Lushnjë

Shtepi & Familje në shitje në Lushnjë

 • 5 foto
  SHITEN PAISJE PER PRODHIMIN E VERES DHE RAKISE
  Makina dhe vegla

  SHITEN PAISJE PER PRODHIMIN E VERES DHE RAKISE

  -Cisterne vere 10.000lt=100kv me spesor 1cm Ka qene dhe eshte perdorur te fabrika e veres Lushnje R

  Lushnjë Sot, 11:30
  1 Lek
 • 5 foto
  Shitet gjenerator Gp 40Kw silencioz
  Makina dhe vegla

  Shitet gjenerator Gp 40Kw silencioz

  Gjeneratori eshte me gjendje shume te mire, motor I markes xhondier fuqi 40 kW .I perdorur shume pak

  Lushnjë Sot, 11:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET SALDATRICE
  Materiale ndertimi

  SHITET SALDATRICE

  Shitet saldatrice ne gjendje shum te mire,shum pak e perdorur

  Lushnjë Sot, 09:04
  250 €
 • 5 foto
  Dy bokse te perdorura kompiuteri me amplifikim
  Mobilje

  Dy bokse te perdorura kompiuteri me amplifikim

  Dy bokse te perdorura kompiuteri me amplifikim me 4 peshtjellime ose sic quhen ndryshe me dopio bobi

  Lushnjë Sot, 07:07
  2.500 Lek
 • 4 foto
  MATRAPIK --KOMPRESOR- HITACHI
  Makina dhe vegla

  MATRAPIK --KOMPRESOR- HITACHI

  shitet kompresor HITACHI ka bere 10 ore pun pothuajse e re e blere ne greqi

  Lushnjë Dje, 12:31
  80.000 Lek
 • 3 foto
  Honda MG 8000 I HE
  Makina dhe vegla

  Honda MG 8000 I HE

  Pomopa eshte ne gjendje te rregullt pune ska asnje difekt

  Lushnjë Dje, 12:21
  70.000 Lek
 • 2 foto
  tubo betoni shtylla betoni
  Materiale ndertimi

  tubo betoni shtylla betoni

  tubo me permasa 20 30 40 50 60 80 100 120 shtylla vreshti shtylla sere me permasa 2m 2.5m 3m 3.5m t

  Lushnjë Dje, 01:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  karrotatriçe
  Makina dhe vegla

  karrotatriçe

  me gjendje te mir pune

  Lushnjë 17 shtator 15:19
  1.000 €
 • 1 foto
  Bombel Oksigjeni
  Makina dhe vegla

  Bombel Oksigjeni

  Ne gjendje shumw te mir....e perdorur per fare pak kohe.

  Lushnjë 16 shtator 19:41
  200 €
 • 4 foto
  Shes sharren e alumin dru plastike
  Makina dhe vegla

  Shes sharren e alumin dru plastike

  Me ka ardh kjo sharre nga gjermania nuk e perdor. Eshte shume pak e perdorur ne kuti. Ishte per ken

  Lushnjë 11 shtator 22:00
  100 €
 • 4 foto
  Shiten divane bari ne gjendje shum te mir.
  Mobilje

  Shiten divane bari ne gjendje shum te mir.

  100 mij lek kompleti .

  Lushnjë 28 gusht 20:33
  100 Lek
 • 5 foto
  Korrse bari Gjermane e Re
  Makina dhe vegla

  Korrse bari Gjermane e Re

  Shitet korrse bari e pa perdorur . Me disk dhe me fije . E sapo ardhur nga Gjermania . Me amballazh

  Lushnjë 15 gusht 17:42
  150 €
 • 2 foto
  Lavaman+ bide
  Teknik dhe paisje

  Lavaman+ bide

  Shes lavaman+bide me gjith grup te perdorura pa asnje krisje per me shum mer i ne telefon. 068273933

  Lushnjë 9 gusht 15:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Korrese bari Japoneze ECHO
  Makina dhe vegla

  Korrese bari Japoneze ECHO

  Shitet korrese bari me fije . E ardhur nga Gjermania .

  Lushnjë 28 korrik 09:39
  180 €
 • 3 foto
  Prerse mermeri okazjon
  Makina dhe vegla

  Prerse mermeri okazjon

  Shitet prerse mermeri me uje shum e mir dhe e mbajtur cmim 500mi shqiptare

  Lushnjë 27 korrik 07:15
  500 Lek
 • 2 foto
  Frigorifer me 2 motorre
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer me 2 motorre

  Shitet frigorifer per pjese . Motorret jan ne gjendje te mire .

