Pejë
Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shtepi & Familje në shitje në Pejë

 • 3 foto
  Ifyil hidro pelet kalda
  Teknik dhe paisje

  Ifyil hidro pelet kalda

  16+4 kw ne gjendje te rregullt vetem dy sezona e perdorur.

  Pejë Dje, 18:08
  1.100 €
 • 6 foto
  Shes tavolinat me karika
  Mobilje

  Shes tavolinat me karika

  Jane pak te perdorura cmimi sipas marveshjes.

  Pejë Dje, 14:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shiten 2 skele hidraulike (platform)
  Makina dhe vegla

  shiten 2 skele hidraulike (platform)

  1. skele hidraulike e para ka kapacitet ngritjes deri 10metra,me ngarkes deri 2 persona ne platform

  Pejë Dje, 14:18
  6.300 €
 • 11 foto
  dritare 30 euro dyer te hymjes 045823581
  Mobilje

  dritare 30 euro dyer te hymjes 045823581

  dyer dhe dritare 30-120 euro

  Pejë Dje, 13:52
  70 €
 • 11 foto
  shes dyer te dhomav +38345823581
  Mobilje

  shes dyer te dhomav +38345823581

  dyer 70-120 euro tel.045823581

  Pejë Dje, 13:52
  70 €
 • 11 foto
  i shes dyrt dhe dritaret +38345823581
  Mobilje

  i shes dyrt dhe dritaret +38345823581

  dyer 70-120 euro dritaret 30 euro 045823581

  Pejë Dje, 13:35
  70 €
 • 1 foto
  Maçine per qepje
  Makina dhe vegla

  Maçine per qepje

  Eshte e re e perdorur vetem 1 muaj malle nga zvicra

  Pejë Dje, 13:35
  60 €
 • 2 foto
  Rrobalarese Beko
  Teknik dhe paisje

  Rrobalarese Beko

  Shitet Rrobalaresi Beko 800 rmp A+, 6kg, ne gjendje te rregullte.

  Pejë Dje, 11:17
  100 €
 • 2 foto
  Inventar per lokale
  Mobilje

  Inventar per lokale

  Inventari eshte ne gjendje te rregullt. Cmimi sipas marrveshjes

  Pejë Dje, 10:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE BRENDSHME +38349626758
  Mobilje

  DYER TE BRENDSHME +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Pejë Dje, 10:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Pejë Dje, 10:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Pejë Dje, 10:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dhoma gjumi +38349200094
  Mobilje

  dhoma gjumi +38349200094

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me dizajne dhe ngjyra sipas porosis +38345327459 +38349200094

  Pejë Dje, 10:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje K'A'RCHER
  Makina dhe vegla

  Autolarje K'A'RCHER

  Shes makinat te posaardhura nga zvicra te gjitha jan ne gjendje te mir teknike. Te gjitha jan te mar

  Pejë Dje, 09:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Paisje per shkum
  Makina dhe vegla

  Paisje per shkum

  Shes bocen per shperndarjen e shamponit

  Pejë Dje, 09:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Klima
  Makina dhe vegla

  Klima

  Shes klima gjysem te perdorura ne gjendje shum te mir pune ..

  Pejë Dje, 09:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autolarje te reja
  Makina dhe vegla

  Autolarje te reja

  shesim maqina orgjinale italjane te REJA te pa perdorura gjitashtu keni mundsi me ble vetem pompen p

  Pejë Dje, 09:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  K\"A\"RCHER
  Makina dhe vegla

  K\"A\"RCHER

  Makinat janë ne gjendje te mir pune . Si dhe janë te paisura me te gjitha gjerat qe ju nevoiten.Janë

  Pejë Dje, 09:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje profesionale italjane.
  Makina dhe vegla

  Autolarje profesionale italjane.

