Obiliq

Shtepi & Familje në shitje në Obiliq

 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Mobilje

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një p

  Obiliq 6 shtator 22:04
  5.000 €
 • 5 foto
  tavolina separe 045327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe 045327459

  Separe dhe tavolina me qmime te volitshme edhe me cilsi te lart ju mirpresum 044945648

  Obiliq 5 shtator 18:59
  160 €
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Obiliq 5 shtator 17:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tavolina karrika dhe separe +38345327459
  Mobilje

  Tavolina karrika dhe separe +38345327459

  Prodhojm:Tavolina,Karrika,dhe Separe me cilesi te lart ngjyra sipas porosis viber .+38345327459

  Obiliq 5 shtator 10:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe +38349200094
  Mobilje

  tavolina separe +38349200094

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Obiliq 5 shtator 09:37
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  dhoma gjumi +38349200094
  Mobilje

  dhoma gjumi +38349200094

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me dizajne dhe ngjyra sipas porosis +38345327459 +38349200094

  Obiliq 5 shtator 08:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Separe dhe tavolina per oborr
  Mobilje

  Separe dhe tavolina per oborr

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme punojm edhe me porosi me kalitet te lart 04494

  Obiliq 4 shtator 09:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Punime nga metali
  Mobilje

  Punime nga metali

  Punime nga metali

  Obiliq 2 shtator 14:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN DYERT
  Mobilje

  SHITEN DYERT

  Shiten 4 dyer ne gjendje shume te rregulltë.

  Obiliq 1 shtator 20:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tavolina SEPARE
  Mobilje

  Tavolina SEPARE

  Punojm dyer e dritare me qmime te lira dyr nga 60euro

  Obiliq 24 gusht 23:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe karrika +38345823581
  Mobilje

  tavolina separe karrika +38345823581

  separe

  Obiliq 24 gusht 20:48
  160 €
 • 2 foto
  shitet tavolin buke
  Mobilje

  shitet tavolin buke

  shitet tavolina e bukes

  Obiliq 24 gusht 18:28
  50 €
 • 0 foto
  Tjegulla
  Materiale ndertimi

  Tjegulla

  Shitje me marrveshje

  Obiliq 23 gusht 18:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet tavolina e bukes
  Mobilje

  shitet tavolina e bukes

  shitet tavolina e bukes pa karrike

  Obiliq 23 gusht 18:22
  40 €
 • 0 foto
  Gilidera
  Materiale ndertimi

  Gilidera

  Rrethoja gilindera 6 copa dimenzione 1x2.5 metra komplet me shtylla

  Obiliq 23 gusht 12:51
  55 €
 • 0 foto
  separe tavolina karriga 044363733
  Materiale ndertimi

  separe tavolina karriga 044363733

  shes separe tel.044363733

  Obiliq 21 gusht 17:39
  160 €
 • 11 foto
  separe tavolina karrika +38345823581
  Materiale ndertimi

  separe tavolina karrika +38345823581

  separe

  Obiliq 21 gusht 13:18
  160 €
 • 0 foto
  dhoma gjumi 044363733
  Mobilje

  dhoma gjumi 044363733

  dyer dritare separe dhoma gjumi 044363733

  Obiliq 19 gusht 14:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dyer nga Drurit per Shtepi Dyer dhome 60EURO
  Mobilje

  Dyer nga Drurit per Shtepi Dyer dhome 60EURO

  Bejm prodhimin e dyerve me te gjitha masat punojm dhe me porosi dyer qmimet nga 60-100euro

  Obiliq 19 gusht 10:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten tegllat(kavanozat) 3llitersh 0.50
  Teknik dhe paisje

  Shiten tegllat(kavanozat) 3llitersh 0.50

  Shes tegllat 3 litra ka 0.50 cent copen me gjith kapak

  Obiliq 18 gusht 15:02
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dyer te mbrendshme - nr/044330954
  Mobilje

  Dyer te mbrendshme - nr/044330954

  Prodhojm .Dyer per shtepi me qmime te lira nga 60euro 100euro ____________Rezultatet e

  Obiliq 18 gusht 12:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitetet
  Teknik dhe paisje

  Shitetet

  8 kg ka nje defek kushton 20 ero

  Obiliq 18 gusht 12:42
  60 €
 • 11 foto
  prodhojm dyer per dhoma 60euroo
  Mobilje

  prodhojm dyer per dhoma 60euroo

  shesim dyer dhe dritare nga druri

  Obiliq 17 gusht 17:08
  60 €
 • 0 foto
  Shiten tegllat(kavanozat) 3llitersh 0.50
  Teknik dhe paisje

  Shiten tegllat(kavanozat) 3llitersh 0.50

  Shes tegllat 3 litra ka 0.50 cent copen me gjith kapak

  Obiliq 17 gusht 12:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Laser vaservag
  Makina dhe vegla

  Laser vaservag

  Laser per ndertime te brebdshme per knauf keramik tapet montim te mobileve amstrong elektrik

  Obiliq 16 gusht 07:46
  85 €
 • 8 foto
  separe 046-118-892
  Mobilje

  separe 046-118-892

  Prodhojm Dyer me te gjitha masat qmimet nga 60euro

  Obiliq 15 gusht 20:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  extra Dyer.
  Materiale ndertimi

  extra Dyer.

