Pejë

Shtepi & Familje në shitje në Pejë

 • 0 foto
  Dhome femi femive mobilje invertar
  Mobilje

  Dhome femi femive mobilje invertar

  Dhome femi femijeve femive, komplet, tre shtreter, mbi 4 metra e gjate, ne gjendje te re, tavoline p

  Pejë 10 nëntor 23:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Urgjentisht Tavolinen nga Druri
  Mobilje

  Shes Urgjentisht Tavolinen nga Druri

  Shes tavolinen te punuar nga druri, tavoline eshte ne gjendje te mire dhe e ka opsionin qe i shtohet

  Pejë 10 nëntor 22:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Urgjentisht Tepihu prodhim DAFINA
  Mobilje

  Shitet Urgjentisht Tepihu prodhim DAFINA

  Shes urgjentisht tepihun te prodhuesit Dafina, sipas dimenzioneve 3.5 me 2.5. Tepihi eshte ne gjendj

  Pejë 10 nëntor 22:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tepih
  Mobilje

  Tepih

  Shitet Tepihi i perdorur vetem 1 vit Dimensionet : 1.60 X 2.30

  Pejë 9 nëntor 20:58
  80 €
 • 1 foto
  Tavolin me rrota per TV
  Mobilje

  Tavolin me rrota per TV

  Tavolin me rota alumin per tv e blere ne jysk e perdorur veq 1 vit e pershtatshme per gjdo dhom

  Pejë 9 nëntor 20:56
  60 €
 • 0 foto
  Fotele
  Mobilje

  Fotele

  Fotelja eshte e re eshte kjo qe eshte ne foto

  Pejë 9 nëntor 20:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 3 Tepiha 90euro
  Mobilje

  Shiten 3 Tepiha 90euro

  Shes 3 tepiha 100% te leshta Dimezionet : 3 Tepiha 2.50 me 3.50 35euro Nje Tepih 90euro 3 Tepiha Vi

  Pejë 9 nëntor 17:28
  90 €
 • 4 foto
  Sharr per Metal OMES
  Makina dhe vegla

  Sharr per Metal OMES

  Shitet Makina Sharra per Metal MEC 300S Makina është e ardhur nga Zvicra edhe është ne gjendje te mi

  Pejë 9 nëntor 08:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Olti
  Mobilje

  Olti

  Tepiha per dhome gjumi 3 tepiha(rrugica, staza) ne gjendje shume te mire. I madhi eshte 2m e 45cm i

  Pejë 7 nëntor 21:40
  85 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE,VITRINA TE DYQANEVE,D.RSHITSE ETJ
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRITARE,VITRINA TE DYQANEVE,D.RSHITSE ETJ

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE ,DYER RSHITSE,VITRINA TE DYQANEVE,MBYLLJE TE TERASAVE,MBYLL

  Pejë 7 nëntor 20:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  .1shitet dera e pllastikes
  Teknik dhe paisje

  .1shitet dera e pllastikes

  shitet dera e plastikes ne gjendje te mire ju mirepresim

  Pejë 7 nëntor 20:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET AGREGATI 25 KW
  Makina dhe vegla

  SHITET AGREGATI 25 KW

  shitet agregati LAMBORDINI 25 KW DIKTUNI I MOTORRIT I KRES I PRISHT

  Pejë 7 nëntor 10:51
  1.250 €
 • 5 foto
  Rafte per butik
  Mobilje

  Rafte per butik

  Shes raftet per butik

  Pejë 7 nëntor 10:19
  500 €
 • 2 foto
  Agregat gjenerator
  Makina dhe vegla

  Agregat gjenerator

  Agregat ne gjendje pune te mir edhe monofaz edhe trofaz

  Pejë 7 nëntor 07:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blender / Shtrydhes frutave
  Teknik dhe paisje

  Blender / Shtrydhes frutave

  Shitet shtrydhes / blender shume pak i perdorur ne gjendje te rregullt, shitet shkak i mosperdorimit

