Prizren

Shtepi & Familje në shitje në Prizren

 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Prizren Sot, 04:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA TAVOLINA 049343131
  Mobilje

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA TAVOLINA 049343131

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME Q

  Prizren Sot, 04:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Mobilje

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM ME QERA NE SHERBIM SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT K

  Prizren Sot, 04:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  JAPIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA 049343131
  Mobilje

  JAPIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA 049343131

  JAPIM ME QERA SHERBIM SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORR

  Prizren Sot, 04:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makina dore per lidhje ARMATURE dhe Vreshta
  Makina dhe vegla

  Makina dore per lidhje ARMATURE dhe Vreshta

  Makina me bateri per armatura nga 8 deri ne 60mm dhe tel 0.8mm. Te reja fringo. Kam dhe 3 cope. 1 pe

  Prizren Sot, 02:29
  300 €
 • 6 foto
  Dekorime,Zbukurime jepen lire
  Mobilje

  Dekorime,Zbukurime jepen lire

  Dekorime,Zbukurime,Llampa dhe lloj produkte te ndryshme jepen lirë. 049 600 449

  Prizren Sot, 02:08
  20 €
 • 6 foto
  Dekorim të ndryshme lloj jepen lire
  Materiale ndertimi

  Dekorim të ndryshme lloj jepen lire

  Dekorime të ndryshëm për Shtëpia,Hotele Restaurante etj.tjer Shih foto .. jepen lirë

  Prizren Sot, 02:00
  10 €
 • 3 foto
  FRIGORIFER VOGEL AUSTRIS
  Teknik dhe paisje

  FRIGORIFER VOGEL AUSTRIS

  shes frigoriferin per pije pago me dy xham.esht gjendje trregullt.ftof shum mir.mundet edhe ne muri

  Prizren Sot, 01:22
  150 €
 • 3 foto
  FRIGORIFER PER PIJE PEPSI
  Teknik dhe paisje

  FRIGORIFER PER PIJE PEPSI

  shes frigoriferin per pije pepsi.me xham .esht gjendje trregullt.ftof shum mir.

  Prizren Sot, 01:22
  185 €
 • 4 foto
  FRIGORIFER PER PIJE COCACOLA
  Teknik dhe paisje

  FRIGORIFER PER PIJE COCACOLA

  shes frigoriferin per pije coca cola.me xham.esht gjendje te rregullt.ftof mir.

  Prizren Sot, 01:22
  210 €
 • 1 foto
  FRIGORIFER PER PIJE
  Teknik dhe paisje

  FRIGORIFER PER PIJE

  shes frigoriferin per pije me xham.esht gjendje trregullt dhe punon mir.

  Prizren Sot, 01:22
  195 €
 • 1 foto
  FRIGORIFER PER PIJE
  Teknik dhe paisje

  FRIGORIFER PER PIJE

  shes frigoriferat me xham.jan ne gjendje te rregullt dhe punojn mir.pa asnji defekt.pepsi lipa cocac

  Prizren Sot, 01:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DHOMA GJUMIT ?VIBER+383 44 799 989
  Mobilje

  DHOMA GJUMIT ?VIBER+383 44 799 989

  Dhoma Gjumi Zbritje ,Transportin Montimin e bejm ne Gjithe Teritorin e Kosoves.? Viber +383 44 799 9

  Prizren Sot, 01:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mobilje per sallon FRIZERE
  Mobilje

  Mobilje per sallon FRIZERE

  Shes komplet mobilerin dhe dekorimin per sallon Frizere te ardhura nga Zvicrra 2. Dekorime Pasqyr 2

  Prizren Sot, 00:19
  2.500 €
 • 1 foto
  Kauqa treshe (3 copë)
  Mobilje

  Kauqa treshe (3 copë)

  Shiten 3 kaqua 195 euro. Kauqat jane treshe si ne foto. Jane te mira te ruajtura. Prizren. Nr +38344

  Prizren Dje, 23:45
  195 €
 • 12 foto
  Zbukuroni oborrin Tuaj me Separet Tona t Garantuar
  Mobilje

  Zbukuroni oborrin Tuaj me Separet Tona t Garantuar

  Zbukuroni oborrin tuaj apo. Terasen Porosit Sipas porosis tuaj : separe tavolina kreveta ulse te ndr

  Prizren Dje, 23:08
  170 €
 • 4 foto
  Shes urgjent inventarin.
  Teknik dhe paisje

  Shes urgjent inventarin.

  Shes lir inventarin 1 Skar 1 Friz 1Shank 1 Toster Per me shum kontakt 045 682 554

  Prizren Dje, 22:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren Dje, 22:07
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Kuzhina me Porosi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Kuzhina me Porosi viber +383 44 799-989

  Fer Dizajn

  Prizren Dje, 22:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Veranda ne shitje
  Mobilje

  Veranda ne shitje

  Shitet Veranda me Dimension 2.5×2.5 cm.si dhe tavolina me 6 Karika dhe grilli. Gjindemi ne prizren

  Prizren Dje, 22:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer

  Shes Frigoriferin per embelsira

  Prizren Dje, 21:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrige
  Mobilje

  Karrige

  Shiten karriget per lokale ose edhe per shtepi, te drunit jane, 8 copa, shume te ruajtura...

  Prizren Dje, 21:57
  280 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Prizren Dje, 21:55
  599 €
 • 0 foto
  Shes kersherin me uj te nxeht
  Teknik dhe paisje

  Shes kersherin me uj te nxeht

  Shes kersherin shum e fort dhe shum ne gjendje te shkelqyer.

