Prizren

Shtepi & Familje në shitje në Prizren

 • 4 foto
  SHITET ENLARESE BEKO
  Teknik dhe paisje

  SHITET ENLARESE BEKO

  Maqina eshte pak perdorne ne gjendje te rregult . Maqina osht per 12 persona.

  Prizren 31 gusht 10:33
  150 €
 • 1 foto
  Lule Fikusi
  Mobilje

  Lule Fikusi

  Shitet Lule Fikusi e larte mbi 2 m , shume e përshtatshme dhe e bukur per restorante , zyre te ndrys

  Prizren 29 gusht 21:45
  200 €
 • 5 foto
  Shiten te tret per 230 €
  Teknik dhe paisje

  Shiten te tret per 230 €

  Shitet dollapi,duboku,bojleri ne gjendje shum te rregullt..te gjithe jane ne gjendje te mir pa asnje

  Prizren 29 gusht 16:42
  230 €
 • 1 foto
  She\'s regallin prej drurit
  Mobilje

  She\'s regallin prej drurit

  Eshte shum i rujtun

  Prizren 29 gusht 16:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fshise rryme
  Teknik dhe paisje

  Fshise rryme

  Fshise rryme me filter,filteri mund te lahet sa here te deshironi Eshte ne gjendje te mire e perdor

  Prizren 29 gusht 13:45
  50 €
 • 7 foto
  DYER & LAMINAT - Ofertë Ofertë Ofertë
  Mobilje

  DYER & LAMINAT - Ofertë Ofertë Ofertë

  MEGA DOORS • Kompani që ofron Dyer dhe Laminat • Me shumicë dhe pakicë • Modele të blinduara

  Prizren 29 gusht 12:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Frigo Dhe Furra
  Teknik dhe paisje

  Frigo Dhe Furra

  Shitet vetrin frigo dhe furra elektrik edhe me plin Frigo vetrin 200euro Furra 100euro

  Prizren 29 gusht 11:44
  200 €
 • 0 foto
  chjcbn
  Makina dhe vegla

  chjcbn

  cnbcvnb

  Prizren 29 gusht 11:44
  1.111 €
 • 2 foto
  Shiten Lir
  Teknik dhe paisje

  Shiten Lir

  Shiten Lir sepse nuk me hyn ne pun 1) Termo 6 2)Termo 3 dhe 3)Shporet Alfa me Dru te gjitha ne gje

  Prizren 29 gusht 08:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dollap per shtepi
  Mobilje

  Dollap per shtepi

  SHITET DOLLAPI PER TESHA OSE GJËSENDE TJERA.Dollapi posedon tri dollape poshte dhe tri nalt siq shif

  Prizren 28 gusht 20:21
  180 €
 • 0 foto
  Mobilje per sallon FRIZERE - Frizer
  Mobilje

  Mobilje per sallon FRIZERE - Frizer

  Shes komplet dekorimin per sallon Frizere apo Frizer 3. Dekorime Pasqyr 3. Frizer ulse me rregullim

  Prizren 28 gusht 15:59
  2.500 €
 • 3 foto
  Maqina te qepjes te ardhura nga spanja thuajse te
  Teknik dhe paisje

  Maqina te qepjes te ardhura nga spanja thuajse te

  Whes 2 makina te qepjes thujase te reaja te ardhura nga spanja se bashkunme valoninen e punes

  Prizren 28 gusht 14:18
  1 €
 • 1 foto
  Makina per qepje Somy dhe overllok
  Makina dhe vegla

  Makina per qepje Somy dhe overllok

  Makina per qepje dhe overllok me tavoline te punes ne shitje Ne gjendje te rregullte

  Prizren 28 gusht 12:41
  300 €
 • 1 foto
  termo esht ne regullt
  Teknik dhe paisje

  termo esht ne regullt

  ne gjendje te mir

  Prizren 28 gusht 12:29
  70 €
 • 0 foto
  Shitet kauqi per femije.
  Mobilje

  Shitet kauqi per femije.

  Kauqi esht ne gjendje te mire.i pa perdurur.esht ble po esht shum i rujtun.

