Shtepi & Familje në shitje në Novoberdë

 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN ,EKONOMIK
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN ,EKONOMIK

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 30 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Novoberdë Dje, 10:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PUNOJM - SEPARE TAVOLINA KARRIKA
  Materiale ndertimi

  PUNOJM - SEPARE TAVOLINA KARRIKA

  Prodhojm:Tavolina,Karrika,dhe Separe me cilesi te lart ngjyra sipas porosis viber .+38345327459

  Novoberdë Dje, 09:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Novoberdë Dje, 09:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  separe tavolina karriga dyer etj. tel.045805512
  Materiale ndertimi

  separe tavolina karriga dyer etj. tel.045805512

  separe

  Novoberdë 21 maj 21:42
  150 €
 • 8 foto
  Shes separe te reja tel.045805512
  Mobilje

  Shes separe te reja tel.045805512

  Separe

  Novoberdë 21 maj 21:25
  160 €
 • 5 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Novoberdë 21 maj 21:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER SALLON ME XHOM tel;045-613-117
  Mobilje

  DYER PER SALLON ME XHOM tel;045-613-117

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime 60-100euro n

  Novoberdë 21 maj 17:24
  60 €
 • 7 foto
  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE
  Teknik dhe paisje

  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE

  Bejme eksportin e paisjev elektroshtepiake te reja nga Skandinavia (Suedi dhe Danimark). Te gjitha p

  Novoberdë 21 maj 14:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Novoberdë 21 maj 08:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758 Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moder

  Novoberdë 21 maj 08:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE BRENDSHME - Edi Comany 049626758
  Mobilje

  DYER TE BRENDSHME - Edi Comany 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Novoberdë 21 maj 08:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Novoberdë 21 maj 08:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorra per dyer
  Materiale ndertimi

  Motorra per dyer

  motorra per dyer

  Novoberdë 21 maj 07:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shesim dyer te dhomave me ngjyra te ndryshme
  Materiale ndertimi

  Shesim dyer te dhomave me ngjyra te ndryshme

  Punojm dyer dhe dritare dyr 60-100euro

  Novoberdë 21 maj 04:22
  60 €
 • 5 foto
  dyer standarte 60€ dhe 70€ 049200094
  Mobilje

  dyer standarte 60€ dhe 70€ 049200094

  punojm dyer dhe dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat ju mirpresim

  Novoberdë 20 maj 23:45
  60 €
 • 11 foto
  dyer per dhoma me montim +38345327459
  Materiale ndertimi

  dyer per dhoma me montim +38345327459

  punojm dyer e dritare nga druri dhe mediapani me dimenzjone e ngjyra te ndryshme ju mirprresum

  Novoberdë 20 maj 23:44
  60 €
 • 5 foto
  Invertar
  Mobilje

  Invertar

  TEK NE MUND TE BËNI ZGJIDHJE PER KOMPLET INVERTARIN PET KAFETERI RESTAURANTEV ETJ FABRIKA JON PRIDHO

  Novoberdë 19 maj 23:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MODELY ITALIANO Erdhi MODELI ME I RI VETEM 99EURO
  Mobilje

  MODELY ITALIANO Erdhi MODELI ME I RI VETEM 99EURO

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime nga 90euro de

  Novoberdë 18 maj 19:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME SHKUM 37 euro m2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME SHKUM 37 euro m2

  rolete alumini me shkum 37 euro m2 rolete pvc plastik 23 euro m2 perde zebra 23 euro m2 viber 003774

  Novoberdë 18 maj 15:40
  37 €
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Novoberdë 17 maj 18:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer me montim dhe separe viber+38345806223
  Mobilje

  dyer me montim dhe separe viber+38345806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro dhe separe tavolina 160 euro

  Novoberdë 17 maj 16:49
  60 €
 • 6 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Novoberdë 14 maj 14:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer nga druri me qmime me te volitshme
  Mobilje

  Dyer nga druri me qmime me te volitshme

  Prodhojm dyer dhe dritare me te gjitha dimenzjonet te gjitha kto jan me gum e brava dera standarte

  Novoberdë 14 maj 08:52
  70 €
 • 8 foto
  deyr te dhomav tehymjes dhe dritare 049200094
  Materiale ndertimi

  deyr te dhomav tehymjes dhe dritare 049200094

  punojm dyer nga druri dyer te hymjes dyer pe sallon me xhama dyer per banjo dyer te dhomav dhe drita

  Novoberdë 13 maj 23:16
  60 €
 • 8 foto
  dyer 90x200m 60€ dhe 70€ +38345327459
  Materiale ndertimi

  dyer 90x200m 60€ dhe 70€ +38345327459

  punojm dyer dhe dritare nga druri me dimenzjone te ndryshme ju mipresim

  Novoberdë 13 maj 21:13
  70 €
 • 8 foto
  dyer me gjitha dimenzjonet dhe me montim 045327459
  Materiale ndertimi

  dyer me gjitha dimenzjonet dhe me montim 045327459

  punojm dyer nga druri dhe mediapani me dimenzjone e ngjyra te ndryshme ju mirpresim

  Novoberdë 13 maj 10:24
  60 €
 • 11 foto
  DYER TE BRENDSHME - AGB ITALYANE TEL:045-613-117
  Materiale ndertimi

  DYER TE BRENDSHME - AGB ITALYANE TEL:045-613-117

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime 60-120euro na

  Novoberdë 6 maj 20:52
  60 €
 • 11 foto
  dyer me montim 80€- 130€ 049200094
  Mobilje

  dyer me montim 80€- 130€ 049200094

  punojm dyer me te gjitha dimenzjonet si dhe me ngjyra te ndryshme ju mirpresim

  Novoberdë 2 maj 12:42
  70 €
 • 11 foto
  Punojm Dyer me qmime te lira nga 60euro
  Materiale ndertimi

  Punojm Dyer me qmime te lira nga 60euro

  Punojm dyer me qmime 60-100euro dhe me porosi

  Novoberdë 29 prill 12:22
  60 €
 • 1 foto
  Dyer te hymjes dyr te dhomave 045805512
  Materiale ndertimi

  Dyer te hymjes dyr te dhomave 045805512

  Dyer prej 60 deri 120 euro

  Novoberdë 26 prill 19:00
  60 €
 • 1 foto
  Tjegulla (qeremide të përdorura)
  Materiale ndertimi

  Tjegulla (qeremide të përdorura)

  Çmimi sipas marrëveshjes.

