Pejë

Shtepi & Familje në shitje në Pejë

 • 0 foto
  Shes Urgjentisht pasqyren per banjo
  Mobilje

  Shes Urgjentisht pasqyren per banjo

  Shes urgjentisht pasqyren per banjo, pasqyra eshte ne gjendje te mire dhe ofrohet me cmim shume te v

  Pejë 20 nëntor 00:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes mullirin e kafes per expreso
  Teknik dhe paisje

  Shes mullirin e kafes per expreso

  Shes mullirin ne gjendje te rregull Tel 046176333 Viber 38344176333

  Pejë 20 nëntor 00:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Garnitura 3- 2 -1
  Mobilje

  Garnitura 3- 2 -1

  shitet garnitura 3- 2 -1 ne gjendje shum te mir. treshi qelet . Ngjyra esht shum e bukur por n foto

  Pejë 19 nëntor 19:42
  400 €
 • 3 foto
  DYER DHE DRITARE TE PERDORURA PRODHIM SLLOVEN
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE TE PERDORURA PRODHIM SLLOVEN

  Shes 4 dyer te dhomave me madhesi 90 x 210 m 1 Der e hymjes me madhesi 100 x 210 cm 5 dritare me ma

  Pejë 19 nëntor 18:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Panela solar per uj te nxehte
  Materiale ndertimi

  Panela solar per uj te nxehte

  Kompani e specializuar për shitje, projektim dhe montim të nxemjes solare e cila ju mundeson qe te p

  Pejë 19 nëntor 18:30
  600 €
 • 2 foto
  Klima
  Makina dhe vegla

  Klima

  Shes klima gjysem te perdorura ne gjendje shum te mir pune ..

  Pejë 19 nëntor 17:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Stabilizator rryme 129--2000 VAT Automatik
  Makina dhe vegla

  Stabilizator rryme 129--2000 VAT Automatik

  Shes stabilizator rryme 129--2000 VAT Automatik Voltage esht ne gjendje te rregullt

  Pejë 19 nëntor 12:13
  35 €
 • 3 foto
  maqin per grirjen e qepve
  Makina dhe vegla

  maqin per grirjen e qepve

  pres per pleskavica prerse te proshutes grirese te qepve 045505840 viber 049905906

  Pejë 19 nëntor 10:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  mixsera te gjitha madhesit
  Makina dhe vegla

  mixsera te gjitha madhesit

  mikser per perzierjen e brumit mishit etj etj

  Pejë 19 nëntor 10:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pres per pleskavica dhe qofte
  Makina dhe vegla

  pres per pleskavica dhe qofte

  Paisje per perpunimin e mishit dhe pjes rezerve

  Pejë 19 nëntor 10:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Maqina per bluarjen e mishi mixera etj
  Makina dhe vegla

  Maqina per bluarjen e mishi mixera etj

  maqina per bluarjen e mishit specave mixera per perzierjen e mishi,brumit shprica per suxhuk etj

  Pejë 19 nëntor 10:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  maqin per grirjen e mishi 42
  Makina dhe vegla

  maqin per grirjen e mishi 42

  maqina te ndryshme nga prodhuesi MATEKA

  Pejë 19 nëntor 10:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  maqin per grirjen e mishit me ftofje
  Makina dhe vegla

  maqin per grirjen e mishit me ftofje

  maqin profesionale per grirjen e mishit me ftofje nr32 dhe 42

  Pejë 19 nëntor 10:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Makina per bluarjen e mishit dhe mixera
  Makina dhe vegla

  Makina per bluarjen e mishit dhe mixera

  Miksera Makina per bluarje Pjese rezerve

  Pejë 19 nëntor 10:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shar per mish
  Makina dhe vegla

  Shar per mish

  shar per prerjen e eshnave profesionale

  Pejë 19 nëntor 10:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  elektromotor 2.2 kw 1400 r.min
  Makina dhe vegla

  elektromotor 2.2 kw 1400 r.min

  elektromotor

  Pejë 19 nëntor 10:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  maqin per suxhuk
  Makina dhe vegla

  maqin per suxhuk

  maqin per suxhuk 5kg

  Pejë 19 nëntor 10:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  dyer te labi 049200094
  Mobilje

  dyer te labi 049200094

  punojm dyer dhe dritare standarte punojm edhe me porosi dhe me ngjyra te ndryshme ju mirpresim

