Pejë

Shtepi & Familje në shitje në Pejë

 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - Edi Company 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Pejë 30 korrik 10:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM .FLETET E KETYRE ROLETAVE JANE

  Pejë 30 korrik 10:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM .FLETET E KETYRE ROLETAVE JANE

  Pejë 30 korrik 08:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM .FLETET E KETYRE ROLETAVE JANE

  Pejë 29 korrik 23:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makin qendisje
  Makina dhe vegla

  Makin qendisje

  Makin Qendisje Brother.

  Pejë 29 korrik 22:36
  500 €
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM .FLETET E KETYRE ROLETAVE JANE

  Pejë 29 korrik 21:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Komplet dhome
  Mobilje

  Komplet dhome

  Shitet kom.dhoma ( REGALL me dim. 360x235 dhe TRE ULSE mec FOTELE MOJCA qe te dyja hapen per gju

  Pejë 29 korrik 21:48
  1 €
 • 3 foto
  Shes tavolin
  Mobilje

  Shes tavolin

  Shes tavolinë nga druri se bashku me 4 karika

  Pejë 29 korrik 21:28
  60 €
 • 0 foto
  Raft per kpuca
  Mobilje

  Raft per kpuca

  Raft per kpuca 120 50 fell 60 Gjon

  Pejë 29 korrik 20:48
  30 €
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM .FLETET E KETYRE ROLETAVE JANE

  Pejë 29 korrik 20:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tavolina karrika 044363733
  Materiale ndertimi

  tavolina karrika 044363733

  separe

  Pejë 29 korrik 19:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shallunga per ndertim per kreit muret e Betonit
  Materiale ndertimi

  Shallunga per ndertim per kreit muret e Betonit

  Shallunga te ardhun nga Zvicerr 260m2 kreit te kompletuar

  Pejë 29 korrik 18:07
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI 37 EURO METRA KATROR/KONSTRUKSIONI-RSHITSAT JANE NGA

  Pejë 29 korrik 16:08
  37 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Pejë 29 korrik 16:07
  90 €
 • 12 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET
  Mobilje

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

  PUNOJME RROLO MBROJTJE, PER TU MBROJTUR NGA INSEKTET DHE SHTAZET E IMTA SI MINJET DHE GJARPRINJT NGA

  Pejë 29 korrik 16:00
  30 €
 • 0 foto
  TENDA PER KOPSHT ( Çader)
  Mobilje

  TENDA PER KOPSHT ( Çader)

  Nga Zvicra

  Pejë 29 korrik 15:55
  250 €
 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklor

  Pejë 29 korrik 15:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  EDI COMPANY 📲049626758 +38349626758(Viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshm

  Pejë 29 korrik 10:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT +38349626758 EDI COMPANY
  Mobilje

  DYER & LAMINAT +38349626758 EDI COMPANY

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Pejë 29 korrik 10:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 3 Tepiha 90euro
  Mobilje

  Shiten 3 Tepiha 90euro

  Shes 3 tepiha 100% te leshta Dimezionet : 3 Tepiha 2.50 me 3.50 35euro Nje Tepih 90euro 3 Tepiha Vi

  Pejë 28 korrik 20:59
  90 €
 • 6 foto
  Motor per Llakofriz
  Makina dhe vegla

  Motor per Llakofriz

  Shitet motori i llako ne gjendje te rregullt

  Pejë 28 korrik 20:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes separe
  Mobilje

  Shes separe

  Shes 3 2 1 ne gjendje shumm te mir shtrihen 3 dhe 2..

  Pejë 28 korrik 15:46
  180 €
 • 0 foto
  Lavatriqe Gorenje 693
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Gorenje 693

  Lavatriqja ka defekt llagerin e kazanit

  Pejë 28 korrik 10:14
  1 €
 • 3 foto
  3 stazaa
  Mobilje

  3 stazaa

  Staza per shtepi ngjyr Bardh/Zi

  Pejë 28 korrik 00:15
  50 €
 • 1 foto
  Bojler per nxemje qendrore 120l bon edhe me rryme
  Teknik dhe paisje

  Bojler per nxemje qendrore 120l bon edhe me rryme

  Bojler Leov per nxemje qendrore me sasi prej 120l, por mund te perdoret edhe pa nxemje qendrore. Esh

  Pejë 27 korrik 22:15
  100 €
 • 5 foto
  Qilim antik dhe sofër
  Mobilje

  Qilim antik dhe sofër

  Shes qilim antik dhe sofër tradicionale ne gjendje te mire ( Madhsia e qilimit 3.5m x 2.5m) (Madhsia

  Pejë 27 korrik 19:21
  1 €
 • 4 foto
  maqin per kopjimin e qelsave ERREBI
  Makina dhe vegla

  maqin per kopjimin e qelsave ERREBI

  shitet maqina per kopjimin e qelsave ERREBI prodhim Italian ne gjendje shum te mire Kopjon qelsa te

  Pejë 27 korrik 16:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Kalldaja
  Teknik dhe paisje

  Shitet Kalldaja

  Shitet Kalldaja per Nxemje Qendrore me Kapacitet 18kw, Firma Centrometal si ne foto dhe e perdorun v

  Pejë 27 korrik 15:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Saxhaki per hajvar
  Teknik dhe paisje

  Saxhaki per hajvar

  Saxhaki tavolina per hajvar dhe tavolina me gjom ne shitje

  Pejë 27 korrik 14:03
  60 €
 • 0 foto
  Lavatriqe Goreje 693
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe Goreje 693

  Shes lavatriqe me defekt-(lageri i kazanit).

