Pejë

Shtepi & Familje në shitje në Pejë

 • 6 foto
  Tavolin / Trepezari me 6 karige
  Mobilje

  Tavolin / Trepezari me 6 karige

  Shitet tavolina/trepezaria me 6 karige shume pak te perdorura Çmimi i diskutueshem

  Pejë 12 korrik 13:53
  500 €
 • 11 foto
  shes dyer e dritare  viber +38345421986
  Materiale ndertimi

  shes dyer e dritare viber +38345421986

  shes dyer e dritare viber +38345421986

  Pejë 12 korrik 13:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Zbritje E Madhe Dyer Per Dhoma Thirr 045 421 986
  Mobilje

  Zbritje E Madhe Dyer Per Dhoma Thirr 045 421 986

  Zbritje E Madhe Dyer Per Dhoma Thirr 045 421 986 punojm tavolina dyr dritare sep

  Pejë 12 korrik 12:44
  60 €
 • 0 foto
  motorra per dyer oborri 044681559
  Materiale ndertimi

  motorra per dyer oborri 044681559

  motorra

  Pejë 12 korrik 12:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Dyer per garazha novoferm
  Materiale ndertimi

  Dyer per garazha novoferm

  Dyer per garazha ghitha dimenzionet Motorra per dyer te oborrit Rampa etj

  Pejë 12 korrik 12:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DYER E DRITARE.... ZBRITJE E MADHE.... B-DEKOR NLE
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE.... ZBRITJE E MADHE.... B-DEKOR NLE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 12 korrik 11:57
  85 €
 • 1 foto
  Shes kauqat 150€
  Mobilje

  Shes kauqat 150€

  Shes 2 tresha ne gjendje te mire, 150€ , shtrihen per fjetje

  Pejë 12 korrik 11:12
  150 €
 • 2 foto
  Shes monterke te gomave
  Makina dhe vegla

  Shes monterke te gomave

  Shes monterk te gomave ne gjendje te rregullt gjdo gje funksionale.

  Pejë 12 korrik 10:32
  550 €
 • 4 foto
  Holzma Optimat
  Makina dhe vegla

  Holzma Optimat

  Shitet Makina Holzma Optimat me parasharr dhe softwer te avancuar. Ban parallogaritjen dhe etiketimi

  Pejë 12 korrik 10:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shes karriga per oborr separe komplet 044986971
  Mobilje

  shes karriga per oborr separe komplet 044986971

  shes separe viber +38344986971

  Pejë 12 korrik 09:15
  160 €
 • 3 foto
  Makin Qpojs GANNOmat - HOLZ-HER
  Makina dhe vegla

  Makin Qpojs GANNOmat - HOLZ-HER

  Shitet makina Qpojse e tipit Holz-her Makina është ne gjendje shum te mirë e ardhur nga zvicra . Ju

  Pejë 12 korrik 08:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ofert separe per kopsht +38344986971
  Materiale ndertimi

  ofert separe per kopsht +38344986971

  shes separe komplet viber 044986971

  Pejë 12 korrik 07:16
  160 €
 • 0 foto
  LuLe Pallma
  Mobilje

  LuLe Pallma

  Shes 10 Copë LuLe Pallma Te Qendrueshme Edhe Nga i Ftofti Dimri Nuk Demtohen Te Bukura Per Lokale

  Pejë 11 korrik 21:39
  5 €
 • 10 foto
  ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37 EURO M2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37 EURO M2

  ROLETA ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET MATERJAL GJERMAN VEKA 37 EURO M2 ROLETA PVC PLASTIK 23 EURO M2 PERD

  Pejë 11 korrik 19:14
  37 €
 • 6 foto
  friz komore klim komplet kauqa edheu termo
  Teknik dhe paisje

  friz komore klim komplet kauqa edheu termo

  shesim me qmim te volitshem qmimi me marveshje

  Pejë 11 korrik 15:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Urgjentisht 2 Korniza te Dyqaneve
  Mobilje

  Shiten Urgjentisht 2 Korniza te Dyqaneve

  Te dy Kornizat (Ramat, Izllogat) jane ne gjendje shume te mire (gati te reja) nga PVC plastika Gjerm

  Pejë 11 korrik 14:49
  1 €
 • 0 foto
  roshtil edhe fritez
  Teknik dhe paisje

  roshtil edhe fritez

  ne gjendje te mirë çmimi sipas marveshjes

  Pejë 11 korrik 13:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kuzhine nga zvicra
  Mobilje

  kuzhine nga zvicra

  ne gjendje te mire

  Pejë 11 korrik 12:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  299
  Mobilje

  299

  299

  Pejë 11 korrik 08:41
  299 €
 • 0 foto
  Ulse 1x3-she1x2 -she dhe 2x1-she
  Mobilje

  Ulse 1x3-she1x2 -she dhe 2x1-she

  Ulse

  Pejë 11 korrik 06:51
  455 €
 • 0 foto
  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077
  Mobilje

  Zbritje dhoma gjumi porosit online ne +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë 10 korrik 22:57
  750 €
 • 0 foto
  Zbritje Dhoma gjumi, porosit ne viber +38344152077
  Mobilje

  Zbritje Dhoma gjumi, porosit ne viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë 10 korrik 22:56
  550 €
 • 0 foto
  Dhoma per Femije porosit online +38344152077
  Mobilje

