Obiliq

Shtepi & Familje në shitje në Obiliq

 • 1 foto
  Gorenje WA 61061R 7kg
  Teknik dhe paisje

  Gorenje WA 61061R 7kg

  Gorenje 7kg, me boshtin, llagerat e ri me dy vjet granacion, brushat e motorrit te reja, komplet pll

  Obiliq 1 prill 10:37
  90 €
 • 1 foto
  Shiten mobiljet
  Mobilje

  Shiten mobiljet

  Shiten ! E madhja 80 E vogla 40

  Obiliq 1 prill 09:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  She’s kauqat
  Mobilje

  She’s kauqat

  She’s kauqat shum pak te perdorur sic shihen edhe nfoto per mashum kontaktoni ne numrin 044520882

  Obiliq 1 prill 08:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makina te qepjes
  Teknik dhe paisje

  Makina te qepjes

  Makina te qepjes te ardhura nga gjermania 50€ Qmimi per cop

  Obiliq 1 prill 08:14
  50 €
 • 0 foto
  Apkan 2mm
  Makina dhe vegla

  Apkan 2mm

  Shitet apkani 2mm ne gjendje t mir

  Obiliq 1 prill 08:03
  1.000 €
 • 2 foto
  Shiten Sllovenkat
  Materiale ndertimi

  Shiten Sllovenkat

  Shiten Sllovenkat Cmimi sipas marrveshjes

  Obiliq 1 prill 07:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  KUZHINE
  Mobilje

  KUZHINE

  shitet kuzhina e ruajtur mire Gjatesia 2.80m

  Obiliq 31 mars 23:35
  170 €
 • 2 foto
  Nxemje qendrore
  Makina dhe vegla

  Nxemje qendrore

  Nxemje qendrore me derivate nafte ,ule ejt. E ardhur nga Gjermania e pa perdorur ne Kosovë

  Obiliq 31 mars 23:34
  450 €
 • 1 foto
  Der e hymjes
  Mobilje

  Der e hymjes

  Der e hymjes per shtepi nga druri pak e perdorur ,dimensionet 1.35 me 2.05

  Obiliq 31 mars 23:34
  75 €
 • 0 foto
  Garnitur 1.2.2.3
  Mobilje

  Garnitur 1.2.2.3

  Shitet garnitura me qmim të volitshum

  Obiliq 31 mars 23:18
  350 €
 • 6 foto
  Makin e qepjes se robave
  Teknik dhe paisje

  Makin e qepjes se robave

  Jan te reja pa i perdor hiq as ni her jan 2 makina te qepjes dhe 1 pegel pa u perdor jan mar ne pro

  Obiliq 31 mars 22:42
  1.200 €
 • 1 foto
  Shes kauqin 35 euro
  Mobilje

  Shes kauqin 35 euro

  Shitet kauqi nuk shtrihet

  Obiliq 31 mars 21:49
  35 €
 • 2 foto
  Shiten Mobiljet Urgjent
  Mobilje

  Shiten Mobiljet Urgjent

  Shiten setet e mobiljeve. 2 tresha, 2 dysha, dhe nje fotele. Te gjitha vetem per 200 Euro.

  Obiliq 31 mars 16:26
  200 €
 • 1 foto
  Shef Furr elektrike me Plloqa me xham
  Teknik dhe paisje

  Shef Furr elektrike me Plloqa me xham

  Shes Furr elektrike Si dhe plloqen me xham nalt. Furra xhendje te rregullt

  Obiliq 31 mars 15:59
  70 €
 • 0 foto
  Shes sajlle
  Makina dhe vegla

  Shes sajlle

  Shes sajlle e fort per qka dush

  Obiliq 31 mars 13:12
  3 €
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Obiliq 31 mars 11:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Obiliq 31 mars 11:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes shporet elektrik me plloq te xhamit
  Teknik dhe paisje

  Shes shporet elektrik me plloq te xhamit

  Shes shporet elektrik gjendje te rregullt

  Obiliq 31 mars 09:20
  70 €
 • 2 foto
  Shiten Kauqat
  Mobilje

  Shiten Kauqat

  Shiten kauqat 3,2 dhe dy 1sha

  Obiliq 31 mars 08:52
  400 €
 • 7 foto
  Mjete per kuzhinë te Restorantev
  Makina dhe vegla

  Mjete per kuzhinë te Restorantev

  Kontaktoni ne numrin e telefonit

  Obiliq 31 mars 08:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet frigoriferi Beko ne rregulle
  Teknik dhe paisje

  Shitet frigoriferi Beko ne rregulle

  Shitet ne gjendje te rregullte

  Obiliq 31 mars 07:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  kositese bari 40 euro me rrym
  Makina dhe vegla

  kositese bari 40 euro me rrym

  Shes kositesen e barit me rrym me diameter 38 cm . Me e madhja nga kositeset me rrym. Punon shum m

  Obiliq 31 mars 00:23
  35 €
 • 3 foto
  Invertor 500 wat dhe 1000 wat
  Teknik dhe paisje

  Invertor 500 wat dhe 1000 wat

  shiten invertort ne gjendje te rregullt 500 dhe 1000 wat te aedhun nga jasht vendi obiliq qmimi 60