  Pejë 19 nëntor 08:53
  60 €
 • 8 foto
  shes dyer te dhomav te hymjes dhe dritare044945648
  Mobilje

  shes dyer te dhomav te hymjes dhe dritare044945648

  punojm dyer nga druri dyer te hymjes dyer pe sallon me xhama dyer per banjo dyer te dhomav dhe drita

  Pejë 19 nëntor 08:28
  60 €
 • 8 foto
  dyer dhe dritare me montim 045327459
  Materiale ndertimi

  dyer dhe dritare me montim 045327459

  punojm dyer me te gjitha dimenzjonet si dhe me ngjyra te ndryshme ju mirpresim

  Pejë 19 nëntor 08:21
  60 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Pejë 18 nëntor 17:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FRIGORIFER !!
  Teknik dhe paisje

  FRIGORIFER !!

  Shes frigoriferin me xham nga 3 anet i pershtatshem per torte, pije etj. Frigoriferi eshte i ri siq

  Pejë 18 nëntor 17:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mall i importuar nga Gjermania
  Teknik dhe paisje

  Mall i importuar nga Gjermania

  Shes mallin me shumic dhe pakic te ardhur nga Gjermania, artikuj te ndryshme : mjete te punes, pajis

  Pejë 18 nëntor 17:28
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DYER TE BLINDUARA ITALIANE DHE TURKE
  Mobilje

  DYER TE BLINDUARA ITALIANE DHE TURKE

  … Firma ‘ ’N.T.SH. TE BEKA’’ ne Peje *IMPORT - EXPORT .ME SHUMIC DHE ME PAKIC. Beim shitje

  Pejë 18 nëntor 16:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Maca per I-Tra dhe Makara
  Makina dhe vegla

  Maca per I-Tra dhe Makara

  Maca per I-Tra Te gjitha Llojet .

  Pejë 18 nëntor 10:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dekore dhe varese nga kristali
  Mobilje

  Dekore dhe varese nga kristali

  OFERT SPECIALE | DHURATA E PAHARRUESHME Dhurat per biznese, dhurat per te dashurin/dashuren tuaj, t

  Pejë 17 nëntor 23:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sharr me rrym cik cak
  Makina dhe vegla

  Sharr me rrym cik cak

  Shes Sharren me rrym cik cak ne gjendje te rregullt

  Pejë 17 nëntor 11:54
  25 €
 • 0 foto
  Ulese per 3 persona
  Mobilje

  Ulese per 3 persona

  Ulesja eshte shume pak e perdorur, ne gjendje shume te mire. Mund te perdoret si ulese dhe te shtrih

  Pejë 16 nëntor 21:09
  150 €
 • 0 foto
  Tryeze me 6 karrige
  Mobilje

  Tryeze me 6 karrige

  Tryeze me 6 karrige, eshte ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorur. Tryeza eshte nga xhami

  Pejë 16 nëntor 21:09
  160 €
 • 2 foto
  Komode per TV, tavoline dhe rafte per libra
  Mobilje

  Komode per TV, tavoline dhe rafte per libra

  Komode per TV, tavoline dhe rafte per libra- jane ne gjendje shume te mire, dru masiv, te trija se b

  Pejë 16 nëntor 21:08
  420 €
 • 1 foto
  Ulese salloni
  Mobilje

  Ulese salloni

  Ulese salloni nga lekura. Eshte ne gjendje te mire, perpos qe shfrytezohet si ulese, gjithashtu mund

  Pejë 16 nëntor 21:08
  220 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Pejë 16 nëntor 20:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes kantaricen Brand KD 86
  Makina dhe vegla

  Shes kantaricen Brand KD 86

  Shes kantaricen Brand KD 86 e vitit 1993 e ardhur nga gjermania ne gjendje pune me program te nderru

