Rahovec

Shtepi & Familje në shitje në Rahovec

 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  Ju ofrojm roleta te jashtme klasike nga alumini me izolim me qmim 37 euro metra katror.Fletzat e rol

  Rahovec Sot, 09:35
  37 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porosi viber+38344/799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porosi viber+38344/799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Rahovec Sot, 09:34
  550 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA -PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA -PVC

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE T

  Rahovec Sot, 09:19
  23 €
 • 8 foto
  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTEVE
  Teknik dhe paisje

  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTEVE

  SHESIM PAISJE TE REJA PER RESTORANTE DHE FAST FOOD . 044 205 539 tag pikap pickup caddy ce

  Rahovec Sot, 09:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER 80X140
  Mobilje

  DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER 80X140

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Rahovec Sot, 09:08
  60 €
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev

  Rahovec Sot, 08:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  kompresori 300L
  Makina dhe vegla

  kompresori 300L

  Kompresori eshte i sapoardhur nga zvicra Eshte 300l e ka bocen .Kompresori eshte i ri ABC Ita

  Rahovec Sot, 08:40
  650 €
 • 7 foto
  separe dhe tavolina me krejt ngjyrat
  Materiale ndertimi

  separe dhe tavolina me krejt ngjyrat

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Rahovec Sot, 08:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI & PLASTIKA - OFERT!!
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI & PLASTIKA - OFERT!!

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Rahovec Sot, 03:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PUNOJME ROLETA TE JASHTME - RRJETA PER MIZA
  Mobilje

  PUNOJME ROLETA TE JASHTME - RRJETA PER MIZA

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Rahovec Sot, 03:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dhoma gjumi +38345327459
  Mobilje

  dhoma gjumi +38345327459

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me dizajne dhe ngjyra sipas porosis +38345327459 +38349200094

  Rahovec Dje, 21:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Rahovec Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer per dhoma viber :+38345422043
  Materiale ndertimi

  Dyer per dhoma viber :+38345422043

  PUNOJM: DYER E DRITARE ME QMIME TE LIRA PUNOJM TE GJITHA PERMASAT QE JU DUHEN PUNOJM DHE ME POROSI K

  Rahovec Dje, 19:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME SHKUM 37 euro m2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME SHKUM 37 euro m2

  rolete alumini me shkum 37 euro m2 rolete pvc plastik 23 euro m2 perde zebra 23 euro m2 viber 003834

  Rahovec Dje, 18:51
  37 €
 • 11 foto
  DRITARE STANDARDE 3GUMA 85 EU BEKA - DEKOR
  Materiale ndertimi

  DRITARE STANDARDE 3GUMA 85 EU BEKA - DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Rahovec Dje, 18:11
  85 €
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Rahovec Dje, 17:21
  1 €
 • 11 foto
  dyer dhe dritare ne zbritje viber +38345612876
  Materiale ndertimi

  dyer dhe dritare ne zbritje viber +38345612876

  dyr dhe dritare ne zbritje viber +38345612876

  Rahovec Dje, 16:26
  60 €
 • 11 foto
  dyer me montim separe ADI DOORS 045806223
  Mobilje

  dyer me montim separe ADI DOORS 045806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro separe 160 euro

  Rahovec Dje, 15:16
  60 €
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Rahovec Dje, 14:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER E DRITARE..... ZBRITJE E MADHE.... BEKA-DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Rahovec Dje, 14:39
  85 €
 • 4 foto
  Shitet
  Materiale ndertimi

  Shitet

  Shitet kulmi 50metra gat dhe 11.5metra gjan jan 10 kapriate me dimensjon 12×8×4mm dhe Ua16 zenics 10

  Rahovec Dje, 13:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtylla me qera dhe per shitje
  Materiale ndertimi

  Shtylla me qera dhe per shitje

  Shtyllat jane te ardhura nga Zvicra Me qera 1€ copa Ne shitje 14€ copa

  Rahovec 22 maj 08:15
  14 €
 • 9 foto
  prodhojm separe te ndryshme 045805512
  Materiale ndertimi

  prodhojm separe te ndryshme 045805512

  separe

  Rahovec 21 maj 21:53
  150 €
 • 10 foto
  shes separe te reja viber+38345805512
  Mobilje

  shes separe te reja viber+38345805512

  separe

  Rahovec 21 maj 21:47
  150 €
 • 7 foto
  Inventar
  Mobilje

  Inventar

  Shiten 3 tavolina me nga 4 karrige edhe nje skare me pline .