  Prodhojm te gjitha masat dyr me qmime nga 60euro

  Obiliq 15 gusht 16:46
  70 €
 • 1 foto
  mjeshter
  Teknik dhe paisje

  mjeshter

  riparojm , ndrrojm sanitari: tushkabina lavaman shole qeshmeve poashtu bejm ndrrimin e llusterave ,

  Obiliq 14 gusht 22:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  extra dritare dhe dyr nga druri
  Mobilje

  extra dritare dhe dyr nga druri

  extra dritare dhe dyr nga druri shes dyer dhe dri

  Obiliq 12 gusht 20:09
  70 €
 • 3 foto
  Shitet Guzhina e drurit gjatesi 3 m
  Mobilje

  Shitet Guzhina e drurit gjatesi 3 m

  Shitet enterieri i guzhines nga druri nengjatesi 3 m me qmim shume te volitshem. Monileria e guzhine

  Obiliq 12 gusht 16:52
  450 €
 • 11 foto
  super zbritje ne dyer te dhomave dhe te hymjes
  Mobilje

  super zbritje ne dyer te dhomave dhe te hymjes

  super zbritje ne dyer te dhomave dhe te hymjes prodhojm dyer dhe drit

  Obiliq 11 gusht 11:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  3 shtreter
  Mobilje

  3 shtreter

  Shiten tre shteter ne gjendje shume te mire po ashtu shtrihen dhe mund te perdoren per fjetje ose ne

  Obiliq 10 gusht 12:28
  120 €
 • 7 foto
  SHITET KALDAJA ME DRU E QYMYR 70kw
  Teknik dhe paisje

  SHITET KALDAJA ME DRU E QYMYR 70kw

  SHITET KALDAJA ME DRU E QYMYR 70 KW PAK E PERDORUR, NE GJENDJE TE RREGULLT. 800 EURO OSE OFERTA ME

  Obiliq 8 gusht 12:05
  800 €
 • 0 foto
  DYER & DRITARE me montim  046118892
  Mobilje

  DYER & DRITARE me montim 046118892

  DYER & DRITARE me montim 046118892

  Obiliq 4 gusht 19:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ofert separe komplet 150 euro 044986971
  Mobilje

  ofert separe komplet 150 euro 044986971

  separe komplet me tavolina 044986971

  Obiliq 3 gusht 10:57
  150 €
 • 1 foto
  Shes deren per hymje te shpis
  Mobilje

  Shes deren per hymje te shpis

  Shes deren shum e rujtune per ma shum na kontaktonii gjersia 1.48 lartesia 2.41 per ma saktsishtt ma

  Obiliq 2 gusht 23:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  autolarje
  Makina dhe vegla

  autolarje

  shes auto larjen e ardhur prej Gjermonis e perdorne ne kosov 2 muj

  Obiliq 2 gusht 18:16
  700 €
 • 8 foto
  Dyer te hymjes - Punojm te gjitha Masat
  Mobilje

  Dyer te hymjes - Punojm te gjitha Masat

  Dyer te hymjes me qmime te lira nga 100euro punojm te gjitha dimenzionet dyer te dhomave,dyer te ban

  Obiliq 2 gusht 11:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer te dhomave
  Materiale ndertimi

  dyer te dhomave

  shes dyr te brendshme dhe dritare

  Obiliq 1 gusht 13:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes kauqin e ri
  Mobilje

  Shes kauqin e ri

  Shes kauqin e ri te blem para 1 muaj

  Obiliq 31 korrik 17:12
  60 €
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA ME MODELE TE NDRYSHME 045886314
  Materiale ndertimi

  DYER PER DHOMA ME MODELE TE NDRYSHME 045886314

  PUNOJM; Dyer dhe dritare prej drurit me qmime duke fillu nga 60euro punojm me ngjyra te ndryshme 045

  Obiliq 31 korrik 02:23
  60 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTM KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTM KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE T

  Obiliq 29 korrik 15:34
  23 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro M2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 euro M2

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PLASTIKA ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE SHUM LLOJE TE

  Obiliq 22 korrik 18:34
  37 €
 • 1 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  PRODHOJM DYER HARMONIK SIPAS POROSIS PER NDARJE TE NDRYSHME KEMI TRI MGJYRA DHE KUALITET SHUM TE M

  Obiliq 22 korrik 18:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE HYMJES - OFERT - 045421987
  Mobilje

  DYER TE HYMJES - OFERT - 045421987

  PUNOJM DYER ME POROSI DYER TE HYMJES ME TE GJITHA DIMENZIONET ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA NGJY

  Obiliq 22 korrik 09:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavolina karrika separe
  Mobilje

  Tavolina karrika separe

  tavolina 044363733

  Obiliq 20 korrik 21:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes kuzhinen e perdorur
  Mobilje

  Shes kuzhinen e perdorur

  Shes kuzhinen e perdorur shum e rujtune

  Obiliq 20 korrik 20:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rama dhe roleta per lokal
  Materiale ndertimi

  Rama dhe roleta per lokal

  Shiten ramat per lokal me gjith roleta dimezjonet 4.70 ×2.30 dhe 3.40 ×2.30 .me marveshje

  Obiliq 20 korrik 20:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina karriga +38344986971
  Materiale ndertimi

  tavolina karriga +38344986971

  tavolina separe

  Obiliq 20 korrik 14:04
  160 €
 • 2 foto
  Shiten mobiljet
  Mobilje

  Shiten mobiljet

  Shiten mobiljet me gjendje te rregullt.

  Obiliq 19 korrik 16:04
  Me Marrveshje