  Obiliq 30 mars 19:25
  60 €
 • 11 foto
  dyer 045805512
  Materiale ndertimi

  dyer 045805512

  dyer 60-120 euro

  Obiliq 30 mars 18:15
  60 €
 • 0 foto
  shes dyr
  Mobilje

  shes dyr

  shes dyer 90x200 dhe me krejt masat tjera punojm me porosi dyr te reja 045886314 +38345886314

  Obiliq 30 mars 17:32
  98 €
 • 11 foto
  dyer te hymjs viber+38345805512
  Materiale ndertimi

  dyer te hymjs viber+38345805512

  dyer 60-120 euro

  Obiliq 21 mars 09:26
  60 €
 • 2 foto
  Shitet 450 euro
  Mobilje

  Shitet 450 euro

  Shiter urgjent

  Obiliq 20 mars 18:46
  450 €
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve Ganitura1+2+3=330€ Tavolina =50€ Komoda e tv=50€

  Obiliq 10 mars 01:26
  330 €
 • 10 foto
  ROLETA TE JASHTME - RRJETA PER MIZA
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME - RRJETA PER MIZA

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Obiliq 7 mars 19:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kulmi
  Materiale ndertimi

  Shitet kulmi

  shitett kulmi 4-piiksh komplet 6 vjet te perdorura komplet me gjith traje 500 euro

  Obiliq 18 shkurt 20:44
  500 €
 • 2 foto
  cerkular
  Materiale ndertimi

  cerkular

  ne gjendje te rregullt 80 euro ose nderrohet

  Obiliq 13 shkurt 19:25
  80 €
 • 1 foto
  Shitet ose ndrrim
  Makina dhe vegla

  Shitet ose ndrrim

  Shitet maqina e autolarjes ndefekt shum tvogel shitet urgjent ose ndrrohet me ndonje skuter/motorr

  Obiliq 11 shkurt 02:58
  240 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumit-Fjetjes Viber +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumit-Fjetjes Viber +383 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhom

  Obiliq 5 shkurt 20:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Fjetjes ?viber +383 44 799 989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Fjetjes ?viber +383 44 799 989

  Dhoma GJumit - Fjetjes Modele te Reja Dysheku (ORTOPEDIC) pa Feder Sungjer i presuar për Gjitha Dhom

  Obiliq 4 shkurt 11:26
  700 €
 • 0 foto
  Zbritje Dhoma Gjumi viber +38344152077
  Mobilje

  Zbritje Dhoma Gjumi viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Obiliq 4 shkurt 08:24
  550 €
 • 3 foto
  Garniture per sallon
  Mobilje

  Garniture per sallon

  Garnitura eshte e perdorur. Perbehet nga: - 2 tresha - 1 dysh - 2 fotele. Dy treshat kane mekanizem

  Obiliq 17 janar 23:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamin 11 kw Rini 11 Biobomi soloven
  Teknik dhe paisje

  Kamin 11 kw Rini 11 Biobomi soloven

  Eshte ne gjendje shum te mire i bler para 1 viti ne gorenje .1 vit i perdorur ne gjendje ahum te mir

  Obiliq 14 janar 10:24
  610 €
 • 0 foto
  kalorifer
  Teknik dhe paisje

  kalorifer

  Shes kalorifer 6kw e ka edhe termo mermostatin Viber +37744361792

  Obiliq 11 janar 13:44
  45 €
 • 1 foto
  stuf
  Teknik dhe paisje

  stuf

  Shiten 2 stufa per dru apo qymyr. Per me shum informata na kontaktoni ne nr. +38345892863.

  Obiliq 3 janar 13:44
  50 €
 • 2 foto
  Mobilje/Komod
  Mobilje

  Mobilje/Komod

  Madhesia 2x1

  Obiliq 16 tetor 14:35
  70 €
 • 0 foto
  Shes enelaresen urgjent
  Teknik dhe paisje

  Shes enelaresen urgjent

  Shes enelaresen ne gjendje te mire me çmim 65€ ( i diskutueshem) . Per me shume kontaktoni nr. 044 4

  Obiliq 13 shtator 21:24
  65 €
 • 2 foto
  shes kuzhin
  Mobilje

  shes kuzhin

  shitet kuzhina komplet siq shihet ne foto

  Obiliq 6 mars 19:33
  85 €
 • 0 foto
  leshoj banes me qira
  Mobilje

  leshoj banes me qira

  leshoj banes me qira ne obiliq kati i par e mobiluar ka edhe oborr

  Obiliq 14 shkurt 12:59
  100 €
 • 0 foto
  leshoj banes me qira
  Mobilje

  leshoj banes me qira

  leshoj banes me qira ne qender te obiliqit kati i par e mobiluar ka oborr per shtfrytezim bahqe shup

  Obiliq 6 shkurt 13:54
  100 €
 • 0 foto
  leshoj banes me qira
  Mobilje

  leshoj banes me qira

  leshoj banes me qira ne qender te obiliqit banesa osht e mobiluar ne katin e par ka oborr per shfryt

  Obiliq 5 shkurt 18:21
  100 €
 • 0 foto
  Der e blinduar
  Materiale ndertimi

  Der e blinduar

  Shes deren e blinduar e pa perdorne italiane 250 euro qmimi i diskutushem me dimesione standarde 90

  Obiliq 24 shtator 21:10
  250 €