  Novoberdë 23 prill 21:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dyer te dhomave viber+38345805512
  Materiale ndertimi

  Dyer te dhomave viber+38345805512

  Dyer prej 60 deri 120 euro

  Novoberdë 13 prill 22:30
  89 €
 • 11 foto
  dyer te brendshme te kualitetit te lart 044945578
  Materiale ndertimi

  dyer te brendshme te kualitetit te lart 044945578

  dyer 60-120 euro punojm edhe me porosi viber +38344945578

  Novoberdë 9 prill 01:10
  60 €
 • 11 foto
  dyer dhe dritare me montim te reja 044945578
  Materiale ndertimi

  dyer dhe dritare me montim te reja 044945578

  shes dyer 60-120 euro dritare 30 euro punojm edhe me porosi viber +38344945578

  Novoberdë 9 prill 01:10
  60 €
 • 8 foto
  Dyer me montim Viber +38345806223
  Materiale ndertimi

  Dyer me montim Viber +38345806223

  Dyer me qmime 60 deri 120 euro

  Novoberdë 7 prill 13:48
  60 €
 • 9 foto
  dyer italiasne me zbritje viber+38649309405
  Materiale ndertimi

  dyer italiasne me zbritje viber+38649309405

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro

  Novoberdë 6 prill 15:27
  60 €
 • 10 foto
  █████ DYER ME TE GJITHA DIMENZIONET 045643836 ████
  Mobilje

  █████ DYER ME TE GJITHA DIMENZIONET 045643836 ████

  █████ DYER ME TE GJITHA DIMENZIONET 045643836 ████ prodhojm dyer dhe dritare

  Novoberdë 4 prill 00:43
  60 €
 • 2 foto
  PUNOJM DYER ME POROSi
  Materiale ndertimi

  PUNOJM DYER ME POROSi

  PUNOJM DYER ME POROSi 60 deri 100euro

  Novoberdë 3 prill 19:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  berber
  Mobilje

  berber

  shitje per arsye emigrimi

  Novoberdë 3 prill 07:10
  1.500 €
 • 0 foto
  Maqin qe pren hekur
  Makina dhe vegla

  Maqin qe pren hekur

  Makin per prerjen e hekurit me ulje

  Novoberdë 2 prill 19:41
  1.300 €
 • 11 foto
  Mjeshtri Mobileve Prodhim Riparim Punojm Me Porosi
  Mobilje

  Mjeshtri Mobileve Prodhim Riparim Punojm Me Porosi

  Mjeshtri Mobiljeve Prodhim Riparim Punim Me Porosi Mjeshtri Mobiljeve Prodhojm Mobilje Riparoj

  Novoberdë 2 prill 10:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  1 komod per TV si dhe 1 tavolin per kompjuter
  Mobilje

  1 komod per TV si dhe 1 tavolin per kompjuter

  shes ni komod per telivizjon esht shum e mir edhe e rujtun siq shihet ne foto dhe ni tavoli

  Novoberdë 2 prill 07:02
  50 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhom

  Novoberdë 1 prill 23:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumit-Fjetjes Me Porosi Vib +37744 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumit-Fjetjes Me Porosi Vib +37744 799 989

  Prodhojm Dhoma Fjetje .

  Novoberdë 1 prill 22:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Fjetje Me Porosi vib +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Fjetje Me Porosi vib +383 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhom

  Novoberdë 1 prill 21:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kopresor
  Makina dhe vegla

  Kopresor

  Kopresor I klimes per audi

  Novoberdë 31 mars 18:43
  100 €
 • 11 foto
  dyer sipas porosis 045327459
  Mobilje

  dyer sipas porosis 045327459

  punojm dyer e dritare nga druri me dimenzjone e ngjyra te ndryshme punojm sipas porosis ju mirpresi

  Novoberdë 30 mars 22:22
  60 €
 • 8 foto
  PRODHOJM DYER EDHE ME POROSI ( Artanë )
  Materiale ndertimi

  PRODHOJM DYER EDHE ME POROSI ( Artanë )

  Dyer dhe dritare per shtepi punojm dhe me porosi krejt kosoven me qmime 60 euro - 100 euro +38345886

  Novoberdë 30 mars 17:03
  60 €
 • 5 foto
  cilësi të lartë Diazepam, Tramadol, Xanax, LSD, Bupernorphine, Dormicum, Bromazepam etj
  Teknik dhe paisje

  cilësi të lartë Diazepam, Tramadol, Xanax, LSD, Bupernorphine, Dormicum, Bromazepam etj

  Blej Benzodiazepines dhe opiates me çmime të mira Blej DIAZEPAM, ZOPICLONE, TRAMADOL, LEXAURIN ,

  Novoberdë 25 mars 15:46
  10 €
 • 11 foto
  OFERT DYER ITALY ONLINE 044945578
  Mobilje

  OFERT DYER ITALY ONLINE 044945578

  DYER 60-120 EURO +38344945578

  Novoberdë 4 mars 09:47
  60 €