Prizren

Shtepi & Familje në shitje në Prizren

 • 7 foto
  Rafta per butike dhe kozmetike dhe mobil shop
  Mobilje

  Rafta per butike dhe kozmetike dhe mobil shop

  Shiten raftat per butike ne gjatesi prej 70 metrash. Shiten raftat per kozmetike dhe mobil shop ne g

  Prizren Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Raftet ne shitje
  Mobilje

  Raftet ne shitje

  Ofrohen per shitje rafte te dimensioneve te ndryshme. Per detaje tjera na kontaktoni ne numrin e tel

  Prizren Sot, 10:07
  550 €
 • 1 foto
  Radiator
  Teknik dhe paisje

  Radiator

  Ofrohen per shitje radiator te nxemjes qendrore te dimensioneve te ndryshme. Te perdorur

  Prizren Sot, 10:07
  35 €
 • 11 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE HARMONIK NGA PROFILET E PLASTIKES PVC ME PREJARDHJE NGA HUNGARIA ,PROFILI

  Prizren Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET
  Mobilje

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

  Ju ofrojm punimin e rrjetave mbrojtse nga insektet dhe shtazet e imta si minjt,zhapinat,gjarprinjt d

  Prizren Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM PUNIMIN E ROLETAVE TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM .FLETET E KETYRE ROLETAVE JANE

  Prizren Sot, 09:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren Sot, 09:32
  599 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren Sot, 09:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA KARRIKA DHE TAVOL
  Mobilje

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA KARRIKA DHE TAVOL

  Japim ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina ne gjdo koh jeni te mir pritur per info 044280

  Prizren Sot, 09:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA
  Mobilje

  TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA

  Prodhojm: karrika tavolina separe e shankerica me modele unike +383 45 25 66 99

  Prizren Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Depo Magazine Vend Punetori-Prizren
  Materiale ndertimi

  Depo Magazine Vend Punetori-Prizren

  PREJ 100m²GJER 20.000 m² DEPO,MAGAZINA,PUNETORI,LOKAL, ZYRE,DYQAN,AMBJENT ETJ.. SIGURON INFRASTRUKTU

  Prizren Sot, 08:09
  1 €
 • 5 foto
  Kembyese te Ngrohtesise
  Teknik dhe paisje

  Kembyese te Ngrohtesise

  1.Ftohese 7000 kcal 35 m2 (fi 400) 2)....... 1x335=335 2.Kembyes te Ngrohtesise 70 m2 (fi 450) 2)2x

  Prizren Sot, 08:08
  1.320 €
 • 7 foto
  Mobilje per sallon FRIZERE
  Mobilje

  Mobilje per sallon FRIZERE

  Shes komplet mobilerin dhe dekorimin per sallon Frizere te ardhura nga Zvicrra 2. Dekorime Pasqyr 2

  Prizren Dje, 23:42
  2.500 €
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN RISI
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN RISI

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Prizren Dje, 22:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Frigorifer i vogel
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer i vogel

  Frigorifer i vogel funksionon perfekt Punon me 12V edhe 220V

  Prizren Dje, 21:56
  50 €
 • 3 foto
  Korektor ( Perforcus )
  Teknik dhe paisje

  Korektor ( Perforcus )

  Shes Korektorin apo Perforcusin e Rrymes Asht Ne GJendje Shum Te Mir Punon Perfekt... Arsyja qe po

  Prizren Dje, 20:59
  65 €
 • 10 foto
  Nxemje Qendror Model İ Ri dhe Kaldaja
  Teknik dhe paisje

  Nxemje Qendror Model İ Ri dhe Kaldaja

  Shesim Ratiator te diminzioneve te ndryshem prodhimi i malit Turko Gjerman me garanxion 10 vjet she

  Prizren Dje, 20:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kaldaja
  Teknik dhe paisje

  Kaldaja

  ---ADEM PETROL--Mamush-- Shesim Kalldaja me Qymyr edhe me Drunje te sistemi kompjuterik per her te

  Prizren Dje, 20:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Nxemje Qendror dhe Kaldaja
  Teknik dhe paisje

  Nxemje Qendror dhe Kaldaja

  ---Adem Petrol-Mamush--- Shesim ratiator te diminzioneve te ndryshme prodhimi i malit Turko Gjerman

  Prizren Dje, 20:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Nxemje Qendror dhe Kaldaja
  Teknik dhe paisje