  Dhoma per Femije porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë 10 korrik 22:39
  650 €
 • 0 foto
  Dhoma per femij porosit online +38344152077
  Mobilje

  Dhoma per femij porosit online +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë 10 korrik 22:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Garnitura Salloni transporti Kosove dhe Zvicer
  Mobilje

  Garnitura Salloni transporti Kosove dhe Zvicer

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë 10 korrik 22:32
  950 €
 • 1 foto
  Shes 3shen
  Mobilje

  Shes 3shen

  Shes 3shen ne gjendje shumm te mir shtrihen 2dhe 3.arsyeja kam marr tjera

  Pejë 10 korrik 16:52
  200 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE MODERNE NE ZBRITJE BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE MODERNE NE ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 10 korrik 10:39
  85 €
 • 11 foto
  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 10 korrik 10:31
  85 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 10 korrik 10:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER E DRITARE TE PLASTIKES NE ZBRITJE BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE TE PLASTIKES NE ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 10 korrik 10:20
  85 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE.....BEKA-DEKOR.....ZBRITJE E MADHE
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE.....BEKA-DEKOR.....ZBRITJE E MADHE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 10 korrik 10:12
  85 €
 • 11 foto
  DRITARE STANDARDE 3GUMA 85 EU BEKA - DEKOR
  Materiale ndertimi

  DRITARE STANDARDE 3GUMA 85 EU BEKA - DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 10 korrik 10:06
  85 €
 • 7 foto
  DYER PER MARKETE
  Mobilje

  DYER PER MARKETE

  🇨🇭Dyer Senzorike të kualitetit të lartë nga SWISS DOOR🇨🇭 Garancion të Autorizuar nga Prodhuesi 🇨🇭 Gj

  Pejë 10 korrik 09:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER E DRITARE TE PLASTIKES NE ZBRITJE BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE TE PLASTIKES NE ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 10 korrik 09:24
  85 €
 • 11 foto
  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 10 korrik 08:39
  85 €
 • 1 foto
  Tharje per robaa
  Teknik dhe paisje

  Tharje per robaa

  Shum pak e perdorur

  Pejë 9 korrik 22:53
  180 €
 • 8 foto
  Fshisa Qendrore / Sistemi Pastrimit Qendror
  Teknik dhe paisje

  Fshisa Qendrore / Sistemi Pastrimit Qendror

  Global Vac ofron Fshisa Qendrore, Makina Made in EU me Garancion 5 Vite. MATERIAL , PAISJE DHE INSTA

  Pejë 9 korrik 19:44
  120 €
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve te ndryshme Ganitura 1+2+3=350€ Tavolina =5

  Pejë 9 korrik 19:19
  350 €
 • 3 foto
  Mobilje 3-2-1
  Mobilje

  Mobilje 3-2-1

  mobilje salloni (kauqa) 3 2 1

  Pejë 9 korrik 18:16
  150 €
 • 4 foto
  Shes Klimen ( flladitesen me uje)
  Teknik dhe paisje

  Shes Klimen ( flladitesen me uje)

  Shesh klimen flladitesen me uje ne gjendje shume te mire. Pres bleresa serioz.

  Pejë 9 korrik 16:16
  100 €
 • 3 foto
  Shiten 2 komoda tavolin dhome
  Mobilje

  Shiten 2 komoda tavolin dhome

  Shiten 2 komoda dhe tavolin dhome

  Pejë 9 korrik 16:04
  100 €
 • 11 foto
  PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  PRODHOJM DYER E DRITARE ME ZBRITJE BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 9 korrik 15:06
  85 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 9 korrik 14:48
  85 €
 • 1 foto
  Makin per tharjen e robave
  Makina dhe vegla

  Makin per tharjen e robave

  Shum pak e perdorur

  Pejë 9 korrik 13:56
  180 €
 • 11 foto
  OFERT SEPARE VIBER +38344986971
  Mobilje

  OFERT SEPARE VIBER +38344986971

  SHES SEPARE +38344986971

  Pejë 9 korrik 12:38
  160 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE.....BEKA-DEKOR.....ZBRITJE E MADHE
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE.....BEKA-DEKOR.....ZBRITJE E MADHE

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Pejë 9 korrik 12:36
  85 €
 • 11 foto
  prodhojm separe me tavolina 044945578
  Mobilje

  prodhojm separe me tavolina 044945578

  shes separe viber +38344945578

  Pejë 9 korrik 12:20
  160 €
 • 5 foto
  Gjenerator( agregat) 10kv korrektor shum i mir ext
  Makina dhe vegla

  Gjenerator( agregat) 10kv korrektor shum i mir ext

  Gjenerator Honda 10 kv benzin shum i mir Korrektor shum i mir per ma shum info. 049372262

  Pejë 9 korrik 00:24
  1 €
 • 1 foto
  Tavolina karrika per taras 299
  Teknik dhe paisje

  Tavolina karrika per taras 299

  Tavolina karrika per taras 299

  Pejë 8 korrik 21:03
  299 €
 • 1 foto
  Shes tavolinen
  Mobilje

  Shes tavolinen

  Shes tavolinen n gjendje perfekte shumm pak e perdorur per ma shumm info kontakt:+38349232532

  Pejë 8 korrik 13:12
  100 €