  Shesim maqina profesionale ne gjendje shum te mir teknike(pune)pompat jan me presion (shtypje)tlart

  Pejë Dje, 09:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Pejë Dje, 09:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Pejë Dje, 09:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Gurë Mrehes
  Makina dhe vegla

  Gurë Mrehes

  Gebe Company ju ofron Gurë mrehes per thika,bonsek te gjitha llojet dhe meadhsit e ndryshme . Tel :

  Pejë Dje, 09:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Makin Dikt - SCHELLING D - 66
  Makina dhe vegla

  Makin Dikt - SCHELLING D - 66

  Shitet Makina Dikt - SCHELLING D - 66 ne gjendje shum tmir pune e ardhur nga Zvicra Nr tel : +383 4

  Pejë Dje, 09:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per qarjen e druve - Atika
  Makina dhe vegla

  Makin per qarjen e druve - Atika

  Shitet makin per qarjen e druve tipi Atika ne gjendje shum tmir e ardhur nga Zvicra . Ju mirpret Geb

  Pejë Dje, 09:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per mrehje
  Makina dhe vegla

  Makin per mrehje

  Shitet Makin per mrehje - VOLLMER Ju mirpret GEBE COMPANY ne Pejë

  Pejë Dje, 09:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ABS FELDER
  Makina dhe vegla

  ABS FELDER

  GEBE COMPANY ne Peje ju ofron Makinen tip FELDER G 300 per ngjitjen e trakes ABS. Viti i prodhimit 2

  Pejë Dje, 09:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makin per Llamarin
  Makina dhe vegla

  Makin per Llamarin

  Shitet makina per Llamarin e ardhur nga Zvicra . Ju mirpret Gebe Company ne Pejë. Tel : 049-30-40-10

  Pejë Dje, 09:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sharr per Metal OMES
  Makina dhe vegla

  Sharr per Metal OMES

  Shitet Makina Sharra per Metal MEC 300S Makina është e ardhur nga Zvicra edhe është ne gjendje te mi

  Pejë Dje, 09:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per Kepjen e Furnirit - KUPER
  Makina dhe vegla

  Makin per Kepjen e Furnirit - KUPER

  Shitet Makina per Kepjen e Furnirit - KUPER Ju mirpret GEBE COMPANY ne Peje.

  Pejë Dje, 09:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  QPOJSE PER BAGLLAM - GRASS
  Makina dhe vegla

  QPOJSE PER BAGLLAM - GRASS

  GEBE COMPANY ne Peje ju ofron QPOJSE PER BAGLLAM e tipi GRASS . Makina është ne gjendje shum te mir

  Pejë Dje, 09:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CNC - Biesse Rover 16
  Makina dhe vegla

  CNC - Biesse Rover 16

  Shitet Makina CNC e tipit Biesse Rover 16 Ju mirpret GEBE COMPANY ne Peje. Tel ; 049304010

  Pejë Dje, 09:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Makina CNC - WEEKE Optimat BP 140
  Makina dhe vegla

  Makina CNC - WEEKE Optimat BP 140

  Shitet Makina për perpunimin e drurit CNC. WEEKE Optimat BP 140. Makina posedon disa lloje te thika

  Pejë Dje, 09:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kompresor -DIETSCHE AG
  Makina dhe vegla

  Kompresor -DIETSCHE AG

  Shitet Kompresori DIETSCHE AG ne gjendje shum tmir i ardhun nga Zvicra . Per ma shum info.. kontakto

  Pejë Dje, 09:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qpojs - BLUM
  Makina dhe vegla

  Qpojs - BLUM

  Shitet makina qpojs e tipit BLUM ne gjendje shum tmir e ardhur nga Zvicra . Ju mirpret Gebe Company

  Pejë Dje, 09:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qpojs per Metal - GENERAL
  Makina dhe vegla

  Qpojs per Metal - GENERAL

  Shitet makina qpojs per metal - GENERAL e ardhur nga Zvicra Ju mirpret Gebe Company ne Pejë Tel 04

  Pejë Dje, 09:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per qarjen e drunit - JOLLY 80
  Makina dhe vegla

  Makin per qarjen e drunit - JOLLY 80

  Shitet makina per qarjen e drunit - JOLLY 80 , ne gjendje shum te mir. Ju mirpret Gebe Company ne Pe

