Prizren

Shtepi & Familje në shitje në Prizren

 • 1 foto
  shitet paisja per spitale
  Makina dhe vegla

  shitet paisja per spitale

  shitet paisja per spitale per denzifektimin e mjeteve e ardhur nga gjermania per me shum na kontakto

  Prizren Dje, 11:26
  450 €
 • 0 foto
  Shiten furat per pjekjen e pulave
  Teknik dhe paisje

  Shiten furat per pjekjen e pulave

  Shiten furat per pjekjen e pulave per shtepi te pa perdorura ne gjendje perfekte. Per me shum na kon

  Prizren Dje, 11:23
  60 €
 • 5 foto
  shiten frigoriferat me xham
  Teknik dhe paisje

  shiten frigoriferat me xham

  shiten frigoriferat me xham per me shum na kontaktoni ne ket numer telelfoni 045-678-922 ose ne vibe

  Prizren Dje, 11:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet furra italiane
  Teknik dhe paisje

  shitet furra italiane

  shitet furra per pica italiane ne gjendje perfekte 2katshe kapaciteti 12pica per me shum na kontakto

  Prizren Dje, 11:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shiten pegullat te ardhura nga zvicra
  Teknik dhe paisje

  shiten pegullat te ardhura nga zvicra

  shiten pegullat te ardhura nga zvicra ne gjendje perfekte pegulla per shtepi pegulla per restaurante

  Prizren Dje, 11:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet skara me rrym
  Teknik dhe paisje

  shitet skara me rrym

  shiten skara me rrym per shtepi ne gjendje perfekte deri ne 400grad per me shum info na kontaktoni 0

  Prizren Dje, 11:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten frigorifer industrial
  Teknik dhe paisje

  shiten frigorifer industrial

  shiten frigorifer industrial ne gjendje perfekte shum pak te perdorur per me shum info na kontakton

  Prizren Dje, 11:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAQINA E XHAMAVE PER TEROPAN
  Makina dhe vegla

  MAQINA E XHAMAVE PER TEROPAN

  Shitet Maqina Gjendje prefekt SHITEN MAQINAT PER TEROMPAN Shitet MAQINA PER GAZ MI MUSH TERMOPAN

  Prizren Dje, 10:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve Ganitur1+2+3=330€ me jastak te vogel Komoda e tv=5

  Prizren 13 tetor 22:27
  330 €
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve Ganitura 1+2+3=330€ Ganitura 1+2+3+3=450€ Komoda e

  Prizren 13 tetor 22:26
  330 €
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN RISI
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN RISI

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 25 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Prizren 13 tetor 21:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kompresor atlas copco 15kw
  Makina dhe vegla

  Kompresor atlas copco 15kw

  Kompresor industrial atlas copco 15kw ne gjendje pune.

  Prizren 13 tetor 21:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kamini plus nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shitet kamini plus nxemje qendrore

  Shes kaminin 24 KW me Pelet vetëm 1 vite i përdorur, kamini esht bler në Gorenje 2200 euro, esht ne

  Prizren 13 tetor 21:00
  1.200 €
 • 4 foto
  Furr profesionale me avull 10 kw per burek etj.
  Teknik dhe paisje

  Furr profesionale me avull 10 kw per burek etj.

  Shitet furra automatike me avull bake of 10 kw italiane me 5 tepsia dimenzioni 40x60 cm dimenzioni k

  Prizren 12 tetor 00:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kuzhina
  Mobilje

  Kuzhina

  Shitet kuzhina e perdorur por shum e rujtne e ardhur nga gjermania me material cilesore e plastifiku

  Prizren 11 tetor 21:32
  700 €
 • 5 foto
  Bejme shitjen dhe montimin e varseve per RROBA
  Mobilje

  Bejme shitjen dhe montimin e varseve per RROBA

  Bejme shitjen dhe montimin e varseve per RROBA Tel : +38349332244

  Prizren 11 tetor 21:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Isoboy prerse stiropori dhe per skele
  Makina dhe vegla

  Isoboy prerse stiropori dhe per skele

  shese izoboy makine per prerjen e stiroporit me kualitet te larte dhe te garantuar ju mirpresim ne 0

  Prizren 11 tetor 20:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  EDI COMPANY ?049626758 +38349626758(Viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndrysh

