Rahovec

Shtepi & Familje në shitje në Rahovec

 • 11 foto
  Dhoma gjumi kuzhina dhoma dite vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma gjumi kuzhina dhoma dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Rahovec Dje, 23:03
  840 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber+38344/799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber+38344/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Rahovec Dje, 22:41
  550 €
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev

  Rahovec Dje, 13:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Furra shporet
  Teknik dhe paisje

  Furra shporet

  Shitet furra për pica bureka me plin ne gjendje te rregull pak e përdorun çmimi i diskutushem Viber

  Rahovec Dje, 12:31
  180 €
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Rahovec Dje, 12:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika Tradita

  Rahovec Dje, 12:04
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PUNOJME ROLETA TE JASHTME - RRJETA PER MIZA
  Mobilje

  PUNOJME ROLETA TE JASHTME - RRJETA PER MIZA

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Rahovec Dje, 00:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Skele Typ: Rieder nga zvicra
  Materiale ndertimi

  Skele Typ: Rieder nga zvicra

  Shesim skele rieder nga zvicra kemi ne dispozicion 70’000 m2 qmimi simbas marrveshjes per me shum

  Rahovec 10 nëntor 16:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT
  Mobilje

  DYER & LAMINAT

  Dyer dhome me cmime promocionale 89.99 €. Montimi i deres 15 € Laminat Gjerman 8mm me izolim dhe ll

  Rahovec 10 nëntor 13:49
  6 €
 • 7 foto
  Skele Rieder nga zvicra 70’000m2
  Materiale ndertimi

  Skele Rieder nga zvicra 70’000m2

  Kemi skele me Shumic dhe pakic typ Rieder nga zvicra jan te qendrueshme te zinguara adaptohen per qd

  Rahovec 10 nëntor 11:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyert Te dhomave dhe dritare te Plastikes
  Mobilje

  Dyert Te dhomave dhe dritare te Plastikes

  Kompania jon miret me prodhimin e dyerve dhe dritareve te drurit dhe te plastikes, ne foto mund ti

  Rahovec 10 nëntor 08:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sharra elektrike
  Makina dhe vegla

  Sharra elektrike

  sharra elektrike e nevojshme per shum sene funskionon 100%

  Rahovec 10 nëntor 06:12
  320 €
 • 9 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI & PLASTIKA - OFERT!!
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI & PLASTIKA - OFERT!!

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Rahovec 9 nëntor 13:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten: Rrethoja 3.5mX2m te zinguara ??????
  Materiale ndertimi

  Shiten: Rrethoja 3.5mX2m te zinguara ??????

  Shiten: Rrethoja 3.5mX2m te zinguara te reja Made in 🇩🇪 Germany Info: Viber +38345518318 Watsap.

  Rahovec 8 nëntor 09:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale
  Materiale ndertimi

  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale

  +383 45 518 318 +383 49 503 318

  Rahovec 8 nëntor 09:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Skele dhe shtylla me qira
  Materiale ndertimi

  Skele dhe shtylla me qira

  japim skele dhe shtylla me qira jan te ardhur nga zvicra per me shum info 049 544 237

  Rahovec 5 nëntor 08:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Skele nga zvicra Rieder 30’000m2
  Materiale ndertimi

  Skele nga zvicra Rieder 30’000m2

  Shesim skele nga zvicra marka rieder per me shum info Tel&viber +37745518318

  Rahovec 5 nëntor 08:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Citern e naftes nga zvicra
  Teknik dhe paisje

  Citern e naftes nga zvicra

  Sherben per ngrohje qendrore viber +37745518318

  Rahovec 5 nëntor 08:25
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Dyer te brendshme, te hymjeve, laminat - EDI 049626758
  Materiale ndertimi

  Dyer te brendshme, te hymjeve, laminat - EDI 049626758

  EDI company dyer 049626758 Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe

  Rahovec 25 tetor 09:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  kompresori 300L
  Makina dhe vegla

  kompresori 300L

  Kompresori eshte i sapoardhur nga zvicra Eshte 300l e ka bocen .Kompresori eshte i ri ABC Ita

  Rahovec 22 tetor 07:09
  650 €
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  EDI COMPANY ?049626758 +38349626758(Viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshm

  Rahovec 21 tetor 15:54
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER & LAMINAT- EDI COMPANY- +38349626758(Viber)
  Mobilje

  DYER & LAMINAT- EDI COMPANY- +38349626758(Viber)

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Rahovec 21 tetor 15:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE BARDHA +38349626758(Viber & WhatsApp)
  Mobilje

  DYER TE BARDHA +38349626758(Viber & WhatsApp)

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Rahovec 21 tetor 15:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Rahovec 21 tetor 15:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes dritare te shtepis
  Materiale ndertimi

  Shes dritare te shtepis

  Shes 10 dritare te drurit me roleta te plastikes. Dritaret jan prodhim slloven te Lesna-as. Dimenz

  Rahovec 21 tetor 15:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtylla me qera dhe per shitje
  Materiale ndertimi

  Shtylla me qera dhe per shitje

  Shtyllat jane te ardhura nga Zvicra Me qera 1€ copa Ne shitje 14€ copa

  Rahovec 21 tetor 13:16
  14 €
 • 11 foto
  dyer me modele CNC +38345823581
  Materiale ndertimi

  dyer me modele CNC +38345823581

  dyer te dhomav dhe dritare +38345823581

  Rahovec 19 tetor 20:11
  70 €
 • 8 foto
  prodhojm komplet invertarin per restorante kafitei
  Mobilje

  prodhojm komplet invertarin per restorante kafitei

  TEK NE MUND TE BËNI ZGJIDHJE PER KOMPLET INVERTARIN PET KAFETERI RESTAURANTEV ETJ FABRIKA JON PRIDHO

  Rahovec 18 tetor 22:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Adapter per nitne per aku e re transport Falas
  Makina dhe vegla

