Mitrovicë

Shtepi & Familje në shitje në Mitrovicë

 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344 799-989 044-222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344 799-989 044-222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Mitrovicë Dje, 23:03
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-979
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetje vib+38344 799-979

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Mitrovicë Dje, 22:43
  770 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Mitrovicë Dje, 22:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Mitrovicë Dje, 22:34
  770 €
 • 11 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Mitrovicë Dje, 22:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Viber +38344 799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Viber +38344 799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Mitrovicë Dje, 22:32
  599 €
 • 11 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET
  Mobilje

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

  Ju ofrojm punimin e rrjetave mbrojtse nga insektet dhe shtazet e imta si minjt,zhapinat,gjarprinjt d

  Mitrovicë Dje, 22:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  1 2 3 set komod per tv dhe 2 tv
  Mobilje

  1 2 3 set komod per tv dhe 2 tv

  1. seti 123 2. komod per tv dy copa 3.dy telivizora

  Mitrovicë Dje, 22:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA
  Mobilje

  TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA

  Prodhojm: karrika tavolina separe e shankerica me modele unike +383 45 25 66 99 viber

  Mitrovicë Dje, 22:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  URGJENT Tavoline buke
  Mobilje

  URGJENT Tavoline buke

  Shes tavolinen 167x90 (200x90 mundesi zgjerimi) + 6 karrika. E blere para 1 muaji 1150€ te “Hajdin

  Mitrovicë Dje, 21:12
  600 €
 • 2 foto
  Tavoline
  Mobilje

  Tavoline

  Shitet tavolina per dhome me dimensione 110 me 65cm. Ne gjendje shume te mire

  Mitrovicë Dje, 20:30
  30 €
 • 3 foto
  Sharr - Cekullar
  Makina dhe vegla

  Sharr - Cekullar

  Sharr per prerje te Mermerit, Granitit, Gureve te ndryshem, etj. Makina prerese eshte shume pak e p

  Mitrovicë Dje, 20:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maqina per vllag e myk
  Makina dhe vegla

  Maqina per vllag e myk

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Mitrovicë Dje, 20:07
  1 €
 • 6 foto
  maqina per myk vllag lageshti?? ??❇️
  Teknik dhe paisje

  maqina per myk vllag lageshti?? ??❇️

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Mitrovicë Dje, 19:50
  1 €
 • 1 foto
  SHES DRITA PLLAFONJERKA NE GJENDJE TE MIR
  Teknik dhe paisje

  SHES DRITA PLLAFONJERKA NE GJENDJE TE MIR

  SHES DRITAT PLLAFONJERKA JON NE GJENDJE TE MIR PUNE PUNOJN PA PROBLEM JON 25 COPA SHITEN KOMPLET EDH

  Mitrovicë Dje, 19:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kreveta, dhoma gjumi, etj. 045805512
  Mobilje

  Kreveta, dhoma gjumi, etj. 045805512

  Dyer, dritare, kreveta, dhoma gjumi, paradhoma, karrika, tavolina, separe, etj. Viber+38345805512

  Mitrovicë Dje, 19:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Mitrovicë Dje, 18:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Mitrovicë Dje, 18:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin autolarje1 (5)
  Makina dhe vegla

  Makin autolarje1 (5)

  049145804 Makin autolarje1 e ardhur nga Gjermania

  Mitrovicë Dje, 16:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tavolin dhe staza
  Mobilje

  Tavolin dhe staza

  Shiten 70 euro ose veq e veq me marveshje

  Mitrovicë Dje, 16:13
  25 €
 • 4 foto
  Makine per heqjen e bores i ardhun nga Gjermania
  Makina dhe vegla

  Makine per heqjen e bores i ardhun nga Gjermania

  049145804 Makine per heqjen e bores i ardhun nga Gjermania

  Mitrovicë Dje, 16:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Autolarje
  Makina dhe vegla

  Autolarje

  049145804 Autolarje e posa ardhur nga Gjermania

  Mitrovicë Dje, 15:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Autolarje nga Gjermania
  Makina dhe vegla

  Autolarje nga Gjermania

  Autolarje te gjitha te ardhura nga Gjermania me gjendje shume te mire, 049145804

  Mitrovicë Dje, 15:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Mitrovicë Dje, 13:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Komoda per Sallon
  Mobilje

  Komoda per Sallon

  esht shum e ruajtur

  Mitrovicë Dje, 09:57
  55 €
 • 1 foto
  Shitet Tavolina Me Dimensione 96 CM - 153 CM
  Mobilje

  Shitet Tavolina Me Dimensione 96 CM - 153 CM

  Shitet Tavolina Me Dimensione 96 CM - 153 CM

  Mitrovicë Dje, 08:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  • DEKORIME , MOLER , FASADA , RENOVIME•
  Mobilje

  • DEKORIME , MOLER , FASADA , RENOVIME•

  Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: BANESA. ,LOKALE.DHOMA.ZYRE, HOTELE. etj, si dhe rinov

  Mitrovicë Dje, 05:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  1 der e hyrjes dhe 6 dritare 70 e te gjitha
  Mobilje

  1 der e hyrjes dhe 6 dritare 70 e te gjitha

  Shiten 1 der e hyrjes 145 ×204 dhe 6 dritare standart 80× 140 nr viber +38349334947

