Malisheve

Shtepi & Familje në shitje në Malisheve

 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina garnitura viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina garnitura viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Malisheve Sot, 22:09
  699 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Malisheve Sot, 22:01
  550 €
 • 11 foto
  Garnitura Kuzhina Dhom gjumi vib+38344799989
  Mobilje

  Garnitura Kuzhina Dhom gjumi vib+38344799989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Malisheve Sot, 21:54
  870 €
 • 5 foto
  RENDER, Animacione, renderim, plane per shtepi
  Materiale ndertimi

  RENDER, Animacione, renderim, plane per shtepi

  MD architect\'s ofrojm pamje visuele 3D te objekteve te banimit individual apo kolektiv etj. punimi

  Malisheve Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Malisheve Sot, 21:38
  550 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344/799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Malisheve Sot, 21:37
  599 €
 • 11 foto
  Kuzhina me porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina me porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Malisheve Sot, 21:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Malisheve Sot, 21:16
  770 €
 • 11 foto
  Kuzhina moderne dhoma Gjumi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina moderne dhoma Gjumi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Malisheve Sot, 21:15
  599 €
 • 4 foto
  Shiten dritaret vetem dy vjet te perdorura
  Materiale ndertimi

  Shiten dritaret vetem dy vjet te perdorura

  8 copa 140*80. 4copa 100*140. Dy dyr te ballkonit 80*220. Nja per banjo 90*60. Plus 3 copa j

  Malisheve Sot, 21:01
  550 €
 • 0 foto
  BB skele
  Materiale ndertimi

  BB skele

  Japim skele me qera

  Malisheve Sot, 20:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kabllo rryme 4x70 ( alumini - tokesore )
  Materiale ndertimi

  Kabllo rryme 4x70 ( alumini - tokesore )

  Shes 33 metra kabllo rryme - alumini ( tokesore ) prodhim i zajeqarit , 4x70mm2, qmimi 3.5€ per mete

  Malisheve Sot, 19:38
  4 €
 • 5 foto
  matrijal per ndertim
  Materiale ndertimi

  matrijal per ndertim

  shes matrijal per ndertim shkelce per skele shipka per skele kerveta te skelev

  Malisheve Sot, 15:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bejm rrethoja te parcellave arave oborreve etj.
  Materiale ndertimi

  Bejm rrethoja te parcellave arave oborreve etj.

  Punojm rrethoja me shtylka betoni dhe mrezh modele dhe dimensione te ndryshme te mrezhes te gjitha m

  Malisheve Sot, 15:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SKELE NE SHITJE EDHE NDERRIM ( model zvicrran)
  Materiale ndertimi

  SKELE NE SHITJE EDHE NDERRIM ( model zvicrran)

  Shiten skelet jan te importuara prej zvicrre jan te kompletuara bej nderrim me vetur 700 metra 00

  Malisheve Sot, 13:39
  12 €
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Bejm Riparimin - Renovimin e

  Malisheve Sot, 10:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojm Dyer të Mbrendshme - 045-963/649
  Mobilje

  Punojm Dyer të Mbrendshme - 045-963/649

  Prodhojm Dyer dhe dritare per shtepi me qmime shum te lira ne zbritje me permasa sipas porosis dyer

  Malisheve Sot, 09:40
  50 €
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - 046118892
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - 046118892

  Merremi me dyer per shtepi me ngjyra dhe modele sipas porosis me dimenzjone te ndryshme punojm dyer

  Malisheve Dje, 10:29
  60 €
 • 11 foto
  Dyer te Brendshme - Porosit ne Viber+38345/911606
  Teknik dhe paisje

  Dyer te Brendshme - Porosit ne Viber+38345/911606

  Bejm Prodhimin E Dyer per Shtepi punojm dhe per banesa me shumic dhe pakic qmimet fillojn nga 55euro

  Malisheve 2 prill 11:16
  55 €
 • 8 foto
  Shtylla stuba rrethoj rrethoja montim
  Materiale ndertimi

  Shtylla stuba rrethoj rrethoja montim

  Kemi shtylla te betonit dimenzione te ndryshme Bejm montimin e shtyllave Dhe te rrjetes ne ter Koso

  Malisheve 1 prill 16:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Komprosor 300 liter
  Makina dhe vegla

  Komprosor 300 liter

  Komprosori eshte i sapo ardhur nga italia ne gjendje shum te mir pune 300 liter per me shum kontakt

  Malisheve 1 prill 15:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ngjeshse per kocka tok etj.
  Makina dhe vegla

  Ngjeshse per kocka tok etj.

