Obiliq

Shtepi & Familje në shitje në Obiliq

 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Obiliq Dje, 15:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolina karrika 13 komplete
  Mobilje

  Tavolina karrika 13 komplete

  Jan ne gjendje shum te mire tavolinat karrika kamt tavolinat i kan inox tavolinat jan kunder zjarrit

  Obiliq Dje, 10:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Bejm Riparimin - Renovimin e

  Obiliq Dje, 08:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Skele me qera
  Materiale ndertimi

  Skele me qera

  Skele me qera me qmim shum te volitshem. Me shumicë dhe pakic +38345601854

  Obiliq 18 shkurt 20:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kositese bari me benzin 120 € ( MTD)
  Makina dhe vegla

  Kositese bari me benzin 120 € ( MTD)

  Shitet kositse bari MTD me benzin. Shum e lehte ne perdorim dhe shum pak shpenzime karburanti. Kosit

  Obiliq 16 shkurt 19:02
  120 €
 • 2 foto
  She\'s kauqat
  Mobilje

  She\'s kauqat

  She\'s kauqat shum pak te perdorur

  Obiliq 15 shkurt 00:09
  1 €
 • 3 foto
  Shes Drebungun - Tornon
  Makina dhe vegla

  Shes Drebungun - Tornon

  Shes Drebungun-Tornon gjysum atomatike ne gjendje shuper te mir 044422323

  Obiliq 14 shkurt 17:10
  2.500 €
 • 8 foto
  Keramika ICO Profesional
  Materiale ndertimi

  Keramika ICO Profesional

  ICO Kompani Renovuese.Kryen keto pun, Ne krejt teritorin e Kosoves: Instalimin e kabllove elektrike

  Obiliq 12 shkurt 20:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Servisim i të gjitha aparateve elektrike shtëpiake
  Teknik dhe paisje

  Servisim i të gjitha aparateve elektrike shtëpiake

  Riparojmë: Lavatriqe,Enëlarëse,Bojler,Shporet Elektrik,Mikrovalë,Fshisa Elektrike,Terëse e teshave,

  Obiliq 4 shkurt 19:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Obiliq 26 janar 18:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kreveta, dhoma gjumi viber+38345805512
  Mobilje

  Kreveta, dhoma gjumi viber+38345805512

  Karrika tavolina dhoma gjumi kreveta viber+38345805512

  Obiliq 4 janar 08:20
  80 €
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Obiliq 17 dhjetor 07:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA DIMRORE ME NXEMJE KARRIKA 044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare numri per kontakt 044280

  Obiliq 15 dhjetor 23:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873

  Japim ne sherbim karrika tavolina dhe shatroa ne gjdo koh jeni te mir pritur kontakti 044280873 vibe

  Obiliq 15 dhjetor 23:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet tepihi
  Mobilje

  Shitet tepihi

  Tepihu eshte me dimenzione 2.50m X 3.50m

  Obiliq 6 dhjetor 18:09
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mobile 3-2-1
  Mobilje

  Mobile 3-2-1

  Jemi prodhus gjindemi ne ferizaj Mobile 3-2-1 qmimi 330€ Kontakto ne tel ose viber +383/45-657-940

  Obiliq 5 dhjetor 18:45
  330 €
 • 3 foto
  makina qe shkoklon kallamoq 90 euro
  Makina dhe vegla

  makina qe shkoklon kallamoq 90 euro

  shitet makina qe shkoklon kallamoq. manuale. tip i vjeter ishjugosllav. gjindem ne obiliq. shitet pe

  Obiliq 3 dhjetor 13:22
  90 €
 • 8 foto
  Shesim thengjill (qymyr)
  Teknik dhe paisje

  Shesim thengjill (qymyr)

  Bejme shitjen dhe transportin e thengjillit(qymyrit) te terur dhe te njome ne tere Kosoven vetem nga

  Obiliq 25 nëntor 23:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  valon
  Teknik dhe paisje

  valon

  Shitet Lavatriçja Ne Gjendje teper tmir Arsyja e shitjes Kom ble Te re me Kg ma Tmadh per me shum K

