Pejë

Shtepi & Familje në shitje në Pejë

 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN PER VILLA DHE VIKENDICA
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN PER VILLA DHE VIKENDICA

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Pejë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI 37 EURO METRA KATROR/KONSTRUKSIONI-RSHITSAT JANE NGA

  Pejë Dje, 11:02
  37 €
 • 0 foto
  Dhoma per Femije porosit online +38344152077
  Mobilje

  Dhoma per Femije porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë Dje, 11:01
  650 €
 • 11 foto
  Punojmi: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojmi: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,tera

  Pejë Dje, 10:59
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37 EURO M2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37 EURO M2

  ROLETA ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET MATERJAL GJERMAN VEKA 37 EURO M2 ROLETA PVC PLASTIK 23 EURO M2 PERD

  Pejë Dje, 10:56
  37 €
 • 3 foto
  Makin per Kepjen e Furnirit - KUPER
  Makina dhe vegla

  Makin per Kepjen e Furnirit - KUPER

  Shitet Makina per Kepjen e Furnirit - KUPER Ju mirpret GEBE COMPANY ne Peje.

  Pejë Dje, 10:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Pejë Dje, 10:55
  840 €
 • 8 foto
  Garnitura Salloni transporti Kosove dhe Zvicer
  Mobilje

  Garnitura Salloni transporti Kosove dhe Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë Dje, 10:55
  950 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë Dje, 10:54
  750 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE MODERNE NE ZBRITJE BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE MODERNE NE ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë Dje, 10:53
  85 €
 • 0 foto
  Zbritje Dhoma gjumi, porosit ne viber +38344152077
  Mobilje

  Zbritje Dhoma gjumi, porosit ne viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë Dje, 10:51
  550 €
 • 0 foto
  Dhoma per femij porosit online +38344152077
  Mobilje

  Dhoma per femij porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë Dje, 10:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Perde zebra
  Mobilje

  Perde zebra

  Perde zebra apo roleta me kualitet te larte te materialit dhe mekanizmit shum te lehta ne montim dhe

  Pejë Dje, 10:46
  10 €
 • 7 foto
  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
  Mobilje

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE RO

  Pejë Dje, 10:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Komodina per TV
  Mobilje

  Komodina per TV

  Shes komoda per tv prodhim slloven me dimensione: 1. 80/70/50 --70€ 2.100/50/55 --80€

  Pejë Dje, 10:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes-Nderroj Makinat per perpunimin e plastikes
  Makina dhe vegla

  Shes-Nderroj Makinat per perpunimin e plastikes

  Shes Ekstruderin (fi 90) i cili eshte shume pak i perdorur.Posedon veglat per prodhimin e gypave te

  Pejë Dje, 10:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  CNC - BIESSE ROVER 22
  Makina dhe vegla

  CNC - BIESSE ROVER 22

  Shitet makina CNC BIESSE ROVER 22 . Ju mirpret Gebe Company ne Pej.

  Pejë Dje, 10:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Makina CNC - WEEKE Optimat BP 140
  Makina dhe vegla

  Makina CNC - WEEKE Optimat BP 140

  Shitet Makina për perpunimin e drurit CNC. WEEKE Optimat BP 140. Makina posedon disa lloje te thika

  Pejë Dje, 10:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin Qpojs GANNOmat - HOLZ-HER
  Makina dhe vegla

  Makin Qpojs GANNOmat - HOLZ-HER

  Shitet makina Qpojse e tipit Holz-her Makina është ne gjendje shum te mirë e ardhur nga zvicra . Ju

  Pejë Dje, 10:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje
  Makina dhe vegla

  Autolarje

  Shesim maqina italjane te reja dhe keni mundsi me ble vetem pompen.

  Pejë Dje, 10:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  K\"A\"RCHER
  Makina dhe vegla

  K\"A\"RCHER

  Makinat janë ne gjendje te mir pune . Si dhe janë te paisura me te gjitha gjerat qe ju nevoiten.Janë

  Pejë Dje, 10:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  autolarje profesjonale
  Makina dhe vegla

  autolarje profesjonale

  shes autolarjet profesjonale ne gjendje shum te mirë pune .

  Pejë Dje, 10:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLAST
  Mobilje

  LIR E MIRE DRITARE ME ROLETA TE JASHTME NGA PLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER 70 mm I GJER 2 GUMA 6 FUSHA TERMIKE I QER

  Pejë Dje, 10:36
  100 €
 • 4 foto
  Makin sharr Holzma
  Makina dhe vegla

  Makin sharr Holzma

  Shitet makina sharr e tipit Holzma. Ju mirpret Gebe Company ne Pejë

  Pejë Dje, 10:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qpojs per Metal - Bimak 22 Fa
  Makina dhe vegla

  Qpojs per Metal - Bimak 22 Fa

  Shitet makina Qpojs per Metal - Bimak 22 Fa ,e ardhur nga Zvicra . Ju mirpret Gebe Company ne Pejë

  Pejë Dje, 10:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Klima
  Makina dhe vegla

  Klima

  Shes klima gjysem te perdorura ne gjendje shum te mir pune ..