  Nxemje Qendror dhe Kaldaja

  Shesim ratiator te diminzioneve te ndryshme prodhimi i malit Turko Gjerman me garancion 10 vjet She

  Prizren Dje, 20:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ceragem masazh shtrat krevat
  Teknik dhe paisje

  ceragem masazh shtrat krevat

  shtrati i sa po ardhur nga zvicrra

  Prizren Dje, 20:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAKINA PER PELET AKCION AKCION AKCION
  Makina dhe vegla

  MAKINA PER PELET AKCION AKCION AKCION

  MAKINA PER PELET 50- 70 KG ORE 2.2 KW QMIMI ME TRANSPORT DERI KOSOVE QMIMI VLEN MRENDA DIDVE TE CA

  Prizren Dje, 18:54
  1.650 €
 • 2 foto
  Makina mund te xheni ne Makinakosova
  Makina dhe vegla

  Makina mund te xheni ne Makinakosova

  Ne punojm si ndermjetsus kosov turqi bulgari maqedoni malizi. Qdo lloj makina mund te sjellim.qmimor

  Prizren Dje, 18:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MAKINA PER MBYLLJEN E NAJLLONIT DHE SHTYP DATA
  Makina dhe vegla

  MAKINA PER MBYLLJEN E NAJLLONIT DHE SHTYP DATA

  MAKINA PER MBULLJENE KESEVE EDHE SHTYPJEN E DATAVE DHE KODAVE SINE VIDEO https://www.youtube.com/wat

  Prizren Dje, 18:46
  1.300 €
 • 5 foto
  CNC ROUTER ME DIEMNZION TE NDRYSHME
  Makina dhe vegla

  CNC ROUTER ME DIEMNZION TE NDRYSHME

  MAKINAT MAROHEN ME POROSI PROLLIM TURKIS DISTRIBUTOR PER BALLKAN -MakinaKosova- CNC ROUTER ME VAKUM

  Prizren Dje, 18:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  2 kauqa troset per me ndejt edhe per fjetje
  Mobilje

  2 kauqa troset per me ndejt edhe per fjetje

  Kauqat jan troset edhe per fjetje shum te rujten ne gjedje tmir jan vetem 2 cop per ma shum ntel

  Prizren Dje, 17:21
  200 €
 • 0 foto
  APARAT PËR VERIFIKIMIN E PARAVE
  Makina dhe vegla

  APARAT PËR VERIFIKIMIN E PARAVE

  Është në gjendje perfekte për më tepër thirrni +38344 351896 viber 049 351896 ipko.

  Prizren Dje, 17:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHARR ELEKTRIKE
  Makina dhe vegla

  SHARR ELEKTRIKE

  Nuk punon se di çka ka. E jap me një qmim shumë të lirë. +38344351896 viber 049351896.

  Prizren Dje, 17:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TV PHILIPS
  Teknik dhe paisje

  TV PHILIPS

  Në gjendje perfekte. Shumë pak i përdorur, i ardhur nga Ch. Është tv i madh.

  Prizren Dje, 17:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Frigorifer (Friz)
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer (Friz)

  Në gjendje të rregullt.

  Prizren Dje, 15:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makinë Larëse (LAVATRIQE)
  Teknik dhe paisje

  Makinë Larëse (LAVATRIQE)

  Në gjendje të rregullt.

  Prizren Dje, 15:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kamini plus nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shitet kamini plus nxemje qendrore

  Shes kaminin 24 KW me Pelet vetëm 1 vite i përdorur, kamini esht bler në Gorenje 2200 euro, esht ne

  Prizren Dje, 14:58
  1.200 €
 • 11 foto
   ,KUZHINA, DHOMA GJUMI ,etj  kerkoj nje vetur
  Mobilje

  ,KUZHINA, DHOMA GJUMI ,etj kerkoj nje vetur

  Mobilje galaktika me seli ne prizren prodhon mobilje kualitative , me cmime te volitshme. Kjo mobile

  Prizren Dje, 14:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kontaktora (Leshusa)16A/20A/25A/40A
  Makina dhe vegla

  Kontaktora (Leshusa)16A/20A/25A/40A

  Kontaktora (Leshusa)te ngarkesave te ndryshme. Kontaktor 16A- 15 euro. Kontaktor 20A- 15 euro. Kont

  Prizren Dje, 14:37
  15 €
 • 8 foto
  Mbajtese per cels , cels per birre EXTREM METAL!
  Mobilje

  Mbajtese per cels , cels per birre EXTREM METAL!

