Prizren

Shtepi & Familje në shitje në Prizren

 • 1 foto
  shitet frizi per akullore
  Teknik dhe paisje

  shitet frizi per akullore

  shitet frizi per akullore ne gjendje perfekte shum pak i perdorur i ardhur nga zvicra per ma shum na

  Prizren 10 tetor 09:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten gjera te ardhura nga zvicra
  Teknik dhe paisje

  Shiten gjera te ardhura nga zvicra

  te gjitha jan te ardhura nga zvicra te gjitha punojn i japim me nje qmim te volitshem

  Prizren 10 tetor 09:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet frigorifer per vena paperdor
  Teknik dhe paisje

  shitet frigorifer per vena paperdor

  shitet frigoriferi per vena i ardhur nga gjermani i pa perdorur per me shum info kontaktoni ne ket n

  Prizren 10 tetor 09:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet frigoriferi per torte
  Teknik dhe paisje

  Shitet frigoriferi per torte

  Shitet frigoriferi per torte ne gjendje perfekte shum pak i perdorur prodhim italian per me shum inf

  Prizren 10 tetor 09:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet maqina per terjen e robave
  Teknik dhe paisje

  shitet maqina per terjen e robave

  shitet maqina per terjen e robave industriale 12kg maqina osht ne gjendje perfekte eshte e rujtne sh

  Prizren 10 tetor 09:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shiten klimat
  Teknik dhe paisje

  shiten klimat

  shiten klimat levizse te ardhura nga zvicra shum pak te perdorura ne gjendje perfekte per me shum na

  Prizren 10 tetor 09:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shiten frigorifer te ndryshem
  Teknik dhe paisje

  shiten frigorifer te ndryshem

  shiten frigorifer per kuzhina me dimensione te ndryshme frigoriferet jan shum pak te perdorur jan ne

  Prizren 10 tetor 09:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blejm paisje teknikes se bardh dhe profesionale
  Teknik dhe paisje

  Blejm paisje teknikes se bardh dhe profesionale

  blejm paisje te teknikes se bardh si lavatriqe enlarse shporeta po ashtu edhe paisje idustriale me q

  Prizren 10 tetor 09:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mikser per brum 10L
  Makina dhe vegla

  Mikser per brum 10L

  Shitet mikseri per brum 10L italian i ri

  Prizren 9 tetor 22:59
  600 €
 • 1 foto
  Nivelizuese per skele
  Makina dhe vegla

  Nivelizuese per skele

  Shiten nivelizueset per skele 30cm 50cm 70cm dhe 1m

  Prizren 9 tetor 22:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vibrator betoni
  Makina dhe vegla

  Vibrator betoni

  Shitet vibratori me gjelpan fi 50 italian

  Prizren 9 tetor 22:52
  700 €
 • 1 foto
  Fontan treshe e re e pa perdorur
  Teknik dhe paisje

  Fontan treshe e re e pa perdorur

  SHES fontanen e re te pa perdorur qmimi sipas marrveshjes per me shum kontakto edhe ne viber +383443

  Prizren 9 tetor 18:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Friz per pije me gjam birra peja
  Teknik dhe paisje

  Friz per pije me gjam birra peja

  Shes frizin ne gjendje te shkelqyer i ruajtur ftof shum mir qmimi sipas marrveshjes per me shum kont

  Prizren 9 tetor 18:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lazer
  Makina dhe vegla

  Lazer

  Sjellim lazer me porosi

  Prizren 7 tetor 18:44
  5.000 €
 • 2 foto
  laser cutting
  Makina dhe vegla

  laser cutting

  sjellim me porosi nga kina te gjitha llojet e laserit edhe plasamve per punimin e metalit

  Prizren 7 tetor 18:44
  1 €
 • 2 foto
  share per prerjen e sfungjerit
  Makina dhe vegla

  share per prerjen e sfungjerit

  sjellim me porosi makineri per prerjen e sfungjerit

  Prizren 7 tetor 18:42
  9.000 €
 • 3 foto
  Makineri per prodhimin e rrjetave te telit
  Makina dhe vegla

  Makineri per prodhimin e rrjetave te telit

  Sjellim me porosi Makineri per prodhimin e rrjetave te telit full automatik prodhon te gjitha dimens

