Prizren

Shtepi & Familje në shitje në Prizren

 • 2 foto
  Dhome per Femije
  Mobilje

  Dhome per Femije

  Shes komodat te dhomes se femijeve shum pak te perdorura. Gjeresia 225 gjatsia 196 e madhja dhe mund

  Prizren 19 dhjetor 21:17
  180 €
 • 1 foto
  Shara me bateri
  Makina dhe vegla

  Shara me bateri

  Shitet ryobi shara pa perdor

  Prizren 19 dhjetor 17:40
  145 €
 • 6 foto
  Bosh starlock plus
  Makina dhe vegla

  Bosh starlock plus

  Shitet osht e re pa perdor prej j ashtit

  Prizren 19 dhjetor 17:40
  85 €
 • 9 foto
  Dyer Pë Garazha "GERMAN TORE" 044 163 337
  Mobilje

  Dyer Pë Garazha "GERMAN TORE" 044 163 337

  German Tore German Tore ofron dyer të kualitetit të lartë të prodhuesit Gjerman NOVOFERM. German To

  Prizren 19 dhjetor 13:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337
  Mobilje

  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Prizren 19 dhjetor 13:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer per dhoma ty hymjes dhe dritare 049200094
  Mobilje

  dyer per dhoma ty hymjes dhe dritare 049200094

  punojm dyer e dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat ju mirpresim 045327459

  Prizren 19 dhjetor 08:37
  70 €
 • 8 foto
  Krevet special spitalor
  Makina dhe vegla

  Krevet special spitalor

  Krevet per persona me aftesi te kufizuara

  Prizren 17 dhjetor 16:46
  300 €
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Prizren 17 dhjetor 07:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA KARRIKA DHE TAVOL
  Mobilje

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA TENDA KARRIKA DHE TAVOL

  Japim ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina ne gjdo koh jeni te mir pritur per info 044280

  Prizren 16 dhjetor 00:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mbajtese per qirinje, e punuar nga bakri
  Mobilje

  Mbajtese per qirinje, e punuar nga bakri

  Mbajtese antike per qirinje e punuar nga bakri i paster. Qmimi eshte 50 euro.

  Prizren 14 dhjetor 22:35
  50 €
 • 0 foto
  Llagera për Fijoka
  Makina dhe vegla

  Llagera për Fijoka

  Llagera per Fijoka me 5 Vite Garancion

  Prizren 13 dhjetor 09:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Amortizera për Kapak
  Makina dhe vegla

  Amortizera për Kapak

  Amortizera për Kapak Kualitet i lartë

  Prizren 13 dhjetor 09:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sistemi Ajrimit
  Makina dhe vegla

  Sistemi Ajrimit

  Aspirator, Ventilator etj.

  Prizren 13 dhjetor 09:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tengjere tmdhaja per gjellna
  Makina dhe vegla

  Tengjere tmdhaja per gjellna

  Tengjerat tmdhaja. Per darsma. Jan trosfajit. I kam dy copa me gjeth kapak jan. Per ma shum info ne

  Prizren 11 dhjetor 14:02
  220 €
 • 0 foto
  Ngjitësa Apel
  Makina dhe vegla

  Ngjitësa Apel

  Ngjitësa për Dru disa lloje, Silikona të ndryshëm, Shkuma të Ndryshme

  Prizren 10 dhjetor 13:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Instrument digjital leica
  Makina dhe vegla

  Instrument digjital leica

  Shitet instrumenti digjital ne gjendje te rregullt

  Prizren 9 dhjetor 22:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vibrator betoni wacker fi 60
  Makina dhe vegla

  Vibrator betoni wacker fi 60

  Shitet vibratori fi 60 ne gjendje te rregullt

  Prizren 9 dhjetor 22:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Friz per pije me gjam birra peja
  Teknik dhe paisje

  Friz per pije me gjam birra peja

  Shes frizin ne gjendje te shkelqyer i ruajtur ftof shum mir qmimi sipas marrveshjes per me shum kont

