Prizren

Shtepi & Familje në shitje në Prizren

 • 8 foto
  EURODOOR DYER PER GARAZHA
  Materiale ndertimi

  EURODOOR DYER PER GARAZHA

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Prizren 10 nëntor 15:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  EURODOOR DYER PER GARAZHA         ..
  Mobilje

  EURODOOR DYER PER GARAZHA ..

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Prizren 10 nëntor 10:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ventillator
  Makina dhe vegla

  Ventillator

  Shitet ventillatori 1.1 kw 1400 rrot. Min ne gjendje te rregullt

  Prizren 9 nëntor 22:17
  250 €
 • 3 foto
  Makin per kthimin e armatures fi 30
  Makina dhe vegla

  Makin per kthimin e armatures fi 30

  Shitet hekurkthyesja italiane fi 30. Ne gjendje te rregullt

  Prizren 9 nëntor 22:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRTITARE.VITRINA TE DYQANEVE,DYER RSHITSE
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRTITARE.VITRINA TE DYQANEVE,DYER RSHITSE

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE ,DYER RSHITSE,VITRINA TE DYQANEVE,MBYLLJE TE TERASAVE,MBYLL

  Prizren 7 nëntor 21:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Inventar per Lokal ( restaurant,teras)etj..
  Mobilje

  Inventar per Lokal ( restaurant,teras)etj..

  Karrika 23 cop dhe Tavolina 75x75 4cop per interier Karrika 28 cop dhe Tavolina 70x70 6cop per Tera

  Prizren 6 nëntor 12:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kuzhina
  Mobilje

  Kuzhina

  Shitet kuzhina e perdorur por shum e rujtne e ardhur nga gjermania me material cilesore e plastifiku

  Prizren 4 nëntor 14:52
  700 €
 • 2 foto
  Shes laminat te perdoee 3 vite esht iper dore mel
  Mobilje

  Shes laminat te perdoee 3 vite esht iper dore mel

  shes laminatin qr 3 vite esht i perdoren me lajsne kret 3 ero meter katror per mashum na kontakton

  Prizren 4 nëntor 11:51
  3 €
 • 2 foto
  DYER TE HYMJEVE NJE KRAH 049626758
  Mobilje

  DYER TE HYMJEVE NJE KRAH 049626758

  EDI COMPANY 049626758 DYER TE HYMJEVE TE BLINDUARA Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te

  Prizren 4 nëntor 11:15
  199 €
 • 1 foto
  Mbajtese per qirinje nga metali
  Mobilje

  Mbajtese per qirinje nga metali

  Mbajtese antike per qirinje nga metali Qmimi eshte 20 euro.

  Prizren 3 nëntor 22:09
  20 €
 • 11 foto
  Dyer per dhoma & te hymjeve-EDI COMPANY-049626758
  Mobilje

  Dyer per dhoma & te hymjeve-EDI COMPANY-049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Prizren 3 nëntor 22:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BEKO - SMEDEREVA
  Teknik dhe paisje

  BEKO - SMEDEREVA

  Maqin Larje te Enve Beko. E perdorur 7 muj pa asnje Defekt Qmimi. € 100. Shporet i Druve Smedereva

  Prizren 3 nëntor 19:48
  100 €
 • 15 foto
  Dyer te brendshme - EDI company 049626758
  Materiale ndertimi

  Dyer te brendshme - EDI company 049626758

  EDI company 049626758 +38349626758 Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Mo

  Prizren 25 tetor 09:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTE FALAS ..
  Materiale ndertimi

  OFERTE FALAS ..

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Prizren 22 tetor 18:49
  50.000 €
 • 11 foto
  kreveta me dysheka komplet 045823581
  Mobilje

  kreveta me dysheka komplet 045823581

  kreveta

  Prizren 21 tetor 20:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  EDI COMPANY ?049626758 +38349626758(Viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndrysh

  Prizren 21 tetor 15:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dyer & Laminat - EDI COMPANY 049626758
  Mobilje

  Dyer & Laminat - EDI COMPANY 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Prizren 21 tetor 15:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten
  Mobilje

  Shiten

  Shiten Mobilje Salloni 3-2-1-1

  Prizren 21 tetor 14:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Enlarese
  Teknik dhe paisje

