Novoberdë

Shtepi & Familje në shitje në Novoberdë

 • 2 foto
  Brand New Neff K3990X6GB frigorifer frigorifer ame
  Teknik dhe paisje

  Brand New Neff K3990X6GB frigorifer frigorifer ame

  Brand New Neff K3990X6GB frigorifer frigorifer amerikan Krahasuar Faqja e mirë Elektronikë Shtëpia

  Novoberdë 11 qershor 09:17
  450 €
 • 11 foto
  dyer per dhoma me montim +38345327459
  Materiale ndertimi

  dyer per dhoma me montim +38345327459

  punojm dyer e dritare nga druri dhe mediapani me dimenzjone e ngjyra te ndryshme ju mirprresum

  Novoberdë 6 qershor 21:42
  60 €
 • 5 foto
  dyer standarte 60€ dhe 70€ 049200094
  Mobilje

  dyer standarte 60€ dhe 70€ 049200094

  punojm dyer dhe dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat ju mirpresim

  Novoberdë 6 qershor 21:35
  60 €
 • 11 foto
  DYER PER SALLON ME XHOM tel;045-613-117
  Mobilje

  DYER PER SALLON ME XHOM tel;045-613-117

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime 60-100euro n

  Novoberdë 21 maj 17:24
  60 €
 • 11 foto
  Shesim dyer te dhomave me ngjyra te ndryshme
  Materiale ndertimi

  Shesim dyer te dhomave me ngjyra te ndryshme

  Punojm dyer dhe dritare dyr 60-100euro

  Novoberdë 21 maj 04:22
  60 €
 • 11 foto
  MODELY ITALIANO Erdhi MODELI ME I RI VETEM 99EURO
  Mobilje

  MODELY ITALIANO Erdhi MODELI ME I RI VETEM 99EURO

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime nga 90euro de

  Novoberdë 18 maj 19:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  dyer me gjitha dimenzjonet dhe me montim 045327459
  Materiale ndertimi

  dyer me gjitha dimenzjonet dhe me montim 045327459

  punojm dyer nga druri dhe mediapani me dimenzjone e ngjyra te ndryshme ju mirpresim

  Novoberdë 13 maj 10:24
  60 €
 • 11 foto
  DYER TE BRENDSHME - AGB ITALYANE TEL:045-613-117
  Materiale ndertimi

  DYER TE BRENDSHME - AGB ITALYANE TEL:045-613-117

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime 60-120euro na

  Novoberdë 6 maj 20:52
  60 €
 • 11 foto
  Punojm Dyer me qmime te lira nga 60euro
  Materiale ndertimi

  Punojm Dyer me qmime te lira nga 60euro

  Punojm dyer me qmime 60-100euro dhe me porosi

  Novoberdë 29 prill 12:22
  60 €
 • 1 foto
  Dyer te hymjes dyr te dhomave 045805512
  Materiale ndertimi

  Dyer te hymjes dyr te dhomave 045805512

  Dyer prej 60 deri 120 euro

  Novoberdë 26 prill 19:00
  60 €
 • 1 foto
  Tjegulla (qeremide të përdorura)
  Materiale ndertimi

  Tjegulla (qeremide të përdorura)

  Çmimi sipas marrëveshjes.

  Novoberdë 23 prill 21:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dyer te dhomave viber+38345805512
  Materiale ndertimi

  Dyer te dhomave viber+38345805512

  Dyer prej 60 deri 120 euro

  Novoberdë 13 prill 22:30
  89 €
 • 11 foto
  dyer te brendshme te kualitetit te lart 044945578
  Materiale ndertimi

  dyer te brendshme te kualitetit te lart 044945578

  dyer 60-120 euro punojm edhe me porosi viber +38344945578

  Novoberdë 9 prill 01:10
  60 €
 • 11 foto
  dyer dhe dritare me montim te reja 044945578
  Materiale ndertimi

  dyer dhe dritare me montim te reja 044945578

  shes dyer 60-120 euro dritare 30 euro punojm edhe me porosi viber +38344945578

  Novoberdë 9 prill 01:10
  60 €
 • 8 foto
  Dyer me montim Viber +38345806223
  Materiale ndertimi

  Dyer me montim Viber +38345806223

  Dyer me qmime 60 deri 120 euro

  Novoberdë 7 prill 13:48
  60 €
 • 9 foto
  dyer italiasne me zbritje viber+38649309405
  Materiale ndertimi

  dyer italiasne me zbritje viber+38649309405

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro

  Novoberdë 6 prill 15:27
  60 €
 • 10 foto
  █████ DYER ME TE GJITHA DIMENZIONET 045643836 ████
  Mobilje