  Prizren 9 dhjetor 19:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  qeremide
  Materiale ndertimi

  qeremide

  shiten qeremidet e perdorura ne fjendje tmire

  Prizren 8 dhjetor 10:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fleksi i ri i pa perdorur
  Makina dhe vegla

  Fleksi i ri i pa perdorur

  Shitet fleksi i ardhur nga Gjermania i pa perdorur

  Prizren 8 dhjetor 09:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bormashina
  Makina dhe vegla

  Bormashina

  Shiten bormashinat einhell te ardhuna nga zvicrra 30€ copa

  Prizren 5 dhjetor 23:34
  30 €
 • 3 foto
  Korektor ( Perforcus )
  Teknik dhe paisje

  Korektor ( Perforcus )

  Shes Korektorin apo Perforcusin e Rrymes Asht Ne GJendje Shum Te Mir Punon Perfekt... Arsyja qe po

  Prizren 5 dhjetor 17:26
  65 €
 • 7 foto
  shes dritaret nga zvicra ,kabllat,resivera
  Materiale ndertimi

  shes dritaret nga zvicra ,kabllat,resivera

  Shes dritaret te ardhura nga zvicra te perdorura, ne gjendje prefekte- dimenzione 134- 92 cm =

  Prizren 4 dhjetor 23:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shiten alete te ndryshme te reja
  Makina dhe vegla

  shiten alete te ndryshme te reja

  alete te ndryshme ne gjendje te regullt per inf +38344355088 viber whatsap

  Prizren 4 dhjetor 13:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zorra G 4 Sillosit
  Materiale ndertimi

  Zorra G 4 Sillosit

  Shiten Zorrat per Sillosa jan te ardhur nga uvicrra bajn per maqina G 4 G 5 e gjith maqinava qa

  Prizren 4 dhjetor 07:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Maqina Per lageshti myk vllag
  Teknik dhe paisje

  Maqina Per lageshti myk vllag

  Maqina për thithje të lagështis Japim me qira maqina të cilat bëjnë thithjen e lagështis dhe vllagë

  Prizren 3 dhjetor 21:30
  1 €
 • 1 foto
  Shiten Gypat e komprosorit Kärcher
  Makina dhe vegla

  Shiten Gypat e komprosorit Kärcher

  Shiten gypat per kompresor per autolarje per ma shum Info +38349148968 viber watssap

  Prizren 3 dhjetor 16:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bosch  origjinale
  Makina dhe vegla

  Bosch origjinale

  Shitet sharra e ardhur nga Gjermania punon shume mire

  Prizren 3 dhjetor 08:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Cirkular druri Mosquito
  Makina dhe vegla

  Cirkular druri Mosquito

  Cirkulari eshte i ardhur nga Gjermania ne gjendje shume te mire

  Prizren 3 dhjetor 08:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Auto Larje
  Makina dhe vegla

  Auto Larje

  te ardhru nga Zvicra per me teper info 044 134 631 ose 049 338 796

  Prizren 30 nëntor 20:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Skara
  Teknik dhe paisje

  Skara

  Shiten dy skara me plin me gjatesi 48cm dhe 52 cm....me qmime 65€ dhe 75€. viber +383 45 3094

  Prizren 29 nëntor 13:53
  65 €
 • 1 foto
  invertar per Frizer Meshkujsh ? +38344653006?
  Mobilje

  invertar per Frizer Meshkujsh ? +38344653006?

  Shes enterierin shume te rujten 1vitrin komplet vrejtje pa karika veq invertari...perme shume info

  Prizren 26 nëntor 19:29
  350 €
 • 9 foto
  Klima LG me shumic
  Teknik dhe paisje

  Klima LG me shumic

  Kemi klima te ndryshme modele inverter ekonomike me qmime te volitshme, klima 9;12;18;24;36;50 dhe p

  Prizren 24 nëntor 10:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Friz per akullore
  Teknik dhe paisje

  Friz per akullore

  Shes frizin per akullore me 13 kaseta shum i rujten Per informata me shum 044 187 206