  Prizren 11 tetor 19:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per dhoma & te hymjeve-EDI COMPANY-049626758
  Mobilje

  Dyer per dhoma & te hymjeve-EDI COMPANY-049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Prizren 11 tetor 19:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dyer & Laminat - EDI COMPANY 049626758
  Mobilje

  Dyer & Laminat - EDI COMPANY 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Prizren 11 tetor 19:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DYER TE HYMJEVE NJE KRAH 049626758
  Mobilje

  DYER TE HYMJEVE NJE KRAH 049626758

  EDI COMPANY 049626758 DYER TE HYMJEVE TE BLINDUARA Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te

  Prizren 11 tetor 19:51
  199 €
 • 4 foto
  SILLOS
  Makina dhe vegla

  SILLOS

  shes sillosat

  Prizren 11 tetor 19:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per Autolarje
  Makina dhe vegla

  Makin per Autolarje

  Makin per Autolarje Nilfisk Alto Poseidon 7 e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt me zorr dhe

  Prizren 11 tetor 18:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autolarje Frank
  Makina dhe vegla

  Autolarje Frank

  Makin per autolarje e tipit Frank e ardhur nga ch, ne gjendje te rregullt vjen me zorr dhe pistol, m

  Prizren 11 tetor 18:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje me uj te ngroht
  Makina dhe vegla

  Autolarje me uj te ngroht

  Makin per autolarje me uj te ngroht e tipit Kew e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt punon shum mi

  Prizren 11 tetor 18:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Karcher HD-1050
  Makina dhe vegla

  Karcher HD-1050

  Autolarje Karcher HD-1050 e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt me rrym trefazore me zorr dhe pist

  Prizren 11 tetor 18:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes motorin e Renoh 4 Per pjes
  Makina dhe vegla

  Shes motorin e Renoh 4 Per pjes

  shes motorin e renoh 4 Per pjes

  Prizren 11 tetor 18:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   ,KUZHINA, DHOMA GJUMI ,etj  kerkoj nje vetur
  Mobilje

  ,KUZHINA, DHOMA GJUMI ,etj kerkoj nje vetur

  Mobilje galaktika me seli ne prizren prodhon mobilje kualitative , me cmime te volitshme. Kjo mobile

  Prizren 11 tetor 17:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Enlarese
  Teknik dhe paisje

  Shitet Enlarese

  shes maqinen per ene eshte ne gjendje te rregullt punon eshte me 3 programe , bejm edhe transportin

  Prizren 11 tetor 16:34
  85 €
 • 2 foto
  Shes laminat te perdoee 3 vite esht iper dore mel
  Mobilje

  Shes laminat te perdoee 3 vite esht iper dore mel

  shes laminatin qr 3 vite esht i perdoren me lajsne kret 3 ero meter katror per mashum na kontakton

  Prizren 11 tetor 16:34
  3 €
 • 5 foto
  CNC ROUTER ME DIEMNZION TE NDRYSHME
  Makina dhe vegla

  CNC ROUTER ME DIEMNZION TE NDRYSHME

  MAKINAT MAROHEN ME POROSI PROLLIM TURKIS DISTRIBUTOR PER BALLKAN -MakinaKosova- CNC ROUTER ME VAKUM

  Prizren 11 tetor 14:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Maqina per mbylljen e gotave menajlon
  Makina dhe vegla

  Maqina per mbylljen e gotave menajlon

  Shikojeni.videon https://youtu.be/Sg73WAv45qw Shesim.makina per mbulljen e gotave plastikes Ng

  Prizren 11 tetor 14:38
  800 €
 • 6 foto
  MAKINA PER LAKIMIN E LLAMARINES 5 MM
  Makina dhe vegla

  MAKINA PER LAKIMIN E LLAMARINES 5 MM

  SSHIKO VIDEON - https://www.youtube.com/watch?v=rguNhpqQxLk MAKINA PER LAKIMIN E LLLMARINES ME 3

  Prizren 11 tetor 14:37
  6.000 €
 • 1 foto
  MAKINA PER PELET AKCION AKCION AKCION
  Makina dhe vegla

