Obiliq

Shtepi & Familje në shitje në Obiliq

 • 2 foto
  Fasada
  Materiale ndertimi

  Fasada

  Punojm keti pune Mallter me Maqin stiropor fasada glet knauf ngjyra

  Obiliq 4 prill 07:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten dritare te plastikes
  Materiale ndertimi

  Shiten dritare te plastikes

  Shiten dritare të plastikes ngjyre te kafet, 1 dritare 2.2 x 2.6 7cm + roletat veneciane 1 dritare

  Obiliq 4 prill 07:08
  450 €
 • 1 foto
  karrige
  Mobilje

  karrige

  Shiten karriget te pershtatshme per restorante dhe ambiente familjare cmimi simbas marreveshjes

  Obiliq 4 prill 06:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kauqa lekur divan fotele kauq
  Mobilje

  Kauqa lekur divan fotele kauq

  Shitet kauqi lekur ne gjendje tmir,edhe per fjjetje

  Obiliq 4 prill 06:08
  40 €
 • 1 foto
  Shiten afer 2 mi copa qeremide
  Materiale ndertimi

  Shiten afer 2 mi copa qeremide

  Shes afer 2 mi copa qeremide

  Obiliq 4 prill 01:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fshis
  Teknik dhe paisje

  Fshis

  Shes fshis me bateri ne gjendje shum te mir 044953735

  Obiliq 4 prill 01:03
  45 €
 • 9 foto
  Shesim Thengjill (qymyr)
  Teknik dhe paisje

  Shesim Thengjill (qymyr)

  Shesim te gjitha llojet e thengjillit(qymyrit) dhe bejme transportin ne te gjithe kosoven

  Obiliq 4 prill 00:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shesim dritare
  Materiale ndertimi

  Shesim dritare

  I shesim dritaret e perdorura 4dritare nese i merr krejt ka 10 euro nese ndahen ka 15 140x140 jan 2

  Obiliq 4 prill 00:00
  10 €
 • 9 foto
  Shesim Thengjill(qymyr)
  Teknik dhe paisje

  Shesim Thengjill(qymyr)

  Shesim thengjill(qymyr) ne te gjithe kosoven kemi te gjitha llojet e thengjillit (qymyrit)

  Obiliq 3 prill 23:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  mobilje per dhome te dites
  Mobilje

  mobilje per dhome te dites

  Ne cmim perfshihen: 1 Treules, 1 dyules, 2 fotele, 1 karrige, 1 tavoline e madhe, 2 tavolina katrore

  Obiliq 3 prill 21:50
  300 €
 • 1 foto
  Shes 2 kauq ka 25 euro
  Mobilje

  Shes 2 kauq ka 25 euro

  Shes dy kauqa prodhuar nga simpo viber +38344283794 te dyt 50 euro viber

  Obiliq 3 prill 21:33
  50 €
 • 0 foto
  Punojm dyer shesum dhe Montojm
  Materiale ndertimi

  Punojm dyer shesum dhe Montojm

  Punojm dyer shesum dhe Montojm 60-120 euro

  Obiliq 3 prill 19:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shportet gjysem Alfa
  Teknik dhe paisje

  Shportet gjysem Alfa

  Shesh shporetin gjysem alfa,ne gjendje te rregullt dhe shume pak i perdorun

  Obiliq 3 prill 19:15
  170 €
 • 2 foto
  Stuf
  Teknik dhe paisje

  Stuf

  Stuf

  Obiliq 3 prill 18:33
  90 €
 • 11 foto
  Dyer të brendshme - Edi Company
  Mobilje

  Dyer të brendshme - Edi Company

  Qendra e dyerve EDI COMPANY ofron mbi 150 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer sta

  Obiliq 3 prill 17:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Obiliq 3 prill 17:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten dyrt prej druri te plot jan pa ram
  Mobilje

  Shiten dyrt prej druri te plot jan pa ram

  Shes dyrt te drunit jan 10 copa do jan standard edhe nja 3 ma te vogla edhe njo esht per banjo dru i

