Obiliq

Shtepi & Familje në shitje në Obiliq

 • 1 foto
  Enëlarëse beko
  Teknik dhe paisje

  Enëlarëse beko

  Shitet maqina enëlarëse shum ne gjendje të mir 2 vite e përdorur arsyea e shitjes kam nrru kuzhinen

  Obiliq 1 korrik 23:10
  140 €
 • 4 foto
  Kalldaj me pelet
  Teknik dhe paisje

  Kalldaj me pelet

  Shitet kalldaj me pelet ne gjendje shum te rregullt shum i rujtun i perdorur vetem 1 vit 35kw Marka

  Obiliq 1 korrik 14:25
  1 €
 • 2 foto
  Kioske
  Mobilje

  Kioske

  Shitet kioska urgjent, cmimi me marreveshje!

  Obiliq 1 korrik 13:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten orendit shtepiake ne pako
  Mobilje

  Shiten orendit shtepiake ne pako

  ramadan

  Obiliq 1 korrik 08:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tepih
  Mobilje

  Tepih

  Tepih per dhom ose sallon dimensionet 2.30 me 1.45

  Obiliq 30 qershor 10:22
  35 €
 • 1 foto
   Shërbimi personal
  Materiale ndertimi

  Shërbimi personal

  A jeni një individ ose një pronar biznesi në nevojë financiare për një konsolidim të borxhit ose ndo

  Obiliq 30 qershor 09:15
  1.000 €
 • 4 foto
  LAVATRIQE telefunken
  Teknik dhe paisje

  LAVATRIQE telefunken

  Gjendje te mir 045897779

  Obiliq 28 qershor 20:39
  55 €
 • 2 foto
  Shporet Alfa 90H
  Teknik dhe paisje

  Shporet Alfa 90H

  Shes shporet Alfa 90h. cmimi 60€

  Obiliq 28 qershor 08:57
  60 €
 • 9 foto
  Shiten mobilet (dhoma) Urgjent
  Mobilje

  Shiten mobilet (dhoma) Urgjent

  Shes te gjitha mobilet ne foto dhe shporetin urgjent. Per me shume kontaktoni : 044911021

  Obiliq 27 qershor 22:05
  300 €
 • 1 foto
  Raft per Gjella dhe Frigoriferi
  Mobilje

  Raft per Gjella dhe Frigoriferi

  Shes te dyja komplet,rafti i gjellav osht ne rregull ndersa frigoriferi duhet vetem matorrin mja ndr

  Obiliq 27 qershor 08:55
  800 €
 • 2 foto
  Tavolina dhe Karrika
  Mobilje

  Tavolina dhe Karrika

  Shes 11 tavolina komplet me ka 4 karrika jan gjendje shum tmir,materil slloven edhe mi la sprishen.

  Obiliq 27 qershor 08:46
  150 €
 • 5 foto
  Shporet me dru dhe per ngrohje
  Teknik dhe paisje

  Shporet me dru dhe per ngrohje

  Shporti esht ne gjendje te mir është 20 esht me dru sherben per ngrohje te shtepis dhe pergaditje te

  Obiliq 26 qershor 12:18
  500 €
 • 3 foto
  Shiten orendit shtepiake
  Mobilje

  Shiten orendit shtepiake

  Shiten orendite shtepiake te perdorura ne gjendje shume te mire. Mindera me kater pjese. Dy tresha d

  Obiliq 26 qershor 10:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sharr per hekur
  Makina dhe vegla

  Sharr per hekur

  Sharr per hekur me kande Shum emir

  Obiliq 26 qershor 09:04
  50 €
 • 5 foto
  Shiten komplet kuzhina me sallon
  Teknik dhe paisje

  Shiten komplet kuzhina me sallon

  Shiten ulset e sallonit tavolina e bukës me karrika ,kuzhina, frigoriferi,shporeti elektrik me gjam

  Obiliq 26 qershor 00:56
  500 €
 • 9 foto
  Punojm tush kabina me porosi
  Teknik dhe paisje

  Punojm tush kabina me porosi

  Punojm tush kabina me porosi te permasva te ndryshme 90x90=300 100x90=350 Zmobile-045672322 Viber-+3

