Pogradec

Shtepi & Familje në shitje në Pogradec

 • 2 foto
  MATRAPIK BOSH
  Materiale ndertimi

  MATRAPIK BOSH

  Sapo ardhur nga GJermania ne gjendje shum te mir

  Pogradec Sot, 20:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gjenerator
  Makina dhe vegla

  Gjenerator

  Shes 2 gjeneratore. Njeri eshte monofaze, me benzine, ne gjendje te mire, cmimi 40.000lek. Tjetri es

  Pogradec Sot, 14:52
  5 Lek
 • 3 foto
  OKAZION
  Mobilje

  OKAZION

  Shitet çadër ambient kopshtari ose biznes super okazion. Përshkrimi: Diametri 3*3M e pajisur me 4 pl

  Pogradec Sot, 03:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kompresor 100litrosh
  Makina dhe vegla

  kompresor 100litrosh

  kompresor ajri 100 litrosh gjendje shum te mire pune shitet

  Pogradec Dje, 22:11
  200 Lek
 • 5 foto
  Furre pjekje 40. Mij lek
  Teknik dhe paisje

  Furre pjekje 40. Mij lek

  Furre per te pjekur cdo gje ne gjendie shum te mire po thuaj se e pa perdorur fare.cmimi 40 mije pak

  Pogradec 2 prill 11:04
  40 Lek
 • 5 foto
  Makineri pvc dhe Alumin
  Makina dhe vegla

  Makineri pvc dhe Alumin

  Makineri pvc dhe Alumini.sharre me 2 koka dixhitale.ngjitse me 2 koka.kompresor 500 litra.sharra hek

  Pogradec 1 prill 22:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pikture
  Mobilje

  Pikture

  Pikture origjinale ne shitje!!

  Pogradec 11 mars 17:41
  2.000 Lek
 • 7 foto
  Punime Alumini & Kuzhina
  Mobilje

  Punime Alumini & Kuzhina

  Ofrojme punime Alumini ,Kuzhina dhe dhoma gjumi.

  Pogradec 9 mars 08:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Punime Alumini & Druri
  Mobilje

  Punime Alumini & Druri

  Ofrojme punime Alumini ,Kuzhina,minibare dhe dhoma gjumi.

  Pogradec 6 mars 13:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FIGORIFER KUPER
  Teknik dhe paisje

  FIGORIFER KUPER

  SHITET FIGORIFER KUPER ME AJER SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI 230 mij lek

  Pogradec 5 mars 20:41
  2.300 Lek
 • 1 foto
  Looking For Wealth Join illuminati Secret Kingdom Now +27672493579 in South Africa,Uganda,Zambia,Swaziland,Madagascar,Zimbabwe,Lesotho,Namibia,
  Teknik dhe paisje

  Looking For Wealth Join illuminati Secret Kingdom Now +27672493579 in South Africa,Uganda,Zambia,Swaziland,Madagascar,Zimbabwe,Lesotho,Namibia,

  Looking For Wealth Join illuminati Secret Kingdom Now +27672493579 in South Africa,Uganda,Zambia,Swa

  Pogradec 5 mars 16:15
  200 €
 • 5 foto
  Shitet mbajtese CADRASH KUR BIE SHI BORE
  Mobilje

  Shitet mbajtese CADRASH KUR BIE SHI BORE

  Shitet mbajtese CADRASH e punish nga mjeshteri RESHITI ME SHUM PASION E DESHIRE

  Pogradec 3 mars 22:37
  35 €
 • 4 foto
  Makine me qendisje juki jureve
  Makina dhe vegla

  Makine me qendisje juki jureve

  OKAZION. Makine me qendisje juki jureve japoneze. 6 muaj e perdorur. Ben te gjitha llojet e punimeve

  Pogradec 5 shkurt 07:56
  750 €
 • 0 foto
  Pompa karburanti
  Makina dhe vegla

  Pompa karburanti

  Pompa karburanti dhe per subiekte private lidhen dhe me kase

  Pogradec 2 shkurt 19:23
  700 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Dekorime

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Pogradec 25 janar 10:25
  100 €
 • 2 foto
  Frigorifer OCEAN
  Mobilje