  Ngjeshsja eshte e sapo ardhur nga Italia ne gjendje shum te mir pune per ngjeshjen e kockave bazave

  Malisheve 1 prill 15:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shina per ndertim 50 cm
  Makina dhe vegla

  Shina per ndertim 50 cm

  Shina te sapo ardhur nga italia ne gjendje shum te mir pune 50 cm perme shum kontaktoni ne numrat e

  Malisheve 1 prill 15:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per prerjen e kockave,gureve,tullave etj
  Makina dhe vegla

  Makin per prerjen e kockave,gureve,tullave etj

  Makina eshte e sapo ardhur nga italia ne gjendje shum temir pune per prerjen e kockave tullave gurev

  Malisheve 1 prill 15:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Generator 6.7 KW
  Makina dhe vegla

  Generator 6.7 KW

  Generator 6.7 kw i sapo ardhur nga Italia ne gjendje shum te mir pune per me shum kontaktoni ne num

  Malisheve 1 prill 15:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Diska per prerjen e kockave,gureve,granitit etj
  Makina dhe vegla

  Diska per prerjen e kockave,gureve,granitit etj

  Kemi dimension nga 30 cm deri ne 3m Diskat jane te firmes Husqvarna

  Malisheve 1 prill 15:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makin per prerjen e kockav,bllokave,tullave etj
  Makina dhe vegla

  Makin per prerjen e kockav,bllokave,tullave etj

  Makinaeshte e sapo ardhur nga Italia ne gjendje shum te mir pune perprerjen e kockave tullave etj nr

  Malisheve 1 prill 15:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER E DRITARE TE SHTEPI ME ZBRITJE EXTRA KUALITET
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE TE SHTEPI ME ZBRITJE EXTRA KUALITET

  Merremi me Dyer dhe dritare per shtepi me qmime shum te lira ne zbritje me permasa sipas porosis dye

  Malisheve 1 prill 14:59
  50 €
 • 11 foto
  DYER & DRITARE & ROLETA TE JASHTME - OFERT!
  Mobilje

  DYER & DRITARE & ROLETA TE JASHTME - OFERT!

  Te Hesati ju ofron Dyer & Dritare nga Plastika me garancion 10 vjecare, Ne punojme me materiale

  Malisheve 1 prill 14:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mobile 3-3-2-1
  Mobilje

  Mobile 3-3-2-1

  Jemi prodhus te mobileve gjindemi ne ferizaj 3-3-2-1. Qmimi 450€ +383 45 657 940 ??

  Malisheve 1 prill 13:50
  450 €
 • 11 foto
  Prodhojm Dyer te Reja Sipas Dimenzjonev
  Mobilje

  Prodhojm Dyer te Reja Sipas Dimenzjonev

  Prodhojm Dyer sipas porosis me te gjitha dimenzionet me modele dhe ngjyra te ndryshme punojm me paki

  Malisheve 1 prill 13:49
  55 €
 • 0 foto
  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale
  Materiale ndertimi

  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale

  +383 49 503 318 +383 45 518 318

  Malisheve 1 prill 09:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara??
  Materiale ndertimi

  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara??

  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara ,Made in Germany 🇩🇪. Info +383 45 518 318, +383 49 503 318,

  Malisheve 1 prill 09:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DYER dhe DRITARE NGA PLASTIKA - OFERT !!
  Mobilje

  DYER dhe DRITARE NGA PLASTIKA - OFERT !!