  Pejë Dje, 10:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kanterica Brandt Optimat KD 56
  Makina dhe vegla

  Kanterica Brandt Optimat KD 56

  Shitet Makina - Kanterica Brandt Optimat KD 56 Makina është ne gjendje shum te mir e ardhur nga Zvic

  Pejë Dje, 10:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makin per Qarjen e Druve
  Makina dhe vegla

  Makin per Qarjen e Druve

  Shitet makina per qarjen e druve e ardhur nga Zvicra Tel : +38349-30-40-10 Ju mirpret Gebe Company n

  Pejë Dje, 10:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Makin Kombinjerk Mini Max
  Makina dhe vegla

  Makin Kombinjerk Mini Max

  Shitet Makina Kombinjerk Mini Max ne gjendje shum tmir pune e ardhur nga Zvicra . Nr tel : +383 49-

  Pejë Dje, 10:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kompresor - CECCATO
  Makina dhe vegla

  Kompresor - CECCATO

  Shitet Kompresori CECCATO i ardhur nga Zvicra Nr tel : +38349-30-40-10 Ju mirpret Gebe Company ne P

  Pejë Dje, 10:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje profesionale italjane.
  Makina dhe vegla

  Autolarje profesionale italjane.

  Shesim maqina profesionale ne gjendje shum te mir teknike(pune)pompat jan me presion (shtypje)tlart

  Pejë Dje, 10:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  CNC - MORBIDELL 600K
  Makina dhe vegla

  CNC - MORBIDELL 600K

  Shitet Makina - CNC - MORBIDELL 600K Viti - 1999 4 - AKS me Program XILOG MMI Tel : 049-30-40-10 J

  Pejë Dje, 10:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Makin Dikt - SCHELLING D - 66
  Makina dhe vegla

  Makin Dikt - SCHELLING D - 66

  Shitet Makina Dikt - SCHELLING D - 66 ne gjendje shum tmir pune e ardhur nga Zvicra Nr tel : +383 4

  Pejë Dje, 10:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje me uj te ngroht
  Makina dhe vegla

  Autolarje me uj te ngroht

  Shes makinat me uj te ngroht dhe te ftoht ne gjendje shum te mir teknike .Qmimi eshtë tejet i arsyes

  Pejë Dje, 10:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje profesionale me uji te nxehte
  Makina dhe vegla

  Autolarje profesionale me uji te nxehte

  Shes autolarjen ne gjendje shum te mir pune me te gjitha paisjet e veta eshte ne qmim shum te favors

  Pejë Dje, 10:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qpojse per Mobileri B29
  Makina dhe vegla

  Qpojse per Mobileri B29

  Shitet Makina qpojse - B29 per Mobileri . Te ne gjinden edhe Makina te funksijoneve te ndryshme. Ju

  Pejë Dje, 10:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje
  Makina dhe vegla

  Autolarje

  She maqinen e posa ardhur italija maqina asht shum e ruajtne pothuajse ere !!! Maqina ka shtypje tmi

  Pejë Dje, 10:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Qpojs per Metal - GENERAL
  Makina dhe vegla

  Qpojs per Metal - GENERAL

  Shitet makina qpojs per metal - GENERAL e ardhur nga Zvicra Ju mirpret Gebe Company ne Pejë Tel 0

  Pejë Dje, 10:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  QPOJSE PER BAGLLAM - GRASS
  Makina dhe vegla

  QPOJSE PER BAGLLAM - GRASS

  GEBE COMPANY ne Peje ju ofron QPOJSE PER BAGLLAM e tipi GRASS . Makina është ne gjendje shum te mir

  Pejë Dje, 10:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autolarje te reja
  Makina dhe vegla

  Autolarje te reja

  shesim maqina orgjinale italjane te REJA te pa perdorura gjitashtu keni mundsi me ble vetem pompen p

  Pejë Dje, 10:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Autolarje
  Makina dhe vegla

  Autolarje

  Jan ne gjendje shum te mir pune dhe teknike.pra me pak pare € mundni tja filloni nje pun te mir me

  Pejë Dje, 10:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Paisje per shkum
  Makina dhe vegla

  Paisje per shkum

  Shes bocen per shperndarjen e shamponit

  Pejë Dje, 10:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kompresor pa zhurm - PREMATIC
  Makina dhe vegla

  Kompresor pa zhurm - PREMATIC

  Shitet Kompresori PREMATIK ne gjendje shum tmir i ardhur na Zvicra . Nr tel : +38349-30-40-10 Ju mir

  Pejë Dje, 10:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Matorr sharr
  Makina dhe vegla

  Matorr sharr

  Shiten matorr sharra ne gjendje shum te mir per me shum informata na kontaktoni ne numrin e tel + 38

  Pejë Dje, 10:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje
  Makina dhe vegla

  Autolarje

  Autolarja ka shtypje shumëte madhe dhe esht ne gjendje te rregullt ,komplet

  Pejë Dje, 10:29
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklor

  Pejë Dje, 10:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kompresor - Prematic
  Makina dhe vegla

  Kompresor - Prematic

  Shitet Kompresori Prematic ne gjendje shum tmir i ardhun nga Zvicra . Per ma shum info.. kontaktoni

  Pejë Dje, 10:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje K'A'RCHER
  Makina dhe vegla

  Autolarje K'A'RCHER

  Shes makinat te posaardhura nga zvicra te gjitha jan ne gjendje te mir teknike. Te gjitha jan te mar

  Pejë Dje, 10:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   Autolarje
  Makina dhe vegla

  Autolarje

  Shes makina te posardhura nga Svicrra. Makinat jan ne shendje shum te mir pune . Gjithashtu jan shum

  Pejë Dje, 10:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Qopjs - Greas
  Makina dhe vegla

  Qopjs - Greas

  Shitet makina Qpojs - Greas e ardhur nga Zvicra Nr tel : +383 49-30-40-10 Ju mirpret Gebe Company n

  Pejë Dje, 10:20
  Me Marrveshje