Prizren

Shtepi & Familje në shitje në Prizren

 • 3 foto
  shitet mikser per qebatore
  Makina dhe vegla

  shitet mikser per qebatore

  shitet mikseri per brum qebapave eshte i mir punon shum mir eshte i perdoren po i mir per ma shum 04

  Prizren 19 shtator 16:32
  300 €
 • 1 foto
  Sharr e druve
  Makina dhe vegla

  Sharr e druve

  Kemi sharra te druve me porosi ja bim te shpija pa asni cent

  Prizren 19 shtator 13:12
  100 €
 • 4 foto
  BEKO - SMEDEREVA
  Teknik dhe paisje

  BEKO - SMEDEREVA

  Maqin Larje te Enve Beko. E perdorur 7 muj pa asnje Defekt Qmimi. € 100. Shporet i Druve Smedereva

  Prizren 19 shtator 09:22
  100 €
 • 3 foto
  Shpret
  Teknik dhe paisje

  Shpret

  Shitet shporeti veq 1 sezon i perdren

  Prizren 19 shtator 00:40
  430 €
 • 7 foto
  shes dritaret nga zvicra ,kabllat,resivera
  Materiale ndertimi

  shes dritaret nga zvicra ,kabllat,resivera

  Shes dritaret te ardhura nga zvicra te perdorura, ne gjendje prefekte- dimenzione 134- 92 cm =

  Prizren 18 shtator 23:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavoline dhe karrige
  Mobilje

  Tavoline dhe karrige

  Shes tavoline bashke me karrige

  Prizren 18 shtator 22:08
  140 €
 • 1 foto
  maqin per zdrukthtari
  Makina dhe vegla

  maqin per zdrukthtari

  maqin per zdrukthtari ka 3,4 funksione

  Prizren 18 shtator 22:07
  600 €
 • 0 foto
  Skara
  Teknik dhe paisje

  Skara

  Shiten dy skara me plin me gjatesi 48cm dhe 52 cm....me qmime 65€ dhe 75€. viber +383 45 3094

  Prizren 18 shtator 21:02
  65 €
 • 0 foto
  Shitet shporeti me pelet 50 kw
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti me pelet 50 kw

  Shitet shporeti me pelet centometal 50 kw

  Prizren 18 shtator 20:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet urgjent
  Mobilje

  Shitet urgjent

  Mobilje per sallon

  Prizren 18 shtator 18:51
  120 €
 • 2 foto
  Shitet urgjent qmimi fundit 80€
  Mobilje

  Shitet urgjent qmimi fundit 80€

  Mobilje

  Prizren 18 shtator 15:58
  80 €
 • 1 foto
  Shes komodin per tv
  Mobilje

  Shes komodin per tv

  shes komoden komoda esht prej gurit natural dhe mermerka iveric gjama permateper duket ne foto

  Prizren 18 shtator 12:35
  130 €
 • 0 foto
  Dollap Për Tesha
  Mobilje

  Dollap Për Tesha

  Dollap Për Tesha Gjendja është i ri Për Ä°nformata Kontaktoni Viber Ose Whats App: Telefon: +3834

  Prizren 18 shtator 10:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dollap Për Tesha
  Mobilje

  Dollap Për Tesha

  Dollap Për Tesha Gjendja është i ri Për Ä°nformata Kontaktoni Viber Ose Whats App: Telefon: +38349

  Prizren 18 shtator 10:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Komoda Për Sallon
  Mobilje

  Komoda Për Sallon

  Komoda Për Sallon Gjendja është i ri Për Ä°nformata Kontaktoni Viber Ose Whats App: Telefon: +3834

  Prizren 18 shtator 10:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  FALAS
  Makina dhe vegla

  FALAS

  OFERTA E KREDITIT PA PROTOCOL DHE FAST P FORR T GJITHA. Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për t

  Prizren 18 shtator 07:32
  5.000 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS;
  Materiale ndertimi

  OFERTE FALAS;

  ANGEBOT VON KREDIT OHNE PROTOKOLL UND SCHNELL FÜR ALLE. Hallo, Sie suchen ein Darlehen, um Ihre Ak