  Obiliq 3 prill 16:51
  100 €
 • 2 foto
  Punojm sipas porosis MOBILERIA RRAHA
  Mobilje

  Punojm sipas porosis MOBILERIA RRAHA

  Punojm :dhoma gjumi ,kuzhina,paradhoma,dhoma per femij,komoda per tv etjjj per me shum info ne +3774

  Obiliq 3 prill 16:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makina per qepje
  Teknik dhe paisje

  Makina per qepje

  Shiten makinat per qepje ne gjendje te rregullt te reja

  Obiliq 3 prill 12:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tv samsung 42\"
  Teknik dhe paisje

  Tv samsung 42\"

  Televizori eshte ne gjendje te rregullt per me shum informata na kontaktoni.

  Obiliq 3 prill 11:30
  250 €
 • 2 foto
  Burmashin
  Makina dhe vegla

  Burmashin

  Te ardhura nga gjermania te pa perdorura meshpejtsi dy kahje . qekiq,burgi prodhim gjerman 3 cop 35

  Obiliq 3 prill 11:24
  35 €
 • 3 foto
  Sharr dore elektrike
  Makina dhe vegla

  Sharr dore elektrike

  Prodhim gjerman e pa perdorur

  Obiliq 3 prill 11:24
  35 €
 • 4 foto
  Fleks
  Makina dhe vegla

  Fleks

  Flekt i vogel i ardhur nga gjermania i pa perdorur 2 cop

  Obiliq 3 prill 11:24
  35 €
 • 3 foto
  Shitet kauqi
  Mobilje

  Shitet kauqi

  Osht i ri Nr. 0454875217 Viber. +383 44 875 217

  Obiliq 3 prill 11:24
  100 €
 • 1 foto
  shes furren dhe grill te picave
  Makina dhe vegla

  shes furren dhe grill te picave

  shitet furra dhe grrilli i picave te sapo ardhura nga gjermonia

  Obiliq 3 prill 11:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  USHIT ?
  Makina dhe vegla

  USHIT ?

  I pa perdorur

  Obiliq 3 prill 11:20
  45 €
 • 1 foto
  Pastrim kanalizimi
  Makina dhe vegla

  Pastrim kanalizimi

  Dizne per hapjen e gypave te kanalizimit per autolarje

  Obiliq 3 prill 10:39
  15 €
 • 0 foto
  Shitet Frigoriferi
  Teknik dhe paisje

  Shitet Frigoriferi

  Shitet Frigoriferi ne gjendje te mir

  Obiliq 3 prill 09:56
  1 €
 • 1 foto
  Shes tavolinen e Bukes me 6 karrika
  Mobilje

  Shes tavolinen e Bukes me 6 karrika

  shes tavolinen e Bukes me 6 karrika esht pak e perdorne nuk as nje demtim nr: 045 551 420 viber: +3

  Obiliq 3 prill 06:43
  170 €
 • 2 foto
  Shitet maqina indesit
  Teknik dhe paisje

  Shitet maqina indesit

  Shes maqinen e teshave prodhuesi italian marka indesit 4 kg ne gjendje të rregullt maqina i lanë dhe

  Obiliq 3 prill 06:26
  100 €
 • 8 foto
  Kalldaja per nxhemje
  Teknik dhe paisje

  Kalldaja per nxhemje

  kemi kalldaja te gjitha te ardhur nga zvicerra. Cmimi me marraveshtje sipas KV. Tel. / Viber: +417

  Obiliq 3 prill 06:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Komoda tavolin per sallon
  Mobilje

  Komoda tavolin per sallon

  Shes komoden dhe dy tavolina per sallon ne gjendje tmir

  Obiliq 3 prill 04:14
  220 €
 • 0 foto
  Trapezari karrike karrik
  Mobilje

  Trapezari karrike karrik

  Shes trapezarin ne gjenndje te regullt

  Obiliq 3 prill 01:28
  145 €
 • 4 foto
  Sharre kaban plus meter dhe kompresor 100 l
  Makina dhe vegla