  Pejë 16 nëntor 14:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten Ulset komplet
  Mobilje

  Shiten Ulset komplet

  Shiten Ulset

  Pejë 16 nëntor 11:13
  350 €
 • 11 foto
  Maqina te Drunit
  Makina dhe vegla

  Maqina te Drunit

  Shes maqina te ndryshme per perpunimit e drurit (zdrukthtari, marangoz), sic p.sh. - frez me transpo

  Pejë 16 nëntor 00:56
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Maqina te Drunit
  Makina dhe vegla

  Maqina te Drunit

  Shes maqina te ndryshme per perpunimit e drurit (zdrukthtari, marangoz), sic p.sh. - frez me trans

  Pejë 16 nëntor 00:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamin me furr
  Teknik dhe paisje

  Kamin me furr

  shes kaminin me furr ne gjendje te mir shum i perdorur pak pjek shum mir

  Pejë 15 nëntor 20:47
  230 €
 • 5 foto
  Skele
  Materiale ndertimi

  Skele

  Shes elemente per skele Info:+38643501299

  Pejë 15 nëntor 15:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET MAKINA PER PASTRUSJA E PLONCAVE
  Makina dhe vegla

  SHITET MAKINA PER PASTRUSJA E PLONCAVE

  PREJ ZVICRRE QE NUK NRYSHKET

  Pejë 15 nëntor 14:04
  1.550 €
 • 1 foto
  SHITET VAGA DERI 2000 KG
  Makina dhe vegla

  SHITET VAGA DERI 2000 KG

  Shitet vaga per kafsh dhe qesende tjera e re

  Pejë 15 nëntor 14:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shporeti me dru per nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti me dru per nxemje qendrore

  Shporeti eshte ne gjendje te rregullt me kapacitet 25 kW.

  Pejë 15 nëntor 12:05
  200 €
 • 6 foto
  Makina per prerjen e iverices
  Makina dhe vegla

  Makina per prerjen e iverices

  Shes makinen per prerjen e iverices te markes Scheer me dimensione 4200x4200 e vitit 1991 e posaardh

  Pejë 12 nëntor 14:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes kantaricen Mizrak Tuana 46 Super
  Makina dhe vegla

  Shes kantaricen Mizrak Tuana 46 Super

  Shes kantaricen Mizrak Tuana 46 Super e posaardhur nga Turqia.Makina kryen te gjitha funksionet duk

  Pejë 12 nëntor 14:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamina me pelet
  Teknik dhe paisje

  Kamina me pelet

  Kamini me ngjyr te bardh eshte prodhim i Smederevo ndersa kamini me ngjyr te kuqe dhe zez eshte prod

  Pejë 12 nëntor 13:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Karrig Per Frizer
  Mobilje

  Karrig Per Frizer

  Shitet Njera karrik Esht per frizer pak e demtuar ne Lekur tjetra osht per zyre Ne gjendje teper Te

  Pejë 12 nëntor 12:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ZBRITJE ROLETE KOMPLET ALUMIN GJERMAN
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE KOMPLET ALUMIN GJERMAN

  ROLETE ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET MATERJAL GJERMAN VEKA ROLETE PVC PLASTIK PERDE ZEBRA 23 EU

  Pejë 12 nëntor 10:24
  37 €
 • 9 foto
  3-2-1-1-1-1 Tavolina tv komoda
  Mobilje

  3-2-1-1-1-1 Tavolina tv komoda

  Shes 3-2-1 me 4 Fotele Tavolina Tv Komoda

  Pejë 11 nëntor 20:32
  640 €
 • 3 foto
  Shitet invertari komplet
  Mobilje

  Shitet invertari komplet

  TAVOLINA KARRIGA SHANK FRIZA NE GJENDJE TE REGULLT FRIGORIFER SHITJE URGJENTE

  Pejë 11 nëntor 15:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Prerse e proshutes
  Makina dhe vegla

  Prerse e proshutes

  prerse e proshutes profesionale

  Pejë 11 nëntor 13:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Bejm Riparimin - Renovimin e

  Pejë 11 nëntor 13:14
  Me Marrveshje