Pejë

Shtepi & Familje në shitje në Pejë

 • 4 foto
  Kompresor
  Makina dhe vegla

  Kompresor

  Kompresor per dentist pa ule

  Pejë 23 maj 13:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mobileri per sallon \"NATUZI\"
  Mobilje

  Mobileri per sallon \"NATUZI\"

  Mobileri per sallon \"NATUZI\" e bleme 1.500€ shitet 500

  Pejë 23 maj 13:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Grabuja
  Makina dhe vegla

  Grabuja

  Grabujat Jan ne gjendje te rregullt per ma shum kontaktoni ne ket numer 049217610

  Pejë 23 maj 09:15
  750 €
 • 12 foto
  ulse per ballkona tarasa oborre me porosi
  Mobilje

  ulse per ballkona tarasa oborre me porosi

  shes tavolina karrika separe kompleti standard 180 euro +38344920419

  Pejë 22 maj 20:41
  160 €
 • 11 foto
  tavolina separe viber +38344920419
  Mobilje

  tavolina separe viber +38344920419

  karrika ulse 180 euro viber 044920419

  Pejë 22 maj 20:37
  180 €
 • 3 foto
  Mobilje “NATUZI” ne shitje
  Mobilje

  Mobilje “NATUZI” ne shitje

  Mobilje “NATUZI” e bleme ne sallon per 1.500€ shitet per 500€. Ne gjendje fantastike.

  Pejë 22 maj 19:40
  500 €
 • 12 foto
  punojm ulse per ballkona tarasa viber +38345921072
  Mobilje

  punojm ulse per ballkona tarasa viber +38345921072

  ulse separe me qmime 160-220 euro tel.045921072

  Pejë 22 maj 18:49
  180 €
 • 12 foto
  Mobile me porosi
  Mobilje

  Mobile me porosi

  Mobile me porosi Dhoma gjumi Paradhoma Komoda per tv Kuzhina Tavolina,etj Viber:+37745441351

  Pejë 22 maj 18:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rainbow
  Teknik dhe paisje

  Rainbow

  Shitet Rainbow 800 euro

  Pejë 22 maj 15:54
  800 €
 • 11 foto
  SHITEN DRITARE PLASTTIKE DHE DRUNIT
  Materiale ndertimi

  SHITEN DRITARE PLASTTIKE DHE DRUNIT

  SHITEN DRITARE TE PLASTIKE DHE DRUNIT TE ARDHURA NGA ZVICRRA JON 70 COPA ME DIMENZJONE TE NDRYSHME

  Pejë 22 maj 15:13
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Mobile me porosi
  Mobilje

  Mobile me porosi

  Mobile me porosi Dhoma gjumi Paradhoma Komoda per tv Kuzhina Tavolina,etj Viber:+37745441351

  Pejë 22 maj 11:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Projektor vivitek e ardhur nga zvicra komplet
  Teknik dhe paisje

  Projektor vivitek e ardhur nga zvicra komplet

  Shitet projektori i ardhur nga ch komplet me paisje perde kanell komplet per tel info 049291777

  Pejë 22 maj 01:44
  900 €
 • 1 foto
  Kabell 3 faz 90 metra silikon
  Makina dhe vegla

  Kabell 3 faz 90 metra silikon

  Kabell 3 fazore 90 metra silikon

  Pejë 22 maj 00:34
  500 €
 • 11 foto
  SHITEN DRITARET TE PASTIKE TE ARDHURA NGA ZVICRRA
  Materiale ndertimi

  SHITEN DRITARET TE PASTIKE TE ARDHURA NGA ZVICRRA

  DRITARET JON ME DIMENZJONE TE NDRYSHEM GJINDEM NE FSHATI QYSHK TE PEJES PRAPA PROTON QERAMIKA RRUGE

  Pejë 21 maj 23:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  komode
  Mobilje

  komode

  shitet komoda

  Pejë 21 maj 23:44
  1 €
 • 2 foto
  Kamini ne shitje
  Mobilje

  Kamini ne shitje

  Kamini ne shitje , kapacitetit ngrohjes 60 metra katrorë,ne gjendje te rregullt.

