• Dyer e dritare si dhe dyer garazhdave ME ZBRITJE

  Dyer e dritare si dhe dyer garazhdave ME ZBRITJE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Pejë
  21 shkurt 16:25
 • Autolarje profesionale italjane.

  Autolarje profesionale italjane.

  Shesim maqina profesionale ne gjendje shum te mir teknike(pune)pompat jan me presion (shtypje)tlart si dhe jan te komplwtuara me gyp dhe pishtole.

  Me Marrveshje
  Pejë
  21 shkurt 11:44
 • Maqin laserike per gravirim

  Maqin laserike per gravirim

  Mercury pro II GCC laser pro 25w Maqina bene prerjen dhe gravura neper materiale te ndryshme plexiglss lekure xham aluminum leter stirodur eva foam etj posedon \kompresorrin si shtese extra e paguar

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 22:01
 • ital tech sigma super pro knaki shneka

  ital tech sigma super pro knaki shneka

  kemi prerse mixera makina me ujee shume vegla tjera tel 045316582 00393473020582 viber gjindemi ne gadime

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 21:57
 • Mobilje

  Mobilje

  Shiten mobiljet ne gjendje te rregullt shum pak te perdorura dhe komode. Shtrihen per te fjetur, 3+3+2+2+1 dhe tavolina. Arsyeja e shitjes jan nderrimi i mobiljeve Tel: +38649202807 (Viber)

  650 €
  Pejë
  20 shkurt 21:46
 • Shes trepezarine dhe kauqin

  Shes trepezarine dhe kauqin

  Shes trepezarine per shkak te vendit te ngusht. Trepezaria eshte e pa perdorur. Trepezaria ka 4 karika. Dimensionet e trepezarise jane 140 me 7. Po ashtu shes edhe kauqin i cili eshte ne gjendje te

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 19:45
 • shitet tavoline me 6 karriga per 100€

  shitet tavoline me 6 karriga per 100€

  Shume pak e perdorur e ruajtur dhe shume e forte

  100 €
  Pejë
  20 shkurt 18:25
 • Termo Elind 3.5 Monofaz

  Termo Elind 3.5 Monofaz

  Termo Elind 3.5 Monofaz

  100 €
  Pejë
  20 shkurt 18:24
 • Dyer e dritare si dhe dyer garazhdave ME ZBRITJE

  Dyer e dritare si dhe dyer garazhdave ME ZBRITJE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Pejë
  20 shkurt 17:46
 • RISI RISI RISI !!! XHAMA LEVIZES

  RISI RISI RISI !!! XHAMA LEVIZES

  Mbroni ballkonet & terrasat tuaja në 4 stinët e vitit me xhama lëvizës. Eshtë i përshtatëm edhe për restaurante dhe objekte afariste. https://www.facebook.com/Megaplast-Roleta-26146936 http://w

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 16:41
 • Elementet per taulet

  Elementet per taulet

  Eshte e perdorur

  30 €
  Pejë
  20 shkurt 16:26
 • Kuzhine

  Kuzhine

  Shitet Kuzhina e perdorur 2 vjet

  200 €
  Pejë
  20 shkurt 15:44
 • shitet motorrsharr stihl orginall gjendje te mir dhe lir

  shitet motorrsharr stihl orginall gjendje te mir dhe lir

  shitet motorsharra stihl ne gjendje shum te mir dhez leht punon mir 045 243 957 dhe viber

  110 €
  Pejë
  20 shkurt 14:30
 • Skele me Qera 1Euro M2

  Skele me Qera 1Euro M2

  JAP SKELE ME QERA Jap skele me qera m2 vetem 1 Euro-m2 Bejm montimin dhe qmontimin e tyre Skelet jan shum te mira posedoj 1500m2 Mvaret muj mi pas nxane mundsisht me kallxu se sa ju nevoiten Skelet

  1 €
  Pejë
  20 shkurt 14:29
 • Tushkabina

  Tushkabina

  Punojm Te gjitha llojet e Tush-Kabin Sipas madhsis dhe vendit qe posedoni po ashtu Poashtu punojm edhe vizatime ne gjom per tushkabin-Siq shihet ne foto. Dhe kemi te gjitha pjest per tushkabin (do

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 14:27
 • Shitet makina per tharjen e robave

  Shitet makina per tharjen e robave

  Shitet makina për tharjen e rrobave GORENJE D50210 vetem 6 muaj e shfrytezuar, në gjendje shumë të mirë.

