Pejë
Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shtepi & Familje në shitje në Pejë

 • 2 foto
  Makin per mrehje -ICOS
  Makina dhe vegla

  Makin per mrehje -ICOS

  Shitet makina per mrehje ICOS Ju mirpret GEBE COMPANY ne Pejë

  Pejë Dje, 08:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Makin Kombinjerk Mini Max
  Makina dhe vegla

  Makin Kombinjerk Mini Max

  Shitet Makina Kombinjerk Mini Max ne gjendje shum tmir pune e ardhur nga Zvicra . Nr tel : +383 49-

  Pejë Dje, 08:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qpojs per Metal - Bimak 22 Fa
  Makina dhe vegla

  Qpojs per Metal - Bimak 22 Fa

  Shitet makina Qpojs per Metal - Bimak 22 Fa ,e ardhur nga Zvicra . Ju mirpret Gebe Company ne Pejë

  Pejë Dje, 08:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makin per Qarjen e Druve
  Makina dhe vegla

  Makin per Qarjen e Druve

  Shitet makina per qarjen e druve e ardhur nga Zvicra Tel : +38349-30-40-10 Ju mirpret Gebe Company n

  Pejë Dje, 08:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Qopjs - Greas
  Makina dhe vegla

  Qopjs - Greas

  Shitet makina Qpojs - Greas e ardhur nga Zvicra Nr tel : +383 49-30-40-10 Ju mirpret Gebe Company n

  Pejë Dje, 08:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Komplet elemente per kuzhine, prodhim Zvicerran
  Mobilje

  Komplet elemente per kuzhine, prodhim Zvicerran

  Kompleti ka 84 cope, me dollap nga druri mahagon, me garancion te fabrikes, rostfrei materiali (dmth

  Pejë Dje, 08:33
  350 €
 • 5 foto
  Kauq dhe Televizion
  Mobilje

  Kauq dhe Televizion

  Kauqi eshte pak i perdorur dhe ne gjendje shume te mire, mund te shtrihet per fjetje dhe ka hapesire

  Pejë Dje, 08:33
  60 €
 • 4 foto
  Komplet elemente per kuzhine, prodhim Zvicerran, 2
  Mobilje

  Komplet elemente per kuzhine, prodhim Zvicerran, 2

  Kompleti ka 71 cope, me dollap nga druri mahagon, me garancion te fabrikes, rostfrei materiali (dmth

  Pejë Dje, 08:32
  260 €
 • 4 foto
  shes kamin
  Teknik dhe paisje

  shes kamin

  shes kamin shum pak i perdorun

  Pejë 23 gusht 21:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mobilje 3-she
  Mobilje

  Mobilje 3-she

  Shiten mobiljet 3-she

  Pejë 23 gusht 20:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Elektromotorra
  Makina dhe vegla

  Elektromotorra

  Shiten elektromotorrat per maqina te ndryshme pune te ardhura nga Gjermania, te ruajtura siç shihen

  Pejë 23 gusht 20:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Matorr STIHL
  Makina dhe vegla

  Matorr STIHL

  Shitet matorri STIHL i ardhur nga Gjermania ne gjendje te rregullt per me shumë nr.kontaktues: 04919

  Pejë 23 gusht 20:14
  170 €
 • 1 foto
  Kauqa
  Mobilje

  Kauqa

  Shes kauqa shum te mira te pa perdora qmimi sipas marveshjes

  Pejë 23 gusht 20:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Demolohet Shtepia; Shiten Dyer, Dritare, Parket et
  Materiale ndertimi

  Demolohet Shtepia; Shiten Dyer, Dritare, Parket et

  Shtepia do te demolohet dhe shiten te gjitha materialet e ndertimit dhe mobiljet brenda. Shtepia ka

  Pejë 23 gusht 18:13
  1 €
 • 2 foto
  Krevet per femije
  Mobilje

  Krevet per femije

  Shitet kreveti per femije Ka dy fijoka dhe dy dollapa Jogin e ka te ri Çmimi me marevedhje

  Pejë 23 gusht 16:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Panela Solar per ujë te nxehte dhe nzemje
  Teknik dhe paisje

  Panela Solar per ujë te nxehte dhe nzemje

  Kompani e specializuar për shitje, projektim dhe montim të nxemjes solare e cila ju mundeson qe te p