  Pejë 27 korrik 12:54
  70 €
 • 7 foto
  Furra dhe dy mullitë për kafe
  Makina dhe vegla

  Furra dhe dy mullitë për kafe

  Shes furrën per kafe me kapacitet prej 15 kg dhe të dy mullijtë.Furra punon me rrymën dhe me plin.Fu

  Pejë 27 korrik 12:02
  1.400 €
 • 6 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINI VIBER 0038344171866
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINI VIBER 0038344171866

  zbritje rolete alumini me izolim materjal gjerman 5 vite garancion 35 euro m2 matja dhe motinimi ne

  Pejë 26 korrik 19:13
  35 €
 • 2 foto
  Tavolin dhe 6 karrige
  Mobilje

  Tavolin dhe 6 karrige

  Tavolin dhe 6 karrige

  Pejë 26 korrik 11:36
  350 €
 • 2 foto
  Autolarje profesionale me uji te nxehte
  Makina dhe vegla

  Autolarje profesionale me uji te nxehte

  Shes autolarjen ne gjendje shum te mir pune me te gjitha paisjet e veta eshte ne qmim shum te favors

  Pejë 26 korrik 09:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje me uj te ngroht
  Makina dhe vegla

  Autolarje me uj te ngroht

  Shes makinat me uj te ngroht dhe te ftoht ne gjendje shum te mir teknike .Qmimi eshtë tejet i arsyes

  Pejë 26 korrik 09:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  frigorifer friz mesistem automatik te akullit
  Teknik dhe paisje

  frigorifer friz mesistem automatik te akullit

  frigorifer friz me sisten automatik te akullit dhe uijt te ftoft ne gjendje shum te mire i servisua

  Pejë 26 korrik 01:04
  450 €
 • 8 foto
  Maqina te Drunit
  Makina dhe vegla

  Maqina te Drunit

  Shes maqina te ndryshme per perpunimit e drurit (zdrukthtari, marangoz), sic p.sh. - frez me trans

  Pejë 25 korrik 22:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Maqina te Drunit
  Makina dhe vegla

  Maqina te Drunit

  Shes maqina te ndryshme per perpunimit e drurit (zdrukthtari, marangoz), sic p.sh. - frez me transpo

  Pejë 25 korrik 22:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mobilje salloni
  Mobilje

  Mobilje salloni

  Shes tavoline e sallonit me permasa 120x60.Fuknsionale pa asnje demtim, thuajse asnjehere e perdorur

  Pejë 25 korrik 22:29
  50 €
 • 10 foto
  Roleta te jashtme nga MODERN ROLETA - OFERT!
  Mobilje

  Roleta te jashtme nga MODERN ROLETA - OFERT!

  MODERN ROLETA ju ofron Roleta te jashtme nga Alumini & Plastika me garancion shume vjeqare. Pe

  Pejë 22 korrik 23:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DYER & DRITARE sipas Porosis - LIMI PVC - OFERT!
  Mobilje

  DYER & DRITARE sipas Porosis - LIMI PVC - OFERT!

  Limi PVC ju ofron Dyer dhe Dritare nga plastika, me kualitet te lart dhe garancion shume vjeqar. Dye

  Pejë 22 korrik 23:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisje me llaser HILTI
  Makina dhe vegla

  Paisje me llaser HILTI

  Paisja ēsht e re asnjeher e perdorur

  Pejë 22 korrik 21:01
  450 €
 • 7 foto
  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
  Mobilje

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE RO

  Pejë 22 korrik 18:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PRODHOJM DHOMA GJUMI Viber +38344152077
  Mobilje

  PRODHOJM DHOMA GJUMI Viber +38344152077

  Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dho

  Pejë 22 korrik 18:01
  950 €
 • 4 foto
  A09 shitet frigoriferi me shank komplet
  Teknik dhe paisje

  A09 shitet frigoriferi me shank komplet

  shitet shanku me frigorifer i cili eshte ardhe nga zvicrra i ka 6 fijoka te pijev dhe punon shumm mi

  Pejë 22 korrik 15:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kantaric OTTP Pacific V 12
  Makina dhe vegla

  Kantaric OTTP Pacific V 12

  Shitet makina Kantaric OTTP Pacific V 12 ,ne gjendje shum te mir pune dhe servis gjeneral . Ka Posfo

  Pejë 22 korrik 15:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME SHKUM MATERJAL GJERMAN
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME SHKUM MATERJAL GJERMAN

  rolete alumini me shkum MATERJAL GJERMAN rolete pvc plastik perde zebra 23 euro m2 viber 0037744171

  Pejë 22 korrik 14:18
  37 €
 • 4 foto
  ROLETE ALUMINI ME KUTI ALUMIN VIBER 0037744171866
  Mobilje

  ROLETE ALUMINI ME KUTI ALUMIN VIBER 0037744171866

  rolete alumini me izolim MATERJAL GJERMAN rolete pvc plastik perde zebra 23 euro m2 viber 0037744

  Pejë 22 korrik 14:18
  37 €
 • 1 foto
  Paradhom
  Mobilje

  Paradhom

  Shitet paradhoma shum pak e perdorur e bler ne Berkom

  Pejë 22 korrik 12:44
  55 €
 • 3 foto
  ZBRITJE ROLETE KOMPLET ALUMIN GJERMAN
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE KOMPLET ALUMIN GJERMAN

  ROLETE ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET MATERJAL GJERMAN VEKA ROLETE PVC PLASTIK PERDE ZEBRA 23 EU

  Pejë 22 korrik 10:55
  37 €