Lushnjë

Shtepi & Familje në shitje në Lushnjë

 • 0 foto
  Karikues baterish
  Makina dhe vegla

  Karikues baterish

  Shitet karikues baterish 24 volt per karroce elektrike per invalid cmimi i diskutushem

  Lushnjë 2 prill 09:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bombel Oksigjeni
  Makina dhe vegla

  Bombel Oksigjeni

  Ne gjendje shumw te mir....e perdorur per fare pak kohe.

  Lushnjë 1 prill 19:41
  200 €
 • 11 foto
  Bandjer Shtylla Betoni.
  Materiale ndertimi

  Bandjer Shtylla Betoni.

  Shesim bandjer betoni tuba si dhe traveta per soleta me dimesjone te ndryshme.Banjerat jan sera vres

  Lushnjë 1 prill 17:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Reflektor me gaz per ngrohje + bombul 20 Euro...
  Teknik dhe paisje

  Reflektor me gaz per ngrohje + bombul 20 Euro...

  Reflektor me gaz per ngrohje + bombul + kundravalvul mbrojtese ne gjendje perfekte pune.....perfekte

  Lushnjë 1 prill 15:35
  20 €
 • 5 foto
  Dy bokse te perdorura kompiuteri me amplifikim
  Mobilje

  Dy bokse te perdorura kompiuteri me amplifikim

  Dy bokse te perdorura kompiuteri me amplifikim me 4 peshtjellime ose sic quhen ndryshe me dopio bobi

  Lushnjë 1 prill 15:34
  2.500 Lek
 • 3 foto
  Honda MG 8000 I HE
  Makina dhe vegla

  Honda MG 8000 I HE

  Pomopa eshte ne gjendje te rregullt pune ska asnje difekt

  Lushnjë 31 mars 12:21
  70.000 Lek
 • 2 foto
  tubo betoni shtylla betoni
  Materiale ndertimi

  tubo betoni shtylla betoni

  tubo me permasa 20 30 40 50 60 80 100 120 shtylla vreshti shtylla sere me permasa 2m 2.5m 3m 3.5m t

  Lushnjë 31 mars 01:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  pomp lavazhi  uji te ftot - nxet okazion sot...
  Makina dhe vegla

  pomp lavazhi uji te ftot - nxet okazion sot...

  pompa lavazhit me kaldaj ...esht ne gjendje perfekte .. .. mundesi prove .... bler dikur 2300 eur

  Lushnjë 30 mars 19:44
  700 Lek
 • 4 foto
  MATRAPIK --KOMPRESOR- HITACHI
  Makina dhe vegla

  MATRAPIK --KOMPRESOR- HITACHI

  shitet kompresor HITACHI ka bere 10 ore pun pothuajse e re e blere ne greqi

  Lushnjë 30 mars 17:12
  80.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET SALDATRICE
  Materiale ndertimi

  SHITET SALDATRICE

  Shitet saldatrice ne gjendje shum te mire,shum pak e perdorur

  Lushnjë 24 mars 20:46
  250 €
 • 3 foto
  APARAT FLORIRI
  Teknik dhe paisje

  APARAT FLORIRI

  Aparat floriri e ardhur nga America bounty hunter esht professionale deri be gjysem metri !

  Lushnjë 20 mars 20:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Zitor
  Makina dhe vegla

  Zitor

  Mjeti eshte ne gjendje te mire pune kushe eshte interesuar vije ta provoje shoqerohet me frez edhe

  Lushnjë 15 mars 12:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dizifektim me bote te madhe.
  Teknik dhe paisje

  Dizifektim me bote te madhe.

  Dizifektojme ne te gjitha ambjentet tuaja.

  Lushnjë 15 mars 10:13
  1 Lek
 • 3 foto
  Kuzhine
  Mobilje

  Kuzhine

  Shitet kuzhine 4.5m ngjyre pana me bango te zeze perfshire lavapjat me gjith grup. Kuzhina e sapober

  Lushnjë 10 mars 19:53
  8.000 Lek
 • 3 foto
  Makineri per dyer dhe dritare pvc alumin
  Makina dhe vegla

  Makineri per dyer dhe dritare pvc alumin

  Jemi nga kosova shesim makineri te Perdorta per prodhimin e dyer dhe dritarev prodhues gjerman Mak

  Lushnjë 9 mars 21:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makineri paketimi
  Makina dhe vegla

  Makineri paketimi

  Makineri paketimi termotraibile

  Lushnjë 8 mars 12:40
  1.100 €
 • 3 foto
  karrotatriçe
  Makina dhe vegla

  karrotatriçe

  me gjendje te mir pune

  Lushnjë 7 mars 14:31
  1.000 €
 • 0 foto
  Toscana
  Makina dhe vegla

  Toscana

  Makineri paketimi termotraibile

  Lushnjë 6 mars 18:09
  1.100 €
 • 2 foto
  Trapo me bateri
  Makina dhe vegla

  Trapo me bateri

  Vidator me bateri litiumi 18V. Shume e fuqishme,me 3 pozicione.

  Lushnjë 2 mars 19:22
  60 €
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА В 48 ЧАСОВ.
  Dekorime

  БЫСТРОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА В 48 ЧАСОВ.

