Obiliq
Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shtepi & Familje në shitje në Obiliq

 • 11 foto
  karriga tavolina me shumic dhe pakic 044945578
  Materiale ndertimi

  karriga tavolina me shumic dhe pakic 044945578

  prodhojm separe viber +38344945578

  Obiliq 13 qershor 13:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes separe me zbriteje viber +38344945578
  Mobilje

  shes separe me zbriteje viber +38344945578

  separe me qmime te lira 044945578

  Obiliq 13 qershor 09:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet tavolina e Drurit
  Mobilje

  Shitet tavolina e Drurit

  SHITET TAVOLINA PER TELEVIZOR E DRURIT

  Obiliq 12 qershor 12:49
  150 €
 • 4 foto
  Shitet dhoma e fjetjes ose ndrroj me najsen
  Mobilje

  Shitet dhoma e fjetjes ose ndrroj me najsen

  E shes dhomen e fjetjes per arsye se nuk është ka vyn dhoma asht prodhimit italian asht shum e fort

  Obiliq 11 qershor 22:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  srpare me super ofert viber +38344945578
  Mobilje

  srpare me super ofert viber +38344945578

  shes separe viber +38344945578

  Obiliq 10 qershor 21:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  separe me super qmime 044945578
  Mobilje

  separe me super qmime 044945578

  separe me marrveshje +38344945578

  Obiliq 10 qershor 21:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  karriga tavolina separe viber +38344945578
  Mobilje

  karriga tavolina separe viber +38344945578

  prodhojm separe viber +38344945578

  Obiliq 10 qershor 21:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer me te gjitha dimenzjonet 049200094
  Materiale ndertimi

  dyer me te gjitha dimenzjonet 049200094

  dyer dhe dritare nga druri me te gjitha ngjyrat dhe dimenzjonet ju mirpresim

  Obiliq 7 qershor 17:36
  60 €
 • 11 foto
  dyer per dhoma me montim 049200094
  Materiale ndertimi

  dyer per dhoma me montim 049200094

  punojm dyer e dritare nga druri si dhe krevata per fmi nga druri me te gjitha ngjyrat ju mirpresim

  Obiliq 7 qershor 17:30
  70 €
 • 11 foto
  dyer per dhoma 60€ dhe 70€ +38345327459
  Materiale ndertimi

  dyer per dhoma 60€ dhe 70€ +38345327459

  punojm dyer e dritare nga druri me qmime te volitshme si dhe me dimenzjone te ndryshme ju mirpresim

  Obiliq 6 qershor 21:56
  60 €
 • 11 foto
  DYER ME MONTIM +38345327459
  Materiale ndertimi

  DYER ME MONTIM +38345327459

  punojm dyer e dritare nga druri dhe mediapani me modele e ngjyra te ndryshme ju mirpresum tel.044945

  Obiliq 6 qershor 21:45
  70 €
 • 11 foto
  Dyer dhe dritare me montim 045327459
  Materiale ndertimi

  Dyer dhe dritare me montim 045327459

  Pumojm dyer me te gjitha dimenzjonet dhe me ngjyrat ju mirpresim

  Obiliq 6 qershor 21:21
  70 €
 • 0 foto
  Meshalic
  Materiale ndertimi

  Meshalic

  e perdorur

  Obiliq 6 qershor 18:03
  250 €
 • 1 foto
  Tavoline e kuzhines / TRYEZË
  Mobilje

  Tavoline e kuzhines / TRYEZË

  Shitet tavolina e re dhe e paperdorur. Eshte blere ne Jysk dhe vetem esht montuar mirpo pershkak qe

  Obiliq 29 maj 14:44
  50 €
 • 11 foto
  zbriteje ne tavolina separe 1=1=2=2 vetem 160euro
  Mobilje

  zbriteje ne tavolina separe 1=1=2=2 vetem 160euro

  shes separe me shum ngjyra 160 euro viber +38344945578

  Obiliq 27 maj 12:52
  150 €
 • 11 foto
  prodhojm separe me super qmim 044945578
  Mobilje

  prodhojm separe me super qmim 044945578

  separe te kualitetit te lart 044945578

  Obiliq 27 maj 12:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  prodhojm separe me tavolina komplet +38344945578
  Mobilje

  prodhojm separe me tavolina komplet +38344945578

  shes separe me qmime te arsyshme viber 044945578

  Obiliq 27 maj 12:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ofert separe me super qmim thirr 044945578
  Mobilje

  ofert separe me super qmim thirr 044945578

  separe me qmime te lira viber +38344945578

  Obiliq 27 maj 12:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Zbriteje separe viber +38344945578
  Mobilje