  Adapter per nitne per aku e re transport Falas

  Adapter per nitne me tri thika prerese kompleti eshte nga materiali i super celikut esht ardhur nga

  Rahovec 18 tetor 12:26
  60 €
 • 8 foto
  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTEVE
  Teknik dhe paisje

  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTEVE

  SHESIM PAISJE TE REJA PER RESTORANTE DHE FAST FOOD . 044 205 539 tag pikap pickup caddy ce

  Rahovec 17 tetor 09:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dere Ballkoni
  Materiale ndertimi

  Dere Ballkoni

  Shitet Dera e Ballkonit PVC nga Austria dimenzioni 110x230. Cmimi i volitshem.

  Rahovec 15 tetor 13:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  separe krevata tavolina 044945648
  Materiale ndertimi

  separe krevata tavolina 044945648

  Punojm seoare tavolina krevata dyer dhe dritare me dimenzjone e ngjyra te ndryshme ju mirpresum 04

  Rahovec 15 tetor 08:40
  160 €
 • 11 foto
  dyer me montim 049200094
  Mobilje

  dyer me montim 049200094

  punojm dyer e dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet dyer te hymjes dyer te dhomav dyer me gj

  Rahovec 11 tetor 10:00
  80 €
 • 8 foto
  shes dyer me montim +38345327459
  Materiale ndertimi

  shes dyer me montim +38345327459

  punojm dyer e dritare nga druri dhe mediapani me ngjyra te ndryshme dhe diemnzjone te ndryshme dyer

  Rahovec 11 tetor 09:56
  70 €
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Rahovec 2 tetor 11:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  DYER E DRITARE ME MONTIM 045327459
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE ME MONTIM 045327459

  punojm dyer e dritare nga druri dhe medijapani me modele e ngjyra te ndryshme dyer pa montim me qmim

  Rahovec 28 shtator 19:22
  60 €
 • 1 foto
  Boiler / bojleri ne shitje 200 litra - nga Zvicra
  Teknik dhe paisje

  Boiler / bojleri ne shitje 200 litra - nga Zvicra

  Shitet bojleri 200 litersh, i ardhur nga Zvicra

  Rahovec 27 shtator 07:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet dritarja dimensionet 3.95 m - 1.40m
  Materiale ndertimi

  Shitet dritarja dimensionet 3.95 m - 1.40m

  Shitet dritarja me dimensione 3.95 metra gjatesi dhe 1.40 metra lartesi

  Rahovec 27 shtator 07:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kade per banjo
  Teknik dhe paisje

  Kade per banjo

  Shitet kadja per banjo me dimenzione 140x140

  Rahovec 26 shtator 11:57
  150 €
 • 7 foto
  Makina per polirim
  Makina dhe vegla

  Makina per polirim

  Makina eshte ne gjendje te rregullt.

  Rahovec 23 shtator 19:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kallup per shtylla betoni
  Makina dhe vegla

  kallup per shtylla betoni

  Shiten kallyp per shtylla betoni, dimensinet 280, 260 200 cm, trashesi 8x8. poashtu se bashku vie ed

  Rahovec 23 shtator 18:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Hekurosje
  Teknik dhe paisje

  Hekurosje

  Ne gjendje te rregullt.

  Rahovec 23 shtator 08:58
  120 €
 • 11 foto
  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961
  Mobilje

  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961

  dritare standarde 30 euro dyer te dhomav 044330961 dyr e dritare 30euro deri 70euro.... dye

  Rahovec 23 shtator 07:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kaftorr dimri
  Teknik dhe paisje

  Kaftorr dimri

  Shitet kaftorri i perdorum veq ni dimer me gjith qynga komplet plus furr qe perdoret per pjekje etj

  Rahovec 21 shtator 15:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer Per Dhoma - Ofert
  Mobilje

  Dyer Per Dhoma - Ofert

  Punojm Dyer me te gjitha masat punojm gjitha ngjyrat qmime te lira nga 60-100euro

  Rahovec 20 shtator 11:57
  60 €
 • 1 foto
  shes shporet per nxemje
  Teknik dhe paisje

  shes shporet per nxemje

  s\'osht perdor asniher

  Rahovec 19 shtator 20:23
  300 €
 • 2 foto
  Shes maqinen ZOJE per qepje dhe qendisje
  Makina dhe vegla

  Shes maqinen ZOJE per qepje dhe qendisje

  Maqina është përdor për qepje. Ka zik zak dhe është për qëndisje.

  Rahovec 19 shtator 18:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Maqin per larjen e enve
  Makina dhe vegla

  Maqin per larjen e enve

  Shes maqinen per larjen e enve BEKO, osht shum e mire, defekten nuk ka. Viber +38345471709

  Rahovec 18 shtator 21:39
  250 €
 • 0 foto
  SHES TAVOLINA PER KOMPJUTER
  Mobilje

  SHES TAVOLINA PER KOMPJUTER

  shes tavolina per kompjuter , kemi t’kalterta dhe t’perhimta

  Rahovec 17 shtator 14:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shporet per nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shporet per nxemje qendrore

  Shes shporet per nxemje qendrore, pak i perdour, kualitet i lart, i mire mbajtur shume mire.

  Rahovec 16 shtator 09:35
  Me Marrveshje