  Shitet Enlarese

  shes maqinen per ene eshte ne gjendje te rregullt punon eshte me 3 programe , bejm edhe transportin

  Prizren 21 tetor 13:35
  85 €
 • 1 foto
  Mini furr per student
  Teknik dhe paisje

  Mini furr per student

  Shes kete mini furrë e bler në gjermani por qe nuk na duhet më. Në gjendje 100 % ok. Mos harroni kua

  Prizren 21 tetor 13:16
  50 €
 • 5 foto
  MAQINA E XHAMAVE PER TEROPAN
  Makina dhe vegla

  MAQINA E XHAMAVE PER TEROPAN

  Shitet Maqina Gjendje prefekt SHITEN MAQINAT PER TEROMPAN Shitet MAQINA PER GAZ MI MUSH TERMOPAN

  Prizren 21 tetor 09:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kauqa gjysem lekur 2 nishe 2 dyshe 2 treshe
  Mobilje

  Kauqa gjysem lekur 2 nishe 2 dyshe 2 treshe

  Kauqat jan te perdoren por ne gjendje te mir shum jan 2 nishe 2 dyshe 2 treshe edhe shtrihen per fje

  Prizren 19 tetor 21:57
  550 €
 • 3 foto
  Kompresor 250L
  Makina dhe vegla

  Kompresor 250L

  Shitet kompresori 250L ne gjendje te rregullt

  Prizren 19 tetor 21:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  garnitura separe tavolina karrika separe 045823581
  Mobilje

  garnitura separe tavolina karrika separe 045823581

  separe tavolina 045823581

  Prizren 19 tetor 15:26
  160 €
 • 5 foto
  Vaska ne shitje pake e perdorne
  Teknik dhe paisje

  Vaska ne shitje pake e perdorne

  Vaska ne shitje pake e perdorne. Ne gjendje te regullt.

  Prizren 18 tetor 12:35
  60 €
 • 2 foto
  Hilti Burmashin Makita e re
  Makina dhe vegla

  Hilti Burmashin Makita e re

  Shes Hiltin Burmashinen Makita, bon edhe me shpu edhe me punu si qekiq me thy. esht i ri pa perdor.

  Prizren 18 tetor 12:12
  60 €
 • 10 foto
  SKELE DHE SHTYLLA NË SHERBIM
  Materiale ndertimi

  SKELE DHE SHTYLLA NË SHERBIM

  SHAQA-XH shpk OFRON SKELE NË SHERBIM DHE BËN MONTIMIN E TYRE ME PREVOJË NGA ZVICRRA DHE NË KOSOVË QË

  Prizren 17 tetor 19:40
  1 €
 • 0 foto
  Kompresor atlas copco 15kw
  Makina dhe vegla

  Kompresor atlas copco 15kw

  Kompresor industrial atlas copco 15kw ne gjendje pune.

  Prizren 17 tetor 13:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet nxemse 3.5 KW
  Teknik dhe paisje

  Shitet nxemse 3.5 KW

  Nxemse 3.5 KW ne gjendje shume te mire

  Prizren 17 tetor 11:47
  100 €
 • 1 foto
  oferte falas,
  Teknik dhe paisje

  oferte falas,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Prizren 16 tetor 18:40
  30.000 €
 • 0 foto
  Dyer Druri
  Mobilje

  Dyer Druri

  Shiten dyer druri të përdorura,në gjendje te mir 100% të punuara nga druri, me gjith kaca. 7 cop 044

  Prizren 16 tetor 09:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zorra G4
  Makina dhe vegla

  Zorra G4

  Shiten zorra per maqina G4 zorra te Ajrit te Ujit e shum lloj tjera te ardhur gjitha nga zvicrra

  Prizren 15 tetor 20:40
  4 €
 • 2 foto
  Gypa  zorra
  Materiale ndertimi

  Gypa zorra

  Shitetn shumlloj te gypave zorrave jan te ardhur nga zvicrra jan per maqina G4 zorra te hajrit zorr

  Prizren 15 tetor 20:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Prerse per tulla fi 600
  Makina dhe vegla

  Prerse per tulla fi 600

  Shitet prersja fi 600 ne gjendje te rregullt

  Prizren 15 tetor 20:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  6 Karrika
  Mobilje