  Pejë 6 nëntor 20:16
  25 €
 • 2 foto
  Frigorofer
  Teknik dhe paisje

  Frigorofer

  Shitet frigoriferi intercool ne gjendje te rregullt, marka intercool Per me shum kontakto +377 44 71

  Pejë 6 nëntor 20:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shporet Končar
  Teknik dhe paisje

  Shporet Končar

  E shes ket shporet končar, punon sikur i rri, shum mire nxen, mundet mu pordor si dyfazor dhe trefa

  Pejë 6 nëntor 20:07
  40 €
 • 2 foto
  Garnitura
  Mobilje

  Garnitura

  Shes ket garnitur, ne gjendje siq shihet ne foto Per ma shum kontakto ne kete 049 190 615 numer nga

  Pejë 6 nëntor 20:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kran Hiab 230 per Kamioneta
  Materiale ndertimi

  Kran Hiab 230 per Kamioneta

  shitet krani per kamjoneta me qmim te arsyeshem

  Pejë 5 nëntor 16:40
  750 €
 • 2 foto
  Shitet alfa plam nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shitet alfa plam nxemje qendrore

  Shitet alfa plam osht 23 kw me pelet

  Pejë 5 nëntor 07:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tepiha
  Mobilje

  Tepiha

  Tepih dhe 3 staza jane ne gjendje te rregullt dhe shum pak te perdorura

  Pejë 4 nëntor 20:50
  150 €
 • 11 foto
  dyer ne aksion me montim 045327459
  Mobilje

  dyer ne aksion me montim 045327459

  punojm dyer e dritare nga druri me diemnzjone e ngjyra te ndryshme ju mirpresim tel.+37745327459

  Pejë 4 nëntor 08:22
  70 €
 • 8 foto
  dyer me te gjitha dimenzjonet +38345327459
  Mobilje

  dyer me te gjitha dimenzjonet +38345327459

  punojm dyer e dritare nga druri dhe mediapani me te gjitha dimenzjonet ju mirpresum 049200094

  Pejë 4 nëntor 08:22
  60 €
 • 5 foto
  Maqina
  Makina dhe vegla

  Maqina

  Shiten makina te ndryshme per zdruktari maqina per karrika kreveta etj etj mundsi ndrrimi me kombi v

  Pejë 4 nëntor 02:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Motorr
  Makina dhe vegla

  Motorr

  Shitet motorri per vintilim 11kw ne gjendje te mir ndrrim me derrasa etj esht shum pak i perdorur pe

  Pejë 4 nëntor 02:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kreveta
  Mobilje

  Kreveta

  Shes kreveta nje dhe dy katsha me shuumic dhe pakic sipas nevojes per qdo info shtes +38345585449

  Pejë 4 nëntor 02:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer Samsung me ngrirje poshte
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer Samsung me ngrirje poshte

  Per shitje frigorifer Samsung me ngrirje poshte. Frigoriferi eshte i perdorun por ne gjendje te rreg

  Pejë 3 nëntor 22:22
  280 €
 • 5 foto
  Shes
  Materiale ndertimi

  Shes

  Ngjendje te mir

  Pejë 2 nëntor 14:40
  140 €
 • 3 foto
  Kran demag
  Makina dhe vegla

  Kran demag

  Kran per ngritjen e peshave nga 500 kg .1000 kg. Dhe 2000 kg.