  Pejë Dje, 09:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Qpojse per Mobileri B29
  Makina dhe vegla

  Qpojse per Mobileri B29

  Shitet Makina qpojse - B29 per Mobileri . Te ne gjinden edhe Makina te funksijoneve te ndryshme. Ju

  Pejë Dje, 09:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Qpojs per Bagllam
  Makina dhe vegla

  Qpojs per Bagllam

  Shitet makina qpojs per Bagllam e tipit - Grass Unipress e ardhur nga Zvicra ne gjendje shum te mir.

  Pejë Dje, 09:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sharr masive me shum teha
  Makina dhe vegla

  Sharr masive me shum teha

  Shitet Makina sharr masive te tipit Raimann. Makina posedon mundsin njekosisht te sharroj me shum te

  Pejë Dje, 09:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   Bansek - PRO MAC
  Makina dhe vegla

  Bansek - PRO MAC

  Shitet makina Bansek - PRO MAC e ardhur nga Zvicra . Nr tel : +383 49 -30-40-10 Ju mirpret Gebe Comp

  Pejë Dje, 09:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  CNC - BIESSE ROVER 22
  Makina dhe vegla

  CNC - BIESSE ROVER 22

  Shitet makina CNC BIESSE ROVER 22 ne gjendje shum tmir pune e ardhur nga Zvicra. Ju mirpret Gebe Com

  Pejë Dje, 09:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per Prerjen e Furnirit - RUCKLE
  Makina dhe vegla

  Makin per Prerjen e Furnirit - RUCKLE

  Shitet Makina per Prerjen e Furnirit . Makina është ne gjendje shum te mir . Ju mirpret GEBE COMPANY

  Pejë Dje, 08:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  KANTARICA - CEHISA
  Makina dhe vegla

  KANTARICA - CEHISA

  Shitet KANTARICA - CEHISA Makina posedon shum pak orë pune, është e sapoardhur nga Zvicrra .Te ne gj

  Pejë Dje, 08:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per Mobileri HOLZ-HER
  Makina dhe vegla

  Makin per Mobileri HOLZ-HER

  Shitet Makina per zdrukthtari mobileri GANNOmat Makina është ne gjendje shum te mir e ardhur nga zv

  Pejë Dje, 08:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Holzma Optimat
  Makina dhe vegla

  Holzma Optimat

  Shitet Makina Holzma Optimat me parasharr dhe softwer te avancuar. Ban parallogaritjen dhe etiketimi

  Pejë Dje, 08:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kanterica Brandt Optimat KD 56
  Makina dhe vegla

  Kanterica Brandt Optimat KD 56

  Shitet Makina - Kanterica Brandt Optimat KD 56 Makina është ne gjendje shum te mir e ardhur nga Zvic

  Pejë Dje, 08:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per mrehje -ICOS
  Makina dhe vegla

  Makin per mrehje -ICOS

  Shitet makina per mrehje ICOS Ju mirpret GEBE COMPANY ne Pejë

  Pejë Dje, 08:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Makin Kombinjerk Mini Max
  Makina dhe vegla

  Makin Kombinjerk Mini Max

  Shitet Makina Kombinjerk Mini Max ne gjendje shum tmir pune e ardhur nga Zvicra . Nr tel : +383 49-

  Pejë Dje, 08:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qpojs per Metal - Bimak 22 Fa
  Makina dhe vegla

  Qpojs per Metal - Bimak 22 Fa

  Shitet makina Qpojs per Metal - Bimak 22 Fa ,e ardhur nga Zvicra . Ju mirpret Gebe Company ne Pejë

  Pejë Dje, 08:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makin per Qarjen e Druve
  Makina dhe vegla

  Makin per Qarjen e Druve

  Shitet makina per qarjen e druve e ardhur nga Zvicra Tel : +38349-30-40-10 Ju mirpret Gebe Company n

  Pejë Dje, 08:44
  Me Marrveshje