  Sharre kaban plus meter dhe kompresor 100 l

  Shiten sharre kaban meter dhe kompresor 100litrosh ne gjendje shum te mire

  Obiliq 2 prill 23:52
  1.880 €
 • 0 foto
  Cd player
  Teknik dhe paisje

  Cd player

  Shes cd player dvd ne gjendje te mir Montimi gratias Viber +37744361792

  Obiliq 2 prill 23:52
  45 €
 • 1 foto
  Nov krevet
  Mobilje

  Nov krevet

  Potpuno nov krevet

  Obiliq 2 prill 23:18
  60 €
 • 1 foto
  Nov sporet
  Mobilje

  Nov sporet

  Nov elektricni sporet

  Obiliq 2 prill 23:18
  160 €
 • 0 foto
  Na prodaju sporet
  Mobilje

  Na prodaju sporet

  Nov sporet neupotrebljen

  Obiliq 2 prill 22:59
  150 €
 • 3 foto
  Kompresor
  Makina dhe vegla

  Kompresor

  Shitet kompresori 500 litra, para 1 viti eshte blere i ri, i perdorur 1 vit, perndryshe kompresori e

  Obiliq 2 prill 22:31
  1.550 €
 • 1 foto
  Thengjill
  Materiale ndertimi

  Thengjill

  Shes thas te thengjillit 2 euro copa 40 kg thengjilli i terur nese mirren 50 copa transporti behet f

  Obiliq 2 prill 22:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten kauqat 3-3-2 ne gjendje Shum t mire
  Mobilje

  Shiten kauqat 3-3-2 ne gjendje Shum t mire

  Shiten kauqat ne gjendje shum t mire po Ashtu shitet edhe komoda per me shum na kontaktoni

  Obiliq 2 prill 21:23
  250 €
 • 1 foto
  Shes tavolinat per sallon
  Mobilje

  Shes tavolinat per sallon

  Shes tavolinat per sallon,janë te ruajtura mir siq shihen ne foto

  Obiliq 2 prill 19:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet inventari
  Mobilje

  Shitet inventari

  Shes inventarin per caffe bar

  Obiliq 2 prill 19:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Krevta per sallon 3/2/1
  Mobilje

  Krevta per sallon 3/2/1

  Jan shume te rujtur shiten komplet 3,2,1 + tavolina

  Obiliq 2 prill 17:26
  400 €
 • 1 foto
  Shes 3 kauqa 3-sha
  Mobilje

  Shes 3 kauqa 3-sha

  Shiten 3 kauqa 3-sha per sallon Jane ne gjendje shum te mire dhe mekanizmi ju punon shum mire 3 k

  Obiliq 2 prill 14:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Komod
  Mobilje

  Komod

  Shes komod dhe shtrat te fjetjes Komoda ka edhe pjesen lart me gjama Shtrati me dyshek

  Obiliq 2 prill 14:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shtrati per femije
  Mobilje

  Shitet shtrati per femije

  Shtrati është shumë mirë pak i perdorur

  Obiliq 2 prill 13:08
  110 €
 • 11 foto
  Mjeshtri Mobileve Prodhim Riparim Punojm Me Porosi
  Mobilje

  Mjeshtri Mobileve Prodhim Riparim Punojm Me Porosi

  Mjeshtri Mobiljeve Prodhim Riparim Punim Me Porosi Mjeshtri Mobiljeve Prodhojm Mobilje Riparoj

  Obiliq 2 prill 10:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sajlle
  Makina dhe vegla

  Sajlle

  Shes sajlle e fort per qka dush

  Obiliq 2 prill 09:07
  2 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumit-Fjetjes Me Porosi vib +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumit-Fjetjes Me Porosi vib +383 44 799 989

  Prodhojm Dhoma Fjetje .

  Obiliq 1 prill 22:31
  Me Marrveshje