  6 Karrika

  Shesim karika 6 copa jan shume Emire edhe kvalitet jan si i ri esht mundeni me Kontaktini ne viber 3

  Prizren 14 tetor 19:06
  90 €
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve Ganitur1+2+3=330€ me jastak te vogel Komoda e tv=5

  Prizren 13 tetor 22:27
  330 €
 • 11 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Gjindemi ne ferizaj me prodhim te mobileve Ganitura 1+2+3=330€ Ganitura 1+2+3+3=450€ Komoda e

  Prizren 13 tetor 22:26
  330 €
 • 0 foto
  BOJLER ME PLIN PER VILLA DHE VIKENDICA
  Teknik dhe paisje

  BOJLER ME PLIN PER VILLA DHE VIKENDICA

  shesim bojlera me plin dhe ekonomik ,me hargjime te pakta 30 cent ne dite per nje familje 6 antarsh

  Prizren 11 tetor 10:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet nxemja me pelet
  Teknik dhe paisje

  Shitet nxemja me pelet

  Nxemja esht e perdorur vetem nje dimer Ne gjendje te rregullt Per me shum ejani e shifni vet Mun

  Prizren 10 tetor 17:51
  500 €
 • 11 foto
  dyer me montim 130€ +38349200094
  Materiale ndertimi

  dyer me montim 130€ +38349200094

  dyer me te gjitha dimenzjonet e ngjyrat e ndryshme me qmime te volitshme dyer 60€ - 120€ pa montim

  Prizren 10 tetor 15:38
  130 €
 • 11 foto
  dyer nga druri bejm edhe montimin 045327459
  Materiale ndertimi

  dyer nga druri bejm edhe montimin 045327459

  punojm dyer e dritare nga druri dhe medijapani me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat e ndryshme 60€

  Prizren 10 tetor 15:37
  60 €
 • 11 foto
  dyer me te gjitha masat 044945648
  Materiale ndertimi

  dyer me te gjitha masat 044945648

  punojm dyer e dritare nga druri si dhe krevata per fmi nga druri me te gjitha ngjyrat ju mirpresim

  Prizren 10 tetor 15:36
  60 €
 • 1 foto
  shitet frizi per akullore
  Teknik dhe paisje

  shitet frizi per akullore

  shitet frizi per akullore ne gjendje perfekte shum pak i perdorur i ardhur nga zvicra per ma shum na

  Prizren 10 tetor 09:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makin per kthimin dhe prerjen e armatures
  Makina dhe vegla

  Makin per kthimin dhe prerjen e armatures

  Shitet makina e armatures italiane ne gjendje te rregullt

  Prizren 6 tetor 21:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vibrator betoni wacker fi 35
  Makina dhe vegla

  Vibrator betoni wacker fi 35

  Shitet Vibrator betoni wacker fi 35 ne gjendje te rregullt prodhim gjerman

  Prizren 6 tetor 21:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes 10 tavolina
  Mobilje

  Shes 10 tavolina

  Shes 10 tavolina qmimi shum i lire si dhe 6 karrige per me shum shiqo fotot viber 0038349296979

  Prizren 4 tetor 16:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Inventari i qerdhes ne shitje
  Mobilje

  Inventari i qerdhes ne shitje

  Shitet inventari I qerdhes me cmim te volitshem. Me perjashtim te fotografi ne dispozizion jane dhe

  Prizren 4 tetor 16:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhom gjumi
  Mobilje

  Dhom gjumi

  shes dhom gjumi pa jogi .me marveshje edhe montim qmontim .per mashum nakontaktoni

  Prizren 4 tetor 16:04
  280 €
 • 2 foto
  Shitet Kuzhina
  Mobilje

  Shitet Kuzhina

  Shitet kuzhina Plastufiki Pa Emelemente Vete Kuzhina Qmim 750euro

  Prizren 4 tetor 10:39
  750 €
 • 0 foto
  Termo
  Teknik dhe paisje

  Termo

  Shitet termo ne gjendje te mire pune,tre grijaqat te reja jane te ndruar vitin e kaluar,vetem kapak

  Prizren 3 tetor 21:46
  45 €