  Prizren 24 nëntor 10:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Friz inox
  Teknik dhe paisje

  Friz inox

  Friz inox me nje derë dhe dy dyr, te pershtateshem per furra te bukues, per restauran, per fast food

  Prizren 24 nëntor 10:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lule Fikusi
  Mobilje

  Lule Fikusi

  Shitet Lule Fikusi e larte mbi 2 m , shume e përshtatshme dhe e bukur per restorante , zyre te ndrys

  Prizren 23 nëntor 21:13
  200 €
 • 11 foto
  Zbritje Dyer te Bardha me Dizajn tel.045612876
  Materiale ndertimi

  Zbritje Dyer te Bardha me Dizajn tel.045612876

  SHESIM DYER DHE DRITARE TE GJTHA PERMASAT ME Qmime nga 60euro

  Prizren 22 nëntor 11:42
  60 €
 • 3 foto
  Mobiljet në shitje
  Mobilje

  Mobiljet në shitje

  Mobiljet i shesë treshe,dyshe dhe kandi apo qoshja jan të reja ska 2 vite që i kam ble.Mobiljet tres

  Prizren 22 nëntor 10:14
  400 €
 • 11 foto
  Kallëpa - Forma
  Makina dhe vegla

  Kallëpa - Forma

  Prodhojm dhe riparojm kallëpa-forma për të gjitha llojet e makinave mekanike-hidraulike. I prodhojm

  Prizren 22 nëntor 10:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kallepa -Forma per elemente betoni
  Makina dhe vegla

  Kallepa -Forma per elemente betoni

  Prodhojm kallepa apo forma te lloj llojshme per te gjitha makinat mekanike dhe hidraulike per prodhi

  Prizren 22 nëntor 10:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vibratora për kallëpa-forma të Sopotit
  Makina dhe vegla

  Vibratora për kallëpa-forma të Sopotit

  Vibratorët të mbyllur në shitje këta që i kam postue jan për ata që kan makina hidraulike të Sopotit

  Prizren 22 nëntor 10:07
  300 €
 • 2 foto
  Kabllo elektrike
  Makina dhe vegla

  Kabllo elektrike

  Shitet kablloja elektrike 4x16 e aluminit, gjatësia e kabllosë është 150 metra.Çmimi i kabllosë 60

  Prizren 22 nëntor 10:05
  90 €
 • 3 foto
  Shitet kamini plus nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shitet kamini plus nxemje qendrore

  Shes kaminin 24 KW me Pelet vetëm 1 vite i përdorur, kamini esht bler në Gorenje 2200 euro, esht ne

  Prizren 21 nëntor 19:29
  1.200 €
 • 11 foto
  Depo Magazine Vend Punetori-Prizren
  Materiale ndertimi

  Depo Magazine Vend Punetori-Prizren

  PREJ 100m²GJER 20.000 m² DEPO,MAGAZINA,PUNETORI,LOKAL, ZYRE,DYQAN,AMBJENT ETJ.. SIGURON INFRASTRUKTU

  Prizren 20 nëntor 08:09
  1 €
 • 4 foto
  Frigo Dhe Furra
  Teknik dhe paisje

  Frigo Dhe Furra

  Shitet vetrin frigo dhe furra elektrik edhe me plin Frigo vetrin 200euro Furra 100euro

  Prizren 19 nëntor 09:37
  200 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Prizren 18 nëntor 18:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtylla italiane
  Makina dhe vegla

  Shtylla italiane

  Shiten shtyllat italiane 3.6 m

  Prizren 16 nëntor 22:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tavolin Kompjuteri
  Mobilje

  Tavolin Kompjuteri

  Shitet Tavolina e Kompjuterit e blere ne Mobin 100% dru

  Prizren 16 nëntor 22:05
  40 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Prizren 16 nëntor 19:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes motorin e Renoh 4 Per pjes
  Makina dhe vegla

  Shes motorin e Renoh 4 Per pjes

  shes motorin e renoh 4 Per pjes

  Prizren 16 nëntor 18:07
  Me Marrveshje