  █████ DYER ME TE GJITHA DIMENZIONET 045643836 ████

  █████ DYER ME TE GJITHA DIMENZIONET 045643836 ████ prodhojm dyer dhe dritare

  Novoberdë 4 prill 00:43
  60 €
 • 2 foto
  PUNOJM DYER ME POROSi
  Materiale ndertimi

  PUNOJM DYER ME POROSi

  PUNOJM DYER ME POROSi 60 deri 100euro

  Novoberdë 3 prill 19:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  berber
  Mobilje

  berber

  shitje per arsye emigrimi

  Novoberdë 3 prill 07:10
  1.500 €
 • 0 foto
  Maqin qe pren hekur
  Makina dhe vegla

  Maqin qe pren hekur

  Makin per prerjen e hekurit me ulje

  Novoberdë 2 prill 19:41
  1.300 €
 • 11 foto
  Mjeshtri Mobileve Prodhim Riparim Punojm Me Porosi
  Mobilje

  Mjeshtri Mobileve Prodhim Riparim Punojm Me Porosi

  Mjeshtri Mobiljeve Prodhim Riparim Punim Me Porosi Mjeshtri Mobiljeve Prodhojm Mobilje Riparoj

  Novoberdë 2 prill 10:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  1 komod per TV si dhe 1 tavolin per kompjuter
  Mobilje

  1 komod per TV si dhe 1 tavolin per kompjuter

  shes ni komod per telivizjon esht shum e mir edhe e rujtun siq shihet ne foto dhe ni tavoli

  Novoberdë 2 prill 07:02
  50 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhom

  Novoberdë 1 prill 23:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumit-Fjetjes Me Porosi Vib +37744 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumit-Fjetjes Me Porosi Vib +37744 799 989

  Prodhojm Dhoma Fjetje .

  Novoberdë 1 prill 22:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Fjetje Me Porosi vib +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Fjetje Me Porosi vib +383 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhom

  Novoberdë 1 prill 21:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kopresor
  Makina dhe vegla

  Kopresor

  Kopresor I klimes per audi

  Novoberdë 31 mars 18:43
  100 €
 • 11 foto
  dyer sipas porosis 045327459
  Mobilje

  dyer sipas porosis 045327459

  punojm dyer e dritare nga druri me dimenzjone e ngjyra te ndryshme punojm sipas porosis ju mirpresi

  Novoberdë 30 mars 22:22
  60 €
 • 8 foto
  PRODHOJM DYER EDHE ME POROSI ( Artanë )
  Materiale ndertimi

  PRODHOJM DYER EDHE ME POROSI ( Artanë )

  Dyer dhe dritare per shtepi punojm dhe me porosi krejt kosoven me qmime 60 euro - 100 euro +38345886

  Novoberdë 30 mars 17:03
  60 €
 • 5 foto
  cilësi të lartë Diazepam, Tramadol, Xanax, LSD, Bupernorphine, Dormicum, Bromazepam etj
  Teknik dhe paisje

  cilësi të lartë Diazepam, Tramadol, Xanax, LSD, Bupernorphine, Dormicum, Bromazepam etj

  Blej Benzodiazepines dhe opiates me çmime të mira Blej DIAZEPAM, ZOPICLONE, TRAMADOL, LEXAURIN ,

  Novoberdë 25 mars 15:46
  10 €
 • 11 foto
  OFERT DYER ITALY ONLINE 044945578
  Mobilje

  OFERT DYER ITALY ONLINE 044945578

  DYER 60-120 EURO +38344945578

  Novoberdë 4 mars 09:47
  60 €
 • 8 foto
  separe tavolina per oborr 0459200094
  Materiale ndertimi

  separe tavolina per oborr 0459200094

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Novoberdë 27 shkurt 09:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp  - Viber 0022962002097 / E - mail : sanchezaline24@gmail.com
  Teknik dhe paisje

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E - mail : [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp -

  Novoberdë 14 janar 21:05
  60.000.000 €
 • 11 foto
  Dyer Extra me Xhom Viber+383/458/863/14
  Mobilje

  Dyer Extra me Xhom Viber+383/458/863/14

  Shes dyer 90x200 dhe me krejt masat tjera punojm me porosi dyr te reja 60- 125 euro 045886314 +38345

  Novoberdë 10 janar 07:45
  60 €
 • 11 foto
  Shitet Kumore Frigo
  Teknik dhe paisje

  Shitet Kumore Frigo

  Shitet Frigo Komore ne Gjendje te mir. Sip. 6 me 4 = 24 m2 Lartesia 2.5 m Gjersia e Panellit osh

  Novoberdë 10 janar 01:25
  5.500 €
 • 1 foto
  Oferta
  Dekorime

  Oferta

  Hola Buscando a alguien que ofrezca préstamos a corto y largo plazo a personas serias con una tasa

  Novoberdë 25 nëntor 09:12
  200.000 €
 • 1 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Teknik dhe paisje

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Novoberdë 19 dhjetor 20:52
  50.000.000 €