  Prizren Dje, 21:47
  850 €
 • 9 foto
  Maqina per lageshti? myk vllag IPEN ME QIRA✔️?
  Teknik dhe paisje

  Maqina per lageshti? myk vllag IPEN ME QIRA✔️?

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Prizren Dje, 21:46
  1 €
 • 1 foto
  Peshore
  Makina dhe vegla

  Peshore

  Peshore

  Prizren Dje, 21:45
  25 €
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN RISI
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN RISI

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Prizren Dje, 21:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Laktofriz
  Makina dhe vegla

  Laktofriz

  laktofriz 420litra

  Prizren Dje, 21:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  akullore
  Makina dhe vegla

  akullore

  vitrine per akullore model isa 2016 me 2 kompresora

  Prizren Dje, 21:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Hidro Izolime me Materjal Zvicrran nga SIKA PVC
  Materiale ndertimi

  Hidro Izolime me Materjal Zvicrran nga SIKA PVC

  Punojm me Hidroizolim me PVC (SIKA) si qati te Rrafshta,Terasa,Pishina etj...

  Prizren Dje, 21:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rrobalaresja punon shume mire
  Teknik dhe paisje

  Rrobalaresja punon shume mire

  Rrobalaresja eshte ne gjendje te rregullt teknike,punon shume mire dhe nuk ka defekt.

  Prizren Dje, 21:10
  100 €
 • 12 foto
  XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK
  Mobilje

  XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK

  jU OFROJM PUNIMIN E XHAMAVE LEVIZES SISTEM HARMONIK PER MBYLLJEN E BALLKONAVE TERASAVE DHE HAPSIRAVE

  Prizren Dje, 20:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TRACK LIGHT
  Mobilje

  TRACK LIGHT

  Product Description: TRACK LIGHT Model:No:M01 (white) 3000K Input: AC 220V 50-60hz Output Max:30W CL

  Prizren Dje, 20:46
  15 €
 • 8 foto
  Ndërprerës automatik 250 A
  Makina dhe vegla

  Ndërprerës automatik 250 A

  Ndërprerës 250 A të ri

  Prizren Dje, 20:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lluster, Abazhur 20€
  Mobilje

  Lluster, Abazhur 20€

  Lluster, Abazhur 20€

  Prizren Dje, 20:43
  20 €
 • 12 foto
  Ulse Tavolina Karrika
  Mobilje

  Ulse Tavolina Karrika

  Separe

  Prizren Dje, 20:26
  170 €
 • 2 foto
  Makin per Autolarje
  Makina dhe vegla

  Makin per Autolarje

  Makin per Autolarje Nilfisk Alto Poseidon 7 e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt me zorr dhe

  Prizren Dje, 20:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autolarje Frank
  Makina dhe vegla

  Autolarje Frank

  Makin per autolarje e tipit Frank e ardhur nga ch, ne gjendje te rregullt vjen me zorr dhe pistol, m

  Prizren Dje, 20:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje me uj te ngroht
  Makina dhe vegla

  Autolarje me uj te ngroht

  Makin per autolarje me uj te ngroht e tipit Kew e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt punon shum mi

  Prizren Dje, 20:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Karcher HD-1050
  Makina dhe vegla

  Karcher HD-1050

  Autolarje Karcher HD-1050 e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt me rrym trefazore me zorr dhe pist

  Prizren Dje, 20:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kompresor kaeser 18.5kw
  Makina dhe vegla

  Kompresor kaeser 18.5kw

  Kompresor ajri abac 18.5kw prodhim italian ne gjendje pune.

  Prizren Dje, 20:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Komppresor 11kw
  Makina dhe vegla

  Komppresor 11kw

  Kompresor industrial Paris,11 kw prodhim italian ne gjendje pune

  Prizren Dje, 20:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tharese e ajrit per kompresor
  Makina dhe vegla

  Tharese e ajrit per kompresor

  Tharese te ajrit per kompresor te rreja

  Prizren Dje, 20:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Komppresor 22kw
  Makina dhe vegla

  Komppresor 22kw

  Kompresor kaeser 22 kw ne gjendje pune prodhim gjerman.

  Prizren Dje, 20:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyer blinduar e re210x100 antizjarr
  Materiale ndertimi

  Dyer blinduar e re210x100 antizjarr

  Dyer blinduar e re kunder(anti) zjarr majtas hapen ardhGjermania. (210x100) Ngjyre bardhe&hiri.

  Prizren Dje, 19:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyer blinduar e re210x100 antizjarr
  Materiale ndertimi

  Dyer blinduar e re210x100 antizjarr

  Dyer blinduar e re kunder(anti) zjarr majtas hapen ardhGjermania. (210x100) Ngjyre bardhe&hiri.

  Prizren Dje, 19:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Aleta komplet vetem 20 euro
  Makina dhe vegla

  Aleta komplet vetem 20 euro

  Aleta komplet vetem 20 euro

  Prizren Dje, 19:01
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Punojm Sipas Porosis Dyer te Brendshme nr044920869
  Mobilje

  Punojm Sipas Porosis Dyer te Brendshme nr044920869

  Punojm Dyer te dhomave .exta dyer me qmime te lira 70deri120euro punojm dhe sipas porosis tuaj Nr.04

  Prizren Dje, 18:40
  70 €
 • 0 foto
  LAMINAT
  Mobilje

  LAMINAT

  Laminati është në gjendje të mirë, i kam afërsisht 28 kfadrat plus po 25 janë copa të mdha sigurt, e

  Prizren Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makinë Larëse (LAVATRIQE)
  Teknik dhe paisje

  Makinë Larëse (LAVATRIQE)

  Në gjendje të rregullt.

  Prizren Dje, 18:35
  Me Marrveshje