Pejë
Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shtepi & Familje në shitje në Pejë

 • 0 foto
  Kos bari
  Teknik dhe paisje

  Kos bari

  Kos per oborr

  Pejë 18 gusht 10:30
  120 €
 • 6 foto
  Inventar
  Mobilje

  Inventar

  Shiten tavolinat me karrige per lokal 10 tavolina me nga 4 karrige per taras dhe 6 tavolina me nga 3

  Pejë 18 gusht 08:47
  1.000 €
 • 3 foto
  Makin e qepjes bagat
  Teknik dhe paisje

  Makin e qepjes bagat

  Shitet makina e qepjes bagat shum gjendje te mir. Osht me rrym edhe me kamm.per ma shum tel.. 04441

  Pejë 17 gusht 23:55
  120 €
 • 2 foto
  Makita
  Makina dhe vegla

  Makita

  Shes hilt makita I sapo ardhur nga italia hilt peshon 50 kg 1450 rrahje qekiq minut

  Pejë 17 gusht 21:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm Dyr per dhoma me qmime te lira
  Teknik dhe paisje

  Punojm Dyr per dhoma me qmime te lira

  Prodhojm Dyer te brendshme nga 60euro

  Pejë 17 gusht 19:31
  60 €
 • 9 foto
  Punnojm Dyr per dhoma me qmime te lira
  Teknik dhe paisje

  Punnojm Dyr per dhoma me qmime te lira

  Prodhojm Dyer te brendshme nga 60euro

  Pejë 17 gusht 19:31
  60 €
 • 9 foto
  Dyr per dhoma me qmime te lira
  Teknik dhe paisje

  Dyr per dhoma me qmime te lira

  Prodhojm Dyer te brendshme nga 60euro

  Pejë 17 gusht 19:31
  60 €
 • 8 foto
  Punnojm Dyr per dhoma
  Teknik dhe paisje

  Punnojm Dyr per dhoma

  Prodhojm Dyer te brendshme nga 60euro

  Pejë 17 gusht 19:31
  60 €
 • 9 foto
  Shesim Dyr per dhoma me qmime te lira
  Teknik dhe paisje

  Shesim Dyr per dhoma me qmime te lira

  Prodhojm Dyer te brendshme nga 60euro

  Pejë 17 gusht 19:31
  60 €
 • 0 foto
  Mulli per kafe
  Teknik dhe paisje

  Mulli per kafe

  Mulli per kafe ne gjendje shumë te mirë për me shumë na kontaktoni.

  Pejë 17 gusht 17:31
  350 €
 • 5 foto
  Dhoma
  Mobilje

  Dhoma

  SHITEN URGJENT Te dy dhomat jane ne gjendje shume te mire dhe jane vetem 1 vite te perdorura Çmimi:

  Pejë 17 gusht 15:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tung
  Makina dhe vegla

  tung

  kush esht interesum per moler ose ngjyroses te shpijave apo gilinderave dhe bojm izolime te shpijave

  Pejë 17 gusht 15:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337
  Mobilje

  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337

  \"GERMAN TORE\" Ofron dyer të kualitetit të lartë Dyer për garazha Dyer industriale Dyer senzorike D

  Pejë 17 gusht 13:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Pejë 17 gusht 11:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makita
  Makina dhe vegla

  Makita

  Shes hilt makita I sapo ardhur nga italia peshon 50 kg 1450 rrahje qekiq minut

  Pejë 17 gusht 10:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PRODHOJM DYER PER DHOMA 60Euro
  Materiale ndertimi

  PRODHOJM DYER PER DHOMA 60Euro

  Prodhojm dyer te gjitha masat qmimet nga 60euro +38346118885

  Pejë 17 gusht 09:29
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DYER PER DHOMA nga 60Euro
  Materiale ndertimi

  DYER PER DHOMA nga 60Euro

  Prodhojm dyer me te gjitha masat qmimet nga 60euro +38346118885

  Pejë 17 gusht 09:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale
  Materiale ndertimi