  Prizren 18 shtator 07:28
  5.000 €
 • 3 foto
  Shes 2 kauqa 1 fotele
  Mobilje

  Shes 2 kauqa 1 fotele

  Shesh 2 kauqa 1 fotele dhe tran sportin ebojna per mashum.na kontaktoni

  Prizren 18 shtator 07:01
  80 €
 • 1 foto
  TERMO TRESHE
  Teknik dhe paisje

  TERMO TRESHE

  Termoja eshte e ruajtur mire. Çmimi mund te negociohet

  Prizren 17 shtator 20:57
  70 €
 • 0 foto
  Tavolina Për Mobilje Salloni
  Mobilje

  Tavolina Për Mobilje Salloni

  Tavolina Për Mobilje Salloni Kontaktoni Viber ose Whats App: Telefon: +383 49 317 640 Viber : +

  Prizren 17 shtator 19:28
  45 €
 • 5 foto
  shitet shporet
  Teknik dhe paisje

  shitet shporet

  shiteti ni vit i perdoren eshte i mir per ma shum 044408885 edhe viber

  Prizren 17 shtator 18:07
  130 €
 • 0 foto
  Doreza
  Makina dhe vegla

  Doreza

  Doreza dhe varse

  Prizren 17 shtator 16:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet frizi (duboki)
  Teknik dhe paisje

  Shitet frizi (duboki)

  Friz 410L ...ne gjendje perfekte...

  Prizren 17 shtator 14:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Hekura Pegulla nga Zvicra
  Teknik dhe paisje

  Hekura Pegulla nga Zvicra

  Mallra nga Zvicra +38349190561

  Prizren 17 shtator 13:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  karika per lokal
  Mobilje

  karika per lokal

  karika per lokal restorant piceri dhe biznese tjera 7 karika 20 euro copa

  Prizren 17 shtator 13:35
  20 €
 • 2 foto
  shitet stuf me pelet
  Teknik dhe paisje

  shitet stuf me pelet

  shitet stufa me pelet komplet me qynga 11 kw, eshte ne gjendje shume te mire pasi eshte e perdorur v

  Prizren 17 shtator 12:46
  500 €
 • 0 foto
  Ngjitësa Apel
  Makina dhe vegla

  Ngjitësa Apel

  Ngjitësa për Dru disa lloje, Silikona të ndryshëm, Shkuma të Ndryshme

  Prizren 17 shtator 12:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Apkand per lakimin e metalit
  Makina dhe vegla

  Apkand per lakimin e metalit

  Apkandi sherben per me laku llaster der 1 deri 1.5mm. Eshte i perdorur gjersi deri 2 meter pun. Shum

  Prizren 17 shtator 11:18
  1.100 €
 • 0 foto
  Termo 3,5
  Mobilje

  Termo 3,5

  Termo 3\'5 shum e ruajtur me montim vjen qmimi prej 155 jam mjeshteri i elektrikes e qmontoj dhe e m

  Prizren 17 shtator 01:05
  155 €
 • 0 foto
  Dritaret ne akcion
  Mobilje

  Dritaret ne akcion

  Dritare me qmim te volitshem te drurit te Sllovenis 120/140 cm qmimi i volitshem prej 30 euro ne cop

  Prizren 17 shtator 00:44
  30 €
 • 3 foto
  Shporet me dru per nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shporet me dru per nxemje qendrore

  Shitet shporeti ne gjendje te mire pune me mundesi pjekje dhe zierje. Eshte i perdorur 4 vite. Cmimi

  Prizren 16 shtator 19:56
  400 €
 • 1 foto
  Track light 30W AC 220V 3000k model m01
  Mobilje

  Track light 30W AC 220V 3000k model m01

  Track light 30W AC 220V 3000k model m01 Disponoj 20 cope Çmimi për cope 15 Euro Ne internet me shu

  Prizren 16 shtator 17:33
  15 €
 • 3 foto
  shıtet
  Mobilje

  shıtet

  shıten 4 dyer me gjeth kornıza komplet..