  Pejë 23 gusht 16:08
  800 €
 • 1 foto
  Shes kantaricen Mizrak Tuana 46 Super
  Makina dhe vegla

  Shes kantaricen Mizrak Tuana 46 Super

  Shes kantaricen Mizrak Tuana 46 Super e posaardhur nga Turqia.Makina kryen te gjitha funksionet duk

  Pejë 23 gusht 12:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Shes mojse shum te rujtura jon kvalitet te sipos nje 3 dy fotele dhe nje kauq

  Pejë 23 gusht 11:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Letkon 100 wat gjendje tmir nxen shpejt.
  Makina dhe vegla

  Letkon 100 wat gjendje tmir nxen shpejt.

  Shiten letkon 100 wat gjendje shum.tmir nxet shpejt dhe mir +383 45 243 957 viber

  Pejë 23 gusht 10:55
  12 €
 • 1 foto
  Apart Saldimi Italian shum gjendje tmir dhe lir
  Makina dhe vegla

  Apart Saldimi Italian shum gjendje tmir dhe lir

  shitet aparat saldimi ne gjendje shum tmir Italian osht .i ardhun nga italia . +383 45 243 957 vi

  Pejë 23 gusht 10:50
  75 €
 • 0 foto
  Derrasa apo llamperi te gatshme.
  Materiale ndertimi

  Derrasa apo llamperi te gatshme.

  Shes 120 m2 llamperi te gatshme, pishe e vjeter me zdrukthime te veqanta. Mund te diskutojm per cmim

  Pejë 23 gusht 10:32
  300 €
 • 3 foto
  Shitet 2 shprici
  Makina dhe vegla

  Shitet 2 shprici

  Urgjent shitet shprivi shum i mir i po sa ardhur qmimi me marveshjje kasher edhe ajnhell

  Pejë 23 gusht 09:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kru automatik
  Teknik dhe paisje

  kru automatik

  e nxen ujin direkt

  Pejë 23 gusht 09:32
  40 €
 • 0 foto
  Mobilje
  Mobilje

  Mobilje

  shiten mobiljet e perdorura,shume te rujtura dhe aspak te demtuara.3 2 1,1

  Pejë 23 gusht 03:53
  380 €
 • 4 foto
  Shes mobiljet
  Mobilje

  Shes mobiljet

  Shes 2 palë mobilje 2she te cilat janë jo shum të përdorura , gjitashtu ne gjendje te rregullt te

  Pejë 23 gusht 01:49
  120 €
 • 2 foto
  SHITET LUHAJ PER OBOR DHE TERAS PUNIM DORE
  Mobilje

  SHITET LUHAJ PER OBOR DHE TERAS PUNIM DORE

  SHITET LUHAJ PER OBOR DHE TERAS PUNIN DORE.OSHT NE GJENDJE PERFEKTE SHUM PAK E PERDORUN THUJA E RE.3

  Pejë 23 gusht 00:58
  350 €
 • 3 foto
  Frugorifer Beko
  Teknik dhe paisje

  Frugorifer Beko

  Shitet frigoriferin ne gjendje shume te mire

  Pejë 22 gusht 23:54
  200 €
 • 7 foto
  PUNOJM ME ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI & PLASTIKA
  Mobilje

  PUNOJM ME ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI & PLASTIKA

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Pejë 22 gusht 22:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes komplet mobiliet me dekorime
  Mobilje

  Shes komplet mobiliet me dekorime

  Shes invertarin komplet si shihet ne foto

  Pejë 22 gusht 20:59
  550 €
 • 11 foto
  Mall i importuar nga Gjermania
  Teknik dhe paisje

  Mall i importuar nga Gjermania

  Shes mallin me shumic dhe pakic te ardhur nga Gjermania, artikuj te ndryshme : mjete te punes, pajis

  Pejë 22 gusht 18:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FRIGORIFER !!
  Teknik dhe paisje

  FRIGORIFER !!

  Shes frigoriferin me xham nga 3 anet i pershtatshem per torte, pije etj. Frigoriferi eshte i ri siq

  Pejë 22 gusht 18:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavoline e drurit per dhome te pritjes
  Mobilje

  Tavoline e drurit per dhome te pritjes

  Shitet tavolina e drurit per dhome te pritjes, shume e ruajtur.