  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale

  +383 45 518 318 +383 49 503 318

  Pejë 17 gusht 07:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Stabilizator rryme 129--2000 VAT Automatik
  Makina dhe vegla

  Stabilizator rryme 129--2000 VAT Automatik

  Shes stabilizator rryme 129--2000 VAT Automatik Voltage esht ne gjendje te rregullt

  Pejë 16 gusht 23:41
  35 €
 • 2 foto
  Sharr me rrym cik cak
  Makina dhe vegla

  Sharr me rrym cik cak

  Shes Sharren me rrym cik cak ne gjendje te rregullt

  Pejë 16 gusht 23:41
  25 €
 • 1 foto
  Shes Mobile Dhe Dekorime Per Sallon
  Mobilje

  Shes Mobile Dhe Dekorime Per Sallon

  Shes mobilet Dhe dekorimet e sallonit Komplet 800€

  Pejë 16 gusht 20:17
  800 €
 • 3 foto
  DYER DHE DRITARE TE PERDORURA PRODHIM SLLOVEN
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE TE PERDORURA PRODHIM SLLOVEN

  Shes 4 dyer te dhomave me madhesi 90 x 210 m 1 Der e hymjes me madhesi 100 x 210 cm 5 dritare me ma

  Pejë 16 gusht 18:14
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes dyer te mbrendshme qmime te lira +38344330954
  Mobilje

  Shes dyer te mbrendshme qmime te lira +38344330954

  Shes dyer te mbrendshme qmime te lira +38344330954

  Pejë 16 gusht 17:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Koshere bletve
  Makina dhe vegla

  Koshere bletve

  Shkruaje:

 I shes 30 koshere bletesh me paisje komplet.
 Çmimi sipas marrëveshjes.

  Pejë 16 gusht 14:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makita
  Makina dhe vegla

  Makita

  Shes hilt makita I sapo ardhur nga italia Peshon 50 kg 1450 rrahje qekiq minut

  Pejë 16 gusht 13:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Urgjent shiten tavolinat
  Mobilje

  Urgjent shiten tavolinat

  Shes inventarin 10 komplete tavolina 400 euro dhe. Projektorin me gjith bez ju Mir presim 150 euro

  Pejë 16 gusht 13:21
  400 €
 • 2 foto
  Makita
  Makina dhe vegla

  Makita

  Shes hilti makita I sapo ardhur nga italia peshon 50 kg 1450 rrahje minut

  Pejë 16 gusht 13:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tepih,staza
  Mobilje

  Tepih,staza

  Shes 2 staza me dimenzion 3m me 80cm dhe tjetra 2.50cm me 80cm

  Pejë 16 gusht 11:16
  50 €
 • 2 foto
  Maca per I-Tra dhe Makara
  Makina dhe vegla

  Maca per I-Tra dhe Makara

  Maca per I-Tra Te gjitha Llojet .

  Pejë 16 gusht 11:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makita
  Makina dhe vegla

  Makita

  Shitet hillti makita esht ne gjendje te rregullt I sapo ardhur nga italia per info 049592678

  Pejë 16 gusht 08:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  separe 046-118-892
  Mobilje

  separe 046-118-892

  Prodhojm Dyer me te gjitha masat qmimet nga 60euro

  Pejë 15 gusht 20:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Derë e hekurit
  Mobilje

  Derë e hekurit

  Shes deren e hekurit eshte shum pak e perdorur,tani e qmontuar, shiko fotot. Dimensionet me ram janë

  Pejë 15 gusht 19:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Trepezari
  Mobilje

  Trepezari

  Shitet trepezari apo tavolin me 6 kariga e pa perdorum ne gjendje shum te mir

  Pejë 15 gusht 19:38
  150 €
 • 0 foto
  DOLLAPI
  Mobilje

  DOLLAPI

  Shitet dollapi i cili eshte ne gjendje mjaft te mire Dimensionet jane keto : Lartesia 2.07 cm dhe Gj

