Përmet

Shtepi & Familje në shitje në Përmet

 • 1 foto
  Oferte falas. .
  Dekorime

  Oferte falas. .

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Përmet 11 shtator 11:06
  5.000 €
 • 0 foto
  Shitet karikues baterish
  Makina dhe vegla

  Shitet karikues baterish

  Shitet karikues baterish

  Përmet 10 shtator 23:05
  2.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet plan
  Mobilje

  Shitet plan

  Shitet plan per zdrukthtari Cmimi i diskutueshem

  Përmet 20 gusht 20:44
  600 €
 • 1 foto
  Makine pjekje kafeje
  Makina dhe vegla

  Makine pjekje kafeje

  Shitet makine pjekese kafeje ne gjendje shum te shkelqyer e ardhur nga greqia . Shitet 1200 euro .Pe

  Përmet 31 maj 13:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kolltuqe
  Mobilje

  Kolltuqe

  Shes nje kolltuk dysh dhe dy teke me gjendje shume te mire. 130.000 lek I pa disk

  Përmet 12 maj 01:12
  15.000 Lek
 • 3 foto
  T-DRILL T-55
  Makina dhe vegla

  T-DRILL T-55

  T-DRILL

  Përmet 3 prill 23:18
  500 €
 • 7 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Përmet 1 prill 09:27
  Me Marrveshje