €
 • 3 foto
  Kondicioner Kollone
  Makina dhe vegla

  Kondicioner Kollone

  Kondicioner ideaclima ne gjendje shum te mir pune . Pa asnje gervishtje . Shum pak i perdorur. Shite

  Librazhd 29 qershor 00:22
  800 €
 • 7 foto
  Makine qese
  Makina dhe vegla

  Makine qese

  Shitet makin qepse industriale pfaff .. 1 gjelper . Ne gjendje shum te mire pa asnje difekt.. Shitet

  Librazhd 4 prill 11:55
  400 €
 • 6 foto
  Makina per petulla
  Makina dhe vegla

  Makina per petulla

  Makine per petulla (jufka) 069 324 5274

  Librazhd 4 prill 04:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Okazion
  Mobilje

  Okazion

  Shitet toke me reliev malor.

  Librazhd 3 prill 15:43
  20 Lek
 • 3 foto
  Karrige berberi
  Mobilje

  Karrige berberi

  Shitet karrige berberi ne gjendje pune shum te mire

  Librazhd 3 prill 12:44
  150 Lek
 • 5 foto
  Makina qepse
  Makina dhe vegla

  Makina qepse

  Suzator Yamata 5 fijesh japonez dhe makine qepse indrustriale Brodher te dyja ne gjendje pune shume

  Librazhd 3 prill 10:50
  700 €
 • 9 foto
  makina qepse
  Makina dhe vegla

  makina qepse

  Shiten makina qepse te ndryshme..ne gjendje shum te mire. Dhe me cmime te arsyshme. Shiten per arsy

  Librazhd 3 prill 08:18
  200 €
 • 5 foto
  Shitet Kend Italian
  Mobilje

  Shitet Kend Italian

  Shitet Kend Italian ne gjendje shume te mire

  Librazhd 3 prill 07:24
  450 Lek
 • 5 foto
  Paisje Per Fast Food
  Makina dhe vegla

  Paisje Per Fast Food

  Te gjitha pajisjet jane ne gjendje shume te mire,perdoren te gjitha me GAS.Ne cmim perfshihen te gji

  Librazhd 2 prill 11:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion gjenerator me benzin monofaz.
  Makina dhe vegla

  Okazion gjenerator me benzin monofaz.

  Shes gjenerator te vogël monofaz me benzinë. I pa përdorur asnjëherë. Çmimi 180€.

  Librazhd 2 prill 03:05
  180 €
 • 3 foto
  Shiten : Dy vepra arti te viteve \'50 te punuara ne
  Mobilje

  Shiten : Dy vepra arti te viteve \'50 te punuara ne

  Shiten : Dy vepra arti te viteve \'50 te punuara ne burgun e Shkodres. Lenda e pare me te cilen jane

  Librazhd 1 prill 02:50
  1.500 €
 • 10 foto
  Paisje per Fast Food
  Makina dhe vegla

  Paisje per Fast Food

  Te gjitha pajisjet jane ne gjendje shume te mire,perdoren te gjitha me GAS.Ne cmim perfshihen te gji

  Librazhd 31 mars 18:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zgare profesionale me gaz prej inoksi 100%
  Makina dhe vegla

  Zgare profesionale me gaz prej inoksi 100%

  Shitet zgare profesionale prej inoksi per fast food ne gjendje te shkelqyer. Zgara punon me gaz, esh

  Librazhd 13 mars 00:34
  48.000 Lek
 • 4 foto
  ?Okazion? Makineri blloqesh
  Makina dhe vegla

  ?Okazion? Makineri blloqesh

  Shitet makineri per prerje blloqesh betoni dy kallupa me permasa 20-40-20 i cili nxjerr 4 cop njeher

  Librazhd 17 shkurt 20:54
  130.000 Lek
 • 1 foto
  Motorsharre stihl
  Makina dhe vegla

  Motorsharre stihl

  E sapo ardhur nga jashte e re e pa perdorur.

  Librazhd 8 shkurt 17:35
  7.000 Lek