  Pejë 15 gusht 19:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer. dhe dritare
  Mobilje

  Dyer. dhe dritare

  DYER. TE BRENDSHME

  Pejë 15 gusht 18:06
  70 €
 • 11 foto
  dyer separe-tavolina LILI DOORS viber+38346118885
  Mobilje

  dyer separe-tavolina LILI DOORS viber+38346118885

  shesum dyer me qmime 60 -120 euro

  Pejë 15 gusht 17:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA:WHATSAPP:0022997351844
  Mobilje

  OFERTA:WHATSAPP:0022997351844

  OFERTA LEXONI N 48 48HOUR / WHATSAPP / 0022997351844 HELLO TE GJITHA Unë jam NJ IND INDIVIDUAL KUSH

  Pejë 15 gusht 16:46
  9.784 €
 • 11 foto
  Prodhojm Dyr shes me qmime te lira
  Mobilje

  Prodhojm Dyr shes me qmime te lira

  Prodhojm dyr me te gjitha masat

  Pejë 15 gusht 16:38
  60 €
 • 9 foto
  SHESIM 044330954
  Mobilje

  SHESIM 044330954

  SHESIM 044330954

  Pejë 15 gusht 16:18
  60 €
 • 11 foto
  SHITEN DRITARE PLASTTIKE DHE DRUNIT
  Materiale ndertimi

  SHITEN DRITARE PLASTTIKE DHE DRUNIT

  SHITEN DRITARE TE PLASTIKE DHE DRUNIT TE ARDHURA NGA ZVICRRA JON 70 COPA ME DIMENZJONE TE NDRYSHME

  Pejë 15 gusht 14:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lift
  Makina dhe vegla

  Lift

  Shitet lifti me zingjir me 2.5 ton gjendje te rregullt

  Pejë 15 gusht 11:46
  650 €
 • 11 foto
  ULSE,KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE NGA METALI
  Mobilje

  ULSE,KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE NGA METALI

  Tradita

  Pejë 15 gusht 08:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gilindera per ballkon dhe shkalla
  Mobilje

  Gilindera per ballkon dhe shkalla

  Shes gilinderat ne gjendje shum te mir sapo te lyer kan madhesi rreth 8 metra ndersa lartesia 90cm,n

  Pejë 14 gusht 23:23
  125 €
 • 2 foto
  Mobilje URGJENT!!
  Mobilje

  Mobilje URGJENT!!

  Shiten Mobiljet 3-3-2-1, te perdorura por shume te ruajtura, te pasterta dhe ne gjendje shume te mir

  Pejë 14 gusht 22:55
  150 €
 • 3 foto
  Pllug
  Makina dhe vegla

  Pllug

  Kemi pllugjt ne gjendje te rregullt te beogradit

  Pejë 14 gusht 21:47
  350 €
 • 0 foto
  Tepiha 3 cope 2.5 x 3 m
  Mobilje

  Tepiha 3 cope 2.5 x 3 m

  Tepihat jane shume pak te perdorur. Cmimi per nje cope eshte 35 euro

  Pejë 14 gusht 21:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  urgjent dyrt oborrit
  Materiale ndertimi

  urgjent dyrt oborrit

  shes dyr me dimezjon nalsija 2 metra gjatsia 3.15 me qmim shum voliqshem qe 5 muj jan maru qmim

  Pejë 14 gusht 14:08
  140 €
 • 1 foto
  Dere e hyrjes per shtepi
  Mobilje

  Dere e hyrjes per shtepi

  Dera nuk ka asnje defekt dhe eshte e perdorur.

  Pejë 14 gusht 10:30
  550 €
 • 2 foto
  Punojm Dyer te dhomave
  Materiale ndertimi

  Punojm Dyer te dhomave

  Punojm Dyer te dhomave

  Pejë 14 gusht 00:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin xhamit
  Makina dhe vegla

  Makin xhamit

  axhkina ban hapjen e kanalave ne xham

  Pejë 13 gusht 16:04
  Me Marrveshje