  Zbriteje separe viber +38344945578

  separe ne zbriteje 044945578

  Obiliq 27 maj 12:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  aksion dyr te dhomav e dyer per banesa me montim
  Mobilje

  aksion dyr te dhomav e dyer per banesa me montim

  shes dyer 60-120 euro me shum modele edhe i montojm 044945578

  Obiliq 26 maj 13:56
  60 €
 • 8 foto
  DYER DHE DRITARE NGA DRURI ME KREJT DIMENZIONET //
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRITARE NGA DRURI ME KREJT DIMENZIONET //

  dyer 60 - 125 euro

  Obiliq 26 maj 11:38
  60 €
 • 4 foto
  Makine per Larjen e Tepihave, Teraseve, Trotuareve
  Teknik dhe paisje

  Makine per Larjen e Tepihave, Teraseve, Trotuareve

  Makine Dr. Schnell’s Rapido Makine per Larjen e Tepihave, Teraseve, Trotuareve etj Shume e leht ne

  Obiliq 25 maj 21:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  super ofert dyer italiane ne zbritje 045886314
  Materiale ndertimi

  super ofert dyer italiane ne zbritje 045886314

  super ofert dyer italiane ne zbritje 045886314 dyr 60 deri 120 euro

  Obiliq 25 maj 15:23
  60 €
 • 1 foto
  Qeremide kanisht
  Materiale ndertimi

  Qeremide kanisht

  Shiten qeremidet kanisht pak te erdorura

  Obiliq 24 maj 20:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------
  Mobilje

  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------

  Dyer me qmime te lira 60-100euro dyr te dhomav

  Obiliq 21 maj 18:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofert Dyer per dhoma 045613117 ( ) 83
  Materiale ndertimi

  Ofert Dyer per dhoma 045613117 ( ) 83

  dritare 60

  Obiliq 21 maj 18:26
  60 €
 • 11 foto
  Dyer te bardha viber+38345613117
  Materiale ndertimi

  Dyer te bardha viber+38345613117

  Bejm prodhimin e dyerve per krejt shtepin me qmime 60-120 euro +38345613117

  Obiliq 21 maj 17:29
  60 €
 • 11 foto
  DIZAJNE TE NDRYSHME DYER DHOME ne +38345613117
  Materiale ndertimi

  DIZAJNE TE NDRYSHME DYER DHOME ne +38345613117

  Punojm dyer me cmime 60 deri 100euro me dizajne te ndryshme dhe me te gjitha ngjyrat per me shum inf

  Obiliq 21 maj 17:25
  60 €
 • 11 foto
  DYER PER SALLON ME XHOM tel;045-613-117
  Mobilje

  DYER PER SALLON ME XHOM tel;045-613-117

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime 60-100euro n

  Obiliq 21 maj 17:25
  60 €
 • 0 foto
  Shes komoden e televizori me rafta eshte komplet
  Mobilje

  Shes komoden e televizori me rafta eshte komplet

  Shes komod tv me rafta komplet eshte dhe pjesa e nalt pa perdor nne gjendje shum.te mire me qmim te

  Obiliq 21 maj 11:20
  1 €
 • 3 foto
  Shes Qeremide qmimi
  Materiale ndertimi

  Shes Qeremide qmimi

  Shes Qeremide

  Obiliq 18 maj 12:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Lavatriqen
  Teknik dhe paisje

  Shes Lavatriqen

  Shes lavatriqen esht ne gjendje te rregullt

  Obiliq 16 maj 21:01
  70 €
 • 0 foto
  valon
  Teknik dhe paisje

  valon

  Shitet Lavatriçja Ne Gjendje teper tmir Arsyja e shitjes Kom ble Te re me Kg ma Tmadh per me shum K