  Prizren 28 gusht 10:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Makina dhe vegla

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gj

  Prizren 27 gusht 19:34
  96.552 €
 • 1 foto
  Shitet Alfa Shporet Druri
  Teknik dhe paisje

  Shitet Alfa Shporet Druri

  Shitet Alfa Shporet i perdorur vetem 2vjet (dy dimrat e fundit ) shum gjendje te rregullt dhe pothua

  Prizren 27 gusht 19:06
  200 €
 • 2 foto
  Televizor BEKO
  Teknik dhe paisje

  Televizor BEKO

  Televizor BEKO ne gjendje te rregullt 72cm

  Prizren 27 gusht 18:46
  50 €
 • 3 foto
  Friz vitrinë prodhim Gjerman !!!!
  Teknik dhe paisje

  Friz vitrinë prodhim Gjerman !!!!

  Friz vitrine prodhim gjerman ne gjendje prefekte.

  Prizren 27 gusht 18:34
  300 €
 • 11 foto
  XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK
  Mobilje

  XHAMA LEVIZES SISTEM HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E XHAMAVE LEVIZES SISTEM HARMONIK PER MBYLLJEN E BALLKONAVE TERASAVE DHE HAPSIRAVE

  Prizren 27 gusht 12:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes frigorifera
  Teknik dhe paisje

  Shes frigorifera

  Shes 2 frigorifera shum gjendje te regullt , te kontrolluara me servis .qmmimi sipas mmarrveshjj

  Prizren 27 gusht 12:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Makita
  Makina dhe vegla

  Shitet Makita

  Shes hilt makita I sapo ardhur nga italia hilt peshon 50 kg 1450 rrahje qekiqi minut

  Prizren 27 gusht 11:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tryeza
  Mobilje

  Tryeza

  Shes trezen prej druri te bardh me gjith 6kariga 2 muaj te perdorur pa asni gervishje.

  Prizren 27 gusht 10:52
  200 €
 • 6 foto
  Eroll
  Makina dhe vegla

  Eroll

  Maqine per materiale te gateshme Fasad( abrib), Ngjites per stiropor, Mallter te gatshem etj E ard

  Prizren 27 gusht 00:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pajisje per frizere ne shitje
  Mobilje

  Pajisje per frizere ne shitje

  Shitet komplet inventari per frizere, shume pak i perdorur.qmimi i volitshem dhe i negocueshem.

  Prizren 26 gusht 23:34
  120 €
 • 11 foto
  +383 45 66 99
  Mobilje

  +383 45 66 99

  +383 45 25 66 99

  Prizren 26 gusht 20:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shporeti Smedereves
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti Smedereves

  Shitet shporeti marka Smedereves ne gjendje shume te mire, vetem 1 vit i perdorur. Shitet ngase jeto

  Prizren 26 gusht 18:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Termo 3 kw
  Teknik dhe paisje

  Termo 3 kw

  Termo 3 kw

  Prizren 26 gusht 16:44
  270 €
 • 3 foto
  Karcher’servis’NAIL GASHI
  Makina dhe vegla

  Karcher’servis’NAIL GASHI

  Pomp italiane me presion 250bar e Re pa perdorur garantojm per presionin e saj

  Prizren 26 gusht 09:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Komoda per koridor
  Mobilje

  Komoda per koridor

  Vitrin per garderob,komode per kepuca me pasqyre 3 pjese. Mobilie per koridor. Na kontaktoni ne Vibe

  Prizren 25 gusht 22:51
  140 €
 • 3 foto
  Kauqa te lekures
  Mobilje

  Kauqa te lekures

  Komode Tv per sallon te Gjermanis 5 vjet

  Prizren 25 gusht 22:51
  130 €
 • 4 foto
  Ferrari dhome per femi
  Mobilje

  Ferrari dhome per femi

  Nga Gjermania 5 vjet e vjeter shum pak e perdorur. Na kontaktoni ne Viber ose WhatsApp.

  Prizren 25 gusht 22:43
  190 €
 • 4 foto
  Trapezari
  Mobilje

  Trapezari

  5 vite te vjetra shum pak te perdorura karigat lekure. Na kontaktoni ne Viber ose WhatsApp.