  350 €
  Pejë
  20 shkurt 14:26
 • Kauqa

  Kauqa

  Mobile per shitje shum pak t perdorura t ruajtura edhe ne gjendje t mir shtrihen edhe per fjetje

  180 €
  Pejë
  20 shkurt 14:25
 • dyer te dhomave viber +37744933548

  dyer te dhomave viber +37744933548

  prodhojm dyer dhe dritare te drurit dyer prej 60 deri 100euro punojm edhe me porosi tel viber 044933548

  60 €
  Pejë
  20 shkurt 13:31
 • Tavoline me 6 Karrige

  Tavoline me 6 Karrige

  Shitet Tavolina me 6 karriga e ruajtur shume e forte

  200 €
  Pejë
  20 shkurt 11:45
 • Tushkabinee

  Tushkabinee

  Eshte ne gjendje shume te mire e ruajtur pa asnje defektt eshte perdorur me pak se 1vit

  300 €
  Pejë
  20 shkurt 10:50
 • Mobilje per Dhome te gjumit

  Mobilje per Dhome te gjumit

  E perdorur por shume e ruajtur

  200 €
  Pejë
  20 shkurt 10:45
 • dyer harmonik

  dyer harmonik

  ju ofrojm dyer harmonik nga plastika kualitative e qertifikuar me Standard iso.kemi profila njengjyresh dhe imitim te drurit.naltsia e ktyre dyerve munde te punohet deri 230 cm.STARTI I PUNES ESHTE 2

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 09:45
 • Mobileria Ola

  Mobileria Ola

  Prodhojm Mobilje Kuzhina Pllakare Dhoma Gjumi dhe Dhoma per Femije Pradhoma dhe enteriere per lokale Poashtu riparojm mobiljet e vjetra bjem veshjen e garniturave dhe kauqave te ndryshem nderrojm meha

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 01:28
 • Prodhim dhe riparim i mobiljeve

  Prodhim dhe riparim i mobiljeve

  prodhojm dhe riparojm gjitha llojet e mobiljeve, bejm veshjen e garniturave dhe kauqave te ndryshme nderrojm mehanizmat e kauqave bejm ngjyrosjen e drunit dhe mediapanit dhe gjithashtu prodhojm me mob

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 01:28
 • Mobileria Ola

  Mobileria Ola

  Prodhojm Mobilje Kuzhina Pllakare Dhoma Gjumi dhe Dhoma per Femije Pradhoma dhe enteriere per lokale Poashtu riparojm mobiljet e vjetra bjem veshjen e garniturave dhe kauqave te ndryshem nderrojm meha

  Me Marrveshje
  Pejë
  20 shkurt 01:27
 • SHITET MOBIJE PER SALLON

  SHITET MOBIJE PER SALLON

  SHITET MOBIJE PER SALLON 3+2+1+1 SIQ PO SHIFEN NE FOTO NA SHKRUANI NE VIBER +37744710370

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 23:25
 • AEG aku bateri 2 copa komplet

  AEG aku bateri 2 copa komplet

  AEG firma eshte, shiten te dyjat makita arsyeja e shitjes eshte se e kam nje tjeter me shpejtsi me te madhe shiten te dyjat bashk per 45 € mumd te kontaktoni ne viber +37744223485

  45 €
  Pejë
  19 shkurt 21:30
 • Shiten tryeza me karrige

  Shiten tryeza me karrige

  shes trapezarin me 6 karriga eshte nga druri masiv dhe eshte me hapje , por mund te shitet edhe tavolina pa karrige . Trapezaria eshte prodhim i kompanis ukaj. Qmimi : tavolina me karriga 350 euro

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 21:28
 • Hilti TE 6AVR aku

  Hilti TE 6AVR aku

  Shitet hilti me 2 bateria komplet me kufer , bateria hibride qe mbushet per 15 min, ndrrohet me hilt te madh bosch makita ose hilti,burgia, aku, wurth,milwaukee,dewalt, hillt,

  280 €
  Pejë
  19 shkurt 21:28
 • ISOBOY prerese stiropori

  ISOBOY prerese stiropori

  Bejme shitjen e makinave per prerjen e stiroporit me kualitet te larte, Makinat bejne prerje nga 0 - 45 - 90 shkall, trashesi deri 25cm gjithashtu me porosi deri ne 30cm. GARANCION !!! 6 + 6 = 12 mua

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 20:44
 • autolarje profesionale

  autolarje profesionale

  shes atuloarje profesionale te posardhura nga zvicrra si dhe jan ne gjendje shum te mir pune dhe te paisura komplet.