  Pejë 21 maj 23:14
  70 €
 • 2 foto
  Tavolin me karrika
  Mobilje

  Tavolin me karrika

  Shitet tavolina me 8 karrike e pa perdorur

  Pejë 21 maj 22:54
  1 €
 • 3 foto
  Komodq
  Mobilje

  Komodq

  Shitet komoda

  Pejë 21 maj 21:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  3-2-1 tavolin dhe komod komplet 200euro
  Mobilje

  3-2-1 tavolin dhe komod komplet 200euro

  200 euro komplet

  Pejë 21 maj 18:22
  200 €
 • 0 foto
  Mermer per kuzhin 200cm
  Mobilje

  Mermer per kuzhin 200cm

  Mermer per kuzhin 200cm

  Pejë 21 maj 14:44
  40 €
 • 0 foto
  Tv Komodine
  Mobilje

  Tv Komodine

  Tv komoda 2m gjatesia 40cm lartesia 40cm gjersia medijapan

  Pejë 21 maj 14:24
  120 €
 • 1 foto
  Tavolinê per dhomë dite
  Mobilje

  Tavolinê per dhomë dite

  Tavolina 1m x74 cm prodhim Lesna

  Pejë 21 maj 14:24
  70 €
 • 2 foto
  Shiten
  Mobilje

  Shiten

  Shiten 3tavolina me nga 4karrika Per me shum info na kontaktoni ne 049619617 viber whatsapp

  Pejë 21 maj 13:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shiten mobilet e shpis pe ma shum na konta
  Teknik dhe paisje

  shiten mobilet e shpis pe ma shum na konta

  shiten mobilet dhe te gjitha siq shihen foto per ma shum na kont

  Pejë 21 maj 07:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Nxemje qendrore nen dysheme.
  Teknik dhe paisje

  Nxemje qendrore nen dysheme.

  \"Termometer\" sh.p.k

  Pejë 21 maj 03:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Drebang per dru per kama te tavolinave erj
  Makina dhe vegla

  Drebang per dru per kama te tavolinave erj

  Drebang per dru per kama te tavolinave etj.

  Pejë 21 maj 01:07
  320 €
 • 3 foto
  Shiten 2 Kauqa 1 fotele komoda tavolina
  Mobilje

  Shiten 2 Kauqa 1 fotele komoda tavolina

  Urgjent Shiten komplet 2 kauqa treshe qe shtrehen, 1 fotele, 1 tavoline 90x90 edhe komoda per tv 180

  Pejë 21 maj 00:23
  150 €
 • 3 foto
  Shitet TV Komoda + Trapezaria me 6 karriga
  Mobilje

  Shitet TV Komoda + Trapezaria me 6 karriga

  Shitet TV Komoda + Trapezaria me 6 karriga

  Pejë 20 maj 22:33
  350 €
 • 4 foto
  Shiten mobiljet me qmim sipas marrveshjes
  Mobilje

  Shiten mobiljet me qmim sipas marrveshjes

  Shiten mobiljet ne gjendje te rregullt qmimin sipas marrveshjes gjindemi ne Istog

  Pejë 20 maj 22:24
  100 €
 • 1 foto
  makin per qepje
  Mobilje

  makin per qepje

  makina esht shum e mir per informat ma te hollsishme thir ne numer

  Pejë 20 maj 19:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Grabuja
  Makina dhe vegla

  Grabuja

  Grabujat jan ne gjendje te rregullt per ma shum kontaktoni pronarin

  Pejë 20 maj 18:03
  200 €
 • 2 foto
  Tavolin salloni
  Mobilje

  Tavolin salloni

  tavolin salloni

  Pejë 20 maj 16:09
  70 €
 • 2 foto
  Tavolin me karrike
  Mobilje

  Tavolin me karrike

  tavolin me karrike te perdorura

  Pejë 20 maj 16:01
  200 €
 • 2 foto
  Autolarje me uj te ngroht
  Makina dhe vegla