  MAKINA PER PELET AKCION AKCION AKCION

  MAKINA PER PELET 50- 70 KG ORE 2.2 KW QMIMI ME TRANSPORT DERI KOSOVE QMIMI VLEN MRENDA DIDVE TE CA

  Prizren 11 tetor 14:37
  1.650 €
 • 1 foto
  punkt makina
  Makina dhe vegla

  punkt makina

  punkt makina me porosi nga turkia me porosi per 7 dite vjen ne kosove 1 vite garancion nga fabrika

  Prizren 11 tetor 14:36
  2.200 €
 • 1 foto
  makina per fasad  modeli i ri
  Makina dhe vegla

  makina per fasad modeli i ri

  makina per fasad 100 kg kapacitet g4 prollim turkis i ri me porosi vjen makina per dite per me shu

  Prizren 11 tetor 14:36
  4.300 €
 • 9 foto
  Dekore shtepiake per nje ambient te veqant . RISI!
  Mobilje

  Dekore shtepiake per nje ambient te veqant . RISI!

  Bejme prodhimin e dekoreve dhe dizajneve te veqanta per shtepi qe mund te perdoren brenda dhe jasht

  Prizren 11 tetor 14:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mbajtese per cels , cels per birre EXTREM METAL!
  Mobilje

  Mbajtese per cels , cels per birre EXTREM METAL!

  -Bejme prodhimin e mbajteseve per cels , per synim marketingun per firma te ndryshme ku mund te ven

  Prizren 11 tetor 14:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Xhakuzi kad me masazh
  Mobilje

  Xhakuzi kad me masazh

  tung shes Xhakuzi kad me masazh me muzik drit i ri foto orgjinal lajm 049140127 qmimi si pas marrv

  Prizren 11 tetor 11:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  garnitur salloni
  Mobilje

  garnitur salloni

  Shitet garnitura per sallon ne gjendje perfekte 3+2+1+1 Garnitura eshe prodhim i Bellones,te reja ka

  Prizren 11 tetor 11:23
  599 €
 • 9 foto
  EURODOOR DYER PER GARAZHA         ..
  Mobilje

  EURODOOR DYER PER GARAZHA ..

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Prizren 11 tetor 11:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Prizren 11 tetor 10:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN PER VILLA DHE VIKENDICA
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN PER VILLA DHE VIKENDICA

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 30 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Prizren 11 tetor 10:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Zbritje Dyer te Bardha me Dizajn tel.045612876
  Materiale ndertimi

  Zbritje Dyer te Bardha me Dizajn tel.045612876

  SHESIM DYER DHE DRITARE TE GJTHA PERMASAT ME Qmime nga 60euro

  Prizren 11 tetor 08:35
  60 €
 • 3 foto
  Agregat
  Makina dhe vegla

  Agregat

  Agregat 4.2 benzin ne gjendje shum te rregullt i ardhur nga gjermania maksimum nuk ika kalu 10 or pu

  Prizren 11 tetor 03:39
  300 €
 • 3 foto
  Shitet nxemja me pelet
  Teknik dhe paisje

  Shitet nxemja me pelet

  Nxemja esht e perdorur vetem nje dimer Ne gjendje te rregullt Per me shum ejani e shifni vet Mun

  Prizren 10 tetor 17:51
  500 €
 • 11 foto
  dyer me montim 130€ +38349200094
  Materiale ndertimi

  dyer me montim 130€ +38349200094

  dyer me te gjitha dimenzjonet e ngjyrat e ndryshme me qmime te volitshme dyer 60€ - 120€ pa montim

  Prizren 10 tetor 15:38
  130 €
 • 11 foto
  dyer nga druri bejm edhe montimin 045327459
  Materiale ndertimi

  dyer nga druri bejm edhe montimin 045327459

  punojm dyer e dritare nga druri dhe medijapani me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat e ndryshme 60€

  Prizren 10 tetor 15:37
  60 €
 • 11 foto
  dyer me te gjitha masat 044945648
  Materiale ndertimi

  dyer me te gjitha masat 044945648

  punojm dyer e dritare nga druri si dhe krevata per fmi nga druri me te gjitha ngjyrat ju mirpresim

  Prizren 10 tetor 15:36
  60 €
 • 1 foto
  shitet frizi per akullore
  Teknik dhe paisje

  shitet frizi per akullore

  shitet frizi per akullore ne gjendje perfekte shum pak i perdorur i ardhur nga zvicra per ma shum na

  Prizren 10 tetor 09:52
  Me Marrveshje