Podujevë

Shtepi & Familje në shitje në Podujevë

 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE PER BANJO
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE PER BANJO

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE PER BANJO NGA PROFILI TROPLAST 7 cm ME QMIME TE VOLITSHME D

  Podujevë Dje, 23:24
  200 €
 • 0 foto
  Traktor Ferguson 39
  Makina dhe vegla

  Traktor Ferguson 39

  Shitet traktori ne gjendje te rregullt pa asni defekt. Komplet taniraq prokolic. Prokolica osht e Tr

  Podujevë Dje, 23:17
  4.200 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetje Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetje Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Dje, 23:05
  840 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi-Fjetjes me Porosi vib +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Dje, 23:05
  770 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Dje, 23:02
  599 €
 • 9 foto
  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transpor

  Podujevë Dje, 22:59
  550 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina garnitura vib+38344/799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina garnitura vib+38344/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Dje, 22:58
  970 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Podujevë Dje, 22:54
  990 €
 • 5 foto
  Rimorkjo per vetura
  Makina dhe vegla

  Rimorkjo per vetura

  Rimorkjo për vetura Dimensjonet 1.4 metra × 3 metra me sinjalizim dhe amortizim,mundë të ngarkohet

  Podujevë Dje, 21:25
  380 €
 • 2 foto
  Krevat i SIMPO-s
  Mobilje

  Krevat i SIMPO-s

  Shitet krevati i prodhimit te SIMPO-s me kualitet te larte dhe shume i ruajtur. Ka mekanizem shtrirj

  Podujevë Dje, 19:32
  90 €
 • 0 foto
  Kafe amerikane
  Teknik dhe paisje

  Kafe amerikane

  Shitet me çmim te lire aparati i kafes - prodhim gjerman. Punon shume mire dhe eshte mjaft i pershta

  Podujevë Dje, 19:28
  19 €
 • 2 foto
  Toster
  Teknik dhe paisje

  Toster

  Shitet tosteri i pershtatshem per tharje te bukes e prodhuar ne Gjermani. Rast i rralle me nje çmim

  Podujevë Dje, 19:27
  25 €
 • 2 foto
  Termo ne shitje
  Teknik dhe paisje

  Termo ne shitje

  Shitet termoja me kapacitet prej 2,5 kW per nje çmim te volitshem. Termo eshte e re dhe eshte ne gje

  Podujevë Dje, 19:27
  159 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Podujevë Dje, 18:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Kamini i gurit HITI i pa perdotur
  Teknik dhe paisje

  Shitet Kamini i gurit HITI i pa perdotur

  Shitet Kamini HITI i pa perdorur i gurit ,te interesuar serioz te lajmerohen

  Podujevë Dje, 17:25
  220 €
 • 0 foto
  Dritare nga druri
  Mobilje

  Dritare nga druri

  Dritare nga druri me dy pale xhama, dimensionet 140 x 140- 2 copë. Çmimi eshte 15 euro dritarja.

  Podujevë Dje, 16:43
  15 €
 • 1 foto
  Dyer per dhoma
  Mobilje

  Dyer per dhoma

  Dyer per dhoma dhe korniza 90 cm dhe 80 cm

  Podujevë Dje, 16:42
  25 €
 • 0 foto
  Ventillim per mobileri
  Makina dhe vegla

  Ventillim per mobileri

  Esht ne gjendje te mir

  Podujevë Dje, 15:18
  270 €
 • 11 foto
  EURODOOR  DYER PER GARAZHA         ..
  Makina dhe vegla

  EURODOOR DYER PER GARAZHA ..

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Podujevë Dje, 14:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bejm Riparim e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparim e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te M

  Podujevë Dje, 13:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten makinat e zdrukthtaris
  Makina dhe vegla

  Shiten makinat e zdrukthtaris

  Shiten makinat e zdrukthtaris ne gjendje te mir abrikteri dikti jan kto ne foto per info nr tel

  Podujevë Dje, 12:09
  2.300 €
 • 5 foto
  Shitet frezeri montues
  Makina dhe vegla

  Shitet frezeri montues

  Shitet frezeri boshti eshte ky ne foto per info nr tel 044663516

  Podujevë Dje, 12:09
  150 €
 • 3 foto
  Elektromotor elektrovina
  Makina dhe vegla