  Mitrovicë Dje, 01:36
  70 €
 • 0 foto
  Eurodoor dyer per garazha
  Mobilje

  Eurodoor dyer per garazha

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Mitrovicë Dje, 01:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kreveta per femij viber+38345806223
  Mobilje

  kreveta per femij viber+38345806223

  Kreveta karrika tavolina dhoma gjumi etj.viber +38345806223

  Mitrovicë 10 nëntor 21:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Inox punime
  Teknik dhe paisje

  Inox punime

  Bejme perpunimin e inoxit si edhe llamarines shum produkte si skara qynga shum lloje te kallupave

  Mitrovicë 10 nëntor 20:44
  50 €
 • 5 foto
  Lavatriqe Beko
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Beko

  Shitet lavatriqja BEKO Kapaciteti 5 kg. 1000 rrotullime. Shum pak e perdorne. Punon shum mir.

  Mitrovicë 10 nëntor 19:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Klim e re ekomonike 5 muj e perdoro
  Teknik dhe paisje

  Klim e re ekomonike 5 muj e perdoro

  shes klimen e re e bleer para 7 muje me garancion inventer e bler 410 euro tash me ni qmom te volits

  Mitrovicë 10 nëntor 19:30
  350 €
 • 2 foto
  Dhome gjumi (mobilje te vjetra)
  Mobilje

  Dhome gjumi (mobilje te vjetra)

  Shes mobiljet per dhome gjumi. Jane te pershtatshme dhe mire te organizuara brenda.

  Mitrovicë 10 nëntor 19:04
  350 €
 • 0 foto
  tepih
  Mobilje

  tepih

  shitet per 15 eu

  Mitrovicë 10 nëntor 19:02
  15 €
 • 1 foto
   2 tepiha
  Mobilje

  2 tepiha

  tepiha me marveshje

  Mitrovicë 10 nëntor 18:18
  80 €
 • 0 foto
  Dere ballkoni
  Mobilje

  Dere ballkoni

  Der ballkoni e plastikes 90\\270 cm

  Mitrovicë 10 nëntor 17:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Piktura te gatshme dhe me porosi me 20% zbritje
  Mobilje

  Piktura te gatshme dhe me porosi me 20% zbritje

  Pikturat me madhësi të ndryshme sipas dëshirës, cmimi sipas madhësisë së pikturave. Pikurat janë të

  Mitrovicë 10 nëntor 16:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mobile 1+2+3+3
  Mobilje

  Mobile 1+2+3+3

  Jemi prodhus te mobileve gjindemi ne ferizaj me prodhim Ganitura1+2+3=330 Tavolina=50€ Kom

  Mitrovicë 10 nëntor 16:18
  450 €
 • 10 foto
  ROLETA TE JASHTME - RRJETA KUNDER INSEKTEVE
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME - RRJETA KUNDER INSEKTEVE

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Mitrovicë 10 nëntor 14:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet shporeti.
  Teknik dhe paisje

  shitet shporeti.

  shitet shporeti elektrik ne gjendje te rregullt per qdo informat numri kontaktues +38349833613 Lavdi

  Mitrovicë 10 nëntor 14:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tepia ne shitje
  Mobilje

  tepia ne shitje

  shitet tepia per dhomë shum e rujtmen qmimi i volitshem per informata nr kontaktues +38349833613 vib

  Mitrovicë 10 nëntor 14:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet
  Mobilje

  shitet

  Komoda ne shitje shitet komoda per tv eshte e perdorur por ne gjendje te mir teknike.qmimi me marve

  Mitrovicë 10 nëntor 14:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tavilina xhami
  Mobilje

  tavilina xhami

  Shitet tavolina e xhamit per dhoma, ne xhendje shum te mir per qdo niformat +38349833613 Lavdimi. qm

  Mitrovicë 10 nëntor 14:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Skele 14€ Kompenzime \ viber +38349739232
  Materiale ndertimi

  Shes Skele 14€ Kompenzime \ viber +38349739232

  Shesim Skele te zinguara dhe pa zinguar shkelse druri dhe alumini- Jepim me Qira Skelet jon te reja

  Mitrovicë 10 nëntor 13:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet dritarja e drunit 180x140 49 euro
  Materiale ndertimi

  Shitet dritarja e drunit 180x140 49 euro

  Shitet dritarja e drunit ne gjendje te rregullt

  Mitrovicë 10 nëntor 08:59
  49 €
 • 0 foto
  SPECIALE PER INSEKTE
  Teknik dhe paisje

  SPECIALE PER INSEKTE

  Largoni insektet neveritëse të cilat ju shqetësojnë dhe nuk ju lënë rehatë. Specifika: • Eleminon

  Mitrovicë 10 nëntor 08:59
  27 €
 • 1 foto
  Iberdek
  Makina dhe vegla

  Iberdek

  Makina eshte e re dhe e pa perdorur.

  Mitrovicë 10 nëntor 00:32
  550 €
 • 2 foto
  mobile
  Mobilje

  mobile

  Tresh dysh dhe dy fotele

  Mitrovicë 9 nëntor 22:16
  280 €
 • 1 foto
  Flex bosch
  Materiale ndertimi

  Flex bosch

  Shitet flexi bosch i ri

  Mitrovicë 9 nëntor 22:15
  Me Marrveshje