Shtepi & Familje në shitje në Mallakastër

 • 2 foto
  mulli bluarje misrri
  Makina dhe vegla

  mulli bluarje misrri

  mulliri esht ne gjendje pune shitet per arsye mos pordorimi . Eshte me elektrromotorr 22

  Mallakastër 19 maj 19:03
  1.000 €
 • 2 foto
  Pajisje pune
  Makina dhe vegla

  Pajisje pune

  Shitet nje gjenerator edhe nje pompe uji ne gjendje perfekte te pa perdorur.Per me shum informacion

  Mallakastër 12 prill 16:46
  1.200 €
 • 3 foto
  Elektromotorr makinqepse
  Makina dhe vegla

  Elektromotorr makinqepse

  Eletromotorr makin Qepse industriale 150 Mij çopa (per info Wouadsap 00393403892205))) Ofert 100 mi

  Mallakastër 2 prill 04:18
  10.000 Lek
 • 3 foto
  Makin Qepse Bordator automatike
  Makina dhe vegla

  Makin Qepse Bordator automatike

  Bordator OFERT \"300euro (( elektomotorra Nga 80 euro )) ofera !!!! Ulje 200 euro Ofert 150 eu

  Mallakastër 2 prill 04:18
  150 €
 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre m

  Mallakastër 5 shkurt 12:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar
  Teknik dhe paisje

  Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar

  ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financ

  Mallakastër 28 dhjetor 00:26
  1.000 €