  Pejë 1 nëntor 08:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kalolifer 9 kw nxemese
  Teknik dhe paisje

  Kalolifer 9 kw nxemese

  Shes nxemese kalolifer 9 kw ne gjendje te regullt 1 dimer e perdorur sikur e re

  Pejë 30 tetor 09:41
  90 €
 • 13 foto
  Dyer te brendshme, dyer te hymjeve, laminat - EDI 09626758
  Materiale ndertimi

  Dyer te brendshme, dyer te hymjeve, laminat - EDI 09626758

  EDI company 049626758 +38349626758 Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Mo

  Pejë 25 tetor 09:50
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  Dyer te brendshme - EDI 049626758
  Materiale ndertimi

  Dyer te brendshme - EDI 049626758

  EDI company 049626758 +38349626758 Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. M

  Pejë 25 tetor 09:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fustan
  Mobilje

  Fustan

  Shes fustanin solemne 220 euro e kam bler veq per 60 euro vetem ni her e kom vesh i ri numri i fsta

  Pejë 22 tetor 01:39
  60 €
 • 11 foto
  DYER TE BRENDSHME +38349626758
  Mobilje

  DYER TE BRENDSHME +38349626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Pejë 21 tetor 15:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Pejë 21 tetor 15:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qpojs per Metal - Bimak 22 Fa
  Makina dhe vegla

  Qpojs per Metal - Bimak 22 Fa

  Shitet makina Qpojs per Metal - Bimak 22 Fa ,e ardhur nga Zvicra . Ju mirpret Gebe Company ne Pejë

  Pejë 21 tetor 10:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  kreveta shtrata me dysheka +38345823581
  Mobilje

  kreveta shtrata me dysheka +38345823581

  kreveta

  Pejë 20 tetor 19:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Pejë 20 tetor 01:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  separe tavolina +38345823581
  Mobilje

  separe tavolina +38345823581

  sepasre

  Pejë 19 tetor 15:41
  160 €
 • 11 foto
  garnitura per tarasa oborre +38345823581
  Mobilje

  garnitura per tarasa oborre +38345823581

  separe tavolina karrika 045823581

  Pejë 19 tetor 15:32
  160 €
 • 3 foto
  Kalldaj me pelet
  Teknik dhe paisje

  Kalldaj me pelet

  Shitet kalldaja me pelet prodhuesi kroat

  Pejë 19 tetor 12:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Drebangi (torno)
  Makina dhe vegla

  Drebangi (torno)

  Shitet drebangi (torno) ne gjendje te rregullt pune

  Pejë 18 tetor 20:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Frezi
  Makina dhe vegla

  Frezi

  Shitet frezi ne gjendje te rregullt pune

  Pejë 18 tetor 20:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Frezi imadh
  Makina dhe vegla

  Frezi imadh

  Shitet frezi imadh ne gjendje te rregullt pune ne tri akse automatik dhe manual

  Pejë 18 tetor 20:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makina per mbrehjen e sharrave HSS
  Makina dhe vegla

  Makina per mbrehjen e sharrave HSS

  Shitet makina per mbrehjen e sharrave HSS ne gjendje te rregullt per pune

  Pejë 18 tetor 20:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sharra per prerjen e metalit
  Makina dhe vegla

  Sharra per prerjen e metalit

  Shitet sharra per prerjen e metalit ne gjendje te rregullt pune

  Pejë 18 tetor 20:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  DREBANG + MAKINA
  Makina dhe vegla

  DREBANG + MAKINA

  Drebang dhe makina tjera percejllse. Presa 16Ton 2 Freza te ndryshem Ratifikuese rafshore Sharra

  Pejë 18 tetor 20:17
  1 €
 • 11 foto
  i shes dyrt dhe dritaret +38345823581
  Mobilje

  i shes dyrt dhe dritaret +38345823581

  dyer 70-120 euro dritaret 30 euro 045823581

  Pejë 18 tetor 20:04
  70 €
 • 11 foto
  shes dyer te dhomav viber +38345823581
  Mobilje

  shes dyer te dhomav viber +38345823581

  dyer

  Pejë 18 tetor 20:03
  70 €
 • 11 foto
  shes dyer te dhomav +38345823581
  Mobilje

  shes dyer te dhomav +38345823581

  dyer 70-120 euro tel.045823581

  Pejë 18 tetor 20:00
  70 €