  Lushnjë 30 qershor 19:38
  5.000 Lek
 • 4 foto
  SUPER OFERTE!!!
  Mobilje

  SUPER OFERTE!!!

  KOMPLET DIVANESH Kompleti përbëhet nga: 1 Divan 3-sh, i cili hapet dhe ka krevat brenda. 1 Divan 2-

  Lushnjë 17 qershor 18:09
  45.000 Lek
 • 5 foto
  shiten artikujt
  Mobilje

  shiten artikujt

  PAJISJE PER TE GRISUR LETRA. 10 MIJ LEK CANTE LAPTOPI 10 MIJ LEK CANTE LAPTOPI 10 MIJ LEK KARTE GRAF

  Lushnjë 2 qershor 11:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shiten artikujt
  Mobilje

  shiten artikujt

  PAJISJE PER TE GRISUR LETRA. 10 MIJ LEK CANTE LAPTOPI 10 MIJ LEK CANTE LAPTOPI 10 MIJ LEK KARTE GRAF

  Lushnjë 27 maj 12:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furre buke
  Makina dhe vegla

  Furre buke

  Furre buke ne gjendje shume te mire. Marka Taliavini. Kapaciteti 40 buke cdo kat.

  Lushnjë 26 maj 18:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karikues baterish
  Makina dhe vegla

  Karikues baterish

  Shitet karikues baterish 24 volt per karroce elektrike per invalid cmimi i diskutushem

  Lushnjë 20 maj 22:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tavoline
  Mobilje

  Tavoline

  Tavoline mesi e prodhuar me derrase Lisi e stazhionuar e nderthurur me xham te pigmentuar

  Lushnjë 20 maj 20:07
  35.000 Lek
 • 0 foto
  2 kolltuke dysh
  Mobilje

  2 kolltuke dysh

  Shiten 2 kolltuke dysh lekur ngjyr qumeshti shum te rehatshem pa asnje demtim super te but edhe Komo

  Lushnjë 18 maj 18:30
  200 €
 • 0 foto
  Shes krevat marinari
  Mobilje

  Shes krevat marinari

  Shes 2 krevate marinari keto ne foto.

  Lushnjë 14 maj 12:46
  10.000 Lek
 • 4 foto
  SUPER OFERTE!!! KOMPLET DIVANESH
  Mobilje

  SUPER OFERTE!!! KOMPLET DIVANESH

  Kompleti përbëhet nga: 1 Divan 3-sh, i cili hapet dhe ka krevat brenda. 1 Divan 2-sh. 2 Kolltuqe. 4

  Lushnjë 13 maj 12:43
  60.000 Lek
 • 0 foto
  Tjegulla vendi per cati Antike,Restaurime
  Materiale ndertimi

  Tjegulla vendi per cati Antike,Restaurime

  Shiten rreth 40000 tjegulla vendi te vlefshme per restaurime catiash Kishe ose ndertesa te vjetra tj

  Lushnjë 29 prill 17:37
  5 Lek
 • 1 foto
  Poltrin
  Mobilje

  Poltrin

  Shiten 2 poltron ..te reja edhe tavolina

  Lushnjë 12 prill 10:52
  230 Lek
 • 3 foto
  Gjenerator
  Makina dhe vegla

  Gjenerator

  Shitet gjenerator 100 kva.Marka deutsch.Gjeneratori eshte ne gjendje pune.Shitet per arsye mosperdor

  Lushnjë 11 prill 16:20
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  bombina betoni
  Materiale ndertimi

  bombina betoni

  bombina me permasa 200*300*400*500*600*800*1000*1200/ puseta me permasa 40 / bordura betoni/ band

  Lushnjë 5 prill 12:06
  1 Lek
 • 1 foto
  Makineri per pastrim thundrash
  Makina dhe vegla

  Makineri per pastrim thundrash

  Shes mjet pune per patrim dhe mirembajtje thundrash kafshesh (Lop, kuaj etj) Mjeti eshte ne gjendje

  Lushnjë 4 prill 13:47
  950 €
 • 0 foto
  Depozite gazi
  Makina dhe vegla

  Depozite gazi

  Shitet depozite gazi 12000 mij litershe ne gjendje shum te mire

  Lushnjë 4 prill 11:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shnek gruri
  Makina dhe vegla

  Shnek gruri

  Shitet shnek 6 met igjat dimesjoni 200.me motor 2.5 me 1400 xhiro.