  Prizren 7 tetor 18:41
  12.000 €
 • 0 foto
  makineri per blloqe edhe kocka betoni
  Makina dhe vegla

  makineri per blloqe edhe kocka betoni

  sjellim makineri me porosi per prodhimin e blloqeve edhe kockave te betonit cmimi sipas marveshjes

  Prizren 7 tetor 18:39
  15.000 €
 • 3 foto
  PLOTTER
  Makina dhe vegla

  PLOTTER

  Sjellim cdo lloj produkti nga kina me porosi cmimi sipas marveshjes

  Prizren 7 tetor 18:38
  100 €
 • 5 foto
  kallep per kollona betoni
  Makina dhe vegla

  kallep per kollona betoni

  sjellim me porosi te gjitha modelet e kallepve te kollonave te betonit

  Prizren 7 tetor 18:37
  1 €
 • 12 foto
  MAKINERI PER PUNIME HEKURI
  Makina dhe vegla

  MAKINERI PER PUNIME HEKURI

  Sjellim te gjitha llojet e makinerive per punime hekuri me porosi. edhe produktet hekurit lulet

  Prizren 7 tetor 18:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tonera per fotokopje
  Mobilje

  Tonera per fotokopje

  Jane super te lira e origjinale me garancion posa tē sjellira nga Gjermania... Sasia limituar 1x H

  Prizren 7 tetor 17:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Inventar per Lokal ( restaurant,teras)etj..
  Mobilje

  Inventar per Lokal ( restaurant,teras)etj..

  Karrika 23 cop dhe Tavolina 75x75 4cop per interier Karrika 28 cop dhe Tavolina 70x70 6cop per Tera

  Prizren 7 tetor 13:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MAKINA PER MBYLLJEN E NAJLLONIT DHE SHTYP DATA
  Makina dhe vegla

  MAKINA PER MBYLLJEN E NAJLLONIT DHE SHTYP DATA

  MAKINA PER MBULLJENE KESEVE EDHE SHTYPJEN E DATAVE DHE KODAVE SINE VIDEO https://www.youtube.com/wat

  Prizren 7 tetor 11:34
  1.300 €
 • 11 foto
  DHOMA GJUMIT ?VIBER+383 44 799 989
  Mobilje

  DHOMA GJUMIT ?VIBER+383 44 799 989

  Dhoma Gjumi Zbritje ,Transportin Montimin e bejm ne Gjithe Teritorin e Kosoves.? Viber +383 44 799 9

  Prizren 7 tetor 01:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Distancera (zhileta)
  Materiale ndertimi

  Distancera (zhileta)

  Shiten distancerat te gjitha dimenzionet 20 cm 9€. 25 cm 10€ etj.

  Prizren 6 tetor 21:28
  9 €
 • 1 foto
  Makin per prerjen e brumit dhe qeverisje
  Makina dhe vegla

  Makin per prerjen e brumit dhe qeverisje

  Shitet makina per prerjen e brumit dhe qeverisje per byrek pica etj.me gramazh prej 0,50 gr deri 350

  Prizren 6 tetor 21:12
  3.500 €
 • 3 foto
  Pres per kuleq
  Makina dhe vegla

  Pres per kuleq

  Shitet presa per kuleq e perdorun e ardhur nga italia

  Prizren 6 tetor 21:11
  1.300 €
 • 1 foto
  Tub per kompresor
  Makina dhe vegla

  Tub per kompresor

  Shiten tubat per kompresor airi te ardhura nga zvicrra

  Prizren 6 tetor 21:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makin per kthimin dhe prerjen e armatures
  Makina dhe vegla

  Makin per kthimin dhe prerjen e armatures

  Shitet makina e armatures italiane ne gjendje te rregullt

  Prizren 6 tetor 21:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vibrator betoni wacker fi 35
  Makina dhe vegla

  Vibrator betoni wacker fi 35

  Shitet Vibrator betoni wacker fi 35 ne gjendje te rregullt prodhim gjerman

  Prizren 6 tetor 21:08
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Prerse per keramik 1,50M raimondi made in italy
  Makina dhe vegla

  Prerse per keramik 1,50M raimondi made in italy

  Shitet prersja per keramik profesionale1,50m me mundesi zgjatje deri 3m gjatesi dhe mundesi prerje m

  Prizren 6 tetor 21:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatriqe industriale miele 32 kg
  Makina dhe vegla