  Frigorifer OCEAN

  Frigorifer gjendje pune shitet 150 mije lek

  Pogradec 19 nëntor 10:04
  150 Lek
 • 1 foto
  Krige ne shitje
  Mobilje

  Krige ne shitje

  Karige per ngrenie, me kemza druri skelet te holle hekuri dhe ndenjese plastike ngjyre e zeze. Kari

  Pogradec 14 tetor 17:19
  25 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer per dyqane ose supermarkete
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer per dyqane ose supermarkete

  Frigorifer per dyqane ose supermarkete. Eshte ne dy vaiante me senduk poshte 100 kg per ngrirje, dhe

  Pogradec 23 shtator 11:07
  400 Lek
 • 6 foto
  Shitet tavolin guzhine edhe tavolin televizori
  Mobilje

  Shitet tavolin guzhine edhe tavolin televizori

  Shitet tavoline guzhine me 6 karrige tavolina esht n gjendje shum t mire esht me kemb druri esht me

  Pogradec 17 shtator 10:47
  450 Lek
 • 0 foto
  Shes Sobe-kaldaje
  Mobilje

  Shes Sobe-kaldaje

  Shes Soben kaldaje eshte e perdorur vetem 2 muaj cmimi i padiskutueshem

  Pogradec 14 shtator 11:14
  800 €
 • 4 foto
  Okazion
  Teknik dhe paisje

  Okazion

  sobe druri kalaldaje per ngrohje, pjekje dhe gatim

  Pogradec 13 shtator 20:03
  42.000 Lek
 • 4 foto
  Sobe druri Kaldaje
  Teknik dhe paisje

  Sobe druri Kaldaje

  per nghrohje 150m2, gatim dhe pjekje, permasat 120x80x85cm, bashke me soben suplement ka dhe nje bol

  Pogradec 13 shtator 20:03
  42.000 Lek
 • 5 foto
  shiten dritare e dyer okazion
  Mobilje

  shiten dritare e dyer okazion

  shiten 3 dritare dhomash dhe 1 dritare kuzhine 1 dere ballkoni dhe nje porte cmimi i diskutueshem

  Pogradec 3 shtator 17:04
  900 €
 • 11 foto
  Tavolina
  Mobilje

  Tavolina

  Tavolina me punime gize dhe mermeri me porosi. Cmimi me komunikim

  Pogradec 3 shtator 13:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tavolina
  Mobilje

  Tavolina

  Prodhim tavolinash gize dhe mozaik mermeri. Per ambientë te jashtem dhe te brendshem Me permasa te n

  Pogradec 3 shtator 13:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolina
  Mobilje

  Tavolina

  Prodhim tavolinash gize dhe mozaik mermeri. Per ambientë te jashem dhe te brendshem Me permasa e ndr

  Pogradec 3 shtator 13:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Piston per prese me ajer
  Makina dhe vegla

  Piston per prese me ajer

  Piston per prese me ajer bashke me pedalin e komandimit

  Pogradec 22 gusht 12:01
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Pompa per presa hidraulike
  Makina dhe vegla

  Pompa per presa hidraulike

  Pompa dore per presa hidraulike

  Pogradec 22 gusht 11:53
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Gershere llamarine
  Makina dhe vegla

  Gershere llamarine

  Gershere dore llamarine per bank

  Pogradec 20 gusht 20:44
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Pistolete me kapsolle per ngulje gozhdesh ne beton
  Makina dhe vegla

  Pistolete me kapsolle per ngulje gozhdesh ne beton

  Pistolete per ngulje gozhdesh betoni

  Pogradec 18 gusht 11:25
  8.000 Lek
 • 1 foto
  Matrapik per thyerje betoni
  Makina dhe vegla

  Matrapik per thyerje betoni

  Matrapik per thyerje betoni japones me goditje dhe rrotullim

  Pogradec 18 gusht 11:13
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Pompe uji monofaze
  Makina dhe vegla

  Pompe uji monofaze

  Pompe uji monofaze 2 kw dy inxhe me chiropractic para mbrapa

  Pogradec 17 gusht 13:02
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Palango 1 tonshe
  Makina dhe vegla