  Lushnjë 4 prill 08:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet makine qepese singer industriale
  Makina dhe vegla

  Shitet makine qepese singer industriale

  Shitet makine qepese singer industriale shume pak e perdorur e ardhur nga italia ne gjendje te shume

  Lushnjë 4 prill 06:59
  500 Lek
 • 5 foto
  Okazion!!! Shiten paisje per parukeri
  Mobilje

  Okazion!!! Shiten paisje per parukeri

  Shiten paisje per parukeri, te ardhura nga Gjermania. Cel.0694732546

  Lushnjë 4 prill 06:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtylla Elektriku Centrifugale
  Materiale ndertimi

  Shtylla Elektriku Centrifugale

  Fabrika jone eshte e vendosur ne autostaden Tirane - Lushnje, prodhojme shtylla centrifugale betoni

  Lushnjë 4 prill 05:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje fast food
  Makina dhe vegla

  Paisje fast food

  Okazion shiten paisjet e fast food per me shum informacion kontaktoni ne 0682815118

  Lushnjë 4 prill 04:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHARR DRYRI E RE
  Makina dhe vegla

  SHARR DRYRI E RE

  E pa perdorur asnje dit e bler ne greqi

  Lushnjë 4 prill 03:52
  160 €
 • 0 foto
  Pomp
  Makina dhe vegla

  Pomp

  Pomp per pallate 3 fazore

  Lushnjë 4 prill 03:41
  500 Lek
 • 3 foto
   SALDATRICE PARVA 150
  Makina dhe vegla

  SALDATRICE PARVA 150

  SALDATRICE PARVA 150

  Lushnjë 4 prill 02:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mobilje dyqani ose farmacie !
  Mobilje

  Mobilje dyqani ose farmacie !

  Shiten mobiljet e nje dyqani , te pershtatshme dhe per farmaci. Raft me kanata dhe nje banak. Permas

  Lushnjë 4 prill 02:28
  360 €
 • 0 foto
  Gjera te vjetra historike
  Mobilje

  Gjera te vjetra historike

  Gjera te vjetra historike qe perpunohen nga nje mjeshter nga fshati i lushnjes

  Lushnjë 4 prill 02:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Set Divanesh te arrdhur nga Greqia
  Mobilje

  Set Divanesh te arrdhur nga Greqia

  Set Divanesh te arrdhur nga Greqia. Sapo i eshte bere pastrim kimik. Shiten per arsye mosperdorimi.

  Lushnjë 4 prill 02:13
  900 €
 • 3 foto
  Komplet Divanesh te arrdhur nga Greqia
  Mobilje

  Komplet Divanesh te arrdhur nga Greqia

  Komplet Divanesh te arrdhur nga Greqia Ne gjendje shume te mire, Shiten per arsye mosperdorimi , jan

  Lushnjë 4 prill 02:13
  900 €
 • 6 foto
  Kende
  Mobilje

  Kende

  Shiten kend dhome ne gjendje te re. Tavolina .mbajtese televizori me gjith televizor

  Lushnjë 4 prill 01:24
  70.000 Lek
 • 1 foto
  Sharr Mermeri & graniti shitet ose nderrohet
  Makina dhe vegla

  Sharr Mermeri & graniti shitet ose nderrohet

  sharr mermeri gjendje perfekte. shitet .oso nderrohet me pirun ngrites

  Lushnjë 4 prill 01:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vegla per servis boje
  Makina dhe vegla

  Vegla per servis boje

  Furr boje ..spot per terheqje llamarine .. makineri paste ..kompresor 600litrosh vegla te tjera ...

  Lushnjë 3 prill 23:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje berber shop
  Makina dhe vegla

  Paisje berber shop

  Paisjet e nje dyqani Berber shop,, karrige banak 2 makina walh 2 gersher 1rralues lavaman varsja e r

  Lushnjë 3 prill 23:12
  500 Lek
 • 2 foto
  Matrapik profesional nga Gjermania
  Makina dhe vegla

  Matrapik profesional nga Gjermania

  Shitet matrapik profesional i ardhur nga Gjermania . Eshte ne gjendje shume te mire . I vitit 2016 .

  Lushnjë 3 prill 22:50
  30.000 Lek
 • 0 foto
  AEG
  Mobilje

  AEG

  Absolut ne tregetimin dhe montimin e dyerve te permasave dhe llojeve nga me te larmishmet. Ekonomike

  Lushnjë 3 prill 20:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PARPLAN PARKET
  Makina dhe vegla

  PARPLAN PARKET

  Shes parplan te perdorur vetem 5here mundet te perdoret per parket dhe per cimento te varfer makina

  Lushnjë 3 prill 19:30
  1.500 €