Mirditë

Shtepi & Familje në shitje në Mirditë

 • 1 foto
  Oferte falas,,,
  Dekorime

  Oferte falas,,,

  Sponsored LinksYou May Like Black Friday & Cyber Monday Discount: 50% Off + FREE Shipping MUAMA

  Mirditë 16 nëntor 08:25
  8.000 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS..
  Materiale ndertimi

  OFERTE FALAS..

  OFERTA TE GJITHA PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju jeni duke kërkuar për një kredi për të ring

  Mirditë 1 tetor 01:54
  30.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..
  Materiale ndertimi

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..

  OFERTA KUJDES PA PROTOCOL Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaj

  Mirditë 14 shtator 18:58
  5.000 €
 • 0 foto
  shesim rere granil me klering
  Materiale ndertimi

  shesim rere granil me klering

  shesim rere lumi granil 1 2 3 kemi lavatrice lumi transporti i joni deri ne piken qe ju nevojitet ci

  Mirditë 28 korrik 20:34
  1 Lek
 • 3 foto
  Zubatrice Villager
  Materiale ndertimi

  Zubatrice Villager

  shes ZUBATRICE QE PATINON MURET....ne gjendje shum e mire marka VILLAGER 600.....e ardhur nga Gjerma

  Mirditë 4 prill 09:16
  25.000 Lek
 • 5 foto
  Gerenator
  Makina dhe vegla

  Gerenator

  Gerenator Kumatsu 5.5kW mono faz shitet per arsye mospordorimi qmimi 450 euro

  Mirditë 3 prill 17:41
  450 €
 • 1 foto
  Makineri per blloqe betoni
  Materiale ndertimi

  Makineri per blloqe betoni

  Shes makineri per blloqe betoni me 3 kallupe prerje per arsyje mosperdorimi per me shum kontakt nr 0

  Mirditë 3 prill 16:44
  800 Lek
 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedi
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedi

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre m

  Mirditë 5 shkurt 12:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Materiale ndertimi

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Mirditë 9 gusht 02:13
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 1 00% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Teknik dhe paisje

  Financimi i para garantuar 1 00% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 1 00% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Mirditë 30 qershor 19:46
  60.000.000 €