  -Bejme prodhimin e mbajteseve per cels , per synim marketingun per firma te ndryshme ku mund te ven

  Prizren Dje, 13:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dekore shtepiake per nje ambient te veqant . RISI!
  Mobilje

  Dekore shtepiake per nje ambient te veqant . RISI!

  Bejme prodhimin e dekoreve dhe dizajneve te veqanta per shtepi qe mund te perdoren brenda dhe jasht

  Prizren Dje, 13:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Karcher HD-1050
  Makina dhe vegla

  Karcher HD-1050

  Autolarje Karcher HD-1050 e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt me rrym trefazore me zorr dhe pist

  Prizren Dje, 13:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje me uj te ngroht
  Makina dhe vegla

  Autolarje me uj te ngroht

  Makin per autolarje me uj te ngroht e tipit Kew e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt punon shum mi

  Prizren Dje, 13:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autolarje Frank
  Makina dhe vegla

  Autolarje Frank

  Makin per autolarje e tipit Frank e ardhur nga ch, ne gjendje te rregullt vjen me zorr dhe pistol, m

  Prizren Dje, 13:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per Autolarje
  Makina dhe vegla

  Makin per Autolarje

  Makin per Autolarje Nilfisk Alto Poseidon 7 e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt me zorr dhe

  Prizren Dje, 13:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Frigo Dhe Furra
  Teknik dhe paisje

  Frigo Dhe Furra

  Shitet vetrin frigo dhe furra elektrik edhe me plin Frigo vetrin 200euro Furra 100euro

  Prizren Dje, 09:37
  200 €
 • 0 foto
  SHITET MAKINA E QEPJES NECKERMANN
  Teknik dhe paisje

  SHITET MAKINA E QEPJES NECKERMANN

  Shitet makina e qepjes,është në gjendje të rregullt për punë familjare dhe tjera. E shes për arsye s

  Prizren Dje, 09:08
  70 €
 • 11 foto
  dyer per dhoma ty hymjes dhe dritare 049200094
  Mobilje

  dyer per dhoma ty hymjes dhe dritare 049200094

  punojm dyer e dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat ju mirpresim 045327459

  Prizren Dje, 08:51
  70 €
 • 11 foto
  Zbritje Dyer te Bardha me Dizajn tel.045612876
  Materiale ndertimi

  Zbritje Dyer te Bardha me Dizajn tel.045612876

  SHESIM DYER DHE DRITARE TE GJTHA PERMASAT ME Qmime nga 60euro

  Prizren Dje, 07:35
  60 €
 • 3 foto
  Agregat
  Makina dhe vegla

  Agregat

  Agregat 4.2 benzin ne gjendje shum te rregullt i ardhur nga gjermania maksimum nuk ika kalu 10 or pu

  Prizren Dje, 02:39
  300 €
 • 7 foto
  Isoboy prerse stiropori dhe per skele
  Makina dhe vegla

  Isoboy prerse stiropori dhe per skele

  shese izoboy makine per prerjen e stiroporit me kualitet te larte dhe te garantuar ju mirpresim ne 0

  Prizren 18 nëntor 22:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Maqina Per lageshti myk vllag
  Teknik dhe paisje

  Maqina Per lageshti myk vllag

  Maqina për thithje të lagështis Japim me qira maqina të cilat bëjnë thithjen e lagështis dhe vllagë

  Prizren 18 nëntor 22:06
  1 €
 • 2 foto
  Friz per pije me gjam birra peja
  Teknik dhe paisje

  Friz per pije me gjam birra peja

  Shes frizin ne gjendje te shkelqyer i ruajtur ftof shum mir qmimi sipas marrveshjes per me shum kont

  Prizren 18 nëntor 20:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Friz i vogel per pije
  Teknik dhe paisje

  Friz i vogel per pije

  Shes frizin ne gjendjw te shkelqyer shum i ruajtur ftof shum mir qmimi sipas marrveshjes per me shum

  Prizren 18 nëntor 19:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fontan treshe e re e pa perdorur
  Teknik dhe paisje

  Fontan treshe e re e pa perdorur

  SHES fontanen e re te pa perdorur qmimi sipas marrveshjes per me shum kontakto edhe ne viber +383443

  Prizren 18 nëntor 18:52
  Me Marrveshje