Malisheve

Shtepi & Familje në shitje në Malisheve

 • 10 foto
  MODERN ROLETA OFRON ROLETA TE JASHTME
  Mobilje

  MODERN ROLETA OFRON ROLETA TE JASHTME

  MODERN ROLETA ju ofron Roleta te jashtme nga Alumini & Plastika me garancion shume vjeqare. Pe

  Malisheve Dje, 23:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Garnitura Kuzhina Dhom gjumi vib+38344799989
  Mobilje

  Garnitura Kuzhina Dhom gjumi vib+38344799989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Malisheve Dje, 23:10
  870 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina garnitura viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina garnitura viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Malisheve Dje, 23:08
  699 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Dhoma Dite Kuzhina Vib +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Malisheve Dje, 23:07
  550 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Malisheve Dje, 23:04
  550 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344/799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Malisheve Dje, 22:57
  599 €
 • 11 foto
  Kuzhina moderne dhoma Gjumi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina moderne dhoma Gjumi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Malisheve Dje, 22:57
  599 €
 • 11 foto
  dyer per dhoma
  Mobilje

  dyer per dhoma

  prodhojm dyr dhe dritare

  Malisheve Dje, 22:57
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklor

  Malisheve Dje, 22:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Arka gur rrath
  Materiale ndertimi

  Arka gur rrath

  Punojm arka per bunar Qeshme

  Malisheve Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Stuba shtylla betoni
  Materiale ndertimi

  Stuba shtylla betoni

  Kemi shtylla betoni per rrethoj Per pemishte dimenzione te ndryshme

  Malisheve Dje, 21:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kabllo rryme 4x70 ( alumini - tokesore )
  Materiale ndertimi

  Kabllo rryme 4x70 ( alumini - tokesore )

  Shes 33 metra kabllo rryme - alumini ( tokesore ) prodhim i zajeqarit , 4x70mm2, qmimi 3.5€ per mete

  Malisheve Dje, 19:25
  4 €
 • 3 foto
  Lavatriqe SHARP - 5 kg
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe SHARP - 5 kg

  Lavatriqe SHARP - 5 KG , e perdorur, defekt llagerat, viber pas ores 18:00, +38344802142

  Malisheve Dje, 19:25
  60 €
 • 7 foto
  Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba
  Makina dhe vegla

  Rrjeta,Tel ..dhe tel me gjemba

  Prodhojm rrjeta me dimezjone te dryshme tel me gjeba punojm [rrjeta jasht standartit dhe me trashsi

  Malisheve Dje, 18:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE BARDHA - Punojm te gjitha Masat
  Mobilje

  DYER TE BARDHA - Punojm te gjitha Masat

  Punojm Dyer te dhomave me te gjitha ngjyrat dhe masat punojm modele te ndryshme me qmime nga 60euro

  Malisheve Dje, 15:46
  60 €
 • 3 foto
  tavolin karrika
  Mobilje

  tavolin karrika

  Tavolina klasike shankerica nga germany ??

  Malisheve Dje, 14:41
  70 €
 • 11 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 37 euro m2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 37 euro m2

  Rolete Alumini me izolim 37 euro m2 matrijal gjerman rolete pvc plastik 23 euro m2 perde zebra 23 eu

  Malisheve Dje, 14:18
  37 €
 • 6 foto
  ROLETE ALUMIN MATERJAL GJERMAN VIBER 0038344171866
  Mobilje

  ROLETE ALUMIN MATERJAL GJERMAN VIBER 0038344171866

  rolete alumini me shkum 37 euro m2 materjal gjerman rolete pvc plastik 23 euro m2 perde zebra 23 eu

  Malisheve Dje, 14:18
  37 €
 • 10 foto
  ZBRITJ ROLETE ALUMIN ME IZOLIM VIBER 0038344171866
  Mobilje

  ZBRITJ ROLETE ALUMIN ME IZOLIM VIBER 0038344171866

  Rolete Alumini me izolim 37 euro m2 MATERJAL GJERMAN rolete pvc plastik 23 euro m2 viber 0038344171

  Malisheve Dje, 14:18
  37 €
 • 5 foto
  matrijal per ndertim
  Materiale ndertimi

  matrijal per ndertim

  shes matrijal per ndertim shkelce per skele shipka per skele kerveta te skelev

  Malisheve Dje, 13:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes shkelcet per skele
  Materiale ndertimi

  shes shkelcet per skele

  shes shkelcet per skele

  Malisheve Dje, 13:48
  13 €
 • 1 foto
  shes maqinen e kockav dhe te gurve me rrym
  Makina dhe vegla

  shes maqinen e kockav dhe te gurve me rrym

  shes maqinen

  Malisheve Dje, 13:48
  1.500 €
 • 11 foto
  FABRIKA:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  FABRIKA:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika Tradita te ne do xheni xhithqka per lokalin,restaurantin apo shtepin tuaj nga druri dhe meta

