Obiliq

Shtepi & Familje në shitje në Obiliq

 • 1 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  PRODHOJM DYER HARMONIK SIPAS POROSIS PER NDARJE TE NDRYSHME KEMI TRI MGJYRA DHE KUALITET SHUM TE M

  Obiliq Sot, 09:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro M2

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PLASTIKA ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE SHUM LLOJE TE

  Obiliq Sot, 09:28
  37 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTM KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTM KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE T

  Obiliq Sot, 09:22
  23 €
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Bejm Riparimin - Renovimin e

  Obiliq Sot, 08:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare numri per kontakt 044280

  Obiliq Sot, 08:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMJE 044280873viber
  Mobilje

  TENDA SHATORA DIMROR ME NXEMJE 044280873viber

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina jeni te mir pritur ne xhdo koh 044280873 viber +383442808

  Obiliq Sot, 08:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tavolina karrika dhe separe +38345327459
  Mobilje

  Tavolina karrika dhe separe +38345327459

  Prodhojm:Tavolina,Karrika,dhe Separe me cilesi te lart ngjyra sipas porosis viber .+38345327459

  Obiliq Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qeremide kanisht
  Materiale ndertimi

  Qeremide kanisht

  Shiten qeremidet kanisht pak te erdorura

  Obiliq Dje, 20:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per dhoma viber :+38345422043
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma viber :+38345422043

  PUNOJM: DYER E DRITARE ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA PERMASAT QE JU DUHEN PUNOJM DHE ME POROSI K

  Obiliq Dje, 19:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  prodhojm separe viber+38345805512
  Mobilje

  prodhojm separe viber+38345805512

  separe

  Obiliq Dje, 16:36
  150 €
 • 11 foto
  Zbriteje separe viber +38344945578
  Mobilje

  Zbriteje separe viber +38344945578

  separe ne zbriteje 044945578

  Obiliq Dje, 16:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ofert separe me super qmim thirr 044945578
  Mobilje

  ofert separe me super qmim thirr 044945578

  separe me qmime te lira viber +38344945578

  Obiliq Dje, 16:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Separe dhe tavolina per oborr
  Mobilje

  Separe dhe tavolina per oborr

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme punojm edhe me porosi me kalitet te lart 04494

  Obiliq Dje, 14:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe +38349200094
  Mobilje

  tavolina separe +38349200094

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Obiliq Dje, 14:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  prodhojm separe me tavolina komplet +38344945578
  Mobilje

  prodhojm separe me tavolina komplet +38344945578

  shes separe me qmime te arsyshme viber 044945578

  Obiliq Dje, 13:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  prodhojm separe me super qmim 044945578
  Mobilje

  prodhojm separe me super qmim 044945578

  separe te kualitetit te lart 044945578

  Obiliq Dje, 13:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  makina qe shkoklon kallamoq 90 euro
  Makina dhe vegla

  makina qe shkoklon kallamoq 90 euro

  shitet makina qe shkoklon kallamoq. manuale. tip i vjeter ishjugosllav. gjindem ne obiliq. shitet pe

  Obiliq Dje, 12:51
  90 €
 • 0 foto
  Servisim i të gjitha aparateve elektrike shtëpiake
  Teknik dhe paisje

  Servisim i të gjitha aparateve elektrike shtëpiake

  Riparojmë: Lavatriqe,Enëlarëse,Bojler,Shporet Elektrik,Mikrovalë,Fshisa Elektrike,Terëse e teshave,

  Obiliq 22 maj 06:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  prodhojm separe tel.045805512
  Materiale ndertimi

  prodhojm separe tel.045805512

  separe

  Obiliq 21 maj 21:48
  150 €
 • 9 foto
  punojm separe te ndryshme tel.045805512
  Mobilje

  punojm separe te ndryshme tel.045805512

  separe

  Obiliq 21 maj 21:26
  160 €
 • 5 foto
  Roleta
  Mobilje

  Roleta

  ROLETA ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET MATERJAL GJERMAN 36 EURO M2 ROLETA PVC PLASTIK 23 EURO M2 PERDE ZEB

  Obiliq 21 maj 21:20
  36 €
 • 9 foto
  tavolina separe karrika etj. viber+38345805512
  Mobilje

  tavolina separe karrika etj. viber+38345805512

  separe

  Obiliq 21 maj 21:19
  160 €
 • 11 foto
  zbriteje ne tavolina separe 1=1=2=2 vetem 160euro
  Mobilje

  zbriteje ne tavolina separe 1=1=2=2 vetem 160euro

  shes separe me shum ngjyra 160 euro viber +38344945578

  Obiliq 21 maj 20:29
  150 €
 • 9 foto
  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------
  Mobilje

  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------

  Dyer me qmime te lira 60-100euro dyr te dhomav

  Obiliq 21 maj 18:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofert Dyer per dhoma 045613117 ( ) 83
  Materiale ndertimi

  Ofert Dyer per dhoma 045613117 ( ) 83

  dritare 60

  Obiliq 21 maj 18:26
  60 €
 • 11 foto
  Dyer te bardha viber+38345613117
  Materiale ndertimi

  Dyer te bardha viber+38345613117

  Bejm prodhimin e dyerve per krejt shtepin me qmime 60-120 euro +38345613117

  Obiliq 21 maj 17:29
  60 €
 • 11 foto
  DIZAJNE TE NDRYSHME DYER DHOME ne +38345613117
  Materiale ndertimi

  DIZAJNE TE NDRYSHME DYER DHOME ne +38345613117

  Punojm dyer me cmime 60 deri 100euro me dizajne te ndryshme dhe me te gjitha ngjyrat per me shum inf

  Obiliq 21 maj 17:25
  60 €
 • 11 foto
  DYER PER SALLON ME XHOM tel;045-613-117
  Mobilje