  Elektromotor elektrovina

  Shitet motori elektrovina monofaz 0.74 12.5a 220 volt 1430 rrotullime eshte ky ne foto per info nr t

  Podujevë Dje, 12:08
  100 €
 • 4 foto
  Shitet motori sever 3 faz 11kw
  Makina dhe vegla

  Shitet motori sever 3 faz 11kw

  Shitet motori 3 fazor sever 11 kw 1456 rrotullime ne min ne gjendje te rregullt eshte ky ne foto p

  Podujevë Dje, 12:08
  550 €
 • 5 foto
  Shitet motori reduktor
  Makina dhe vegla

  Shitet motori reduktor

  Shitet motori reduktor ne gjendje te mir prodhim gjerman eshte ky ne foto per info nr tel 044663516

  Podujevë Dje, 12:08
  200 €
 • 2 foto
  Shitet lavatriqja gorenje
  Teknik dhe paisje

  Shitet lavatriqja gorenje

  Shitet lavatriqja gorenje ne gjendje te rregullt e perdorur por punon mir

  Podujevë Dje, 12:08
  75 €
 • 4 foto
  Shitet lavatriqja volund jubi cuatro
  Teknik dhe paisje

  Shitet lavatriqja volund jubi cuatro

  Shitet lavatriqja volund jubi cuatro e ardhur nga suedia 6kg 1500 rrotullime ne gjendje te mir per i

  Podujevë Dje, 12:07
  110 €
 • 4 foto
  Shitet centrifuga per bletari
  Makina dhe vegla

  Shitet centrifuga per bletari

  Shitet centrifuga e perdorur por eshte ne rregull mekanike per info nr tel 044663516

  Podujevë Dje, 12:06
  150 €
 • 2 foto
  Shiten brisqit per zdrukthtari
  Makina dhe vegla

  Shiten brisqit per zdrukthtari

  Shiten brisqit per zdrukthtari +dy shtrenguse per frez dhe caf jan keta ne foto per info nr tel 044

  Podujevë Dje, 12:06
  150 €
 • 2 foto
  Shitet shllajferica e dores 3 faz
  Makina dhe vegla

  Shitet shllajferica e dores 3 faz

  Shitet shllajferica e dores 3 fazore ne gjendje te rregullt per info nr tel 044663516

  Podujevë Dje, 12:05
  120 €
 • 4 foto
  Shitet rami per bartjen e gjamit granitit
  Makina dhe vegla

  Shitet rami per bartjen e gjamit granitit

  Shitet rami montues per bartjen e gjamit granitit eshte ky ne foto ka qen i montuar ne vw t5 per i

  Podujevë Dje, 12:05
  350 €
 • 4 foto
  Shitet burmashina boch
  Makina dhe vegla

  Shitet burmashina boch

  Shitet burmashine me fuqi te fort per shpuarjen e drurit dhe metalit nuk eshte hillt sherben edhe pe

  Podujevë Dje, 12:05
  100 €
 • 0 foto
  Shitet lavatriqja per pjes siemens iq700
  Teknik dhe paisje

  Shitet lavatriqja per pjes siemens iq700

  Shitet lavatriqja siemens per pjes kazanin nuk e ka te tjerat jan krejt programi pllaka motori pompa

  Podujevë Dje, 12:04
  70 €
 • 3 foto
  Shitet lavatriqja per pjes indesit iwe8168
  Teknik dhe paisje

  Shitet lavatriqja per pjes indesit iwe8168

  Shitet lavatriqja per pjes firma indesit iwe8168 8kg a+class vetem kazani i mungon tjeran i ka ne r

  Podujevë Dje, 12:03
  65 €
 • 3 foto
  Shitet lavatriqja per pjes gorenje wa 73121
  Teknik dhe paisje

  Shitet lavatriqja per pjes gorenje wa 73121

  Shitet lavatriqja per pjes gorenje wa 73121 vetem kazani i mungon tjerat jan ne rregull programeri

  Podujevë Dje, 12:03
  65 €
 • 6 foto
  Shiten reflektoret per pune
  Makina dhe vegla