  Obiliq 21 nëntor 10:21
  70 €
 • 6 foto
  kreveta me dysheka per femij viber +38345806223
  Mobilje

  kreveta me dysheka per femij viber +38345806223

  kreveta dysheka dyer dritare separe karrika tavolina viber +38345806223

  Obiliq 20 nëntor 11:40
  70 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE PER BANJO
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE PER BANJO

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE PER BANJO NGA PROFILI TROPLAST 7 cm ME QMIME TE VOLITSHME D

  Obiliq 18 nëntor 23:48
  90 €
 • 3 foto
  Rrota rezerv R15
  Makina dhe vegla

  Rrota rezerv R15

  Shitet rrota rezerv R15 me 5 bulona, shume e rujtur e pa perdorur. Për me shumë shenoni sms ne viber

  Obiliq 6 nëntor 10:56
  30 €
 • 3 foto
  ponuda zajma između pojedinca
  Materiale ndertimi

  ponuda zajma između pojedinca

  Pozdrav Potrebno vam je financiranje vašeg doma, vašeg poslovanja, kupovine automobila, kupnje mot

  Obiliq 31 tetor 22:17
  100 €
 • 11 foto
  kreveta per dhoma gjumi komplet 045823581
  Mobilje

  kreveta per dhoma gjumi komplet 045823581

  shtreter komplet me dysheka +38345823581

  Obiliq 21 tetor 19:42
  70 €
 • 0 foto
  kreveta shtrata dysheka +38345823581
  Mobilje

  kreveta shtrata dysheka +38345823581

  kreveta

  Obiliq 21 tetor 19:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shtrata me dysheka komplet +38345823581
  Mobilje

  shtrata me dysheka komplet +38345823581

  kreveta komplet 045823581

  Obiliq 21 tetor 19:32
  70 €
 • 11 foto
  punojm ulese per veranda viber+38345805512
  Mobilje

  punojm ulese per veranda viber+38345805512

  separe

  Obiliq 17 tetor 20:44
  160 €
 • 11 foto
  shtrata tavolina separe 044945648
  Materiale ndertimi

  shtrata tavolina separe 044945648

  punojm shtrata separe tavolina dyer dritare nga druri me kualitet te mir ju mipresum 044945648

  Obiliq 15 tetor 08:35
  160 €
 • 11 foto
  dyer me montim 70€ - 130€ 045327459
  Mobilje

  dyer me montim 70€ - 130€ 045327459

  punojm dyer me te gjitha dimenzjonet si dhe me ngjyra te ndryshme ju mirpresim

  Obiliq 11 tetor 10:00
  70 €
 • 11 foto
  dyer me te gjitha dimenzjonet 049200094
  Materiale ndertimi

  dyer me te gjitha dimenzjonet 049200094

  dyer dhe dritare nga druri me te gjitha ngjyrat dhe dimenzjonet ju mirpresim

  Obiliq 11 tetor 09:57
  60 €
 • 2 foto
  Shiten Skelet ose ndrrohen me vetur
  Materiale ndertimi

  Shiten Skelet ose ndrrohen me vetur

  Shes 500m2 skele me pare Kesh ose ndrroj me vetur qe me konvenon. Skelet jan shum ne xhendje te mir

  Obiliq 29 shtator 15:25
  13 €
 • 1 foto
  Kauqat  3 copa
  Mobilje

  Kauqat 3 copa

  Shiten kauqat shum pak te perdorur

  Obiliq 29 shtator 11:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER ME MONTIM +38345327459
  Materiale ndertimi

  DYER ME MONTIM +38345327459

  punojm dyer e dritare nga druri dhe mediapani me modele e ngjyra te ndryshme ju mirpresum tel.044945

  Obiliq 28 shtator 19:40
  70 €
 • 11 foto
  Dyer dhe dritare me montim 045327459
  Materiale ndertimi

  Dyer dhe dritare me montim 045327459

  Pumojm dyer me te gjitha dimenzjonet dhe me ngjyrat ju mirpresim

  Obiliq 28 shtator 19:40
  70 €
 • 11 foto
  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961
  Mobilje