  HESATI PLAST ju ofron dyer dhe dritare nga plastika, me kualitet te lart dhe qmime me te mira ne tre

  Malisheve 31 mars 22:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten mobilet
  Mobilje

  shiten mobilet

  3+3+2+1 mobilet jan te perdorura,por jan te ruajtura dhe te mira

  Malisheve 31 mars 18:29
  250 €
 • 3 foto
  Stuba shtylla
  Materiale ndertimi

  Stuba shtylla

  Kemi shtylla per rrjethoj Per pemtari Bejm dhe montimin

  Malisheve 31 mars 18:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AKSION   Dyer te mbrendshme
  Mobilje

  AKSION Dyer te mbrendshme

  Shes dyer te mbrendshme Dyert jan ne dimenzijone 200 x 90 x 10 cm DERI 31 cm 200 x 80 x 10 cm DERI

  Malisheve 30 mars 10:02
  114 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Malisheve 28 mars 19:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Qeshme rrath arka korita
  Materiale ndertimi

  Qeshme rrath arka korita

  Kemi qeshme Me shumic dhe pakic dhe punime te tjera

  Malisheve 28 mars 19:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Aksion. Dyer te Brendshme Porosit (Me transport)
  Materiale ndertimi

  Aksion. Dyer te Brendshme Porosit (Me transport)

  Punojm sipas porosis dyer te brendshme dhe te gjitha dyert tjera dyer te hymjes .dyer me xhom.dyer t

  Malisheve 28 mars 10:36
  55 €
 • 11 foto
  prodhojm komplet invertarin per restorante kafitei
  Mobilje

  prodhojm komplet invertarin per restorante kafitei

  TEK NE MUND TE BËNI ZGJIDHJE PER KOMPLET INVERTARIN PET KAFETERI RESTAURANTEV ETJ FABRIKA JON PRIDHO

  Malisheve 27 mars 15:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Euro Paleta
  Materiale ndertimi

  Euro Paleta

  Shesim dhe blejm Paleta Euro Paleta me vul dhe pa vul , dhe te plastikes ,kemi sasi te mjaftueshme q

  Malisheve 27 mars 14:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kaldaj me avull
  Teknik dhe paisje

  kaldaj me avull

  kaldaja me avull punon me naft , eshte e re , e pa perdorur , prodhim 2016, temp max 184 *C

  Malisheve 26 mars 14:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Zbritje Dyer te Dhomave me extra kualitet
  Materiale ndertimi

  Zbritje Dyer te Dhomave me extra kualitet

  Shesim .dyer per shtepi me qmime te lira 60euro deri 100euro me krejt dimenzjonet .

  Malisheve 26 mars 10:27
  60 €
 • 2 foto
  Dyer te drurit
  Mobilje

  Dyer te drurit

  Shume te reja

  Malisheve 24 mars 20:36
  200 €
 • 3 foto
  Agrega-gjenerator
  Makina dhe vegla

  Agrega-gjenerator

  Shes gjeneratorin 6.5 eshte i bajten qmimi 185 ero baj ndrrim nvart qka me konvenon

  Malisheve 24 mars 10:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Agrega-gjenerator
  Makina dhe vegla

  Agrega-gjenerator

  Shes gjeneratorin 6.5 eshte i bajten qmimi 185 ero baj ndrrim nvart qka me konvenon

  Malisheve 24 mars 10:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  separe ulse per terasa 045496906
  Mobilje

  separe ulse per terasa 045496906

  punojm me porosi dhe me te gjitha ngjyrat qe ju deshironi ju mirpresim +38345496906

  Malisheve 23 mars 21:13
  160 €
 • 11 foto
  Shesum Dyer te Dhomave me super zbritje
  Materiale ndertimi

  Shesum Dyer te Dhomave me super zbritje

  Prodhojm dyer per gjith shtepin me qmime te lira punojm dhe me porosi me qmime 60-100euro na kontakt

  Malisheve 21 mars 14:55
  60 €
 • 2 foto
  Stuba shtylla betoni
  Materiale ndertimi

  Stuba shtylla betoni

  Kemi shtylla betoni per rrethoj Per pemishte dimenzione te ndryshme

  Malisheve 20 mars 21:31
  Me Marrveshje