Shtepi & Familje në shitje në Mitrovicë

 • 0 foto
  Zbritje Dhoma gjumi porosit ne +38344152077
  Mobilje

  Zbritje Dhoma gjumi porosit ne +38344152077

  Zbritje dhoma gjumi transporti ne Kosove dhe Zvicer porosit online ne viber +38344152077

  Mitrovicë Sot, 09:42
  550 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM NGA ALUMINI ME QMIMI 37 EURO METRA KATROR.FLETZAT E RO

  Mitrovicë Sot, 09:41
  37 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Mitrovicë Sot, 09:40
  60 €
 • 9 foto
  ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37 EURO M2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37 EURO M2

  ROLETA ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET MATERJAL GJERMAN VEKA 37 EURO M2 ROLETA PVC PLASTIK 23 EURO M2 PERD

  Mitrovicë Sot, 09:38
  37 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit viber +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit viber +38344152077

  Gjakovë Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2

  Mitrovicë Sot, 09:37
  550 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Viber +38344 799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Viber +38344 799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Mitrovicë Sot, 09:37
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344 799-989 044-222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344 799-989 044-222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Mitrovicë Sot, 09:36
  599 €
 • 11 foto
  Punojm : TAVOLINA KARRIGA SEPARE SHANKERIC
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA KARRIGA SEPARE SHANKERIC

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe shankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Mitrovicë Sot, 09:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Mitrovicë Sot, 09:35
  850 €
 • 12 foto
  PERDE ZEBER
  Mobilje

  PERDE ZEBER

  JU OFROJM PERDE ZEBRA ME QMIM 20 EURO METRA KATROR MATERJALI KOMPLET ESHTE NGA MALEZIA KEMI ZGJEDHJE

  Mitrovicë Sot, 09:31
  17 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI ME TERMO IZOLATOR ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK

  Mitrovicë Sot, 09:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  DRITARE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER

  U OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6 F

  Mitrovicë Sot, 09:28
  60 €
 • 8 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  DYER HARMONIK 45 EURO METRA KATROR ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 EURO ROLETA TE JASHTME NGA PVC

  Mitrovicë Sot, 09:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Garnitura moderne dhe klasike +38344152077
  Mobilje

  Garnitura moderne dhe klasike +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Mitrovicë Sot, 09:26
  900 €
 • 0 foto
  Zbritje Dhoma per Femije porosit +38344152077
  Mobilje

  Zbritje Dhoma per Femije porosit +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Mitrovicë Sot, 09:25
  750 €
 • 1 foto
  Zbritje dhoma gjumi, porosit online +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi, porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Mitrovicë Sot, 09:24
  550 €
 • 12 foto
  LIR E MIRE DRITARE ME ROLET TE JASHTME NGA PLAST
  Mobilje

  LIR E MIRE DRITARE ME ROLET TE JASHTME NGA PLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER 70 mm I GJER 2 GUMA 6 FUSHA TERMIKE I QER

  Mitrovicë Sot, 09:04
  100 €
 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklor

  Mitrovicë Sot, 08:58
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Mitrovicë Sot, 08:56
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLLO PERDE
  Mobilje

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.KEMI MATERJALE NGA TAWANI DHE MALEJZIA.STARTI I P

  Mitrovicë Sot, 08:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Hidrofor Sever 7 me boce
  Makina dhe vegla

  Hidrofor Sever 7 me boce

  Shitet motorri i ujit apo hidrofori Sever 7. Eshte komplet me te gjitha paisjet. Motorri ka qene duk

  Mitrovicë Sot, 08:48
  50 €
 • 11 foto
  prodhojm tavolina karrige dhe separe
  Mobilje

  prodhojm tavolina karrige dhe separe

  PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE ME CILESI TE LART ME DIMENZIONE TE NDEYSHME NGJYRA SIPAS POROSI

  Mitrovicë Sot, 08:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes der plastike 88cm me 2metra
  Mobilje

  Shes der plastike 88cm me 2metra

  Shes der plastikes 88cm me 2metra shum e mir po pak e bajt bon per garazha shupa etj

  Mitrovicë Sot, 08:03
  50 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika Tradita viber +383 49 886 141

  Mitrovicë Sot, 07:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  • DEKORIME , MOLER , FASADA , RENOVIME•
  Mobilje

  • DEKORIME , MOLER , FASADA , RENOVIME•

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: BANESA. ,LOKALE.DHOMA.ZYRE, HOTELE. etj, si dhe rinov

  Mitrovicë Sot, 06:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtylla (stuba) te betonit
  Materiale ndertimi

  Shtylla (stuba) te betonit

  Shes 25 shtylla te betonit te pa perdorura veq qe kan nejt jasht

  Mitrovicë Sot, 03:49
  5 €
 • 10 foto
  ROLETA TE JASHTME - RRJETA KUNDER INSEKTEVE
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME - RRJETA KUNDER INSEKTEVE

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Mitrovicë Sot, 03:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Stuff me pelet
  Teknik dhe paisje

  Stuff me pelet

  Shes stufen me pelet 25 kw edhe 2 tona pelet. Është blerë para 2 vjete.