  Доброе утро. Вам нужны деньги или финансирование для вашей деятельности и потребностей? Нет больше

  Lushnjë 4 shkurt 14:08
  100 €
 • 5 foto
  shiten artikujt
  Mobilje

  shiten artikujt

  PAJISJE PER TE GRISUR LETRA. 10 MIJ LEK CANTE LAPTOPI 10 MIJ LEK CANTE LAPTOPI 10 MIJ LEK KARTE GRAF

  Lushnjë 2 shkurt 12:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas,,
  Dekorime

  oferte falas,,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Lushnjë 18 nëntor 06:30
  30.000 €
 • 1 foto
  oferte falas,,,
  Materiale ndertimi

  oferte falas,,,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Lushnjë 16 nëntor 00:07
  30.000 €
 • 1 foto
  oferte falas 100%
  Makina dhe vegla

  oferte falas 100%

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Lushnjë 29 tetor 13:54
  100.000 €
 • 5 foto
  SHITEN PAISJE PER PRODHIMIN E VERES DHE RAKISE
  Makina dhe vegla

  SHITEN PAISJE PER PRODHIMIN E VERES DHE RAKISE

  -Cisterne vere 10.000lt=100kv me spesor 1cm Ka qene dhe eshte perdorur te fabrika e veres Lushnje R

  Lushnjë 20 tetor 22:30
  1 Lek
 • 2 foto
  Elektromotor
  Makina dhe vegla

  Elektromotor

  Gjendia(I PA PERDORUR) 110V MONOFAZ 3400RPM

  Lushnjë 25 shtator 17:01
  150 €
 • 11 foto
  Makineri Akullore
  Makina dhe vegla

  Makineri Akullore

  Makineri akullore Maxro, firme Japoneze, e blere ne Greqi, e perdorur vetem per 5 vite. Makineria ne

  Lushnjë 24 shtator 20:17
  1.000 €
 • 2 foto
  Vegla
  Makina dhe vegla

  Vegla

  Korrse per lulishte borsch e ardhur nga gjermanija

  Lushnjë 24 shtator 12:08
  65 Lek
 • 2 foto
  Vegla
  Makina dhe vegla

  Vegla

  Korrse bari te reja te ardhura nga gjermanija punon me disk dhe fije

  Lushnjë 24 shtator 11:56
  170 Lek
 • 0 foto
  Vegla
  Makina dhe vegla

  Vegla

  Tripan iri i ardhur nga gjermanija

  Lushnjë 24 shtator 11:36
  45 Lek
 • 5 foto
  Shitet gjenerator Gp 40Kw silencioz
  Makina dhe vegla

  Shitet gjenerator Gp 40Kw silencioz

  Gjeneratori eshte me gjendje shume te mire, motor I markes xhondier fuqi 40 kW .I perdorur shume pak

  Lushnjë 24 shtator 08:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  makineri e shtyllave te rrushit
  Makina dhe vegla

  makineri e shtyllave te rrushit

  shes makinerin e shtyllave te rrushit po ashtu dhe te pusetave makineria posedon 6 stampa kallapa gj

  Lushnjë 20 shtator 18:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes sharren e alumin dru plastike
  Makina dhe vegla

  Shes sharren e alumin dru plastike

  Me ka ardh kjo sharre nga gjermania nuk e perdor. Eshte shume pak e perdorur ne kuti. Ishte per ken

  Lushnjë 11 shtator 22:00
  100 €
 • 4 foto
  Shiten divane bari ne gjendje shum te mir.
  Mobilje

  Shiten divane bari ne gjendje shum te mir.

  100 mij lek kompleti .

  Lushnjë 28 gusht 20:33
  100 Lek
 • 5 foto
  Korrse bari Gjermane e Re
  Makina dhe vegla

  Korrse bari Gjermane e Re

  Shitet korrse bari e pa perdorur . Me disk dhe me fije . E sapo ardhur nga Gjermania . Me amballazh

  Lushnjë 15 gusht 17:42
  150 €
 • 2 foto
  Lavaman+ bide
  Teknik dhe paisje

  Lavaman+ bide

  Shes lavaman+bide me gjith grup te perdorura pa asnje krisje per me shum mer i ne telefon. 068273933

  Lushnjë 9 gusht 15:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Korrese bari Japoneze ECHO
  Makina dhe vegla

  Korrese bari Japoneze ECHO

  Shitet korrese bari me fije . E ardhur nga Gjermania .

  Lushnjë 28 korrik 09:39
  180 €
 • 3 foto
  Prerse mermeri okazjon
  Makina dhe vegla

  Prerse mermeri okazjon

  Shitet prerse mermeri me uje shum e mir dhe e mbajtur cmim 500mi shqiptare

  Lushnjë 27 korrik 07:15
  500 Lek
 • 2 foto
  Frigorifer me 2 motorre
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer me 2 motorre

  Shitet frigorifer per pjese . Motorret jan ne gjendje te mire .

  Lushnjë 30 qershor 19:38
  5.000 Lek
 • 4 foto
  SUPER OFERTE!!!
  Mobilje

  SUPER OFERTE!!!

  KOMPLET DIVANESH Kompleti përbëhet nga: 1 Divan 3-sh, i cili hapet dhe ka krevat brenda. 1 Divan 2-

  Lushnjë 17 qershor 18:09
  45.000 Lek
 • 5 foto
  shiten artikujt
  Mobilje

  shiten artikujt

  PAJISJE PER TE GRISUR LETRA. 10 MIJ LEK CANTE LAPTOPI 10 MIJ LEK CANTE LAPTOPI 10 MIJ LEK KARTE GRAF

  Lushnjë 2 qershor 11:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Gjenerator Robin Subaru
  Makina dhe vegla

  Gjenerator Robin Subaru

  Shitet gjenerator Robin Subaru 5.5 kwa benzin 4 kohesh ne gjemdje te shkelqyer

  Lushnjë 2 shtator 12:42
  600 €