  Pejë 22 gusht 16:39
  20 €
 • 11 foto
  VEGLA PUNE HOGERT TECHNIK
  Makina dhe vegla

  VEGLA PUNE HOGERT TECHNIK

  Shesim vegla pune te kompanise se madhe gjermane HOGERT TECHNIK. Garancion : 25 vite deri ne perjete

  Pejë 22 gusht 15:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DYER TE BLINDUARA ITALIANE DHE TURKE
  Mobilje

  DYER TE BLINDUARA ITALIANE DHE TURKE

  … Firma ‘ ’N.T.SH. TE BEKA’’ ne Peje *IMPORT - EXPORT .ME SHUMIC DHE ME PAKIC. Beim shitje

  Pejë 22 gusht 14:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Furre buke
  Teknik dhe paisje

  Furre buke

  Furre buke Tefal . E kompletuar me te gjitha paisjet .

  Pejë 22 gusht 14:38
  110 €
 • 1 foto
  Shiten Urgjentisht 2 Korniza te Dyqaneve
  Mobilje

  Shiten Urgjentisht 2 Korniza te Dyqaneve

  Te dy Kornizat (Ramat, Izllogat) jane ne gjendje shume te mire (gati te reja) nga PVC plastika Gjerm

  Pejë 22 gusht 14:16
  1 €
 • 3 foto
  Shitet invertari komplet
  Mobilje

  Shitet invertari komplet

  TAVOLINA KARRIGA SHANK FRIZA NE GJENDJE TE REGULLT FRIGORIFER SHITJE URGJENTE

  Pejë 22 gusht 08:48
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  separe  viber+38345806223
  Mobilje

  separe viber+38345806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro punojm edhe separe

  Pejë 21 gusht 21:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ofert separe me super qmim +38345806223
  Mobilje

  ofert separe me super qmim +38345806223

  Shesim separe 160 euro 045-806-223

  Pejë 21 gusht 21:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  super zbritje karrika separe vetem 160euro
  Mobilje

  super zbritje karrika separe vetem 160euro

  separe

  Pejë 21 gusht 21:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kauqi ne shitje
  Mobilje

  Kauqi ne shitje

  Kauqi ne gjendje shume te mire, shtrihet edhe eshte shume pak i perdorur. Arsyeja e shitjes ndrrimi

  Pejë 21 gusht 20:07
  50 €
 • 4 foto
  Shiten Ulset komplet
  Mobilje

  Shiten Ulset komplet

  Shiten Ulset

  Pejë 21 gusht 18:53
  350 €
 • 0 foto
  tavolina karrika 044363733
  Materiale ndertimi

  tavolina karrika 044363733

  separe

  Pejë 21 gusht 17:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Elektromotorr Trefazor
  Makina dhe vegla

  Elektromotorr Trefazor

  Elektromotorr Trefazor

  Pejë 21 gusht 16:41
  90 €
 • 3 foto
  Maqin Per Blumje Te Mishit Hajvarit Etj...
  Makina dhe vegla

  Maqin Per Blumje Te Mishit Hajvarit Etj...

  Maqin Per Blumje Te Mishit Hajvarit Etj...

  Pejë 21 gusht 16:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Elektro Motorr Monofaz
  Makina dhe vegla

  Elektro Motorr Monofaz

  Elektro Motorr Monofaz

  Pejë 21 gusht 16:40
  60 €
 • 1 foto
  Maqin Per Kepje
  Makina dhe vegla

  Maqin Per Kepje

  Maqin Per Kepje

  Pejë 21 gusht 16:40
  65 €
 • 0 foto
  MOTORR HIDROFOR I UJIT
  Makina dhe vegla

  MOTORR HIDROFOR I UJIT

  MOTORR HIDROFOR I UJIT

  Pejë 21 gusht 16:33
  60 €
 • 1 foto
  Prerse per stiropor
  Materiale ndertimi

  Prerse per stiropor

  Shitet prerse per stiropor ben prerjen deri 15 cm gjatsia 1m .ne gjendje te rregullt.qmimi fiks.

  Pejë 21 gusht 15:10
  110 €
 • 0 foto
  Dollapa per dhome
  Mobilje

  Dollapa per dhome

  Dollapa model i vjeter Ne gjendje te rregullte

  Pejë 21 gusht 14:24
  Me Marrveshje