  Mitrovicë Sot, 03:16
  1.800 €
 • 5 foto
  Shtrat i vogel për fëmijë
  Mobilje

  Shtrat i vogel për fëmijë

  Shitet shtrati për fëmijë luhates. Shum pak i përdorur pa gërvishje pa asni dëmtim, gjithashtu jogun

  Mitrovicë Sot, 02:04
  80 €
 • 0 foto
  Karroc per fëmijë
  Mobilje

  Karroc per fëmijë

  Shitet karroca per fëmij shum pak e perdorne N gjendje t rregullt. Per dy fëmijë. Mund te na kontak

  Mitrovicë Sot, 02:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  mbules per OXHAK
  Materiale ndertimi

  mbules per OXHAK

  MBULES PER OGJAK

  Mitrovicë Sot, 01:56
  20 €
 • 3 foto
  APARAT DEPILIMI llaserik
  Teknik dhe paisje

  APARAT DEPILIMI llaserik

  aparat depilimi llaserik i ardhun nga gjerania i ri pa perdor.

  Mitrovicë Sot, 01:52
  60 €
 • 2 foto
  FRIGORIFER+FRIZ MONTUES i ri pa PERDOR 1.20cm
  Teknik dhe paisje

  FRIGORIFER+FRIZ MONTUES i ri pa PERDOR 1.20cm

  FRIGORIFER+FRIZ MONTUES i ri pa PERDOR 1.20cm ,nga gjermania.

  Mitrovicë Sot, 01:52
  200 €
 • 11 foto
  NDROJ ME VETUR keto sende
  Teknik dhe paisje

  NDROJ ME VETUR keto sende

  ndroj keto sende ; 3 frigorifer+friz jan montuese ,te reja te ardhura nga gjermania,,,nji furr montu

  Mitrovicë Sot, 01:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shiten ulset per sallon 123
  Mobilje

  shiten ulset per sallon 123

  shes ulset per sallon jon dy fotele ni dysh edhe dy tresha per meshum nr teli 049888 408

  Mitrovicë Sot, 01:21
  420 €
 • 11 foto
  Piktura te gatshme dhe me porosi me 20% zbritje
  Mobilje

  Piktura te gatshme dhe me porosi me 20% zbritje

  Pikturat me madhësi të ndryshme sipas dëshirës, cmimi sipas madhësisë së pikturave. Pikurat janë të

  Mitrovicë Sot, 01:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shporet druve ALFA,Frigorifer,Bojlera
  Teknik dhe paisje

  Shporet druve ALFA,Frigorifer,Bojlera

  Shiten paisjet shtepiake komplet ose edhe ndaras 1.Shporet i druve ALFA me qynga 1 vit i perdorur 1

  Mitrovicë Sot, 00:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Makina dritare te plastikes
  Makina dhe vegla

  Makina dritare te plastikes

  Shes maqina per dyer dhe dritare te plastikes ne xhendje te mir pune makina +38344 497 707 Viber +38

  Mitrovicë Sot, 00:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makin e mallterit
  Makina dhe vegla

  Makin e mallterit

  Shitet maqina e mallterit E re pa perdor +38344 497 707

  Mitrovicë Sot, 00:01
  6.500 €
 • 1 foto
  Komoda nga druri
  Mobilje

  Komoda nga druri

  Shiten komodat, si shihen ne foto jane punim nga druri dhe jane shume te rujtne.

  Mitrovicë Dje, 23:29
  250 €
 • 11 foto
  Inox punime
  Teknik dhe paisje

  Inox punime

  Bejme perpunimin e inoxit si edhe llamarines shum produkte si skara qynga shum lloje te kallupave

  Mitrovicë Dje, 23:15
  50 €
 • 2 foto
  bosh makil larse per rroba
  Teknik dhe paisje

  bosh makil larse per rroba

  shitet makina larse per rroba ne gjendje te rregullt ka 120 rrotullime. tele 044 868170

  Mitrovicë Dje, 23:15
  90 €
 • 5 foto
  Shitet cekullari trefaz ne gjendje te rregullt
  Makina dhe vegla

  Shitet cekullari trefaz ne gjendje te rregullt

  Shes cekullarin trefaz punon shume mire eshte shume pak i perdorur Arsyeja e shitjes eshte se nuk e

  Mitrovicë Dje, 23:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rund makin prodhim amerikan
  Makina dhe vegla

  Rund makin prodhim amerikan

  Rundi osht në gjendje shum te regullt shum pak osht I perdorun osht me bazament te vetin lakon llama

  Mitrovicë Dje, 23:13
  650 €
 • 5 foto
  Shporeti iri
  Teknik dhe paisje

  Shporeti iri

  Shporeti i ri koplet me qynga

  Mitrovicë Dje, 22:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kuzhine
  Mobilje

  Kuzhine

  Shes kuzhinen e perdorure ne gjendje te mire siqe po dkuet ne foten e me poshte.shporeti elektrike n

  Mitrovicë Dje, 22:04
  110 €
 • 11 foto
  tavolina separe +38349200094
  Mobilje

  tavolina separe +38349200094

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Mitrovicë Dje, 21:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  punojm separe te ndryshme 045327459
  Materiale ndertimi

  punojm separe te ndryshme 045327459

  punojm tavolina separe sipas porosis me te gjitha ngjyrat ju mirpresum

  Mitrovicë Dje, 21:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makin nivelizimi shitet ndrrohet me vetur.
  Makina dhe vegla

  Makin nivelizimi shitet ndrrohet me vetur.

  shiten 2 makina te Nivelizimit 1 brankman 4 cilindersh me kiper komplet e servisuar 1 putcc 3 cili

  Mitrovicë Dje, 21:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavoline
  Mobilje

  Tavoline

  Shitet tavolina per dhome me dimensione 110 me 65cm. Ne gjendje shume te mire

  Mitrovicë Dje, 21:30
  30 €