  Prizren 16 shtator 17:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Krevat gjumi
  Mobilje

  Krevat gjumi

  Krevat model italian i punuar me cnc me shumic dhe pakic. Qmimi me shumic 170 eu pa jogi Sipas kërke

  Prizren 16 shtator 13:54
  170 €
 • 9 foto
  Pompa për nxemje qëndrore
  Makina dhe vegla

  Pompa për nxemje qëndrore

  Shesë pompa për nxemje qëndrore , brener me naft,gasë ( plin ) të gjitha jan nga Zvicrra të ardhuna

  Prizren 16 shtator 12:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Termo 6 she orgjinal ne gjendje perfekte
  Teknik dhe paisje

  Termo 6 she orgjinal ne gjendje perfekte

  Termo 6 she orgjinal ne gjendje perfekte ndrrım me termo 3 ose 4

  Prizren 16 shtator 11:23
  70 €
 • 0 foto
  Katalogu
  Makina dhe vegla

  Katalogu

  Për ata që keni Biznese po ju prezentoj një katalog të vogël, Në posedim i kemi mbi 15000 Artikuj. T

  Prizren 16 shtator 10:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Skele
  Makina dhe vegla

  Skele

  Shiten skelet te mdhajat 13 te voglat 12€

  Prizren 16 shtator 08:50
  13 €
 • 1 foto
  Dyer, dritare
  Mobilje

  Dyer, dritare

  Dritare drurit me gjam vakum edhe der druri me gjam vakum

  Prizren 15 shtator 18:12
  10 €
 • 2 foto
  Maqin per bluarjen e mishit
  Teknik dhe paisje

  Maqin per bluarjen e mishit

  maqin per bluarjen e mishit italiane 28 ne gjedje te mir arsyja e shitjes kom ble mat madhe 044 217

  Prizren 15 shtator 17:23
  150 €
 • 5 foto
  Auto Larje
  Makina dhe vegla

  Auto Larje

  te ardhru nga Zvicra per me teper info 044 134 631 ose 049 338 796

  Prizren 15 shtator 11:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makina
  Makina dhe vegla

  Makina

  te ardhur nga zvicra per me teper info 049 678 200

  Prizren 15 shtator 11:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shpored per nxemje qendrore 31kw
  Teknik dhe paisje

  Shpored per nxemje qendrore 31kw

  Shitet shporedi per nxemje qendrore 1 vjet i perdorur. 31 kw ngjendje perfekte.

  Prizren 15 shtator 11:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dritare
  Materiale ndertimi

  Dritare

  DRITARE PLASTIKE 3 COP 160 me 140

  Prizren 15 shtator 09:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   INVERTER (INVENTOR) INVERTOR
  Makina dhe vegla

  INVERTER (INVENTOR) INVERTOR

  Prej 12 v e kthen në rrym 220 v mund ta përdorni për shumë gjëra. 044 351896

  Prizren 14 shtator 16:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  APARAT PËR VERIFIKIMIN E PARAVE
  Makina dhe vegla

  APARAT PËR VERIFIKIMIN E PARAVE

  Është në gjendje perfekte për më tepër thirrni +38344 351896 viber 049 351896 ipko.

  Prizren 14 shtator 16:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  karrika separe per veranda viber+38345805512
  Mobilje

  karrika separe per veranda viber+38345805512

  separe

  Prizren 14 shtator 16:53
  160 €
 • 2 foto
  Makina dhe inventar
  Makina dhe vegla

  Makina dhe inventar

  Shitet maqina per leter toaleti dhe leter kuzhine maqina esht me dy valak me laminim te that (pra la

  Prizren 14 shtator 14:45
  1 €
 • 6 foto
  Tenda Dielli AREV - 5 vite garancion
  Mobilje

  Tenda Dielli AREV - 5 vite garancion

  Tenda dielli me shumic dhe pakic.. Tenda klasike , Tenda dy anesore SANTANA, Tenda perde, Tenda kepu

  Prizren 14 shtator 13:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 4 cisterna
  Makina dhe vegla

  Shiten 4 cisterna

  Shiten 4 cisterna për naftë. Kapaciteti i cisternave: 2 mijë litra. Çmimi për copë: 150 euro. Cister

  Prizren 13 shtator 21:53
  150 €