  Autolarje me uj te ngroht

  Shes makinat me uj te ngroht dhe te ftoht ne gjendje shum te mir teknike .Qmimi eshtë tejet i arsyes

  Pejë 20 maj 15:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pumpa
  Makina dhe vegla

  Pumpa

  Kemi pumpat s ujit ne gjendje te rregullt kemi lloj lloj pumpa

  Pejë 20 maj 13:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kauqi- shtrat per fjetje
  Mobilje

  Kauqi- shtrat per fjetje

  urgjentisht shitet kauqi- shtrat per fjetje.

  Pejë 20 maj 12:52
  130 €
 • 3 foto
  Shitet komoda
  Mobilje

  Shitet komoda

  Shitet komoda

  Pejë 20 maj 12:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vitrine
  Mobilje

  Vitrine

  Kjo pjese eshte ne gjendje perfekte eshte edhe pjesa tjeter e cila mungon ne foto. Me kerkese te in

  Pejë 20 maj 00:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Dhoma e Gjumit
  Mobilje

  Shitet Dhoma e Gjumit

  Shitet dhoma e gjumit komplet , e pa perdorur Seti posedon : Shtratin me dyshek Aloe Vera Dollapin

  Pejë 19 maj 22:43
  550 €
 • 1 foto
  Tapet me dizajn unik
  Mobilje

  Tapet me dizajn unik

  Ky Tapet eshte Prodhim Turk.Eshe i perbere nga Leshi 100%.Po ashtu eshte ne gjendje te Mrekullueshme

  Pejë 19 maj 19:42
  120 €
 • 0 foto
  Porcelan per Varreza
  Materiale ndertimi

  Porcelan per Varreza

  Porcelan për varreza me garancion të përjetshem , i cili as nuk gërvishet, as nuk i ndryshojn ngjyra

  Pejë 19 maj 18:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mobile +Tavolin Salloni
  Mobilje

  Mobile +Tavolin Salloni

  Ge 3+2+2+1 +tavolin

  Pejë 19 maj 15:20
  400 €
 • 5 foto
  Dhome gjumi per vajza ( komplet si ne foto)
  Mobilje

  Dhome gjumi per vajza ( komplet si ne foto)

  Dhome gjumi per vajza, perfshihet dollapi, shtrati tepihi dhe perdet

  Pejë 19 maj 14:32
  320 €
 • 3 foto
  Komoda
  Mobilje

  Komoda

  Shitet komoda

  Pejë 19 maj 13:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes dritaret
  Materiale ndertimi

  shes dritaret

  15 euro ni dritare...te pershrtatshme per vikendica

  Pejë 19 maj 11:18
  15 €
 • 12 foto
  XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK
  Mobilje

  XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK

  Lulzim

  Pejë 18 maj 23:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  invertor
  Teknik dhe paisje

  invertor

  shitet invertori ne gjendje shume te mire valfrigo, 500 w

  Pejë 18 maj 20:58
  80 €
 • 7 foto
  Motorra te ujit
  Makina dhe vegla

  Motorra te ujit

  Kemi lloj lloj motorra te ujit jon te ardhur nga zvicrra

  Pejë 18 maj 20:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Jepet falas
  Teknik dhe paisje

  Jepet falas

  Jepet termo 5kw falas,termo gjendet te banesat afer varrezave te Kakariçit ne Peje ne katin perdhese

  Pejë 18 maj 18:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Perdorne
  Makina dhe vegla

  Perdorne

  Kamjon LT31 ne gjendje te mir per pune regjistrimi ika skadu para 2 mujve Mulli per blurjen e kollo

  Pejë 18 maj 15:17
  Me Marrveshje