  Malisheve Dje, 10:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - EDI COMPANY - 049626758

  Qendra e dyerve në Malishevë EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndrys

  Malisheve Dje, 10:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE BRENDSHME - 38349626758 EDI COMPANY
  Mobilje

  DYER TE BRENDSHME - 38349626758 EDI COMPANY

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Malisheve Dje, 10:26
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Malisheve Dje, 10:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY 049626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY 049626758

  Qendra e dyerve në Malishevë EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndrys

  Malisheve Dje, 10:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  EDI COMPANY ?049626758  +38349626758(Viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndrysh

  Malisheve Dje, 10:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer - EDI COMPANY - Malishevë - 049626758
  Mobilje

  Dyer - EDI COMPANY - Malishevë - 049626758

  Qendra e dyerve në Malishevë EDI COMPANY ofron mbi 150 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndrys

  Malisheve Dje, 10:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  Qendra e dyerve në Malishevë EDI COMPANY ofron mbi 150 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndrys

  Malisheve Dje, 10:26
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Malisheve Dje, 10:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  EDI COMPANY 📲049626758 +38349626758(Viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshm

  Malisheve Dje, 10:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  EDI COMPANY 📲049626758 +38349626758(Viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshm

  Malisheve Dje, 10:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  EDI COMPANY ?049626758 +38349626758(Viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshm

  Malisheve Dje, 10:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Malisheve Dje, 10:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Malisheve Dje, 10:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE BRENDSHME - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER TE BRENDSHME - EDI COMPANY +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Malisheve Dje, 10:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme EDI COMPANY Malisheve 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme EDI COMPANY Malisheve 049626758

  EDI COMPANY 📲049626758 +38349626758(Viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme

  Malisheve Dje, 10:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer - EDI COMPANY - Malishevë - 049626758
  Mobilje

  Dyer - EDI COMPANY - Malishevë - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Malisheve Dje, 10:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Malisheve Dje, 10:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AKSION   Dyer te mbrendshme
  Mobilje

  AKSION Dyer te mbrendshme

  Shes dyer te mbrendshme Dyert jan ne dimenzijone 200 x 90 x 10 cm DERI 31 cm 200 x 80 x 10 cm DERI

  Malisheve Dje, 09:28
  114 €
 • 10 foto
  DYER PER DHOMA --- 045421987 --- QMIMET NGA 70EURO
  Mobilje

  DYER PER DHOMA --- 045421987 --- QMIMET NGA 70EURO

  PUNOJM DYER ME TEGJITHA POROSI PUNOJM ME TE GJITHA NGJYRA DYER TE DHOMAVE ME QMIME NGA 70EURO

  Malisheve Dje, 09:23
  70 €
 • 8 foto
  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara??
  Materiale ndertimi

  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara??

  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara ,Made in Germany 🇩🇪. Info +383 45 518 318, +383 49 503 318,

  Malisheve Dje, 08:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ofert separe me super qmim +38345806223
  Mobilje

  ofert separe me super qmim +38345806223

  Shesim separe 160 euro 045-806-223

  Malisheve Dje, 08:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kifa mont dyer automatike 044681559
  Materiale ndertimi

  Kifa mont dyer automatike 044681559

  Dyer per garazha Dyer industriale Dyer rollo Dyer per oborre Dyer kunder zjarrit novo ferm Dyer

  Malisheve 21 korrik 19:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  prodhojm komplet invertarin per restorante kafitei
  Mobilje

  prodhojm komplet invertarin per restorante kafitei

  TEK NE MUND TE BËNI ZGJIDHJE PER KOMPLET INVERTARIN PET KAFETERI RESTAURANTEV ETJ FABRIKA JON PRIDHO

  Malisheve 21 korrik 13:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Maqina kundër mykut vllages lagështisë
  Teknik dhe paisje

  Maqina kundër mykut vllages lagështisë

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Malisheve 21 korrik 09:55
  1 €
 • 9 foto
  DYER dhe DRITARE NGA PLASTIKA - OFERT !!
  Mobilje

  DYER dhe DRITARE NGA PLASTIKA - OFERT !!

  HESATI PLAST ju ofron dyer dhe dritare nga plastika, me kualitet te lart dhe qmime me te mira ne tre

  Malisheve 20 korrik 22:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RENDER, Animacione, renderim, plane per shtepi
  Materiale ndertimi

  RENDER, Animacione, renderim, plane per shtepi

  MD architect\'s ofrojm pamje visuele 3D te objekteve te banimit individual apo kolektiv etj. punimi

  Malisheve 20 korrik 21:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Euro Paleta
  Materiale ndertimi

  Euro Paleta

  Shesim dhe blejm Paleta Euro Paleta me vul dhe pa vul , dhe te plastikes ,kemi sasi te mjaftueshme q

  Malisheve 20 korrik 20:21
  Me Marrveshje