  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961

  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961 dyr e dritare 30euro deri 70euro.... dye

  Obiliq 28 shtator 07:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Lavamani 20€
  Teknik dhe paisje

  Shitet Lavamani 20€

  Shitet Lavamani 20€

  Obiliq 24 shtator 21:21
  20 €
 • 2 foto
  Shitet Shporeti dhe Frigoriferi 100€
  Teknik dhe paisje

  Shitet Shporeti dhe Frigoriferi 100€

  Shitet Shporeti I rrymes 3faz Ngjendje Te Rregullt Kurse Frigoriferi eshte ne gjendje te rregullt

  Obiliq 24 shtator 21:12
  100 €
 • 7 foto
  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE
  Teknik dhe paisje

  Elektroshtëpiake të reja, VETEM ME SHUMICE

  Bejme eksportin e paisjev elektroshtepiake te reja nga Skandinavia (Suedi dhe Danimark). Te gjitha p

  Obiliq 24 shtator 10:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet urgjend kuzhina
  Mobilje

  shitet urgjend kuzhina

  Shitet urgjend kushina siq shihet ne foto tel +38345640129

  Obiliq 22 shtator 16:17
  150 €
 • 2 foto
  Mobilje Salloni dhe Tavolina
  Mobilje

  Mobilje Salloni dhe Tavolina

  Shiten mobiljet per sallon te ruajtura dhe Tavolina

  Obiliq 19 shtator 14:32
  410 €
 • 8 foto
  Shitet invertari
  Mobilje

  Shitet invertari

  Shes invertarin e furres komplet ose veq e veq. Komplet qmimi o 13000€

  Obiliq 17 shtator 16:19
  13.000 €
 • 11 foto
  Separe tavolina shtrata 044945648
  Mobilje

  Separe tavolina shtrata 044945648

  Punojm separe tavolina krevata dysheka nga druri i ahit me kualitet te mir ju mirpresum 049200094

  Obiliq 16 shtator 09:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  separe ne zbritje 2+2+1+1+tavolina 160euro
  Mobilje

  separe ne zbritje 2+2+1+1+tavolina 160euro

  separe

  Obiliq 13 shtator 11:06
  160 €
 • 2 foto
  Gjenerator (agregat)
  Teknik dhe paisje

  Gjenerator (agregat)

  Shitet,në gjendje të mirë,nuk i ka as 10 orë pune!

  Obiliq 12 shtator 17:29
  250 €
 • 2 foto
  Mulli per bluarje te plastikes
  Makina dhe vegla

  Mulli per bluarje te plastikes

  Mullini per menblu plastik . Mullini osht ne germany nese osht i interesun mujm me pru ne ks osht n

  Obiliq 11 shtator 23:39
  3.000 €
 • 2 foto
  Shitet llusteri
  Teknik dhe paisje

  Shitet llusteri

  Shitet llusteri pothuajse i ri dhe shume pak i perdorur

  Obiliq 11 shtator 20:50
  30 €
 • 11 foto
  shes separe per verand viber+38345805512
  Mobilje

  shes separe per verand viber+38345805512

  separe

  Obiliq 11 shtator 15:57
  160 €
 • 0 foto
  Frigorifer-Elektrolux
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer-Elektrolux

  Shitet,shumë pak i përdorur,i ardhur nga Suedia!

  Obiliq 11 shtator 15:00
  100 €
 • 10 foto
  dyer te brendeshme-------------- viber+38344330954
  Materiale ndertimi

  dyer te brendeshme-------------- viber+38344330954

  dyer te brendeshme-------------- viber+38344330954 prodhoj shes dyer per dhoma me sup

  Obiliq 9 shtator 18:54
  60 €
 • 1 foto
  Teknike e bardhe
  Teknik dhe paisje

  Teknike e bardhe

  Shporeti 10 dite i perdorur, eshte krejt ne rregull.

  Obiliq 7 shtator 13:25
  Me Marrveshje