  Rahovec 21 maj 19:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Komoda per TV
  Mobilje

  Komoda per TV

  Komoda per televizore bashk me komoden percjellese qe mund te perdoret edhe per korridore apo ne dho

  Rahovec 21 maj 18:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Zbritje dyer per shtepi +38345613117
  Materiale ndertimi

  Zbritje dyer per shtepi +38345613117

  Punojm; Dyer per shtepi dhe dritare me qmime duke filluar nga 60euro

  Rahovec 21 maj 11:39
  60 €
 • 11 foto
  KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA
  Mobilje

  KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

  Fabrika tradita te ne do xheni xhithqka per lokalin ,restaurantin apo shtepin tuaj nga druri dhe met

  Rahovec 21 maj 11:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT
  Mobilje

  DYER & LAMINAT

  Dyer dhome me cmime promocionale 89.99 €. Montimi i deres 15 € Laminat Gjerman 8mm me izolim dhe ll

  Rahovec 21 maj 10:08
  6 €
 • 11 foto
  dyer per shtepi me montim +38344945578
  Mobilje

  dyer per shtepi me montim +38344945578

  dyer 60-120 euro viber +38344945578

  Rahovec 21 maj 09:08
  60 €
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  EDI COMPANY 📲049626758 +38349626758(Viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshm

  Rahovec 21 maj 09:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  EDI COMPANY ?049626758 +38349626758(Viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshm

  Rahovec 21 maj 09:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER - EDI COMPANY +38349626758
  Mobilje

  DYER - EDI COMPANY +38349626758

  Qendra e dyerve në Malishevë EDI COMPANY ofron mbi 150 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndrys

  Rahovec 21 maj 09:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Rahovec 21 maj 09:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE BARDHA +38349626758(Viber & WhatsApp)
  Mobilje

  DYER TE BARDHA +38349626758(Viber & WhatsApp)

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Rahovec 21 maj 09:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Rahovec 21 maj 09:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Rahovec 21 maj 09:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - EDI COMPANY - 049626758

  Qendra e dyerve EDI COMPANY ofron mbi 150 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer sta

  Rahovec 21 maj 09:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - EDI COMPANY +38349626758 viber
  Materiale ndertimi

  DYER PER DHOMA - EDI COMPANY +38349626758 viber

  Qendra e dyerve në Malishevë EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndrys

  Rahovec 21 maj 09:03
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER & LAMINAT- EDI COMPANY- +38349626758(Viber)
  Mobilje

  DYER & LAMINAT- EDI COMPANY- +38349626758(Viber)

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Rahovec 21 maj 09:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE BRENDSHME +38349626758 EDI COMPANY
  Mobilje

  DYER TE BRENDSHME +38349626758 EDI COMPANY

  Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Moderne dhe te qendrueshme. Montim profes

  Rahovec 21 maj 09:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER & LAMINAT- EDI COMPANY 049626758
  Mobilje

  DYER & LAMINAT- EDI COMPANY 049626758

  Qendra e dyerve në EDI COMPANY ofron mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer

  Rahovec 21 maj 09:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Rahovec 21 maj 09:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE DHOMAVE KA ZBRITJE 25% NE TER KOSOVEN
  Materiale ndertimi

  DYER TE DHOMAVE KA ZBRITJE 25% NE TER KOSOVEN

  dyer 60 - 125 euro

  Rahovec 21 maj 00:57
  60 €
 • 11 foto
  ofert ne separe zbriteje +38344945578
  Mobilje

  ofert ne separe zbriteje +38344945578

  shes separe me qmime te lira 044945578

  Rahovec 20 maj 20:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE DHOMAVE 60EURO
  Materiale ndertimi

  DYER TE DHOMAVE 60EURO

  dyer me te gjitha dimenzionet punojm edhe me porosi qmime te volitshme 60 deri 120 euro per me shum

  Rahovec 20 maj 17:54
  60 €
 • 9 foto
  Skele Typ: Rieder nga zvicra
  Materiale ndertimi

  Skele Typ: Rieder nga zvicra

  Shesim skele rieder nga zvicra kemi ne dispozicion 70’000 m2 qmimi simbas marrveshjes per me shum

  Rahovec 20 maj 17:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Rahovec 20 maj 15:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Skele Rieder nga zvicra 70’000m2
  Materiale ndertimi

  Skele Rieder nga zvicra 70’000m2

  Kemi skele me Shumic dhe pakic typ Rieder nga zvicra jan te qendrueshme te zinguara adaptohen per qd

  Rahovec 20 maj 12:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyert Te dhomave dhe dritare te Plastikes
  Mobilje

  Dyert Te dhomave dhe dritare te Plastikes

  Kompania jon miret me prodhimin e dyerve dhe dritareve te drurit dhe te plastikes, ne foto mund ti

  Rahovec 20 maj 09:58
  Me Marrveshje