  DYER PER SALLON ME XHOM tel;045-613-117

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime 60-100euro n

  Obiliq 21 maj 17:25
  60 €
 • 7 foto
  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE
  Teknik dhe paisje

  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE

  Bejme eksportin e paisjev elektroshtepiake te reja nga Skandinavia (Suedi dhe Danimark). Te gjitha p

  Obiliq 21 maj 14:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes komoden e televizori me rafta eshte komplet
  Mobilje

  Shes komoden e televizori me rafta eshte komplet

  Shes komod tv me rafta komplet eshte dhe pjesa e nalt pa perdor nne gjendje shum.te mire me qmim te

  Obiliq 21 maj 11:20
  1 €
 • 9 foto
  super ofert dyer italiane ne zbritje 045886314
  Materiale ndertimi

  super ofert dyer italiane ne zbritje 045886314

  super ofert dyer italiane ne zbritje 045886314 dyr 60 deri 120 euro

  Obiliq 21 maj 10:06
  60 €
 • 11 foto
  aksion dyr te dhomav e dyer per banesa me montim
  Mobilje

  aksion dyr te dhomav e dyer per banesa me montim

  shes dyer 60-120 euro me shum modele edhe i montojm 044945578

  Obiliq 21 maj 09:15
  60 €
 • 2 foto
  She\'s kauqat
  Mobilje

  She\'s kauqat

  She\'s kauqat shum pak te perdorur

  Obiliq 21 maj 01:09
  1 €
 • 8 foto
  DYER DHE DRITARE NGA DRURI ME KREJT DIMENZIONET //
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRITARE NGA DRURI ME KREJT DIMENZIONET //

  dyer 60 - 125 euro

  Obiliq 21 maj 00:57
  60 €
 • 11 foto
  DYER ME MONTIM +38345327459
  Materiale ndertimi

  DYER ME MONTIM +38345327459

  punojm dyer e dritare nga druri dhe mediapani me modele e ngjyra te ndryshme ju mirpresum tel.044945

  Obiliq 20 maj 23:42
  70 €
 • 11 foto
  separe me super qmime 044945578
  Mobilje

  separe me super qmime 044945578

  separe me marrveshje +38344945578

  Obiliq 20 maj 20:37
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Obiliq 20 maj 15:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA ME MODELE TE NDRYSHME 045886314
  Materiale ndertimi

  DYER PER DHOMA ME MODELE TE NDRYSHME 045886314

  PUNOJM; Dyer dhe dritare prej drurit me qmime duke fillu nga 60euro punojm me ngjyra te ndryshme 045

  Obiliq 20 maj 02:23
  60 €
 • 3 foto
  Shitet Guzhina e drurit gjatesi 3 m
  Mobilje

  Shitet Guzhina e drurit gjatesi 3 m

  Shitet enterieri i guzhines nga druri nengjatesi 3 m me qmim shume te volitshem. Monileria e guzhine

  Obiliq 19 maj 12:34
  450 €
 • 3 foto
  Shes Qeremide qmimi
  Materiale ndertimi

  Shes Qeremide qmimi

  Shes Qeremide

  Obiliq 18 maj 12:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Obiliq 17 maj 18:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Lavatriqen
  Teknik dhe paisje

  Shes Lavatriqen

  Shes lavatriqen esht ne gjendje te rregullt

  Obiliq 16 maj 21:01
  70 €
 • 0 foto
  valon
  Teknik dhe paisje

  valon

  Shitet Lavatriçja Ne Gjendje teper tmir Arsyja e shitjes Kom ble Te re me Kg ma Tmadh per me shum K

  Obiliq 16 maj 09:34
  70 €
 • 3 foto
  Rrota rezerv R15
  Makina dhe vegla

  Rrota rezerv R15

  Shitet rrota rezerv R15 me 5 bulona, shume e rujtur e pa perdorur. Për me shumë shenoni sms ne viber

  Obiliq 16 maj 07:53
  30 €
 • 10 foto
  Mobile 3-2-1
  Mobilje

  Mobile 3-2-1

  Jemi prodhus gjindemi ne ferizaj Mobile 3-2-1 qmimi 330€ Kontakto ne tel ose viber +383/45-657-940

  Obiliq 15 maj 13:59
  330 €
 • 8 foto
  Keramika ICO Profesional
  Materiale ndertimi

  Keramika ICO Profesional

  ICO Kompani Renovuese.Kryen keto pun, Ne krejt teritorin e Kosoves: Instalimin e kabllove elektrike

  Obiliq 15 maj 13:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer me montim 70€ - 130€ 045327459
  Mobilje

  dyer me montim 70€ - 130€ 045327459

  punojm dyer me te gjitha dimenzjonet si dhe me ngjyra te ndryshme ju mirpresim

  Obiliq 14 maj 23:42
  70 €
 • 11 foto
  Dyer dhe dritare me montim 045327459
  Materiale ndertimi

  Dyer dhe dritare me montim 045327459

  Pumojm dyer me te gjitha dimenzjonet dhe me ngjyrat ju mirpresim

  Obiliq 14 maj 08:51
  70 €
 • 11 foto
  dyer per dhoma 60€ dhe 70€ +38345327459
  Materiale ndertimi

  dyer per dhoma 60€ dhe 70€ +38345327459

  punojm dyer e dritare nga druri me qmime te volitshme si dhe me dimenzjone te ndryshme ju mirpresim

  Obiliq 14 maj 00:17
  60 €
 • 11 foto
  dyer per dhoma me montim 049200094
  Materiale ndertimi

  dyer per dhoma me montim 049200094

  punojm dyer e dritare nga druri si dhe krevata per fmi nga druri me te gjitha ngjyrat ju mirpresim

  Obiliq 13 maj 23:32
  70 €