  Lavatriqe industriale miele 32 kg

  Shitet lavatriqja miele 32 kg ne gjendje te rregullt

  Prizren 6 tetor 21:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Nxemje Qendror dhe Kaldaja
  Teknik dhe paisje

  Nxemje Qendror dhe Kaldaja

  Shesim ratiator te diminzioneve te ndryshme prodhimi i malit Turko Gjerman me garancion 10 vjet She

  Prizren 6 tetor 18:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Nxemje Qendror dhe Kaldaja
  Teknik dhe paisje

  Nxemje Qendror dhe Kaldaja

  ---Adem Petrol-Mamush--- Shesim ratiator te diminzioneve te ndryshme prodhimi i malit Turko Gjerman

  Prizren 6 tetor 18:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kaldaja
  Teknik dhe paisje

  Kaldaja

  ---ADEM PETROL--Mamush-- Shesim Kalldaja me Qymyr edhe me Drunje te sistemi kompjuterik per her te

  Prizren 6 tetor 18:38
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Nxemje Qendror Model İ Ri dhe Kaldaja
  Teknik dhe paisje

  Nxemje Qendror Model İ Ri dhe Kaldaja

  Shesim Ratiator te diminzioneve te ndryshem prodhimi i malit Turko Gjerman me garanxion 10 vjet she

  Prizren 6 tetor 18:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Stuba shtylla rrethoja
  Materiale ndertimi

  Stuba shtylla rrethoja

  Kemi shtylla betoni Transport ne ter Kosoven

  Prizren 6 tetor 17:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makina per plastik zbritje %20
  Makina dhe vegla

  Makina per plastik zbritje %20

  Distributor gjeneral per kosove bejme servisimin dhe montimin e makinave MAKINA PER Dyer dhe dritare

  Prizren 6 tetor 16:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes 10 tavolina
  Mobilje

  Shes 10 tavolina

  Shes 10 tavolina qmimi shum i lire si dhe 6 karrige per me shum shiqo fotot viber 0038349296979

  Prizren 4 tetor 16:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Inventari i qerdhes ne shitje
  Mobilje

  Inventari i qerdhes ne shitje

  Shitet inventari I qerdhes me cmim te volitshem. Me perjashtim te fotografi ne dispozizion jane dhe

  Prizren 4 tetor 16:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhom gjumi
  Mobilje

  Dhom gjumi

  shes dhom gjumi pa jogi .me marveshje edhe montim qmontim .per mashum nakontaktoni

  Prizren 4 tetor 16:04
  280 €
 • 5 foto
  tavolina te reja
  Mobilje

  tavolina te reja

  tavolina komoda dhe sende tjera me porosi

  Prizren 4 tetor 11:04
  35 €
 • 2 foto
  Shitet Kuzhina
  Mobilje

  Shitet Kuzhina

  Shitet kuzhina Plastufiki Pa Emelemente Vete Kuzhina Qmim 750euro

  Prizren 4 tetor 10:39
  750 €
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Prizren 3 tetor 23:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Termo
  Teknik dhe paisje

  Termo

  Shitet termo ne gjendje te mire pune,tre grijaqat te reja jane te ndruar vitin e kaluar,vetem kapak

  Prizren 3 tetor 21:46
  45 €
 • 1 foto
  Shiten Gypat e komprosorit Kärcher
  Makina dhe vegla

  Shiten Gypat e komprosorit Kärcher

  Shiten gypat per kompresor per autolarje per ma shum Info +38349148968 viber watssap

  Prizren 3 tetor 14:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mobilje per sallon FRIZERE
  Mobilje

  Mobilje per sallon FRIZERE

  Shes komplet mobilerin dhe dekorimin per sallon Frizere te ardhura nga Zvicrra 2. Dekorime Pasqyr 2

  Prizren 3 tetor 13:08
  2.500 €
 • 1 foto
  qeremide
  Materiale ndertimi

  qeremide

  shiten qeremidet e perdorura ne fjendje tmire

  Prizren 3 tetor 11:46
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rafta per butike dhe kozmetike dhe mobil shop
  Mobilje

  Rafta per butike dhe kozmetike dhe mobil shop

  Shiten raftat per butike ne gjatesi prej 70 metrash. Shiten raftat per kozmetike dhe mobil shop ne g

  Prizren 3 tetor 11:27
  Me Marrveshje