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 19:49
 • elektromotorr

  elektromotorr

  elektromotorr 5.5 kw ndrimi mundshme

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 19:36
 • Autolarje K'A'RCHER

  Autolarje K'A'RCHER

  Shes makinat te posaardhura nga zvicra te gjitha jan ne gjendje te mir teknike. Te gjitha jan te markes K'A'RCHER

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 18:30
 • Mobilje ne shitje 3-2-1-1

  Mobilje ne shitje 3-2-1-1

  Mobiljet jane te perdorne, perveq tek mbeshtetsja e dores te 2shi dhe tek 1shi siq shihen ne foto jane pak te demtume, tjerat jane ne gjendje shum te mir.

  350 €
  Pejë
  19 shkurt 18:30
 • Autolarje

  Autolarje

  Autolarja ka shtypje shumëte madhe dhe esht ne gjendje te rregullt ,komplet

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 18:29
 • Garniture 3:2:1, trepezari, shporet

  Garniture 3:2:1, trepezari, shporet

  Shitet Garnitura 3:2:1 ne gjendje shume te mire, trepezaria me 6 karriga, dhe shporeti ne gjendje shume te mire.... per info kontakto ne tel 044 117 887 prej ores 19/deri 21h

  500 €
  Pejë
  19 shkurt 17:47
 • Olluk te bardhe

  Olluk te bardhe

  Shiten olluk te bardh per shtepi permashum kontaktoni viber ose whatsapp +37745662479

  80 €
  Pejë
  19 shkurt 17:25
 • PERDE TRAK

  PERDE TRAK

  JU OFROJM PERDE TRAK TE LLOJIT LINE ME QMIM 7 EURO METRA KATROR NE KET QMIM NUK JANE TE PERFSHIRA MATJA TRANSPORTI DHE MONTIMI NQOFSE KETO OPERACIONE I KRYEJM NE ATHERE QMIMI ESHTE 9 EURO METRA KATRO

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 16:26
 • Paisje Mjeksore EKG

  Paisje Mjeksore EKG

  Siemens EKanalsh Sa ka ardhur nga zvicerra G 10 k

  1.100 €
  Pejë
  19 shkurt 15:26
 • MAKITA DHE BERMASHINA

  MAKITA DHE BERMASHINA

  SHES MAKITA DHE BERMASHINA ME RRYM DHE ME BATARIJA TE FIRMES BOSH ME 3 VITE GARANCJON TE SAPOARDHURA NGA AUSTRIJA QMIMI I DISKUTUSHEM

  160 €
  Pejë
  19 shkurt 12:49
 • Kauqa

  Kauqa

  1 kauq

  80 €
  Pejë
  19 shkurt 12:46
 • Kauqa

  Kauqa

  2 kauqa

  180 €
  Pejë
  19 shkurt 12:46
 • Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Pejë
  19 shkurt 12:26
 • Nxemje qendrore nen dysheme

  Nxemje qendrore nen dysheme

  "Termometer"sh.p.k bën shitjen dhe Instalimin e Nxemjes qendrore,Klimave,Ventillimit,Ujësjellesit, Solare,elektrikë në ter Kosoves me garancion deri në 10 vite, me paisjet më të mira ne tregun botro

  Me Marrveshje
  Pejë
  19 shkurt 09:49
 • Dyer te dhomave

  Dyer te dhomave

  shesum dyer te dhomave 60 dhe 70 euro dyer te hymjes 100 euro viber +37744363733

  65 €
  Pejë
  19 shkurt 09:47
 • Marbomil qmimi me montim

  Marbomil qmimi me montim

  E re ne paketim.e kam vetem nji po e shes sa e kom ble.

  20 €
  Pejë
  19 shkurt 07:44
 • SHTRETER PER FJETJE

  SHTRETER PER FJETJE

  SHTRETER PER FJETJE Me SHUMIC DHE PAKIC

  Me Marrveshje
  Pejë
  18 shkurt 21:27
 • Shiten 2 llustera

  Shiten 2 llustera

  Shiten 2 llustera në gjendje shumë të mirë. Mos hezitoni, na kontaktoni!

  140 €
  Pejë
  18 shkurt 20:35
 • Shporet Alfa-plam

  Shporet Alfa-plam

  Shitet shporeti alfa-plam me dimensione te furres 45,i ri vetem dy jave i perdorur.Çmimi i shitjes sipas marveshjes

  Me Marrveshje
  Pejë
  18 shkurt 19:38
 • Dyer e dritare me 3 guma ne zbritje BEKA-DEKOR

  Dyer e dritare me 3 guma ne zbritje BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu 80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu 80:205-125eu pa rolet

  85 €
  Pejë
  18 shkurt 17:44