  Obiliq 25 qershor 17:16
  1 €
 • 12 foto
  Shes ,Dyer te Dhomav nga Druri
  Mobilje

  Shes ,Dyer te Dhomav nga Druri

  Shesim dyer per dhoma dhe dyer te hyrjes , dyer me xhom ,dyer te banjos ,punojm .dhe dyer me porosi

  Obiliq 25 qershor 15:08
  80 €
 • 2 foto
  Mobilje/inventar per dhome te femijeve
  Mobilje

  Mobilje/inventar per dhome te femijeve

  Jane pak te perdorura

  Obiliq 25 qershor 00:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mobilje inventar per dhoma per femij
  Mobilje

  Mobilje inventar per dhoma per femij

  Te perdorura por shume te reja

  Obiliq 25 qershor 00:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet co2 140 amp
  Makina dhe vegla

  Shitet co2 140 amp

  Shitet co2 140 amp ne gjendje te rregullt

  Obiliq 24 qershor 10:14
  1 €
 • 5 foto
  Karrige per Zyre / Kompjuter
  Mobilje

  Karrige per Zyre / Kompjuter

  Shes karrigen qe shihet ne foto, eshte pak e perdorur por shume e ruajtur, pa asnje defekt. Per me

  Obiliq 23 qershor 19:46
  35 €
 • 1 foto
  Qeremide - Falas
  Materiale ndertimi

  Qeremide - Falas

  1300 qeremide falas

  Obiliq 23 qershor 12:31
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Stufe per nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Stufe per nxemje qendrore

  Shes stufen per nxemje qendrore e cila eshte mund te perdoren me qymyr dhe dru.Stufa eshte ne gjendj

  Obiliq 22 qershor 17:49
  320 €
 • 3 foto
  Shiten orendit e shtepiake ne pako
  Mobilje

  Shiten orendit e shtepiake ne pako

  Shiten disa orendi shtepiake ne pako ne gjendje shume te mire te perdorira shume shkurt. Llojet: Mi

  Obiliq 18 qershor 09:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dyer te mbrendshme
  Mobilje

  Dyer te mbrendshme

  6 copa

  Obiliq 17 qershor 15:05
  50 €
 • 1 foto
  Shitet Komoda
  Mobilje

  Shitet Komoda

  Shitet Komoda per TV ne gjendje shume te mire. Cmimi: 170

  Obiliq 17 qershor 11:37
  170 €
 • 1 foto
  Shitet Komoda per TV
  Mobilje

  Shitet Komoda per TV

  Shitet komoda per TV ne gjendje shume te mire. Komoda zgjatet dhe ngushtohet sipas nevojes. Cmimi

  Obiliq 17 qershor 11:33
  110 €
 • 2 foto
  Shiten Minerat
  Mobilje

  Shiten Minerat

  Shiten Minerat ne gjendje shume te mire dhe shume kualitativ. Gjatesia e tyre totale arrine rreth 5

  Obiliq 17 qershor 07:51
  350 €
 • 2 foto
  Shitet tavolina
  Mobilje

  Shitet tavolina

  Shitet tavolina ne gjendje shume te mire, e blere se fundmi. Cmimi: 180 Euro

  Obiliq 17 qershor 07:42
  180 €
 • 8 foto
  Shiten buret metalike
  Materiale ndertimi

  Shiten buret metalike

  Shiten buret metalike janë të forta edhe janë pothuajse të gjitha te reja buret janë me kapaka po ka

  Obiliq 16 qershor 20:49
  1 €
 • 4 foto
  Makin per prerjen e mishit
  Teknik dhe paisje

  Makin per prerjen e mishit

  Makin per prerjen e mishit , bukes, sallamav e tjera.

  Obiliq 14 qershor 19:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  kreveta shtreter ne zbritje 045498554
  Materiale ndertimi

  kreveta shtreter ne zbritje 045498554

  punojm sipas porosis dhe me te gjitha ngjyrat +38345498554

  Obiliq 14 qershor 10:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes setin BOC PLINI+RESHOV+NXEMSE
  Makina dhe vegla

  Shes setin BOC PLINI+RESHOV+NXEMSE

  Shes setin boc plini me reshov dhe nxemse te re te pa perdorura Qmimi me marrveshje 045852092(vibe

  Obiliq 14 qershor 01:21
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Zbritje. Dyer te Dhomave viber+38345396941
  Mobilje

  Zbritje. Dyer te Dhomave viber+38345396941

  Punojm .Dyer te dhomave 70euro 80euro me dimenzjone te ndryshme modele e ngjyra sipas porosis .

