Peqin

Shtepi & Familje në shitje në Peqin

 • 2 foto
  Tuba & shtylla betoni
  Materiale ndertimi

  Tuba & shtylla betoni

  Tuba per puse tuba per kanale puseta rrethore dhe katrore per ujra te zeza demisjone te ndryshme d

  Peqin 23 shtator 12:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  okazion
  Makina dhe vegla

  okazion

  shess makineri pjekje kafeje plus mulli blures dy pal gur rezerve me cmim okazione ne gjendje shum m

  Peqin 23 qershor 22:50
  2.200 €
 • 1 foto
  Okazion shiten Lule nga 4 Deri ne 12milek
  Mobilje

  Okazion shiten Lule nga 4 Deri ne 12milek

  Shiten Lule nga 1meter deri ne 3.5 cmimet nga 4milek deri ne 12 milek jan 2mij cop me shumic edhe Pa

  Peqin 4 prill 05:39
  7 Lek
 • 2 foto
  Torno ne gjendje shum te mir
  Makina dhe vegla

  Torno ne gjendje shum te mir

  Shitet torno gjatesia e puninit 750mm karreli mekanik dhe automatike mandrino 200

  Peqin 1 prill 07:21
  1.300 €
 • 3 foto
  MOTOGJENERATOR LOMBARDINI ME NAFT 7KVA
  Makina dhe vegla

  MOTOGJENERATOR LOMBARDINI ME NAFT 7KVA

  Shitetet motogjeneratore Lombardini 7 KVa me naft, me nje piston ka me difekt injatorin por qe ndr

  Peqin 18 mars 12:34
  25.000 Lek
 • 9 foto
  Shitet
  Makina dhe vegla

  Shitet

  Shitet gjenerator benxhine super gjendje Japonez sa po ardhur nga jasht ju lutem pres telefonata se

  Peqin 8 mars 09:44
  1.000 €