  Obiliq 16 maj 09:34
  70 €
 • 11 foto
  dyer me montim 70€ - 130€ 045327459
  Mobilje

  dyer me montim 70€ - 130€ 045327459

  punojm dyer me te gjitha dimenzjonet si dhe me ngjyra te ndryshme ju mirpresim

  Obiliq 14 maj 23:42
  70 €
 • 0 foto
  Bejm ngjyrosjen e shtepive. Me polikollor
  Materiale ndertimi

  Bejm ngjyrosjen e shtepive. Me polikollor

  Per ma shum na kontaktonii ne numer po ashty edhe ne viber

  Obiliq 6 maj 21:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE BRENDSHME TE DRURIT
  Mobilje

  DYER TE BRENDSHME TE DRURIT

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime 60-120euro na

  Obiliq 6 maj 20:54
  70 €
 • 1 foto
  Dritare
  Materiale ndertimi

  Dritare

  RAM i hekurit

  Obiliq 29 prill 22:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  prodhojm separe me tavolina viber +38344945578
  Mobilje

  prodhojm separe me tavolina viber +38344945578

  separe me shum ngjyra me qmime te lira viber +38344945578

  Obiliq 29 prill 21:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Obiliq 29 prill 12:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes garnituren ne gjendje te rregullt
  Mobilje

  Shes garnituren ne gjendje te rregullt

  Shes garnituren : 2 tresha 1 dysh dhe 1 fotele shum pak te perdorura , jane ne gjendje te rregullt.

  Obiliq 28 prill 16:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten dy dyer te drunit dhe dritaret
  Mobilje

  Shiten dy dyer te drunit dhe dritaret

  Shiten dyer e drunit te perdorura Çmimi 100 euro per cop Dritaret 15 euro

  Obiliq 23 prill 21:58
  100 €
 • 11 foto
  dyer me montim zbritje emadhe viber+38345806223
  Materiale ndertimi

  dyer me montim zbritje emadhe viber+38345806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro

  Obiliq 23 prill 20:10
  60 €
 • 11 foto
  dyer me montim transporti gratis +38345806223
  Materiale ndertimi

  dyer me montim transporti gratis +38345806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro

  Obiliq 23 prill 17:06
  60 €
 • 10 foto
  Shiten Mobiliet
  Mobilje

  Shiten Mobiliet

  Shiten të gjitha mobiljet me një çmim shumë të volitëshëm, arsyeja e ndrrimit të vendbanimit shiten

  Obiliq 19 prill 20:55
  1 €
 • 1 foto
  Shiten Dyer te Garazhdave - 2 parë
  Materiale ndertimi

  Shiten Dyer te Garazhdave - 2 parë

  Shiten 2 par dyer te garazhdave me dimenzione 3.60 gjatesia me 2.20 lartesia . Jane te perdorura per

  Obiliq 19 prill 19:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet motori i ujit 6.5DANQEBAR I RI
  Makina dhe vegla

  Shitet motori i ujit 6.5DANQEBAR I RI

  Sherben per uitje e tokes ne sasi prek 60m3\\h i ri.i ardhur nga gjermonia i pa perdorur

  Obiliq 19 prill 18:58
  190 €
 • 5 foto
  Pllaka per drebung
  Makina dhe vegla

  Pllaka per drebung

  Pllaka per drebung metal gdhends pllaka per brisq te drebungit freza

  Obiliq 17 prill 18:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  maqin per bari
  Makina dhe vegla

  maqin per bari

  shes maqinen e barit,e blere ne zvicer 390evro e perdorur dy ore plus transpori 90evro per 270 evro

  Obiliq 16 prill 18:18
  270 €
 • 2 foto
  Makina e qepjes
  Teknik dhe paisje

  Makina e qepjes

  Shitet makina e qepjes ne gjendje te rregullt asnjeher e perdorur e ardhur nga Austria qmimi sipas m

  Obiliq 14 prill 16:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer online italiane +38344945578
  Mobilje

  dyer online italiane +38344945578

  shes dyer te dhomav 60-120 euro te hymjes 100 euro dritare 30 euro punojm edhe me porosi viber +3834

  Obiliq 11 prill 03:10
  60 €