  Shiten reflektoret per pune

  Shiten 2 cop reflektor neon 55wat per pun te ardhur nga jasht kan dhe nga 2 priza montuese per vazhd

  Podujevë Dje, 12:02
  100 €
 • 3 foto
  Shitet sklopka
  Makina dhe vegla

  Shitet sklopka

  Shitet sklopka me ulje sherben per 3 motor per njeherit eshte kjo ne foto per info nr tel 044663516

  Podujevë Dje, 12:02
  70 €
 • 4 foto
  Shitet programeri per lavatriqe whirlpool
  Teknik dhe paisje

  Shitet programeri per lavatriqe whirlpool

  Shitet progrMeri per lavatriqe whirlpool fl 243 500 eshte ky ne foto per info nr tel 044663516

  Podujevë Dje, 12:02
  45 €
 • 3 foto
  Shitet kolica
  Makina dhe vegla

  Shitet kolica

  Shitet kolica ne gjendje te rregullt eshte kjo ne foto per info nr tel 044663516

  Podujevë Dje, 12:01
  50 €
 • 4 foto
  Shitet osovina
  Makina dhe vegla

  Shitet osovina

  Shitet osovina me 3 teha tehat nuk i ka eshte kjo ne foto dimenzioni 45 cm osovina per info nr tel 0

  Podujevë Dje, 12:01
  70 €
 • 2 foto
  Shiten kto pjes per zdrukthtari
  Makina dhe vegla

  Shiten kto pjes per zdrukthtari

  Shiten kto pjes per frezer te zdrukthtaris jan kto ne foto per info nr tel 044663516

  Podujevë Dje, 12:00
  30 €
 • 3 foto
  Shiten reflektoret
  Makina dhe vegla

  Shiten reflektoret

  Shiten 2 cop reflektor te ardhur nga jasht 120 wat jan kta ne foto per info nr tel 044663516

  Podujevë Dje, 11:58
  50 €
 • 2 foto
  Shitet tehi i sharres (gater)
  Makina dhe vegla

  Shitet tehi i sharres (gater)

  Shitet tehu i sharres gater esh pak i perdorun ne gjendje te mir eshte ky ne foto per info nr tel 04

  Podujevë Dje, 11:58
  60 €
 • 5 foto
  Agregati lamborgini dizel
  Makina dhe vegla

  Agregati lamborgini dizel

  Shitet agregati lamborgini diezel monofaz 5kw eshte ne gjendje te rregullt ndezjen ben me dor dhe m

  Podujevë Dje, 11:57
  350 €
 • 4 foto
  Shitet aku 24 volt
  Makina dhe vegla

  Shitet aku 24 volt

  Shitet aku 24 volt bateria nuk i bon mbushesi adapteri eshte ne rregull eshte kjo ne foto per info n

  Podujevë Dje, 11:57
  60 €
 • 4 foto
  Shitet freza e dores
  Makina dhe vegla

  Shitet freza e dores

  Shitet freza e dores ne gjendje te rregullt eshte kjo ne foto per info nr tel 044663516

  Podujevë Dje, 11:56
  70 €
 • 1 foto
  Shitet adapteri makita dc1470
  Makina dhe vegla

  Shitet adapteri makita dc1470

  Shitet adapteri makita 7.2 v 9.6v 12v 14.4v ne gjenje te rregullt eshte ky ne foto per info nr tel 0

  Podujevë Dje, 11:55
  35 €
 • 1 foto
  Shitet adapteri 24
  Makina dhe vegla

  Shitet adapteri 24

  Shitet adapteri 24 volt ne gjendje te rregullt eshte ky ne foto per info nr tel 044663516

  Podujevë Dje, 11:55
  35 €
 • 1 foto
  Fuz per ventillim
  Makina dhe vegla

  Fuz per ventillim

  Jan te reja ebajm edhe montimin e tyre

  Podujevë Dje, 11:53
  1 €
 • 11 foto
  Shiten karrikat per frizer edhe inventari komplet
  Mobilje

  Shiten karrikat per frizer edhe inventari komplet

  Shiten karrikat per frizer edhe inventari komplet , Ulset e Lkures , larsja e flokeve , karrika per

  Podujevë Dje, 11:50
  Me Marrveshje