  Prizren 25 gusht 22:31
  190 €
 • 9 foto
  Kauq per fjetje antillop
  Mobilje

  Kauq per fjetje antillop

  Prej Gjermanis shum pak te perdoruna 4 vjet te vjetra çmimi vetem per nje 50€ Mund te na kontaktoni

  Prizren 25 gusht 22:31
  50 €
 • 0 foto
  Shporet për ngrohje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shporet për ngrohje qendrore

  Shporet Alfa Plam 20w në gjendje shumë të mir.

  Prizren 25 gusht 20:11
  600 €
 • 3 foto
  Shitet shporeti
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti

  Shitet shporeti gjysem Alfa Shporeti eshte ne gjendje shumë te rregullt eshte i perdorur vetem 3 mu

  Prizren 25 gusht 19:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Konstruction te Qelikut
  Materiale ndertimi

  Konstruction te Qelikut

  shesim sallen me Konstruction te Qelikut

  Prizren 25 gusht 17:31
  1 €
 • 2 foto
  construction te qeliku
  Materiale ndertimi

  construction te qeliku

  construction te qelikut ka 500m2

  Prizren 25 gusht 17:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ulese oer lokal
  Mobilje

  ulese oer lokal

  Shiten uleset per lokale (kafiqa ) uleset jane ne gjendje te mire veq te pluhnosne , sjane perdor ni

  Prizren 25 gusht 17:02
  450 €
 • 2 foto
  Reshetk
  Materiale ndertimi

  Reshetk

  Qmimi 80euro dimensionet 1.80 me 2.5 te interesuarit te kontaktojn ne numrin +38344217103

  Prizren 25 gusht 16:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten 8 karrige dhe 2 tavolina
  Mobilje

  Shiten 8 karrige dhe 2 tavolina

  Te perdorura por te ruajtura,cmimi 100e komplet! Tel/vib.+38344352056

  Prizren 25 gusht 15:02
  100 €
 • 1 foto
  Dere e hyrjes se shtepise
  Mobilje

  Dere e hyrjes se shtepise

  Shitet dere e hyrjes se shtepise prej druri ne gjendje te shkelqyer. Rami+2 dyert Dimenzionet: larte

  Prizren 25 gusht 15:02
  90 €
 • 2 foto
  Tavolina per darsme
  Mobilje

  Tavolina per darsme

  Shes Tavolina per darsme jane 30 copa Mund te telefononi whatsup

  Prizren 24 gusht 21:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  garnitura komplet 045823581
  Mobilje

  garnitura komplet 045823581

  separe tavolina 045823581

  Prizren 24 gusht 20:14
  160 €
 • 8 foto
  Paisje kuzhine
  Teknik dhe paisje

  Paisje kuzhine

  Paisje kuzhin

  Prizren 24 gusht 18:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes mobilie 3+2+1
  Mobilje

  Shes mobilie 3+2+1

  Mobiliet jan te mira pak te perdorura qmimi esht i diskutushum per mu shum lajmroni nr tel 04542646

  Prizren 24 gusht 17:48
  100 €
 • 0 foto
  llupa për tavolinë ?✅
  Mobilje

  llupa për tavolinë ?✅

  llupa për tavolinë 🔎✅ Porositni online në faqen TechPoint në Facebook < ose në +38349470159

  Prizren 24 gusht 17:00
  50 €
 • 9 foto
  ⬆️QERA⬆️PROJEKT⬆️MONTIM⬆️QMONTIM⬆️TRASPORTE
  Makina dhe vegla

  ⬆️QERA⬆️PROJEKT⬆️MONTIM⬆️QMONTIM⬆️TRASPORTE

  -Alpe shpk-Ofton:qera,projektimin,montimin,qmontimin dhe trasportin e skeleve ne gjith kosoven dhe g

  Prizren 24 gusht 12:34
  9 €
 • 0 foto
  Mini cnc
  Makina dhe vegla

  Mini cnc

  Cnc me frezz

  Prizren 24 gusht 09:45
  220 €
 • 0 foto
  Tryeza dru masiv kvalitet
  Mobilje

  Tryeza dru masiv kvalitet

  tavolina dru masiv nnn bsp

  Prizren 23 gusht 16:11
  60 €