  Palango 1 tonshe

  Palango 1 tonshe japoneze

  Pogradec 17 gusht 06:42
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Gut zmeril tre fazor
  Makina dhe vegla

  Gut zmeril tre fazor

  Gur zmeril tre fazor ne gjendje te mire pune

  Pogradec 17 gusht 06:40
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Pompe uji per kalirofere
  Makina dhe vegla

  Pompe uji per kalirofere

  Pompe uji per kalirofer wilo 2.2kw 2900 xhiro

  Pogradec 17 gusht 06:39
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Aspirator
  Makina dhe vegla

  Aspirator

  Aspirator monofaze

  Pogradec 17 gusht 06:39
  14.000 Lek
 • 2 foto
  Moto saldatrice me nafte
  Makina dhe vegla

  Moto saldatrice me nafte

  Motosaldatrice me nafte me motor 55 kuaj fuqi 320 amper

  Pogradec 17 gusht 06:35
  2.500 €
 • 1 foto
  Pompa uji per kalirofer
  Makina dhe vegla

  Pompa uji per kalirofer

  Pompa uji per kalirofer 220 volt

  Pogradec 16 gusht 13:01
  1 €
 • 1 foto
  Gur zmeril tre fazor
  Makina dhe vegla

  Gur zmeril tre fazor

  Gur zmeril tre fazor

  Pogradec 16 gusht 13:01
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Koka sonde per shpim
  Makina dhe vegla

  Koka sonde per shpim

  Koka sonde per shpim 100 mm

  Pogradec 16 gusht 12:09
  1 €
 • 0 foto
  Mozaik
  Mobilje

  Mozaik

  Bejme tavolina te derdhura ne gize dhe mozaik per ambjente te brendshme dhe te jashtme me porosi nr

  Pogradec 14 gusht 13:36
  1 €
 • 0 foto
  leshohet me qera ose shitet
  Teknik dhe paisje

  leshohet me qera ose shitet

  gasonjere 1+1

  Pogradec 7 gusht 11:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PRESE TUBASH
  Makina dhe vegla

  PRESE TUBASH

  Prese tubash hidraulike ne super gjendje , pothuajse e pa perdorur fare, prodhim italian monofaze...

  Pogradec 5 gusht 22:19
  2.500 €
 • 1 foto
  Lexoni 100% .
  Mobilje

  Lexoni 100% .

  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia 100% e vërtetë. Ju dëshironi të ko

  Pogradec 2 gusht 20:30
  1.000.000 €
 • 0 foto
  OFRIMI: WhatsApp: 0022997351844
  Mobilje

  OFRIMI: WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz dhe: WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cil

  Pogradec 29 korrik 14:46
  565 €
 • 4 foto
  Koplet kolltuqesh qe behen krevat secili
  Mobilje

  Koplet kolltuqesh qe behen krevat secili

  Koplet kolltuqesh i perbere nga nje tresh nje dysh dhe tre teke,te gjitha behen ne krevat tek dhe do

  Pogradec 17 korrik 09:37
  600 €
 • 2 foto
  Elektromotor per piste vrapimi
  Makina dhe vegla

  Elektromotor per piste vrapimi

  Elektromotor 12 volt per piste vrapimi

  Pogradec 5 korrik 18:24
  60 €
 • 1 foto
  Fuci prej inoksi
  Makina dhe vegla

  Fuci prej inoksi

  Fuci prej inoksi dy cop 200 kg dhe 80 kg

  Pogradec 5 korrik 07:24
  12.000 Lek
 • 0 foto
  pompe uji
  Makina dhe vegla

  pompe uji

  pompe uji megjithe fllusken komplet 6 muaj e perdorur ne gjendje shume te mire ..madein Italy PEROLL

  Pogradec 28 qershor 16:57
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Makineri automatike grilash e shezlone
  Makina dhe vegla

  Makineri automatike grilash e shezlone

  Makineria eshte italiane dhe eshte ne gjendje shume te mire pune eshte automatike shpon ne te njejte

  Pogradec 22 qershor 19:56
  1.200 €