  Obiliq 12 qershor 12:26
  70 €
 • 4 foto
  karrka (ulse per shank )
  Mobilje

  karrka (ulse per shank )

  shes karrika per shank 6 cop ne gjendje te mir

  Obiliq 12 qershor 11:00
  60 €
 • 1 foto
  BURE (FUQI) 1200 LITRA
  Materiale ndertimi

  BURE (FUQI) 1200 LITRA

  SHES BUREN 1200 LTRA

  Obiliq 11 qershor 06:31
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Punojm Sipas Porosis .Dyer te Brendshme 044920869
  Mobilje

  Punojm Sipas Porosis .Dyer te Brendshme 044920869

  Punojm Dyer te dhomave- .me qmime te lira 70deri120euro punojm dhe sipas porosis tuaj Nr.044920869 V

  Obiliq 10 qershor 11:00
  70 €
 • 12 foto
  SHES KAUQA ME JOGA TEL.045921072
  Mobilje

  SHES KAUQA ME JOGA TEL.045921072

  KREVETA SHTRETER ME DYSHEKA VIBER +38345921072

  Obiliq 9 qershor 09:11
  70 €
 • 12 foto
  kreveta kauqa te ri +38345921072
  Mobilje

  kreveta kauqa te ri +38345921072

  shes kreveta shtreter kauqa te ri 045921072

  Obiliq 9 qershor 09:01
  70 €
 • 3 foto
  Mobile dhe karriga
  Mobilje

  Mobile dhe karriga

  Shiten mobilet me karriga dhe tavolin

  Obiliq 7 qershor 22:23
  120 €
 • 12 foto
  Mobilje
  Mobilje

  Mobilje

  Çmimi pas merrveshjes

  Obiliq 7 qershor 18:12
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shiten mobiljet
  Mobilje

  Shiten mobiljet

  Çmimi sipas marrveshjes Mobilje pak të përdorura

  Obiliq 7 qershor 18:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kositese bari me benzin ( 100 euro )
  Makina dhe vegla

  Kositese bari me benzin ( 100 euro )

  Kositese bari me benzin AL KO prodhim austriak. edhe pse eshte vetelevizese duhet shty se nuk i pu

  Obiliq 6 qershor 19:33
  100 €
 • 1 foto
  Shitet tepihu
  Mobilje

  Shitet tepihu

  Shitet tepihu me dimensione 3.5M me 1M Kontakti viber: 045102102

  Obiliq 6 qershor 18:21
  45 €
 • 8 foto
  Karrike te Reja
  Mobilje

  Karrike te Reja

  Shiten 6 karrika te reja per tavoline buke, te pa perdorura te ardhura nga Gjermania. Qmimi i copes

  Obiliq 6 qershor 15:32
  69 €
 • 3 foto
  Inventa per dhome te femijeve
  Mobilje

  Inventa per dhome te femijeve

  Pak te perdorura

  Obiliq 4 qershor 16:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Inventar per dhome te femijeve
  Mobilje

  Inventar per dhome te femijeve

  Te perdorura por shume te ruajtura

  Obiliq 4 qershor 16:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furra e plinit
  Teknik dhe paisje

  Furra e plinit

  Shitet furrae plinit shum pak e perdorne ne gjendje te rregullt osht shum e mir shitet per arsye mos

  Obiliq 4 qershor 09:58
  35 €
 • 11 foto
  panell
  Materiale ndertimi

  panell

  Europanell është fabrik e specializuar në prerje të sakta ku bëjm prerjen,montimin dhe gjithqka tjet

  Obiliq 4 qershor 00:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet dhomën e gjumit
  Mobilje

  Shitet dhomën e gjumit

  Shitet dhomën e gjumit është shumë e mirë edhe shumë e fortë shitet për arsye se nuk është ka shfryt

  Obiliq 3 qershor 09:52
  Me Marrveshje